Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én egy k*rva erős drámára számítok happy end nélkül. Bár már ráneveltem magam, hogy elvárások nélkül nézzek filmet, mert úgy kisebb a csalódás esélye, de valamiért mégis ez van bennem. Nolan jól ért a drámákhoz... szóval abszolút bizakodó vagyok és nagyon várom a filmet... mondjuk a Prometheust egy fokkal talán még ennél is jobban :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a Thor valami ritka gyenge film, nálam a kritikán aluli kategóriába került. A látványosan számítógéppel készült elemek mellett még elmennék, ha a sztori jó lenne, de sajnos rém erőltetett volt az is. Remélem, az Amerika kapitány és a Hulk ennél azért érdekfeszítőbb élményt tud majd nyújtani.

 

Szerk.: Na jó, gyerekek, ezt már tényleg nem hiszem el! A Battle: Los Angeles után másodszor szívom meg az azonos című Asylum verzióval. :angry:

Ejnye. >.< Én is majdnem letöltöttem, gyanús is volt, szóval rákerestem az Almighty Thorra és akkor megláttam az igazságot. :D Asyluuum. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a trailer készítés is, olyan, mint a manapság divatos tehetségkutatók. Lehet előtte promózni a tagokat, meg manipulálni a szavazást, de aki megnyeri és jól csinálja, az talpon marad és tetszik az embereknek, aki meg fake volt és minden erejét ellőtte a műsor alatt, az utána bukni fog. Ezt pedig a kritikáknak és a közönségnek köszönheti...Mivel nekik készül a dolog, hiába ő akar megélni belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Általában ha tehetem 10 percenként ránézek a külföldi Batman fórumokra, hogy up-to-date legyek, aztán csak akkor jön ki az előzetes amikor nem vagyok otthon 1 hete? Még szerencse hogy szerváltam internetet ma.

 

Engem lenyűgözött, az egészben a drámai helyzet a legizgalmasabb ami kialakult a történetben. Nem azzal adja el magát mint az Avangers, hogy attól kéne elalélni hogy pózolnak egyet a szuperhősök az utcán.

Én csak abban reménykedek hogy egységes lesz a film, a Pókember 3 is ütősnek tűnt az előzetes után, aztán a végeredmény valami ocsmány rossz volt. Nem tudom elképzelni hogy ennyi főszereplővel hogy lehet egy 2-3 órás filmet elvezetni - úgy hogy mindenki kapjon elegendő játékidőt - de szerintem működni fog.

 

Riddick: Valamiféle megváltásnak kell lennie a végén Bruce számára, ha nem is teljes happy end lesz. Legalább is szokatlan lenne ha a 120%-ig nyomatott borús és nyomasztó hangulatot lezárnák azzal hogy Gotham elpusztul, és vele együtt Batman is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó lett az új Batman előzetes. Én is drámára számítok, de nem szeretném ha Batman meghalna, vagy valami visszafordíthatatlan rossz történne vele. Boldog végkifejletnek örülnék a legjobban. Az új előzetes valahogy ezt sugallja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem rossz a videó, de Hawkeye és Fekete özvegy? Most mindkettő legyen magyarul monda, vagy mindkettő angolul, az ilyen elég idegesítő. Mondjuk azt le lehet vágni, hogy a filmeket látta, de a háttér nem az erőssége.

 

A másik, amikor kritizálja a végén, hogy nem vették észre, mikor odaosont egy másik hajó a Fury féle erődhöz a randarosoknak pedig ez nem tűnik fel...talán mert, olyan géppel mentek, ami az anyahajón is megtalálható, Sólyomszemnek volt ennyi esze, mint belsősnek.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nolan 3. Batmanje részemről is várós, valószínűleg moziban nézős darab. Bízom az ürgében, kizártnak tartom, hogy az 1-2. rész színvonala alá menjen, ami csak pozitívum lehet.

