Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én láttam benne van Statham is de nem a megszokott karakterében. Nem rossz fil ,elég nyomasztó a story az orosz rulett körül forog.

Köszi! Majd megnézem, mert itt van nálam. Bár olyan nagyon nem sietek vele. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem erre, hanem amiben Mickey Rourke és Emmanuelle Chriqui szerepel :D

Csak ezt az egy 13-as mozifilmet ismertem.

Egyébként komoly kis dráma, nem kell itt rosszra gondolni. Eléggé tanító célzatú, hogy ne viselkedjen egy tizenéves lány manapság..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként komoly kis dráma, nem kell itt rosszra gondolni. Eléggé tanító célzatú, hogy ne viselkedjen egy tizenéves lány manapság..

Pár éve láttam, mikor bemutatták. Már nem sokra emlékszem belőle, de akkor tetszett. Lehet, hogy majd újranézem valamikor.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 szoba

Először és eddig utoljára kb. 3 éve láttam, de ma betettem (hm.. nagy TV-men ez már nem nézett úgy ki, mint a mai filmek, de hát így is mennyei :D ) és, mint legutóbb most is nagy hatással volt rám. Piszkosul jó kis film, imádom az omnibusz filmeket, ennek meg olyan különleges az atmoszférája, ami már-már klasszikussá emeli.

Tim Roth hatalmasat alakít benne és Bruce Willis cameo-ja is kiváló.

Így Szilveszterhez közeledve pompás film, és ha még Tarantino kedvelő is a néző (mint én :D ) akkor meg főleg az. Nem szólva a kiváló szinkronjáról, teljesen jól eltalálták :)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon érdekel engem is. A Hideg nyomon is nagyon tetszett. Affleck jobb rendező mint színész.

Akkor mindenképpen nézd meg, nekem ez jobban tetszett, mint a Hideg nyomon, ami szintén nagyon jó volt. Most kivételesen színészkedik is a filmjében :)

Valóban jobban működik a kamera másik oldalán, elég, ha csak a forgatókönyves díjazására gondolunk.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó, Szilveszterkor a Filmmúzeum leadja a South Park mozifilmet, amit újraszinkronizáltak a sorozatbeli hangokkal :D

http://www.sorozatjunkie.hu/2010/12/29/delelotti-video-1-south-park/

 

Emlékszem 13 évesen láttam először magát a sorozatot, mikor már az osztályban szinte mindenki nézte és amikor beszámoltam róla, lehurrogtak, hogy kamuzok, mert olyan rész szerintük nincs, amiben feldolgozták Dickens egyik művét :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Brooklyn mélyén

 

 

Nagyon komoly kis film. Nem egy pörgős akcióorgia hanem hasonlóan a Dróthoz, inkább a karaktereken keresztül közelít a kábszeres-zsarus témához. Nem is beszélve arról, hogy milyen neveket hoztak össze. Gere, Hawke, Cheadle, Patton, Snipes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár éve láttam, mikor bemutatták. Már nem sokra emlékszem belőle, de akkor tetszett. Lehet, hogy majd újranézem valamikor.

Mi lelkinapon néztük meg, kilencedikben, egy pappal. Szóval annyira nem durva, és valóban tanító célzatú.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Eddig úgy nézett ki a helyzet, hogy Sam Raimi vezénylete alatt fog elkészülni a World of Warcraft mozifilm. Annyi biztos, hogy nem jövőre látnak hozzá és úgy tűnik, hogy 2011-ben sem válthatunk jegyet rá. Raimi ugyanis jövő ősszel lát hozzá a The Wizard of Oz tervezetének. A stúdió sem igazán siet, mivel a forgatókönyv még mindig nincs elfogadható állapotban. Nemrég Duncan Jones, a Hold (Moon) rendezője egy interjúban elárulta örülne, ha ő ülhetne a rendezői székben. „Rettenetesen irigy vagyok Sam Raimire. Személy szerint hiszek abban, hogy a WoW a kezdete lehetne a számítógépes filmekből készült jó filmeknek. Raimi interjúiból kiderül, hogy elég értelmesen közelít a témához. Amiről beszélek az az, hogy nem arra kell figyelni, hogy miképp is játsszák a játékot, ez az egész játék világának a megteremtéséről szól. „ - mondta Duncan, majd hozzátette, hogy képes órákat tölteni a számítógép előtt és a billentyűzetet nyüstölni, sőt a Blizzad egyik őszinte rajongója. „Kedvelek minden Blizzarddal kapcsolatos dolgot. Alig tudom kivárni a Dibalo 3-at. Kijátszottam a Starcraft folytatását. Rengeteget játszom a Call of Duty: Black Ops-szal, egész este képes vagyok fennmaradni a játék kedvéért. Nappal dolgozom, az éjszaka azonban a játékoké.”

