Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én nem jelenteném ki 100%-ig, hogy nem fog meghalni. Engem

Rachel halála

is meglepett (mondjuk én nem követtem előtte figyelemmel a többi filmet, képregényt, nem tudom, azokban mi áll) és

Joker is életben maradt

, ami azért nem a megszokott szuperhősfilm-séma, ha mondjuk a Pókember filmeket nézzük.

 

Én kijelenteném. Ebbe sem a Warner, sem a DC nem menne bele. Ha ez megtörténne biztos megbukna a film, azt pedig biztos nem engedik.

 

Elnézni én is elnéznék, csak úgy hallom Nolan ez után nem készít több Batman-t.

Hát Nolan ugyanezt mondta a Begins és a TDK előtt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát Nolan ugyanezt mondta a Begins és a TDK előtt is.

De ezt a filmet már alapból úgy harangozták be, hogy "A SÖTÉT LOVAG LEGENDÁJÁNAK

UTOLSÓ FELVONÁSA".

De én nem bánom, hogy ez az utolsó, így legalább nem áll fenn a veszélye annak, hogy ez a sorozat olyan sorsra jusson, mint a Tim Burton-féle.

A baj csak azzal van, hogy ezután a Warner tuti megint rebootolni fogja, valami sokkal gagyibb formátumban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ezt a filmet már alapból úgy harangozták be, hogy "A SÖTÉT LOVAG LEGENDÁJÁNAK

UTOLSÓ FELVONÁSA".

De én nem bánom, hogy ez az utolsó, így legalább nem áll fenn a veszélye annak, hogy ez a sorozat olyan sorsra jusson, mint a Tim Burton-féle.

A baj csak azzal van, hogy ezután a Warner tuti megint rebootolni fogja, valami sokkal gagyibb formátumban.

Volt már úgy, hogy egy adott filmet úgy reklámoztak, hogy az utolsó, de aztán mégis folytatták. Nem lennék meglepődve, ha az egész félrevezetés lenne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt már úgy, hogy egy adott filmet úgy reklámoztak, hogy az utolsó, de aztán mégis folytatták. Nem lennék meglepődve, ha az egész félrevezetés lenne.

Azért Nolan elég karakán ember. Ha ő azt mondja, hogy ez az utolsó akkor valószínűleg a forgatókönyvet is úgy írták meg az öcsikével, hogy lezárja, kerek egésszé tegye a sztorit. Én biztos vagyok benne, hogy ez Nolan utolsó Batman filmje.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért Nolan elég karakán ember. Ha ő azt mondja, hogy ez az utolsó akkor valószínűleg a forgatókönyvet is úgy írták meg az öcsikével, hogy lezárja, kerek egésszé tegye a sztorit. Én biztos vagyok benne, hogy ez Nolan utolsó Batman filmje.

Én nem hiszem, hogy ez az utolsó. Talán a Begins trilógiának vége.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis előzetes! Köszi a fordítást, nem sokat értettem volna nélküle. :)

 

Én kijelenteném. Ebbe sem a Warner, sem a DC nem menne bele. Ha ez megtörténne biztos megbukna a film, azt pedig biztos nem engedik.

Én is arra voksolok, hogy nem fog meghalni, de a pakliban benne van. Az előző 2 rész alapján el tudom képzelni, főleg ha ez a film sötétebb hangvételű lesz az elődeinél. Nagy dráma lenne, ami nem biztos, hogy rosszat tenne a filmnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább afelé hajlok, hogy Nolan nem készít több Batman-filmet. Ellenben a stúdió még gyárthat, de fel kellene kötni az alsóneműt, hogy hasonló színvonalú filmekkel jöjjenek ki. De a legjobb lenne, ha hagynák Batmant pihenni, és jönnének eredeti filmekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább afelé hajlok, hogy Nolan nem készít több Batman-filmet. Ellenben a stúdió még gyárthat, de fel kellene kötni az alsóneműt, hogy hasonló színvonalú filmekkel jöjjenek ki. De a legjobb lenne, ha hagynák Batmant pihenni, és jönnének eredeti filmekkel.

 

Egyetértek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megkezdődött a járgányok beszállítása a pittsburgh-i forgatásra.

