Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Buried: atya úr isten de felhúztam magam ezen a filmen, mert ez nem csak azt mutatja meg, hogy az irakiak mienek, hanem az amcsi bürökrácia is...egyszerűen hihetetlen. Amúgy nagyon durva a film, nyomasztó eléggé.

 

 

Akkor egyetértünk nem? Mire végigtelefonált az nagyon durva volt. Mi a társadalombiztosítási száma? Az anyád p.....a. Mondtam volna én.

 

 

Azt hittem szétrobbanok a dühtől mikor az a rohadt k*rva leb*szta a telefont mert kiabált vele. Szegénynek az életéről van szó az a nyomorult p*csa meg Amerikában telezabálva a jólétben érzékenykedik. Ha kiszabadulok nagyon megvertem volna. Akkor a hivatalok. Kapcsolnak mindenkit a mobil akkuja meg merül. Meg az idióta kérdések. De a legdurvább a cége volt. Abban a tudatban halt meg hogy a család egy fityinget nem kap. és valami mondvacsinált ürüggyel. Én simán el tudom képzelni, hogy a valóságban is ilyenek a cégek Meg a legmodernebb technikával egy sz*ros mobilt nem bírnak bemérni? Nagyon sajnáltam a palit. De ha kiszabadult volna első út a céghez és géppisztoly.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ez tipikusan egy olyan helyzet, ahol jó döntés volt kreatívnak lenni. A "Die Hard" kifejezést nehéz lenne szó szerint visszaadni, ráadásul a "Drágán add az életed!" egy nagyon találó fordítás, ahogy a "Még drágább az életed" és az "Élet mindig drága" is. A "Legdrágább az életed"-del sincs baj, ha csak az nem, hogy most törhetik a fejüket rendesen a fordítók. Javaslom a "Az élet eszmei értéke most a legnagyobb" címet. :lol:

A kreativitás jó volt az első két rész esetén, de így az ötödik felé hajtva már több, mint röhejes a fokozás. Pont, ahogy Reaper írta az Alienekkel. Már nem tudják hová fokozni, hát kitalálnak mindenféle irritálón agyatlan címet (most komolyan, szerinted ez kreatív vagy normális: Aliens vs Predator 2 Requiem - A Halál a Ragadozó ellen 2 -> ez az AVPR hivatalos magyar címe!), csakhogy szerepeltessék a halál és ragadozó, ez esetben meg drága élet szavakat. De ugyanez a Riddick filmekkel is, ahol meg a sötétséget nyomatják. Komolyan, néha úgy megrugdosnám az ilyen címadókat, csak úgy kreatívan. :evil:

 

Szerintem baromi jó lesz ez a film. Majd Dzséjt megmondja mennyire valósághű. Az is biztos hogy Bin Laden miatt kászült a közönség látni szeretné az alakulatot ami kinyírta. Persze én is. Amerikai kommandós alakulat az jöhet bármikor.

Szép-szép, de hogy mennyire valósághű, az azért trailer alapján nehéz lenne megítélni. Most inkább annyit lehet mondani, hogy - talán a trailer kedvéért - túlságosan hatásvadász. Nekem így elsőre nem tetszik, annak ellenére, hogy végre rátalált valaki a fókákra, és nem csak a Deltásokat, Rangereket és tengerészgyalogosokat nyomatja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor egyetértünk nem? Mire végigtelefonált az nagyon durva volt. Mi a társadalombiztosítási száma? Az anyád p.....a. Mondtam volna én.

Ne szórakozz Frenkie, persze hogy egyet értünk. Én is erre gondoltam közben, hogy ha

 

kikerülnék a koporsóból, úgy megverném ezeket a nagypofájú, képmutató embereket, hogy azt megemlegetik. A nő is durva volt, de inkább a cégén húztam fel magam. És a végén még az is kiderült, hogy a túszmentő is végig kamuzott neki. Áhh. Egy kicsit reménykedtem abban, hogy ki tud majd akár magától is törni a koporsóból, de így még durvább volt az utolsó pár perc, annak ellenére, hogy lehetett erre számítani.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az nekem nagy kedvencem. Eddig kábé hétszer láttam. Első nézésre nem igazán jött be de néhány év múlva újra megnéztem és akkor már jobban megfogott. Azóta a valaha készült legjobb képregénymúvinak tartom.

 

Főleg azért nagy múvi még mert csomó nevelő célzású dolog van benne, például a nőnek törődnie kellene a lányával stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Főleg azért nagy múvi még mert csomó nevelő célzású dolog van benne, például a nőnek törődnie kellene a lányával stb.