 

A Bosszúállókat is jó lenne moziban nézni, sokak szerint az év filmje (legalábbis eddig). Persze előtte még mindenképp megnézem a kapcsolódó szuperhősmozikat. Elég szűkösen állok anyagilag (főleg az SW könyvek és modelles magazinok vétele mellett), de remélhetőleg egy ezeregynéhány forintos beruházást kibírok azért, és bőven megéri majd. Bár a 3D-vel nincs gondom egészségügyileg, továbbra is sötétnek tartom, mozitól függetlenül.

 

Ejnye. >.< Én is majdnem letöltöttem, gyanús is volt, szóval rákerestem az Almighty Thorra és akkor megláttam az igazságot. :D Asyluuum. :lol:

Csodálom, hogy ez a stúdió még létezik, ilyen filmeknek nevezett ZS-kategóriás valamik készítése után. Egyébként sem értem, mire játszanak az eredetivel közel azonos című és témájú filmek készítésével. Esetleg az a céljuk, hogy az ilyen figyelmetlen barmoknak, mint én "eladják"?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csodálom, hogy ez a stúdió még létezik, ilyen filmeknek nevezett ZS-kategóriás valamik készítése után. Egyébként sem értem, mire játszanak az eredetivel közel azonos című és témájú filmek készítésével. Esetleg az a céljuk, hogy az ilyen figyelmetlen barmoknak, mint én "eladják"?

El se hinnéd, hogy milyen rajongótáboruk van... Ők éppen azzal teremtenek profitot, hogy sz*rt készítenek. Ez aztán a piaci ellentmondás, mi? :D Amúgy pont ezért játszanak vele, hogy beleess az Asylum csapdába. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

El se hinnéd, hogy milyen rajongótáboruk van... Ők éppen azzal teremtenek profitot, hogy sz*rt készítenek. Ez aztán a piaci ellentmondás, mi? :D Amúgy pont ezért játszanak vele, hogy beleess az Asylum csapdába. :D

Gratulálok nekik, már másodszor sültem fel. :angry:

 

Ezek után, szinte biztosra veszem, hogy az eredeti Thort imádni fogom. :lol: Ezt az Asylumos förmedvényt ne nézze meg senki, ha jót akar magának. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok nekik, már másodszor sültem fel. :angry:

 

Ezek után, szinte biztosra veszem, hogy az eredeti Thort imádni fogom. :lol: Ezt az Asylumos förmedvényt ne nézze meg senki, ha jót akar magának. :P

Ahogy egyiket se. :D Én még nem találtam nézhető Asylum filmet. >.< Nem mintha keresnék... :D De egyébként nagyon jó borítókat csinálnak, meggyőzőek, csak sajnos aki tudja, hogy mit takar a név, az ne számítson sokra. Ilyen címek mellett... Mega Shark Vs. Crocosaurus. :lol:

Szerkesztve: - KisKósa
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most néztem meg a Thort. Igen, az eredetit. ;):P

 

Nagyon tetszett, bár arra nem kaptam belőle magyarázatot, hogy

 

 

a végén Thor hogy került vissza a Földre? Mert az Avengersben ugye már ott van.

 

A Bosszúállókban tesznek erről egy olyan említést,

hogy minden bizonnyal súlyos árat kellett érte fizetned valakinél

. Vagy valami ilyesmi. Szóval van más használati útvonal is mely összeköti Asgardot a Földdel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A konkrét válasz:

 

A Thor 2 forgatása három hónap múlva veszi kezdetét Londonban és ott folytatják a történetet, ahol abbamaradt: Jane keresi a lehetőséget, hogy újra találkozhasson Thor-ral. Egyébiránt a Thor folytatása azzal is foglalkozik majd, hogy mi történt a kilenc birodalomban azáltal, hogy nem tudják használni a Bifrostot. Ami a Thor 2 főellenfelét illeti, már biztosan nem Loki lesz, helyette egy másik gazembert állítanak be Thor nemeziseként. A Thor 2-ben természetesen tovább gyűrűződik Thor és Jane szerelmi, valamint Thor és Odin családi kapcsolata is.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy valami ilyesmi. Szóval van más használati útvonal is mely összeköti Asgardot a Földdel.

