Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Shutter Island

 

Végre megnéztem, és azt kell mondjam tetszett! Bár az ötödik percben már sejtettem a dolgokat, a vége mégis meglepett! Remekül megcsinált film, igazi vérbeli noir. Nálam viszont csak egyszer nézős, és nem a film minősége miatt. Leo nagyszerű színész. :rock:

 

10/8

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vasember 2.

Egész jó lett. Még jobb is egy kicsit, mint az első. Wiplash állati volt benne, főleg a végén. Justin Hammert jól megfiatalították, talán jobb lett volna, ha egy idősebb színészt keresnek. Tonynak sok jó poénja volt, örülök, hogy a végén összejött Peper-rel. A Fekete Özvegy is remekelt, bár csak a végén dobta be magát. Hadigép feltűnés is jó volt.

Jöhet a harmadik rész, állítólag ott már Mandarint is berakják, bár alaposan át lesz alakítva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvastam ezt az Eredet-képregényt, egész jó volt. Abból a szempontból kár volt, mert így még egy hiányosságát felfedeztem a filmnek. Nem mintha eddig nem lett volna egy-két kérdőjel a témában (ami a Cobol-Saito-Fischerék gárdát illeti), de így meg pláne hibának tartom. Na mindegy :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elolvastam ezt az Eredet-képregényt, egész jó volt. Abból a szempontból kár volt, mert így még egy hiányosságát felfedeztem a filmnek. Nem mintha eddig nem lett volna egy-két kérdőjel a témában (ami a Cobol-Saito-Fischerék gárdát illeti), de így meg pláne hibának tartom. Na mindegy :)

Honnan szedted le?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tűzveszély.

 

Marha jó film. Simán mehetne a Legyőzhetetlen előzményének :) Én ugyan Tim Robbinstól többet vártam, de tény és való nem ő volt a főszereplő, még ha a húzónév őt fémjelezte is. Nem semmi, hogy mi zajlott anno Dél-Afrikában és mennyire is elvakultak az emberek amikor valaki terrorizmusról beszél. Rögtön őket kiáltják ki gonosznak. Noh mindegy, végtelenségig lehetne erről vitázni, hogy mily okok is vezetnek idáig. Nekem minden esetre maximálisan bejött a film, főleg, hogy minap már ugye túl voltam a Hotel Rwandán és a Gyilkos mezőkön :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most fejeztem be a Keresztapa trilógiát.

 

Így elsőre a második lett a kedvencem, de valószínűleg csak azért, mert hozzá kellett szoknom a film stílusához. Nemsokára újra nézem az egyet, és biztos vagyok benne, hogy sokkal jobban fog tetszeni, mint elsőre. Valóban klasszikus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TEgnap megnéztem a Nagyfiúk - Grown ups című filmet és mint vígjáték csak 6/10et adnék rá, de családi filmnek írtó jó.

Ugye ismerd a közönséged. EGy barátnővel és/vagy családdal mindenképpen érdemes megnézni. :)

 

GYorskérdés: Tök h-lye vagyok de nem volt fent a Szupercsapat szinkronos verzióban a neten? Csak mert kerestem egy haveromnak és nem találtam meg. Vagy lehet én is feliratosan néztem? Hmm.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most fejeztem be a Keresztapa trilógiát.

 

Így elsőre a második lett a kedvencem, de valószínűleg csak azért, mert hozzá kellett szoknom a film stílusához. Nemsokára újra nézem az egyet, és biztos vagyok benne, hogy sokkal jobban fog tetszeni, mint elsőre. Valóban klasszikus.

 

Örülök, hogy tetszett. :)

Nekem a második tetszett a legkevésbé a háromból, bár ez még mindig elég magas tetszési indexet jelent. :) A harmadikban a kedvenc jeleneteim Michael koporsó melletti monológja, a szerelmi témára komponált dal eléneklése, és (mindenekelőtt) a zárójelenet. (Az első filmet meg megbeszéltük Pildinél.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is az első tetszett legjobban, de a következő kettő között nem igazán tudok rangsorolni. Régen láttam mindhármat, megérett már egy újabb nézés, talán akkor sikerül sorba raknom őket ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én még egy Keresztapát se láttam de nem is hiányoznak.