Ja ezek nagyon klassz dolgok. Főleg úgy hogy még karakterfejlesztő hatásuk is van: Darlácska megpróbál belerázódni az anyuci szerepbe hozzájárulva ahhoz hogy Sára elfogadja őt anyjának és az őrmester pedig egy másik intelem miatt eldönti hogy felhagy a cigizéssel. Kicsit továbbgondolva a sztorit még az is lehet hogy Albrecht megpróbálna kibékülni a feleségével.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja ezek nagyon klassz dolgok. Főleg úgy hogy még karakterfejlesztő hatásuk is van: Darlácska megpróbál belerázódni az anyuci szerepbe hozzájárulva ahhoz hogy Sára elfogadja őt anyjának és az őrmester pedig egy másik intelem miatt eldönti hogy felhagy a cigizéssel. Kicsit továbbgondolva a sztorit még az is lehet hogy Albrecht megpróbálna kibékülni a feleségével.

 

Pontosan, ezért szeretem a filmet :)

 

Hát ez már nem fog kiderülni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég pótoltam egy többéves lemaradásomat, és megnéztem a Nem vénnek való vidéket. Nagyon jó film, jó színészekkel, erőteljes hangulattal. Tommy Lee Jones narrációja, Bardem minden mozdulata és Brolin küzdelme, hogy mindenkit kicselezzen, nyomot hagy az emberben. Több van a filmben, mint ami a képkockákon látszik és elhangzik.

 

A Red Tailsre nagyon kíváncsi vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Cowboyok és űrlények

 

Tegnap végre megnéztük haverokkal, és nem csalódtam benne. Kreatív ötletek, szerethető karakterek, és aranybányász űrlények, szóval minden megvan benne, ami egy jó filmhez szükséges :D . Ford nagyszerű, mint mindig, Daniel Craig hozza a szokásos badass karaktert, Olivia Wilde pedig ismét gyönyörű :love: .

A sztori nagyon jó, meglepő fordulatokkal teli, és nem az a tucat-földinváziós film, ahol az a lényeg, hogy minél több embert minél látványosabb módon gyilkoljanak le. Aki szeretne látni egy jó westernt és/vagy egy jó sci-fi-t, melegen ajánlom ezt a filmet, illetve mindenkinek, aki nem ijed meg a váratlanul előbukkanó űrlényektől, és szeretne kikapcsolódni 2 órára.

10/8

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.superherohype.com/news/articles/168662-hasbro-in-talks-for-fourth-transformers-movie

 

Háhááá, Monopoly: The Movie. :lol:

 

Tudom hogy én vagyok a hülye hogy még mindig meglepődök hogy a sz*rt is ellehet adni egy hangzatos márkanévvel, de ez akkor is túlzás. A következő a Zewa 4 rétegű wc-papír: A mozifilm lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem a Drive-ot. Hát nem egy könnyű kisfilm, és amikor vége lett, úgy gondoltam, nem nézném újra meg, pedig tetszett - de azóta többször eszembe jutott, és kellemes emlékként, szóval még minden lehetséges.

Keveset beszélnek benne, de mégis többet mond, mint más filmek sokkal zsúfoltabb szövegkönyvvel. Ehhez kell a jó zeneválasztás és persze a jó színészi alakítások. Ryan Goslingnak ez a negyedik filmje, amit láttam: elsőként a Stay-t, ami érdekes volt, de mély nyomot nem hagyott bennem, aztán a Plasztik szerelem (Lars and the Real Girl), amiben nagyon édes volt a nomális társkapcsolatok felé egy guminő barátnőn keresztül utat találó srác szerepében, majd jött múlt héten a Crazy, Stupid, Love, ahol először tenyérbemászó nőcsábász volt, aztán meg édes szerelmes (és mindkettőt hihetően), és végül a Drive, ahol mindent elmondott már a nézésével is. Nem rossz a srác. :)

Carey Mulligen is jó volt, nem az a fajta nő, akiért megvesznek a férfiak, de épp ilyen típusként tudott katalizátorként működni a történetben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem a Drive-ot. Hát nem egy könnyű kisfilm, és amikor vége lett, úgy gondoltam, nem nézném újra meg, pedig tetszett - de azóta többször eszembe jutott, és kellemes emlékként, szóval még minden lehetséges.

