Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Bár nem értem miért nézne valaki filmet a Barca-ról (elég azt végigszenvedni, ha az egyik kedvenc csapatom ellen játszanak :D )segítenék, ha egy kicsit pontosíthatnád, hogy pontosan melyik korszakról is akarsz filmet nézni, mert a klub 114 éves fennállása óta készítettek már egy pár dokumentum filmet, viszont ezek mindegyike leginkább csak 1 korszakra koncentrál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár nem értem miért nézne valaki filmet a Barca-ról (elég azt végigszenvedni, ha az egyik kedvenc csapatom ellen játszanak :D )segítenék, ha egy kicsit pontosíthatnád, hogy pontosan melyik korszakról is akarsz filmet nézni, mert a klub 114 éves fennállása óta készítettek már egy pár dokumentum filmet, viszont ezek mindegyike leginkább csak 1 korszakra koncentrál.

Én egy Guardiola féle korszakról készült filmre lennék kíváncsi, bár szerintem olyan sajnos nincs

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És én még azt hittem, hogy egyedül vagyok azzal a véleményemmel, hogy a mozik képe egyáltalán nem tűéles, pedig illene annak lennie. Ezért is tartom pl. a 3D-s hódítást károsnak. Sokkal jobb lenne, ha a tűéles képekre mennének rá, mint - a sok esetben kamu - 3D-sítésre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy Guardiola féle korszakról készült filmre lennék kíváncsi, bár szerintem olyan sajnos nincs

Olyat találtam, ahol mint játékos beszélgetnek róla, de ez nem is túl izgalmas, viszont ha az edző éveiről akarsz, szerintem arra még kell várni 1-2 évet, hisz még nem ment el olyan régen, hogy máris készítsenek róla egy efféle filmet

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yoda én ezt afilmet nézném meg a helyedben :):P :P

Barcás létemre láttam, elég jó film, csak kár hogy kikapunk benne...

Egy hasonlót megnéznék a Barcáról is, ahol viszont TI kaptok ki. Mondjuk ezt megfilmesíthetnék... :P

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Barca elmúlt 4-5 évéről én is szívesen megnéznék egy filmet. :)

 

És az Interstellarban nem csak kukoricázni fognak ;)

Jó kis sci-fi lesz, a leírtak szerint.

És érdekes, hogy Izland most már a Prometheus óta

űrhajó szerencsétlenségek kedvelt helyszíne :evil:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2015 nyarán jön a Jurassic World!

 

Az egész világot elözönlik a dinoszauruszok? Mindenesetre a 2015. június 12-ére datált bemutató már nem A majmok bolygója: Lázadás íróinak forgatókönyvéből készül, hanem maga a rendező, Colin Trevorrow gyárt hozzá szkriptet Derek Conolly-val (Trevorrow korábbi filmje, a Kockázatos túra társírója) közreműködésével.

Ha hihetünk a projekthez meg nem hívott Sam Neillnek, akkor ez egy reboot lesz. A produceri teendőket Steven Spielberg, Frank Marshall és Pat Crowley látja el. A filmet 3D-ben forgatják.

 

jurassicworld620.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jurassic Parkot hogyan lehetett volna még folytatni?

Kétféleképpen is. Sehogy és dehogy. A Jurassic Park kifújt az első két filmmel, meg is látszódott ez már a harmadik felvonáson, és szinte megdönthetetlen bizonyítékul szolgál a tény, hogy 10 év alatt nem tudtak semmit kitalálni negyedik résznek. Egyáltalán nem lehet folytatni, nem, hogy "könnyűszerrel."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, az 1-3. film után marha nagy fantázia kell dinoszauruszokat a 21. századba átemelni egy épkézláb sztori keretében. Mellesleg, ha már a 3. részre elfogyott a szufla, hogy segítene a szérián egy reboot? Lemásolják a parkos koncepciót? Annak sok értelme lenne. :facepalm: Ha meg új ötlettel állnak elő, az bőven futhatna 4. részként...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kétféleképpen is. Sehogy és dehogy. A Jurassic Park kifújt az első két filmmel, meg is látszódott ez már a harmadik felvonáson, és szinte megdönthetetlen bizonyítékul szolgál a tény, hogy 10 év alatt nem tudtak semmit kitalálni negyedik résznek. Egyáltalán nem lehet folytatni, nem, hogy "könnyűszerrel."

