Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Hogy kapja el a híg fosás Devlint és Emerichet, ahányszor a szándék megfordul a fejükben, hogy Stargate 2-t és Függetlenség napja 2-t (mert bizony ezt is szóba hozták, menetrendszerűen, mert eddig minden évben elmondták ezt) készítenek. :fuck2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy kapja el a híg fosás Devlint és Emerichet, ahányszor a szándék megfordul a fejükben, hogy Stargate 2-t és Függetlenség napja 2-t (mert bizony ezt is szóba hozták, menetrendszerűen, mert eddig minden évben elmondták ezt) készítenek. :fuck2:

Én szurkolok neki. A sorozat nem érdekel csak a film, és az tetszett. Persze ha azon a nyomon haladnak tovább. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.youtube.com/watch?v=tUl30CDqLFg

 

 

Én ezt jobban várom, mint az eddigi összes szénné hypeolt filmet, az első része remek voltak, talán az egyik legjobb animáció amit valaha láttam és ez az 1 perc meggyőzött, hogy lehet még jobb is! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem tuti ők az oktatók, hiszen itt már utalnak rá, hogy nem az ijesztgetés, hanem a nevetés ami energiát ad...

Mondjuk ezt a mesét láttam magyarul is, meglepően jó volt 1-2 szinkron hang és mikor a kislány énekel a WC-n, az magyarul fényévekkel jobb, mint angolul!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is, meg megvan pószteren, egyedi a humora és végre nem egy szénné használt ötletet újítottak fel. A szörnyek többsége pedig van olyan jó, mint a MIB filmekben, szerintem a többségük baromi humoros.

 

Nolannak pedig van érzéke a filmezéshez, ezért nem vállalta a dolgot, szerintem az Igazság Ligája alapban bénább és merevebb társaság, mint a Bosszúállók. Animációs filmekben is sokszor baromira kínos, a Batman-Superman ellentét, vita, vidám szivatások kategória. A Csodanő pedig egy gyenge Superman kiadás, lasszóval meg mellekkel, Hawkgirl pedig szerintem az egyik legbénább csapattag. Sok a hasonlóság az Avangers-el, mégis előbb illene ennek a csapatnak a tagjait is bemutatni. Green Lantern kapott egy modern filmet, ami hányadék lett, Flash, Batman, Superman pedig már párszor megjelent a színen. Mégsem érzem szükségét egy feat. filmnek, szerintem erőltetett lenne...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dean Devlin, producer elmondta, hogy reménye szerint folytathatja az 1994-es Stargate-mozifilmet, mert terveztek 2-3. részt is, csak a sorozat miatt nem csinálhatták meg. Most pedig végre lenne lehetőségük végigmesélni a történetet.

 

 

:clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is most jövök a moziból. Le kell szögeznem, hogy soha semmi bajom nem volt a korábbi három Pókember filmmel, de ez az új egészen szuper volt, pedig nem bíztam benne túlzottan. Igazából egyetlen negatívumot tudok kiemelni, ami nagyon zavart, bár az nem a film hibája... a felettem lévő sorban két hülyegyerek valami elképesztő irritáló módon dumálta végig hangosan az egész filmet... főleg az utolsó 30 perc volt gáz... megértem, ha valaki az ilyen gyökér trollok miatt nem megy moziba!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is most jövök a moziból. Le kell szögeznem, hogy soha semmi bajom nem volt a korábbi három Pókember filmmel, de ez az új egészen szuper volt, pedig nem bíztam benne túlzottan. Igazából egyetlen negatívumot tudok kiemelni, ami nagyon zavart, bár az nem a film hibája... a felettem lévő sorban két hülyegyerek valami elképesztő irritáló módon dumálta végig hangosan az egész filmet... főleg az utolsó 30 perc volt gáz... megértem, ha valaki az ilyen gyökér trollok miatt nem megy moziba!

 

Nem este kell menni, úgy elkerülhetők az ilyenek. :)

 

Majd' elfelejtettem, hétfő óta kontaktlencsém van, sokkal jobban látok... és így a pixeleket is az IMAX-ben. :( Sőt, az éles határokon a tömörítés is megfigyelhető. Viszont még mindig így kapod a legteljesebb élményt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudtam máskor menni, mivel más emberhez voltam momentán kötve és neki csak ez volt jó... egyébként általában este is elkerülöm a barmokat, most ez nem jött össze... hogy zeberedjenek meg ott ahol vannak! :P:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hááááát szerintem ezért kár volt rebootolni. A történet lassú, nincs benne semmi lendület, csak vánszorognak a jelenetek. A karakterek laposak, nem lehet kötődni hozzájuk. A régi sorozat Connors dokija a maga két és fél perces szereplésével érdekesebb karakter volt, mint ez az "alak", annak ellenére, hogy megmagyarázhatatlanul sok játékidőt pazaroltak rá, alig tudunk meg róla, mint személyről valamit. A Gwen-Parker románc már-már olyan rossz volt, mint az Anakin-Padmé szál a Klónok Támadásában. A 3D felesleges volt, annyira gyors volt a kameramozgás, hogy nem lehetett érzékelni, még mikor elég világos is lett volna a kép. Az átírások (Ben bácsi halála) pedig egyenesen borzalmasak voltak. Az akció jelenetek még egész jók, egy kis plusszt jelentett, hogy pókpofa végre nemcsak lengésre használta a hálóját, de ezzel kifújt. Egy nagyon halovány 2/5.

Szerkesztve: - Werebazs
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.