Keveset beszélnek benne, de mégis többet mond, mint más filmek sokkal zsúfoltabb szövegkönyvvel. Ehhez kell a jó zeneválasztás és persze a jó színészi alakítások. Ryan Goslingnak ez a negyedik filmje, amit láttam: elsőként a Stay-t, ami érdekes volt, de mély nyomot nem hagyott bennem, aztán a Plasztik szerelem (Lars and the Real Girl), amiben nagyon édes volt a nomális társkapcsolatok felé egy guminő barátnőn keresztül utat találó srác szerepében, majd jött múlt héten a Crazy, Stupid, Love, ahol először tenyérbemászó nőcsábász volt, aztán meg édes szerelmes (és mindkettőt hihetően), és végül a Drive, ahol mindent elmondott már a nézésével is. Nem rossz a srác. :)

Carey Mulligen is jó volt, nem az a fajta nő, akiért megvesznek a férfiak, de épp ilyen típusként tudott katalizátorként működni a történetben.

 

Hasonlóan gondolom én is. Amikor vége lett tudtam hogy zseniális film csak nem voltam képes megfogalmazni miért. :D Azóta tudom hogy a zene, Gosling játéka, és a nem sok beszéd miatt.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ryan Goslingnak ez a negyedik filmje, amit láttam:

Már több filmjét is kinéztem régebben megnézésre, de az utóbbi kettőn kívül a többi valahogy mégis elkerült. Ahogy elnézem, elég tisztességes filmográfiája van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem új 2011 legjobb filmjét láttam. Midnight in Paris

 

Hasonlóan indul mint a szintén Woody Allen rendezte Manhattan, azt is hittem ez annak a Párizsba ültetett verziója ez, de elég érdekesen alakult tovább a film. Egy íróról szól (Owen Wilson) aki üzleti úton van jegyesével Párizsban, hőn-imádott városában, ám bizonyos történések miatt lassan újraértékeli azt amit a kapcsolatáról, és a vágyairól gondolt. Többet nem érdemes szerintem a filmről tudni, meg kell nézni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jeff Dunham-Kontrolált Káosz

 

Hatalmas, akár az előző előadásai. :lol: Walter, Achmed, Mogyi és José újra a színen.

Van már hozzá magyar felirat? Mármint a másfél gigáshoz, nem a félgigáshoz, mert azzal nem megyek sokra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem új 2011 legjobb filmjét láttam. Midnight in Paris

Érdekesen hangzik, megnézem én is, amint tudom :)

Elkezdtem a The tree of life-ot, amivel mindössze annyi "bajom" van, hogy Terrence Malick rendezte (ami amúgy nem baj, nagyon nem mindennapi filmeket készít), és hiába lenyűgöző néha, amit művel, képtelen vagyok egyben megnézni bármilyen filmjét :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesen hangzik, megnézem én is, amint tudom :)

Elkezdtem a The tree of life-ot, amivel mindössze annyi "bajom" van, hogy Terrence Malick rendezte (ami amúgy nem baj, nagyon nem mindennapi filmeket készít), és hiába lenyűgöző néha, amit művel, képtelen vagyok egyben megnézni bármilyen filmjét :oops:

Én egyik filmjét se láttam ennek kivételével, de nekem nagyon bejött.

 

A Midnight in Paris jóval-jóval könnyedebb alkotás, persze annak is megvan az egész jó mondanivalója. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyik filmjét se láttam ennek kivételével, de nekem nagyon bejött.

 

A Midnight in Paris jóval-jóval könnyedebb alkotás, persze annak is megvan az egész jó mondanivalója. :)

Nem túl termékeny rendező, legutóbbi filmje Az új világ 2005-ös (nem a legjobbja), Az őrület határán pedig 98-as, ezt bátran merem is ajánlani (2. világháborús), előtte pedig 20 éven át nem is rendezett.

Már leszedtem a Midnight in Parist, van felirat is, de ma már nem tudom megnézni, de a héten mindenképpen sort kerítek rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Bryan Singer az Excaliburról akart csinálni filmet, de ez elbukott. Úgy néz ki, hogy a pár éve szóba került Battlestar Galactica projekthez nyúl elkeseredettségében. Azt nem tudom mi értelme, amikor a Syfy már egy sorozatban mindent megosztott velünk. Elvileg a 78-as sorozatot folytatja egyenesen."

 

http://filmbuzi.hu/archives/2011/10/19/austere/

 

Csak én érzem úgy, hogy ezt nem biztos, hogy kéne? :roll::para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.