Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Megnéztem én is a Super 8-at. Fantasztikus film volt, érdemes megnézni mindenkinek.

Örülök, hogy tetszett. :) Én is megnézném még egyszer, ha a lányomat érdekli, akkor még a nyári szünetben sort kerítünk rá. Kíváncsi is vagyok rá, mit szólna ehhez az alternatív E.T. történethez.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért a Gyűrűk Ura necces, mert '99 őszén kezdték forgatni a három filmet, viszont az előkészületek már jóval a Baljós bemutató elött megkezdődtek. Nem valószinü, hogy május után újragondolták és újraszervezték a projektet (vagy ha igen akkor ezt elhallgatják, amire nem hinném hogy okuk lenne: Jackson az SW trilógia DVD-n élteti a filmeket és azt például elmondta már hogy a számitógépes pre-vizualizáció hasznát az ILM-től lesték el).

 

Az tuti, hogy a Baljósnak volt hatása, de az azért látszik, hogy a tendencia nélküle is megvolt. A '90-es évek végére már egyre többen használtak CGI-t. Az 1996-os Dragonheart-ban már viszonylag sokat szerepel Draco a sárkány. A Starship Troopers-ben (1997) pedig már kiderült, hogy akár komplett seregnyi CGI-lényt is lehet kreálni ugy hogy az hihetőnek tünjön (nekik meg jó támpont lehetett a Függetlenség napja, amiben ugyan CGI lények nem de CGI azért van rendesen).

Nem t'om, nekem az ep1 nagyon vízválasztónak tűnik, és sokan megegyeznek abban, hogy a TPM volt az első, amiben minőségében, mennyiségében és játékidő tartalmában hatalmas volt az ugrás az akkori trendekhez képest. Draco sokat szerepelt, főszerepet is kapott, sőt, talán ő az első CG figura, akinél sikerült egy valódi színész játékát átültetni egy nem emberi, nem létező szereplőre. Viszont az egész filmben csak Draco volt CG, ami meghatározó azért, hiszen nem kellett mással törődni, minden energiát rá fordíthatták.

A Starship Troopers az szintén szép nagy lépés volt, bár nem akkora, hiszen a szintén '97-es The Lost World: Jurassic Park ugyanúgy kitermelt seregnyi lényeket (jó, a bogaraknak kicsit nagyobb seregük volt :)), és mindkettő ILM-es produkció, és sok dolgot mindkettőnél használtak. Mondjuk 1997-et is ilyenféle vízválasztónak tartom, hiszen akkor nagyon sok film megjelent, amiben a CG rekorder volt. Starship Troopers, The Lost Word: Jurassic Park, Ötödik Elem, Alien Resurrection, Titanic, Men in Black, stb.

Ami a lényeg, szerintem az ep1 a tendenciához képest nagy ugrás volt. Előbb-utóbb eljutottunk volna ugyanarra a szintre, de nekem az jön le, hogy az ep1 pár évvel előre hozta ezt a szintet. Persze lehet, hogy csak 2001-ig kellett volna várni, és akkor a Gyűrűk ura hozza ezt az ugrást, de ez már mi lett volna ha... Sose tudjuk meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy tetszett. :) Én is megnézném még egyszer, ha a lányomat érdekli, akkor még a nyári szünetben sort kerítünk rá. Kíváncsi is vagyok rá, mit szólna ehhez az alternatív E.T. történethez.

Remélem, hogy el fogtok jutni rá. Majd meséld el, hogy tetszett a lánynak, ha meg tudjátok nézni :) Kíváncsi vagyok az ifjabb korosztály véleményére.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Rog valóban: mintha inkább gonosz lenne...

Legalább összecsinálják tőle magukat a bűnözők. :D

 

Ezeket a képeket úgy emlékszem még senki nem linkelte be, de ha mégis az sem baj mert túl jó képek ahhoz.

Valamennyi bekerült már közülük. Amúgy tényleg klassz képek.

A fejsimizős nagyon ott van. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár érte. Őt bírtam a legjobban a Rendőrakadémiából. :(

 

 

Jól néz ki az új Superman.

Szerintem van esély rá hogy elfogadjuk. Végül is egy mindenre elszánt pszicho kinézetű Superman is Superman. :D

A Larry Fishburne-féle Perry Vájt...White is érdekes lesz. Lassan bevezethetnék már azt is hogy eredetileg színesbőrű figurákat fehér színészek játszanak el. Legalábbis én nem tudok arról hogy volt-e már olyanra példa. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, számomra Szupi a tökéletes jóságot, az emberi jóságot jelképezi, aki igen néha ideges és akkor odacsap, de soha nem tenni semmi rosszat. Erről a képről meg nekem az jön le, hogy: ki zárt be a kriptonittal teli trezorba, had tépjem le a fejét" :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Larry Fishburne-féle Perry Vájt...White is érdekes lesz. Lassan bevezethetnék már azt is hogy eredetileg színesbőrű figurákat fehér színészek játszanak el.

:lol: Hát igen, ez sem lenne rossz, ha már fehérből fekete is van. Persze akkor kitörne a káosz amerokkában, mert az rasszizmus lenne. :roll: Szerintem sem volt még rá precedens.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, számomra Szupi a tökéletes jóságot, az emberi jóságot jelképezi, aki igen néha ideges és akkor odacsap, de soha nem tenni semmi rosszat. Erről a képről meg nekem az jön le, hogy: ki zárt be a kriptonittal teli trezorba, had tépjem le a fejét" :D

Én emiatt nem izgulok. A képregényes Supival is megesett már hogy nagyon begőzült és az még ennél a trezorosnál is durvábban festett. :D

 

furioussuperman.jpg

 

 

:lol: Hát igen, ez sem lenne rossz, ha már fehérből fekete is van. Persze akkor kitörne a káosz amerokkában, mert az rasszizmus lenne. :roll:

Ezen hozzáállás alapján bizony várhatjuk hogy bármikor is bevezessék a gyakorlatban.

 

 

Hát a legújabb pókember is fekete lett:

Lehet hogy abban a verzióban Petit egy sugárfertőzött fekete özvegy marta meg. :D Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz hogy egyáltalán nem gondoltam komolyan az eme témához fűzött megjegyzésemet de legalább megtudtam hogy miért néger Pókmanusz. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.