Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Közben megnéztem a Drive-t. Zseniális film. Mondjuk biztató jelnek vettem, hogy a negativ kritikák is arról győztek meg hogy jó lesz -kevés párbeszéd, nem magától értetödő zenei választás- előbbinél picit meg is lepődtem: a kritikák alapján azt hittem, hogy ennél SOKKAL kevesebbet fognak beszélni. Nagyon tetszett, hogy a film közepéig nem is definiálja magát a film: felépíti a karaktereket, hagyja hogy menjenek a maguk utján, de nem tudhatod hogy mit nézel: családi dáma, krimi, thriller... mi lesz itt? Már ez a lassan csordogáló felvezetés is öt csillagos, de amikor beindul akkor kész lettem. Az idén látott filmek közül mindenképp top5-ös.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben megnéztem a Drive-t. Zseniális film. Mondjuk biztató jelnek vettem, hogy a negativ kritikák is arról győztek meg hogy jó lesz -kevés párbeszéd, nem magától értetödő zenei választás- előbbinél picit meg is lepődtem: a kritikák alapján azt hittem, hogy ennél SOKKAL kevesebbet fognak beszélni. Nagyon tetszett, hogy a film közepéig nem is definiálja magát a film: felépíti a karaktereket, hagyja hogy menjenek a maguk utján, de nem tudhatod hogy mit nézel: családi dáma, krimi, thriller... mi lesz itt? Már ez a lassan csordogáló felvezetés is öt csillagos, de amikor beindul akkor kész lettem. Az idén látott filmek közül mindenképp top5-ös.

Én se hittem, hogy annyira jó lesz mint mondják, de igazak a hírek. :D Örülök, hogy bejött. Már nagyon várom a híreket a BD kiadásról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben megnéztem a Drive-t. Zseniális film. Mondjuk biztató jelnek vettem, hogy a negativ kritikák is arról győztek meg hogy jó lesz -kevés párbeszéd, nem magától értetödő zenei választás- előbbinél picit meg is lepődtem: a kritikák alapján azt hittem, hogy ennél SOKKAL kevesebbet fognak beszélni. Nagyon tetszett, hogy a film közepéig nem is definiálja magát a film: felépíti a karaktereket, hagyja hogy menjenek a maguk utján, de nem tudhatod hogy mit nézel: családi dáma, krimi, thriller... mi lesz itt? Már ez a lassan csordogáló felvezetés is öt csillagos, de amikor beindul akkor kész lettem. Az idén látott filmek közül mindenképp top5-ös.

 

 

A zenéje hogy tetszett?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Rambo-filmeket legalább egyszer minden férfinak látnia kell. A bejövősek többször is terítékre kerülhetnek. :D

 

Ez a Scott Adkins nevű skac játsza Barney-ék főellenségének jobbkezét. Feláldozhatóék ezt a Hectort majd szépen megehetik reggelire. :D

 

scottadkinstheexpendables2.jpg

 

 

Egy ilyen képért a nyolcvanas években gyilkolni lehetett volna. :D

Jól ellehetnek a forgatáson ezek a fenegyerekek. Lefogadom hogy Csák unalmában lenyomja a többieket. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Scott Adkins nevű skac játsza Barney-ék főellenségének jobbkezét. Feláldozhatóék ezt a Hectort majd szépen megehetik reggelire. :D

Azért Scott Adkins nem az a gyenge és értelmetlen fiúcska, kezd feltörni és egyre jobb lesz! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