 

A forgatókönyvön Robert Rodat, a Ryan közelgény megmentése (Saving Private Ryan) írója dolgozik, Raimi hónapokkal ezelőtt elárulta, hogy Rodat egy teljesen új sztorit fog letenni az asztalra, ami a Warcraft világában fog játszódni és ismerős karaktereket is láthatunk majd a filmben.

 

Vajon ha elkészül a WoW forgatókönyve Raimi jegeli az Óz terveit? Lehetséges, de valószínű, hogy azok, akik utálták a Pókember filmeket bizonyára örülni fognak, ha Raimi elhagyja a projekt fedélzetét. Az biztos, hogy Uwe Bollnak nem adják a jogokat, a „mestert” ugyanis határozottan elutasították, mikor kopogott a Blizzard ajtaján. "

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

[REC]

Már tavaly óta megvan DVD-n, mert azt olvastam, hogy elég húzós film. Éppen ezért jókedvemben tavaly megvettem, de aztán nem mertem megnézni.

Mostanáig. Haverok mondták, hogy nézzem meg este fejhallgatóval :D

Megnéztem. Aztaörömlányosanyukáját a haveroknak :lol: Én bírom naggyából a horrort meg a thrillert de ez kissé megviselt a végén. Az első 1 óra semmi nem volt számomra, de a vége :o

 

Oldie, ajánlom figyelmedbe ezt a kiváló alkotást, persze este nézd meg fejhallgatóval a fejeden. Akkor üt nagyot :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi lelkinapon néztük meg, kilencedikben, egy pappal. Szóval annyira nem durva, és valóban tanító célzatú.

Az a nagy baj vele, hogy eléggé szájbarágós és kiszámítható. Szerintem ezt a filmet max 12-13 éves gyerekeknek kéne megnézni, rájuk talán elrettentő hatással van. Nekem nem mondott túl sok újat. Az egyetlen pozitívum, hogy a 24 Nina Myers-e szerepel benne :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

[REC]2

Úgy voltam vele, ha már úgyse tudok aludni az első rész okozta nagy adrenalin lökettől + a sötétbeni félelemtől, megnézem a 2. részt is.

Ez is elég baba volt, bár elég hmmm... a háttértörténet eléggé gagyi, de ezt leszámítva a film nagyon üt :D

Ha jól tudom, lesz 3. része is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sci-fi filmek terén való lemaradásomat egy kicsit pótolva megnéztem a Csillagközi inváziót és egy egész jó film lett. :yeah:

Azt szeretném kérdezni hogy érdemes-e megtekinteni a trilógia többi részét is, mert úgy hallottam hogy nagyon vacakok? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, és tegnap megnéztük az Aranyhaj és a nagy gubanc című legújabb Disney művet. Nagyon bájos mese, csupa jó figurával és poénnal, és a zenéje is igen jó lett. :) A nézőtér sokszor fakadt nevetésre, és nem ám csak a gyerekek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Harcosok klubja

 

Azt hiszem láttam életem legjobb filmjét!* Ez a film fantasztikus. (Biztos azért is, mert a bátyjám kedvence,) de ez a LEGJOBB!

 

10/10 Nézze meg mindenki.

 

*A Star Wars más kategória. :D

Anno moziban láttam kétszer is :D Már elég régen néztem meg, mindenesetre ma is tartom, hogy remek film, kedvencek között van :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állitsd a kezdetet akkora mikor Johnny fiú felhúzza a gépágyút, majd adj neki teljes hangerőt. :D

Tuti az lesz éjfélkor :D

 

 

Más. Megnéztem a Koreai gyártású Harcosok Szövetségét. Nos, csak ajánlani tudom, hihetetlen jó két és fél óra epic mozi. A koreai háború idejében játszódik és egy testvérpárról szól elsősorban, az ő kapcsolatukról, de a háborús részekről kb olyan szinten lehet beszélni mint a Ryan közlegény megmentésében :) Fantasztikusan jól meg van csinálva. :) Végre nem a hős imperialista amcsikat kell bambulni. :D Szóval le a kalappal a koreai filmgyártás előtt. Horrorokkal már bizonyítottak anno. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.