Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én is kíváncsi vagyok, de nekem annyira telitalálat volt az eredeti, hogy azért nincs szívem megnézni a feldolgozást :) Egyébként imdb szerint az eredeti jobb, már ha hinni lehet a szavazóknak :P
Gyanítom, hogy merőben más lesz a hangulata, mert a havas svéd kisvárosbeli történetet nehéz lenne egy az egyben amerikai helyszínre adaptálni. Én azt fogom csinálni, hogy próbálom nem az eredeti filmhez hasonlítani, hanem önmagában értékelni, mert úgy még lehet esélye. :P

 

Ez kicsit olyasmi lehet, mint a Büszkeség és balítélet moziváltozatát megnézni a BBC sorozat után. Azt is sokan kritizálták, meg hasonlítgatták, aztán nekem mindkettő tetszik, csak más szemszögből nézve. :D Persze az nem teljesen ez a helyzet volt, mert mindkettő angol alkotás, és nem remake készült.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Saját magában kell értékelni, ez igaz :) Az a bajom, hogy feleslegesnek tartom egy nagyon jó európai film amerikai verziójának elkészítését azért, hogy a tengerentúliak is megnézzék a saját nyelvükön, no meg azért, mert ennyire nincsenek saját filmes ötleteik. Kezdek elvi kérdést csinálni belőle :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Továbbra is keresem a Grönholm módszert, ha esetleg valaki látja a Tv-ben, megkérném, hogy rögzítse digitális formában, ha van rá módja. :)

Hm. Most nézem: diszkont áruházba felkerült. :D

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokkoló Madárterror

http://www.imdb.com/title/tt1316037/

Plot: Egy csapat brutális sasmadár támadást indít egy amerikai kisváros ellen, rengeteg ember meghal. Nem tudni, mi lelte a bestiákat, de pár túlélő elkeseredett harcot vív ellenük.

Részlet a filmből: ;)

Szerintetek? :)

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Idén amúgy bemutatásra került egy másik feldolgozása is a filmnek. Danny Glover a főszereplő, ő Ahab és Fehér Bálna helyett Fehér Sárkányra vadásznak :)
Akkor Melville már tutira centrifugában érzi magát. :D

 

Justin Bieber életrajz filmje februártól 3D-ben. :P :P :yes:
Ezt csak neked. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szánom-bánom, de nem emlékszek a fazonra. :yes: De majd alaposan utánaolvasok.

Spoiler:

Eleinte embercsempész, bányászoknak akar eladni feleségnek való nőket, később egy androidhadsereg vezetője egy kietlen bolygón. Jó kedélyű bohókás alak.Beugrik?

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Eleinte embercsempész, bányászoknak akar eladni feleségnek való nőket, később egy androidhadsereg vezetője egy kietlen bolygón. Jó kedélyű bohókás alak.Beugrik?

Én tudom! Alva(já)ro a Rabszolgasors sci-fiesített feldolgozásából. (Amúgy de igen, tudom kiről van szó valójában. A poénkodás előtt utánanéztem.) :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler:

Eleinte embercsempész, bányászoknak akar eladni feleségnek való nőket, később egy androidhadsereg vezetője egy kietlen bolygón. Jó kedélyű bohókás alak.Beugrik?
Ezt olvastam én is róla gyorsfuttábban. :yes: De totál nem ugrik be, mert már elég rég láttam azt a sorozatot amiben szerepelt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

tegnap megnéztem Johan Hex-et, és egész jó volt. Sokkal sokkal rosszabbra számítottam, de engem meggyőzött. jó kis DCs képregényfilm, enyhe Hellboy beütéssel. Poénok akciók jók voltak, néha kicsit a forg könyv volt elsietve. Egy pár jelenet még belefért volna főleg mivel 75perc kb a film. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Deadpool rajongói örülhettek, hiszen a producerek állítása szerint tanultak a Wolverine film hibáiból és a szájmenéses, öngyógyító képességgel megáldott zsoldost középpontba állító filmben már minden benne lesz, amit a képregényben megszokhattunk. Azt is hangsúlyozták, hogy a "negyedik falat" is áttörik, ez annyit jelent, hogy Deadpool tudja, hogy ő csupán egy képregényhős. Eddig még úgy néz ki, hogy Ryan Reynolds fogja megformálni a főhőst, de Robert Rodriguez már közel sem olyan biztos, hogy meg fogja rendezni a filmet. Először úgy volt, hogy ő csinálja, majd aztán mégis nemet mondott, aztán megint úgy nézett ki, hogy Rodriguez készíti, jelenleg azonban úgy fest a dolog, hogy nem ő fog ülni a rendezői székben."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.