TF3: hát ez meglepően jó film lett. Az eddigi filmek nagyon nem tetszettek, mert se sztori, és bár látvány volt, alig lehetett valamit kivenni a robotokból és a harcokból. Na itt aztán tetszett a sztori is, bár nem bonyolították túl itt sem, és az akciók is sokkal szebben ki voltak dolgozva, a kellő helyen lelassítva, hogy látni lehessen valamit, szóval ilyen még jöhet. Nekem Foxnál jobban bejön Rosie is. Szóval ez egy kellemes filmélmény volt: 8/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Thor: meglepően kellemes, de azért nem kiemelkedő képregényfilm. De szerencsére nem a leggyengébb a jövendőbeli Bosszúállók közül (az eddig Hulk haver). Ami tetszik, hogy hogyan fűzik össze ezeket a filmeket. Jöhet az Amerika kapitány, aztán jövőre irány a moziba be. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Thor: meglepően kellemes, de azért nem kiemelkedő képregényfilm. De szerencsére nem a leggyengébb a jövendőbeli Bosszúállók közül (az eddig Hulk haver). Ami tetszik, hogy hogyan fűzik össze ezeket a filmeket. Jöhet az Amerika kapitány, aztán jövőre irány a moziba be. :)

Nekem sem tetszett elsőre. Aztán valahogy kedvem lett még1x megnézni, és most már nagyon bejön. És fogalmam sincs miért. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért Scott Adkins nem az a gyenge és értelmetlen fiúcska, kezd feltörni és egyre jobb lesz! ;)

Én eddig csak az X-Men kezdetekben láttam. Pár napja tudtam meg hogy ő játszotta a XI-es fegyvert alias Deadpoolt. Addig azt hittem hogy őt is Reynolds játszotta.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami tetszik, hogy hogyan fűzik össze ezeket a filmeket. Jöhet az Amerika kapitány, aztán jövőre irány a moziba be. :)

Ez nekem is nagyon tetszik :) Most néztem meg a napokban Am. kapitányt, elvileg nem vagyok semmivel sem lemaradva, ami a díszes társaságot illeti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én eddig csak az X-Men kezdetekben láttam. Pár napja tudtam meg hogy ő játszotta a XI-es fegyvert alias Deadpoolt. Addig azt hittem hogy őt is Reynolds játszotta.

Azért szerepelt még több filmben is, igaz még nem egy Oscar-díj -as színész, de jó.

 

Scott Adkins

Szerkesztve: - SZKipi Padawan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amerika kapitány: minden amcsi melldöngetős alapjaival együtt jobban tetszett, mint a Thor. Kicsit olyan Wolfenstein beütése volt ezekkel a maszkos nácikkal, okkult cuccokkal és lézerpuskákkal. Bár határozottan vicces, hogy itt mennyire elrugaszkodtak a valóságtól, aztán a jelenben játszódó momentumok meg éppen csak eltérnek a mi realitásunktól. Értem ezalatt, hogy Schmidt bakái dezintegráló ágyúval lődöztek, korukat meghaladó lopakodó bombázót építettek (amely mellesleg akkora, hogy simán orbitális pályára vihette volna az összeszerelt Nemzetközi Űrállomást, merthogy a magasságot is elérte ), viszont a jelenben még mindig F-22-eseket, AK-47-eseket, stb. használnak, és a legfuturisztikusabb cucc az Tony hacukája (de még annál is csak a hajtómű-ágyú az igazán futurisztikus, viszont az sem ér a közelébe Vörös Kobak fegyvereinek).

 

Egy nagy poén, ami így az egész Bosszúállós-felvezetéssel tetszik. Tegnap esett le, ahogy elkezdtem nézni az Amerika kapitányt (nem fejeztem be, csak ma). A Thorban a legfödlönkívülibb földönkívüli is profin nyomta az angolt, és egymás között is úgy beszéltek. Erre jönnek a Földön lakó németek, akik bár egymás közt is angolul beszélnek (a nácik már csak ilyenek voltak), olyan szexi akcentusok volt, hogy b*szta a fülemet. És ugyanez volt a Vasemberben is, ahol meg az arabok és a ruszkik törik az angolt (bár ők legalább egymás között a saját nyelvükön kuruttyoltak). :) Tehát fontos következtetés: az idegenek alapnyelve továbbra is az angol, max egy kis texasi vagy más állambeli tájszólásuk van. A földi lakosok pedig bár mind beszélnek angolul (egymást közt is, még ha más ajkúak, akkor is), sajnos erős akcentusuk van.

