Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Van egy régi magyar film, amit szeretnék megszerezni A butaságom története. Rákerestem neten, színházi előadásokról találtam ezt-azt...5let, hogy honnan lehetne megszerezni? :D:lol: Vagy várjam ki míg megint adják tv-ben? :lol:

Ha van videód akkor én oda tudom adni ,nekem megvan videón. És a minősége is jó még.Pedig rongyánéztik már anyu val. :-) Ő is nagyon szereti.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha van videód akkor én oda tudom adni ,nekem megvan videón. És a minősége is jó még.Pedig rongyánéztik már anyu val. :-) Ő is nagyon szereti.

off ;) Köszi az ajánlatot, van videó, de ha csak egy példány van akkor inkább nem tenném bele, mert van egy olyan hülye szokása, hogy bekapja néha a szalagot, főleg a régi, sokszor nézett kazettákat. Akinek meg szeretném mutatni neki nincs videója. on

 

Nem vagyok nagy régi magyar film rajongó ezt a filmet már többször is megnéztem, amikor volt tévében. Már Ruttkai Éva miatt is szeretem. DVD-n nyilván nem adták még ki. Elég sok régi film kijött már, ezt még nem láttam sehol, de ki tudja háta valaki otthon bedigitalizálta :oops:.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra a Batman még csak tegnap kezdődött el, mivel addig nem láttam, kivártam míg adja a tv ;) .

Ekkorát dobni, vajon lehet-e újra, mint ezzel? Ez elég messze esett az előző filmektől. A történet nem volt épp újszerűen csavaros, mégis, rég nem szórakoztam ilyen jól filmen. Voltak benne momentumok, ami miatt, ha akartam volna se tudtam volna nem odafigyelni, holott olyan :oops: voltam előtte, és felvettem és még vissza is néztem pár jelenetet újra. Nem tudom eldönteni, hogy a karakter lett jobban kitalálva/kitálalva vagy Bale lehelt ilyen jól életet bele. Talán mindkettő. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:cry::cry::cry::cry: Elhunyt a kedvenc (film) zeneszerzőm! Basil Poledouris. Sajnos a rák erősebb volt mint ő! :( :( :(

 

Aki nem ismerné : THE BLUE LAGOON (1980), CONAN THE BARBARIAN (1982), RED DAWN (1984), ROBOCOP (1987), THE HUNT FOR RED OCTOBER (1990), FREE WILLY (1993), STARSHIP TROOPERS (1997) és még rengeteg más!!!!!!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap este megérkezett az új Pókember 3 trailer! Tessék nézni! :cry:

Amint lesz HD, azt is linkelem. Remélem hamarosan lesz!

 

New Spider-man 3 trailer

 

spiderman3_bg.jpg

 

EDIT: 10 James Bond filmrészlet. Csak azoknak akik nem bánják a Spoilereket:

James Bond jelenetek

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:cry::cry::cry::cry: Elhunyt a kedvenc (film) zeneszerzőm! Basil Poledouris. Sajnos a rák erősebb volt mint ő! :( :( :(

 

Aki nem ismerné : THE BLUE LAGOON (1980), CONAN THE BARBARIAN (1982), RED DAWN (1984), ROBOCOP (1987), THE HUNT FOR RED OCTOBER (1990), FREE WILLY (1993), STARSHIP TROOPERS (1997) és még rengeteg más!!!!!!

Még egy remek zeneszerzővel kevesebb :( :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Departed

Departed-Poster.jpg

 

Nahát. Sosem gondoltam volna, hogy ilyen érzésekkel fogok kijönni a moziból. Nagyon vártam ezt a filmet, talán az év legjobban várt filmje volt számomra - ami, tekintve, hogy Scorsese egyike kedvenc rendezőimnek, nem meglepő. Az általános vélemény a filmről az, hogy ez Scorsese legjobb munkája a Nagymenők óta, és az, hogy jót tett neki, hogy visszatért a gengszterfilmek világához, ami tulajdonképpen számára hazai pályának tekinthető.

