Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Karib tenger 4.

 

Szerintem a legjobb rész volt.

Bár az elsőt jobban szeretem, nekem is ez jön utána a tetszési létrán. :) Igaz, én a második, harmadik részeket is bírom, nem tudom, mi a sok nyifogás körülöttük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most így alig tudtam visszaemlékezni, hogy mi is volt benne, de tényleg jobb volt mint 2-3. Viszont az első az überelhetetlen. :)

Hasonló a véleményem nekem is. Plusz a 4. rész, annak ellenére, hogy a 2-3-nál jobb, több az 1. részre hajazó ismétlést és utánérzést hagy maga után, szóval emiatt mégsem az igazi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új Pókemberre én is megyek, valahogy a gyerekkorom képregényeinek feldolgozása jobban érdekel, mint a gyerekkorom filmjeinek folytatása... Talán, mert az előbbi sokkal több fantáziát igényelt. Sajnos a legtöbb képregény feldolgozás mostanában ennek igen nagy hiányát szenvedi... (Tisztelet a Bosszúállóknak és a Penge 1-2nek)

 

A Karib tenger kalózai számomra 3 részes, mégis, ha ráveszem magam, hogy megnézzem őket, akkor mindig egymás után 1nap teszem. Szerintem semmi baj a szériával, fogyasztható és megfelelően minőségi alkotás...ellentétben a 4. rész összecsapott és ha a főszereplők többsége nem egyezne meg a régi színészekkel, akkor simán el lehetne különíteni,más néven. Jóindulattal is 5 pontot tudnék csak rá adni, míg a trilógia 8/10.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ghost Rider 2

 

Hűha vegyesek az érzéseim. Sokkal jobb lett ezzel a trash vonallal és kevesebb múltbéli és női szenvedéssel, mint az előző. Viszont akkor kezdeném azzal ami nem tetszett. Nem tudták eldönteni, hogy mit is akarnak. Egy darkos horrort, ami szerintem illett volna ehhez, vagy inkább horror paródiát, ami inkább lett. Rengeteg helyen megtörte egy poén a hangulatot, de ettől függetlenül voltak benne nagyon jók. A dialógusok szintén harmat gyengék voltak, és sok helyen a CGI is, leginkább akkor amikor átváltozni akart, de próbálta visszafogni magát. ezt az elsőben sokkal jobban megoldották, de ezt nem is róhatom fel, hisz míg az első 110ből, ez csak 57ből készült, millából, mégis ennek sokkal jobban tetszett a látványvilága. Amiket én pl még sosem írnék bele, hogy az ördög injekcióval altatja el a fiát, vagy egy karcsapást nem tud tenni az ellen a lény ellen, akit ő teremtett. Valahogy túlságosan is próbálták belénk erőltetni hogy az ördög itt nagyon halandó. Hát látszott is. Ez is jobb volt az egyben. Viszont minden más itt volt a jobb. a Csaj, kevesebb rinyálás volt, a karakterek, Elba és Cage is remekül játszott szerintem, és hát a legjobb a LOVAS! Jesszusom de eltalálták végre. Egy elmebeteg, kattogós, megállíthatatlan szörnyeteg. Nagyon tetszett. Ha másért nem nézné meg senki, az akciókért szerintem érdemes. A láng a fején, a bugyogó bőrkabát, a motor, vagy bármi amin ebben a részben lovagolt zseniális volt. Emlékszem az első részt elcsúsztatták hogy még szebb legyen a tűz. át itt látszik, hogy ennyiből is meg lehet csinálni. :)

Ha kicsit összekapják magukat, én szívesen megnéznék még egyet ebből. 7/10 nagyon jó indulattal. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Warezes, torrentes és egyéb fórumos olvasott HSZ-ek alapján te vagy az első aki 3pontnál többet adott erre a filmre. Amúgy szerintem sem volt annyira rossz és több köze volt a képregény hőshöz, ennek ellenére annyira gyenge, hogy az újranézési rátája minuszban van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyira másabb, hogy az már nem nevezhető 4nek, így a szereplő gárdán kívül semmiben sem hasonlít főleg nem színvonal és hangulat terén...

Mondod Te. Nekem meg bejön. Főleg a hangulata. :)

 

Ja és az aláírásodat redukálnád két sorosra? Köszi!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Warezes, torrentes és egyéb fórumos olvasott HSZ-ek alapján te vagy az első aki 3pontnál többet adott erre a filmre. Amúgy szerintem sem volt annyira rossz és több köze volt a képregény hőshöz, ennek ellenére annyira gyenge, hogy az újranézési rátája minuszban van.

Amúgy persze. Alapban úgy álltam hozzá, hogy ez már egy B film, meg úgy hogy nagy rajongója vagyok a képregénynek és bár ez történetileg egy nulla, még így is jó volt látni a lovast. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

É sem értem a nyavalygást. Ráadásul a zenéje is fantasztikus.

Abszolút egyetértek, zenéstől, mindenestől. Nekem mind a 4 rész tetszett, bár a 4. épp a legkevésbé, de ezek csak árnyalatok. Szeretem az egész humorát, a karaktereket, a készítők fantáziáját.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

John Carter: nagyon kellemes meglepetés. Laza, kalandos kis sci-fi, vagyis inkább hamisíthatatlan űr-fantasy. Le sem tagadhatná, hogy abból a könyvből készült, ami anno George Lucast is inspirálta a Star Wars írásakor (különösen az aréna rész, az echte Geonosis). Egy-két percet azért még elbírt volna, mert van benne néhány gyors és hatalmas váltás, de nem vészes a dolog. Semmi olyan nincs, amit kis gógyival nem lehet kiegészíteni. Szóval, aranyos film, fény-vitorlásokkal, mágiával, hercegnőkkel és mindez a Marson.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak előtte tudom megmondani, hogy el tudok-e menni a közös mozizásra. Egyébként szinkronnal megy a mozikba, felirattal pedig Mom Park. És az időpont is korai, mert július 26-tól vetítik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak előtte tudom megmondani, hogy el tudok-e menni a közös mozizásra. Egyébként szinkronnal megy a mozikba, felirattal pedig Mom Park. És az időpont is korai, mert július 26-tól vetítik.

Nem lesz világ premier?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lesz világ premier?

Nem néztem utána, mikor lesz a világpremier, még tavasszal jegyeztem meg, hogy nálunk hó vége, és nemrég megnéztem a port.hu-n. Ott 26-ot írtak. Ja, és ha megyek, akkor a feliratos Mom Parkos verzióra, ha a közös mozi a Westendben lesz, akkor részemről a közös nézés ugrott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem néztem utána, mikor lesz a világpremier, még tavasszal jegyeztem meg, hogy nálunk hó vége, és nemrég megnéztem a port.hu-n. Ott 26-ot írtak. Ja, és ha megyek, akkor a feliratos Mom Parkos verzióra, ha a közös mozi a Westendben lesz, akkor részemről a közös nézés ugrott.

Értem. :)

 

Kinek mikor lenne jó? A többség dönt. Csak döntsük már el.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ok. Akkor a közös TDKR megtekintés itt ért véget. Mindenki úgy nézi meg ahogy akarja. Pápá.

Pápá!

Azért derekas, hogy három ember után le lett fújva, mert annak a háromnak uram bocsát, fontosabb dolga van. Nekem személy szerint ugye a munka, meg pénz, mert ugye hó végén már annak is szűkében van az ember. Ilyen piszlicsáré dolog... :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.