Ezek után már meg sem lepődnék, ha a híd helyére épülne egy csillagkapu. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki tudna véleményt mondani a G.A Romero of the Dead filmjeiről hogy melyeket lenne érdemes megnéznem? Mindig is érdekeltek a zombik és mostanság álltam rá nagyon a zombis filmekre. Romerotól eddig a Night of the Living Dead-et láttam, de az első osztályú volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt... a Doctor Who-ban például egy remek megoldást találtak ki a "mindenki... még a földönkívüliek is angolul beszélnek" dilemmára, mely megoldás véleményem szerint teljesen elfogadható :)

 

Nézd meg az arabos jelenetet egyszer angolul. De figyelj oda nagyon! :)

 

Sejtem mire gondolsz :D

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért szerepelt még több filmben is, igaz még nem egy Oscar-díj -as színész, de jó.

 

Scott Adkins

Épp innen tudtam meg hogy benne van az X-Men kezdetekben. Az ilyesmi filmes dogoknak mindig az IMDB-n nézek utána. Azt pedig már utánanézés nélkül is számításba vettem hogy aktív színész létére bizonyára játszott már másban is az X-Men kezdeteken kívül.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd meg az arabos jelenetet egyszer angolul. De figyelj oda nagyon! :)

Olyan embernek ismersz, aki magyarul néz filmeket? :) De nem is arra a két szinkronmentes szinkronszínészre gondoltam (bár még ők is akcentussal nyomták, szóval úgy voltak magyarok, mint én német :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amerika kapitány:

Érdekes én nagyon vártam, és imádtam a feelingjét mégsem tetszett annyira most így visszanézve, mint a Thor. A film feléig nagyon tetszett, aztán amikor átváltozott sajna teljesen semmilyen lett a film. Kevés akció volt, kb annyi mint a trailerben láttunk, és semmi karakterfejlődés, se egyesével, se egymás között.

TAlán ez is volt a céljuk, hogy annyira nem izgasson, amikor a kapi lefagy, de konkrétan hidegen hagyott amikor Bucky meghalt, és az sem érdekelt hogy összejön e a csajjal, pedig ezek azért fontos elemei lettek volna a filmnek szerintem, hogy ez kis érzelmet tegyünk bele, ha már a kapi jófiúból nem fejlődött sehova. ezeket leszámítva tetszett. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig nem teljesen szívleltem ezt az Andrew Garfield-Pókember dolgot, bár a fácse-filmben jól játszott.

De most fejeztem be a Boy A-t, és meg kell hogy mondjam hatalmasat alakított benne, és ezen kívül a film is iszonyat erős egy dráma. Egy olyan fiúról szól akit 10 évesen ítéltek börtönre, gyilkosságért. Másfél évtized után kiengedik, és megpróbál új életet kezdeni új névvel, új személyazonossággal. Nem kevés kérdést vet fel a film, mindenképp érdemes megnézni.

 

Illetve most néztem meg úgy huszadszorra a Közönséges bűnözőket, (Keresztapa fanok ne nézzenek ide)a valaha készült legjobb bűnügyi filmet. Zseniális minden képkockája, sikerül minden egyes nézésnél elérni a 100%-os libabőr-faktort ezzel a zárással.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egész jó kedvcsináló a Drive újranézéséhez ez a munkakópia-dolog. Máris nagyobb kedvvel ülhetünk le elé ha már tudjuk hogy valami újat is tud mutatni.

 

Illetve most néztem meg úgy huszadszorra a Közönséges bűnözőket,

Azt én eddig kábé csak ötször láttam de annak ellenére nagyon bejön
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj, hogy a Közönséges bűnözőket én úgy láttam, hogy egy igen jó ismerősöm akinek a véleményét sokra tartom azt mondta hogy ez simán a világ legjobb filmje. A csavar a végén meg szintén filmtörténelmi csúcsokra tör. Úgyhogy megvettem DVD-n, leültem elé pokoli nagy elvárásokkal, aztán a végén picit becsapva éreztem magam. Jó volt, semmi kétség, de nem annyira jó. Lehet újra kéne néznem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.