Szerintem se lehetett volna nagyon folytatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát úgy látszik, 2015 a filmek terén nem lesz nagy durranás, a Star Wars-t kivéve.

A SW is "csak" egy folytatás lesz 2015-ben :evil:

Remélem, senki nem gondolja komolyan, hogy ez nekem problémát jelent, de bizony azért a nem rajongók (akik amúgy szeretik a jó mozikat) számára a 2015. egy nagyon langyos évnek mutatkozik. Az eddigiek alapján. Aztán lehet, hogy k9zben kijönnek olyan eredeti filmötletek, amiért majd mégis jó mozis év lesz. És/vagy szimplán a folytatások is remekül sikerülnek.

Tudjátok, mit? 2016-ban megbeszéljük :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem végre a World War Z-t.

 

Idei felhozatalból nem sok film érdekelt eddig, de első trailer óta ezt a filmet vártam. Azt kell mondjam egyáltalán nem csalódtam, ahhoz képest amennyi nehézségük volt, egyáltalán nem észrevenni. Egyedül a végénél lassúl le ami az előtte lévő másfél óra pörgéshez képest kicsit elütött.

 

Ami különösen tetszett, hogy a főszereplő ugyan megjárta a legkeményebb helyeket, egyáltalán nem akar világmegváltó hőssé válni, inkább a családjával lenne. Még is ráveszik, hogy vágjon bele és innentől jön a legjobb része, az akció. Az első hely ahova mentek éppen ellenkezője volt, mivel "kihalt" reptéren voltak. Előre elmondták, ne várjanak semmilyen személyzetet se a toronyba se máshova, így teljes csendben értek földet, csak az eső zuhogott az éjszakában ami nagyon hangulatossá tette a helyszínt.

 

No, ezután jött Jeruzsálem ami a trailer leglátványosabb része volt. Nem volt ez másképpen a filmben sem. Úgy mentek oda, hogy Izrael a béke szigete, hála az előkészületeknek amiket tettek, így kicsit lehetett lazítani, persze nem sokáig. A befele özönlő milliónyi élőhalott nagyon látványos volt, helikopterek köröztek az égen, lent a földön pedig hiába próbálták megállítani őket, a katonáknak esélyük sem volt, tonnás buszokat döntöttek fel sepercnyi idő alatt. Nagyon érdekes volt a reptér, az ott lévő utasszállítók persze egyből elindultak amint megtudták mi történt, de a kérdésre, hogy hova mennek, maguk a pilóták se tudták a választ, ami a kilátástalanságot nagyon jól kihangsúlyozta.

 

A könyvhöz hasonlítva: meglepően jól eltalálták a filmet, igaz hogy a harcoknál a bevetett egységek egyáltalán nem voltak változatosak, nagyjából a helikopterre korlátozódott. Ehhez képest a könyvben Humvee-től a tankon keresztül a bombázó gépekig minden volt. Amit vártam volna az a yonkers-i csata, vagy legalább valami komolyabb harc amerikai földön ha már ott kezdődött a film, de kimerült annyiban, hogy tengerre mentek mint a könyvben. Ami tetszett még: elejtett fél-információk a világ többi részéről, például Észak-Korea, Pakisztán, India, Oroszország.

 

 

Összességében fantasztikus film, nekem a nyár legjobbja, vannak benne kisebb hibák de ha magával ragad, akkor ugyse foglalkozol vele. Beszélik a folytatást aminek nagy örülnék, hiszen a világ más tájaiban még bőven van potenciál.

Szerkesztve: - NorbiLordi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.