 

batmobilepittsburgh.jpg

 

swatpittsburgh.jpg

 

 

És amikor eltűnik, jön valaki aki majd pótolni akarja. Ez lehet a macskanőhöz hasonló karakter. :D

Nolan valamiféle antihősnek akarja beállítani így lehet hogy megpróbálkozik a bűnüldözéssel. Még azt is valószínúnek tartom hogy ideje egy részét lopkodással fogja tölteni és Batmant fogja ostromolni a szerelmével.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Inkább afelé hajlok, hogy Nolan nem készít több Batman-filmet. Ellenben a stúdió még gyárthat, de fel kellene kötni az alsóneműt, hogy hasonló színvonalú filmekkel jöjjenek ki. De a legjobb lenne, ha hagynák Batmant pihenni, és jönnének eredeti filmekkel.

Számomra a Batman három filmet jelent. Nolan három filmjét. Innentől a többi diskurzus számomra érdektelen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra is kizárólag a 3 Nolan-film jelenti a nagybetűs BATMAN-t. A korábbi filmekkel, képregényekkel, rajzfilmekkel egyáltalán nem foglalkozom. Ha egyszer van (illetve lesz) egy komplett, és színvonalas trilógiánk, feleslegesnek érzem a többi baromkodást, ami még csak nem is illeszthető az idővonalba.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra is kizárólag a 3 Nolan-film jelenti a nagybetűs BATMAN-t. A korábbi filmekkel, képregényekkel, rajzfilmekkel egyáltalán nem foglalkozom. Ha egyszer van (illetve lesz) egy komplett, és színvonalas trilógiánk, feleslegesnek érzem a többi baromkodást, ami még csak nem is illeszthető az idővonalba.

Pedig az alap a képregény, a filmek csak annak elemeiből készültek. Tehát a film az, ami nem illeszthető bele az idővonalba :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy Batman of the future-ben látok egy következő trilógiára potenciált. Az jó lenne folytatásként/rebootként. De megint az első Batmannel, Bruce Wayne-nel foglalkozni felesleges.

Egyébként Burton 2 filmje még nagyon jó volt. A Batman: The Animated Series sorozatai is nagyon jó történetekkel van tele.

 

De akár lehetne folytatni a Nolan féle sorozatot is, hasonló stílusban mint az övé. A régi Batman szériában persze stílusváltás volt, de a stúdió akart családbarát Batmant, a Batman visszatér gyengébb eredményei után. De most láthatják, hogy a Nolan-féle sötét stílus, az ami sok pénzt hoz, így Nolan utódjának biztos meghagyják, hogy az ő nyomdokait kövesse.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valószínűleg ilyen kütyüvel röpködne és tengeralattjárózna a bőrkoma.

 

Batwing.jpg

 

Engem valamivel jobban érdekelnének azok a batmobilra emlékeztető támadóhelikopterek amikről állítólag az egyik forgatáson dolgozó ipse regélt. Klassz lenne ha tényleg lennének majd olyanok.

 

 

Jó lesz majd összevetni a két filmet :D

Valamennyi összehasonlítást biztos meg fogok ejteni de már így is valószínű hogy nem fogja verni Ács Jani bá' filmjét. Végül is majdnem olyan mintha emez is egy rimék vagy ribút lenne. Olyasmi mint a "Superman visszatér" esete csak az nem előzmény.

 

 

A 82-es film is már remakeje volt az '51-es The Thing from Another World c. filmnek.

Szerintem nem igazán éri meg azt a verziót belekeverni az 1982-esbe belevitt változtatások és modernizálások miatt. Nagy valószínűséggel a régebbi maradna alul. Épp ilyen okból nem emlegetném egy lapon Cronenberg legyes múviját és az elődjét sem.

 

 

Egy Batman of the future-ben látok egy következő trilógiára potenciált. Az jó lenne folytatásként/rebootként. De megint az első Batmannel, Bruce Wayne-nel foglalkozni felesleges.

Egyébként Burton 2 filmje még nagyon jó volt. A Batman:

Nekem azok közül csak az első jön be. A TéDéKá mellett az a másik Batman múvi ami jobban tetszik mint a BB. Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem tudom, én kétlem hogy ez a filmből lenne. Inkább a Mindörökké Batmanből.

 

Amúgy simán meghalhat a TDKR-ben Bruce. Nolan többet nem rendez, és a színészgárda meg ragaszkodik hozzá.

 

Meg elég nagy lehetőséget kapott Nolan ezzel. Kb ez lesz az egyetlen szuperhősös film ahol konkrétan lezárják a sztorit, illetve megvan rá a lehetőség. Legyen szó arról hogy abbahagyja Bruce a denevérkedést, vagy arról hogy meghal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.