Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Valaki azt mondta nekem nem is olyan régen, hogy számára a Keresztapa a Film. Első megnézéskor azt írtam, hogy tetszett, de semmi extra.

 

Tudtam, hogyha még egyszer látom, az egész trilógia megtekintése után, már más lesz a véleményem.

 

Ez valóban a Film. Így, nagybetűvel. Zseniális az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Matthew Vaughn éppen az X-Men: First Class előkészületein dolgozik, hamarosan hozzálátnak a forgatáshoz, a film azt az időszakot fogja bemutatni, mikor még Xavier és Magneto jó barátok voltak és vállvetve küzdöttek. Vaughn a Hero Complexnek árulta el, hogy megnézte Christopher Nolan új filmjét, az Eredetet és nagyon kedvelte. De ugyanakkor a szíve szakad meg, mivel a First Class itt-ott hasonlított volna Nolan alkotására és ezért a szkript 12 oldalát teljesen át kell írniuk, nehogy úgy tűnjön, mintha simán csak lekoppintották volna pár ötletet az Eredetből. Az átírandó részben Xavier és más mutánsok egy álomban harcoltak volna.

 

Vaughn hozzátette, hogy a First Class valami olyasmi lenne, mint J.J. Abrams Star Trekje. Abrams rendezése ugyan nem nyerte el mindenkinek a tetszését, de tény, hogy nagyon szép munkát végzett, fantasztikus módon mutatta be újra ezt a világot és Vaughn is hasonlót szeretne véghezvinni. A rendező elmondta, hogy Bryan Singer egy igen-igen jól átgondolt és okos sztorit vázolt le számukra, mindegyik karakternek meglesz a helye és pontosan fognak illeszkedni ebbe az időszakba. "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Egyre biztosabb, hogy A sötét lovag folytatásában Gotham védelmezőjének Rébusszal kell szembeszállnia. A Comicbookmovie oldal belső forrásra hivatkozva azt írja, hogy hárman esélyesek a karakter megformálására: Joseph Gordon-Levitt, Leonardo DiCaprio és Tom Hardy.

 

DiCaprio korábban már jelezte, hogy nagyon szeretné, hogy egy képregényfilmben is szerepet kaphasson. Eddig több, mint tucat jövőbeli produkcióval is kapcsolatba hozták a nevét, ezek közül a Hoover forgatása indulhat meg hamarosan, aminek vége is lesz, mire a Batman munkálatai elkezdődnének. Gordon-Levitt jelenleg a Premium Rush akciófilm forgatásán vesz részt és elvileg utána jönne a Looper, ám abban Bruce Willis is játszana, akinek szintén van néhány betervezett filmje, így esélyes, hogy az előkészületek csak sokára fognak megindulni. Tehát Gordon-Levitt is szóba jöhet. Nagyon úgy tűnik, hogy Hardyt akár ki is húzhatjuk a listáról, hiszen hamarosan indul a This Means War forgatása, majd következik a Mad Max 4. Mindhárom színész játszott az Eredetben, amelyet Christopher Nolan rendezett. "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem is fog jól állni, és nem is fog jó kritikákat kapni. Elvégre nem Shakespeare színészek játszanak benne, a sztorit nem Hemingway írta és nem Kubrick rendezte :D

Igen én is erre számítok.

Viszont IMDBn 9en áll, bár még csak 1000 szavazat után... de kezdetnek megteszi. :D

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szupercsapat

 

Skaccok, jól szétröhögtem a pofám :D Hatalmas volt még az egy-két hibái ellenére is. Ezt a filmet csakis a Losers-el együtt érdemes megnézni, piszok jól kiegészítik egymást, de mi több, aki teheti az nézze meg az eredeti Szupercsapat pilot-ját is :D Ugyan nem ér fel az eredetivel, de az idei akció-vígjátéklistán ott van rendesen a szeren. Talán ha nem játszottak volna rá olyan sután a pár percnyi lelkizésre akkor még jobb helyen állna nálam, e lehet, hogy majd újranézéskor ez az apró negatívum is a feledésbe vész. A 3D-s poén asszem tarol a kategóriájában :D No és az a Rettenthetetlen cameo... :D

A szinkronok jók, egyedül talán csak Alföldi Robertát menesztettem volna mert annak piszok irritáló volt a hangja. A színész amúgy frenetikus volt bár meg kell valljam nekem néhány nappal ezelőttig le se esett, hogy ő volt Wikus a Districtben :D De azért még messze van Barclay hadnagy....ízé, Dwight Shultztól. :D

Előzetesben volt a Pancser Rendőrök is, na az lesz még egy hasonló "marhaság" :D

 

 

Két Kopper

 

Elégé felejtős, én ennél több poénra és jobb dumákra számítottam. Eccer nézős.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.