Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Eddig ez a részlet jön be a legjobban a Szkájlájnból. Minőségileg nem múlja felül az előzőeket. Lehet hogy Asylumék Staruszékkal akarnak betörni a moziiparba. :D

 

 

 

Mutatós kis filmajánló :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megijedtek az űrgodzillától. :D

 

Azért nem véletlen hogy két nappal a premier előtt még egy árva kritika sincs róla. Meg se merik mutatni a kritikusoknak :P
Talán a kritikusok elbújtak hogy ne kelljen megnézniük a filmet. :D

 

Nem egészen az esetem a csaj, de a kezdeményezés tetszik :D
Nekem az esetem lenne ha valamivel helyesebb lenne az arca. :D

 

Hát nekem ez alapján nagyon gagyinak néz ki ez a skyline... :P
A többi videó alapján is annak tűnik. A Film pluszra való nem pedig moziba. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szandálosok sasra hajtanak.

 

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=diY-ccvdcUk"></param><embed'>http://www.youtube.com/watch?v=diY-ccvdcUk"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=diY-ccvdcUk" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344"></embed></object>

 

Nekem ez a Skyline részlet tetszik. az effektek szerintem nagyon jók, sokkal pofásabbak mint az előző előzetesnél.
Nekem a vadászrepi lezuhanásáról az Air Force One vízre való lezuhanása ugrott be. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát azt figyelembe véve hogy ez a kettő is ott van a kedvenceim között, nekem sanszos hogy tetszeni fog. :angry:
Ha úgy alakul akkor az neked jó lesz nekem meg mindegy. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Félszemű nagyon jó lesz, érzem. :D Tök jó a trailer is. A fivérek mindegyik filmje tetszett eddig. :D
Nálam most Jeff Bridges amúgy is nagy kedvenc :D Jön a jobbnál jobb szerepekkel és persze filmekkel :D

 

 

Más. Megnéztem megint az Eredetet, hadd "tisztuljon" :D Most már azért helyreraktam a dolgokat, hogy a végén mit is akartak a fórumozók azzal a táblázattal meg diagramokkal :D Jó kis kavar ez így, főleg, hogy asztráltémába is beleástam magam :D Szóval tény és való, mindig más volt az álmodó-tervező, de az alanya, a fő alanya az Fisher maradt, mert az ő projekciói voltak ott mindenütt. :) A vége meg még most is kétséges :D Bár ugye Caine kifecsegte, hogy mégsem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez már így, effekthangok nélkül is oda-vissza veri a Skyline előzeteseket :)
Effekthangokkal meg agyon is verné őket. :D

 

A Skyline jobb lesz...

harryfacepalm.gif

 

Spoiler:

Én is csak vicceltem. :D

 

Végre valami, ami érdekel 2011-ben és nem folytatás :D
Én még a zöld lámpásékat várom csak azt nem tudom miért mikor egyedül az igazság ligás rajzfilmsori által találkoztam velük és nem is hagytak bennem túl mély nyomot. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.