Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Tegnap nézte valaki rajtam kívül Ivan Drago-Rocky Balboa meccset? :D A Viasat elkezdte megint ledarálni a Rocky szériát, jó későn, a franc esen beléjük :D De valami piszkosul hatalmas amit ezek ketten, Lundgren és Stallone alkotnak ebben a filmben. Meg persze a nyíltan rejtett mondanivaló az amerikai-orosz kapcsolatokról, akárcsak a Rambo háromban :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap nézte valaki rajtam kívül Ivan Drago-Rocky Balboa meccset? :D A Viasat elkezdte megint ledarálni a Rocky szériát, jó későn, a franc esen beléjük :D De valami piszkosul hatalmas amit ezek ketten, Lundgren és Stallone alkotnak ebben a filmben. Meg persze a nyíltan rejtett mondanivaló az amerikai-orosz kapcsolatokról, akárcsak a Rambo háromban :D

Sajnos én elaludtam rajta. :D Persze ez nem a film hibája. :) Jó volt őket ilyen fiatalon látni. Lundgren asszem ebben a filmben tűnt fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért elég idegesítő, hogy tíz percenként reklámokkal szakították meg a filmet. :angry: Már én is nagyon azon a határon voltam, hogy kikapcsolom az egészet. De jó volt a múltkoriban Mr. T. is látni :D Nomeg Hulk Hogant. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért elég idegesítő, hogy tíz percenként reklámokkal szakították meg a filmet. :angry: Már én is nagyon azon a határon voltam, hogy kikapcsolom az egészet. De jó volt a múltkoriban Mr. T. is látni :D Nomeg Hulk Hogant. :D

Kereskedelmi TV -ben nem lehet normálisan filmet nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor ez zsákbamacska volt ami úgy néz ki, hogy bejön. :)

Pozitív véleményeket hallottam róla, de főleg gyerekektől a tágabb családban. Az viszont valóban kellemes meglepetés, hogy filmeket gyakran néző felnőtteknek is így bejön. :) Én is nagy rajzfilm rajongó vagyok, így mindig örülök, ha láthatok egy-egy újabb figyelemre méltó darabot. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:o:D

Hát igen, lazán megcsinálta. Nagyon beleélte magát Ripley 8-ba :) Bár a teljes sztori szerint rengetegszer elrontották, és Ron Pearlman mosolya miatt majdnem újra is kellett venni. Végül sikerült úgy megvágni, hogy Johner épp csak elkezd vigyorogni :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap nézte valaki rajtam kívül Ivan Drago-Rocky Balboa meccset? :D A Viasat elkezdte megint ledarálni a Rocky szériát, jó későn, a franc esen beléjük :D De valami piszkosul hatalmas amit ezek ketten, Lundgren és Stallone alkotnak ebben a filmben. Meg persze a nyíltan rejtett mondanivaló az amerikai-orosz kapcsolatokról, akárcsak a Rambo háromban :D

 

 

Éjfél fele kapcsolgatva a tv-t megtaláltam én is pont az edzésük ment. Hatalmas nyolcvanas évekbeli feeling a zenével együtt. :D Épp kezdődött volna a meccs mikor reklám jött. Na akkor kikapcsoltam a tv-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a GRU című animációs filmet. Nagyon tetszett!!!

 

Van benne egy főgonosz, egy fiatal matematikus zseni, Vektor néven... Nem tudom miért, de én folyton az itteni fórum zsenijére gondoltam, mikor mutatták :o:P

 

vector-the-shrink-ray-despicable-me-13771066-616-315.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Talia al Ghul lesz a központi női karakter, a Denevérember fő ellenfele pedig Hugo Strange lesz. Black Mask (Tom Hardy) veszi át Gotham alvilága felett az uralmat. Killer Croc is szerepelni fog. "

 

Vajon igaz ez?

Szerintem ez a Arkhan City(az új Batmen játék) sztorija akar lenni, hisz ott lesz Hugo barátunk a főgonosz.

Bár ki tudja mit találnak majd ki :)

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Talia al Ghul lesz a központi női karakter, a Denevérember fő ellenfele pedig Hugo Strange lesz. Black Mask (Tom Hardy) veszi át Gotham alvilága felett az uralmat. Killer Croc is szerepelni fog. "

 

Vajon igaz ez?

Szerintem lehetséges, mert azt hallottam, hogy a WB-osok leszedették a hírt az oldalról, ahol írták.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Piszok jó film ez a Black Swan, ha Nataliet nem jutalmazza meg emiatt az akadémia, hát akkor rosszban leszünk.

Nagyon szeretném már én is látni, de lehet, hogy ezt a filmet inkább meghagyom mozis nézésre :)

A sárkányost valószínűleg én is megnézem valamikor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szeretném már én is látni, de lehet, hogy ezt a filmet inkább meghagyom mozis nézésre :)

Hmm, végül is megérdemli. Már ha egyáltalán bemutatják itthon, én még nem hallottam felőle.

 

Ja én is meglestem a Secret in their eyest. Valóban profi egy film, valami megfogott benne. Talán a spanyol teszi, más nyelven feleennyire se jönne át a feeling szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.