 

Battle: Los Angeles poszterek:
Nekem legfelsőt kivéve mind bejövős. Érdekes hogy több évszámot is felvonultatnak a posztereken. Érdekelne hogy mi módon kerülnek majd képbe a múlt évszámai.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem legfelsőt kivéve mind bejövős. Érdekes hogy több évszámot is felvonultatnak a posztereken. Érdekelne hogy mi módon kerülnek majd képbe a múlt évszámai.
Azok dokumentált esetek. Persze nem hivatalosan, mert ugye mi lenne már ha valamelyik kormány beismerné, hogy nem vagyunk egyedül. ;) A második világháborús Los Angeles-i esetről elég sokat lehetett olvasni, jó nagy pánik is volt akkor mert azt hitték, hogy a japcsik kerültek marha közel az Államok keleti partvidékéhez. Persze így is pánik volt amikor kiderült, hogy nem :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zöld Zóna

 

Nos, amennyi negatív vagy éppen szájszélhúzogatós kritikát olvastam eme filmről, nekem éppenséggel annyira bejött. :D Jó látni, hogy azért még akad olyan ember Hollywoodban aki nem pátoszokat rendez a hős Amerikaországról. ;) Szóval meg lehet nyugodni valamely szinten, bár gondolom ezt hiába mesélnénk éppen az ártatlan iraki elesetteknek. Minden esetre a film nélkül is világos, hogy az iraki háború java része jó nagy blama. Még hogy tömegpusztító fegyverek ugyebár :? Talán Irán szerencsésebb helyzetben lesz. Nem is özönlenek be oda amcsik és nem ebből a szempontból készülnek majd róluk filmek a közeljövőben. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zöld Zóna

 

Nos, amennyi negatív vagy éppen szájszélhúzogatós kritikát olvastam eme filmről, nekem éppenséggel annyira bejött. :? Jó látni, hogy azért még akad olyan ember Hollywoodban aki nem pátoszokat rendez a hős Amerikaországról. ;) Szóval meg lehet nyugodni valamely szinten, bár gondolom ezt hiába mesélnénk éppen az ártatlan iraki elesetteknek. Minden esetre a film nélkül is világos, hogy az iraki háború java része jó nagy blama. Még hogy tömegpusztító fegyverek ugyebár :D Talán Irán szerencsésebb helyzetben lesz. Nem is özönlenek be oda amcsik és nem ebből a szempontból készülnek majd róluk filmek a közeljövőben. :D

Nyilvánvaló, hogy a szept 11-i merénylet megtorlása volt Irak lerohanása. Megmutatták, hogy velük nem lehet packázni.

 

 

Mi a szösz, te melyik államot képviseled? :D
Van élet az univerzumban ez biztos. Persze az más kérdés, hogy UFO -k viszont nincsenek. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyilvánvaló, hogy a szept 11-i merénylet megtorlása volt Irak lerohanása. Megmutatták, hogy velük nem lehet packázni.

 

Van élet az univerzumban ez biztos. Persze az más kérdés, hogy UFO -k viszont nincsenek. ;)

Az afganisztáni "külszíni fejtést" fogták Szeptember 11.-re. Az Irak elleni offenzíva ezek után jött. De az hogy ebből is mi a pontos igazság, mármint a merénylet körül, meg, hogy most ki mit hisz a földönkívüliekről nem fogok belemenni. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Trópusi Vihar

Apumnak vettem születésnapjára, mert szereti a háborús filmeket, és hogy hátha tetszik neki ez is.

Még nem láttam, most néztük meg közösen és marha jó :(

Robert Dowley Jr. jelenetei mindent visznek, nagyon jó lett a szinkronja is :D

Tom Cruise-ra meg ekőször nem is ismertünk rá, csak amikor a Tüzesz Szákányokkal beszélget, mutatnak egy közelit róla, akkor ismertük fel :D

Szóval jó kis film :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azok dokumentált esetek. Persze nem hivatalosan, mert ugye mi lenne már ha valamelyik kormány beismerné, hogy nem vagyunk egyedül. :) A második világháborús Los Angeles-i esetről elég sokat lehetett olvasni, jó nagy pánik is volt akkor mert azt hitték, hogy a japcsik kerültek marha közel az Államok keleti partvidékéhez. Persze így is pánik volt amikor kiderült, hogy nem :(
Régebben néhány évig olvasgattam UFO-s témájú lapokat de ezek az esetek nem rémlenek. Nem tartom kizártnak hogy olvastam közülük néhányról. Ha Roswell is kapott volna pósztert akkor biztos leesett volna hogy mi az ábra.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.