Ezt Loki is mondja a Thor-ban. Vannak még utak, csak eddig nem láttuk őket. Gondolom majd a többi film foglalkozik vele.

 

Túl vagyok az Avengersen. Ez egy hatalmas film volt. Tartottam attól, hogy ennyi szuperhőst egy rakásra hajítani azt fogja eredményezni, hogy egyik elnyomja a másikat, de nem így lett. Mindenki szerephez jutott, mindenki megkapta az elégséges játékidejét, a maga erejének megfelelő akciót. Ezek mellett kellemesen arányosan van akció és pihenés, remekül csavargatják a sztorit. És annyit lehet röhögni, hogy az nem igaz. Főleg, mikor Hulk is a porondon van. Nagyon nem komálta az asgardiakat. :lol:

Továbbá csak dicsérni tudom azt az elképzelést, hogy az előzményeket külön filmekben mesélték el. Itt már nem kell szórakozni a szereplők megismertetésével (mégis kapunk gyorskurzust), viszont sok kis elem köszön vissza a korábbi filmekből, voltaképpen azok részelemeiből épül fel itt a sztori.

Nem tudom, milyenek lesznek a következő filmek (The Dark Knight Rises, Men In Black III, Prometheus), de nagyon fel kell kötniük a gatyájukat. Mert ez a film iszonyú jól volt összerakva.

 

 

A stáblista közepén az a csákó csak nem Red Skull volt?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog, Kudar a csillagok szerencsétlen együttállása végett rakta be a videót. Ezért nem kell neki beszólni, vagy leharapni a fejét. Ezt akartam kifejezni alább.

Na jól van látom Donát megértette amit írtam. (köszi :) ) Erről ennyit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Segítenétek nekem? Rész akarok venni egy nyereményjátékban és kép alapján kellene a filmeket felismerni. Én ezekből 4et tuti nem láttam, pl. amin a robot van, vagy amikor a nő fújja a rágóbuborékot, vagy a néger babásat. Tudnátok segíteni, hogy ezek, honnan vannak?

 

Linkjeim

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Segítenétek nekem? Rész akarok venni egy nyereményjátékban és kép alapján kellene a filmeket felismerni. Én ezekből 4et tuti nem láttam, pl. amin a robot van, vagy amikor a nő fújja a rágóbuborékot, vagy a néger babásat. Tudnátok segíteni, hogy ezek, honnan vannak?

 

Linkjeim

Nekem már megvan 9(2, 7-13, 15)

Ha megvan a valamelyik másik kisegíthetnél

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első az alap, egyik kedvencem, a Golyózápor, többször is láttam már. A 2. szerintem a Barlang, ott vannak ilyen helyszínek, de lehet háborús film is... 11esről csak tippek vannak, de a 6os és a 7es nálam tök homály. az 5.ben sem vagyok biztos, a 4. meg kitalálhatatlan. Ezek kellenének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első az alap, egyik kedvencem, a Golyózápor, többször is láttam már. A 2. szerintem a Barlang, ott vannak ilyen helyszínek, de lehet háborús film is... 11esről csak tippek vannak, de a 6os és a 7es nálam tök homály. az 5.ben sem vagyok biztos, a 4. meg kitalálhatatlan. Ezek kellenének.

Most szépen felcserélted a sorrendet

Itt az én listám a te sorrenddel de az eredeti számozással

 

15 Golyózápor

14

13 A hét mesterlövész

12 A pankrátor

11 Stephen King: Az

10 A bosszúvágy

9 A tökéletes trükk

8 Dick Tracy

7 Csillagközi Invázió

6

5

4

3

2 Dum és Dumber

1

 

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.