 

Minden adott volt tehát egy remek filmhez, azonban a moziból kifelé jövet semmi másra nem tudtam gondolni, mint hogy miért okozott nekem ekkora csalódást? Ne értsetek félre, a film nem rossz, sőt, jó, de nem Scorsese remekműveit haszálva etalonnak. Ez sajnos nem mestermunka. Nem említhető egy napon a Taxisofőr-Dühöngő Bika-Nagymenő hármassal. A hollywoodi filmáradat közepén szép helyet foglalhat el, de a legnagyobbak közé sajnos nem tud nálam bekerülni.

 

Eleve a stílussal is problémáim voltak. Itt egy film, ami mintha nem tudná eldönteni, hogy elsősorban bűnügyi thriller vagy szőröstökű gengszterfilm szeretne lenni? Gyanítom, hogy a forgatókönyv a thrillerek stílusában írodott (és itt kell megemlíteni, hogy az eredeti, a Szigorúan Piszkos Ügyek is bűnügyi thriller volt), és azt is, hogy Scorsese keze van abban a dologban, hogy egy ilyen alapanyagot megpróbált elnyomni a gengszterfilmek világa felé. Érdekes ötlet, de sajnos nem működik... Emellett végig hiányzott nekem a tipikus Scorsesés kamerakezelés (azaz, hogy a kamera szinte sosem áll meg, mindig mozgásban van), és összességében a film zenéivel is elégedetlen voltam (mindenki a Nagymenőket és a Casinót emlegeti, nos, ott sokkal jellegzetesebben Scorsesés a zenehasználat). Ezen stíluselemek hiányai egy Scorsese filmnél nagy érvágásnak számítanak, hiszen a film stílusa egy-két jól eltalált jelenettől (mert azért van pár) eltekintve nem ismerhető fel... Sok helyen olyan a film, mintha bármelyik hollywoodi rendező megcsinálhatta volna, és ezzel el is érkeztem egy másik nagy "hibához", hogy az én izlésemnek néhány helyen túl hollywoodi volt... Nehéz ezt pontosan megfogalmazni, de ez volt az érzésem.

 

Tudnék még írni a filmről, de úgy érzem felesleges. Nekem ez amellett is csalódás volt, hogy nem rossz film. És azt sem hittem volna, hogy a Szigorúan Piszkos Ügyeket jobb filmnek fogom tartani. Pedig most jobbnak tartom. Ez csak 7/10.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajaj emberek, lesz Starship Troopers 3. Az első rész remek volt, de a második már olyan szar, hogy azonnal betiltattam volna. Erősen látszódott rajta, hogy Paul Verhoevennek semmi köze sem volt hozzá, Phil Tippett meg maradjon meg trükkmesternek, a rendezés közelébe mégegyszer ne merészkedjen. Valaki biztos azt hitte, hogy az első rész a sok vérnek meg a fedetlen női kebleknek köszönhetően lett sikeres (persze ez is eléggé közre játszott), a normális történet meg minek (nem eget verő, mert az az első filmnek sem volt, de nem volt szedett-vedett, mint a második). Szvsz még a Roughnecks: The Starship Troopers Chronicles című animációs sorozat is sokkal jobb volt annál.

Na de, jön a harmadik rész, te szent ég, nagyon jó előjel, hogy a második részhez hasonlóan ez is csak DVD-n fog megjelenni (mondjuk már a 2. rész esetében sem csodálkoztam ezen). A rendező Edward Neumeier, ez lesz az első filmje, amit rendez, többnyire íróként tevékenykedik. Olyan filmeknek követte el a forgatókönyvét, mint az első két Starship Troopers, vagy a tavaj megjelent Starship Troopers FPS (ami egész jó, éppen most játszok vele); köze volt mindenhez, ami RoboCop (filmtől kezdve a sorozaton át egészen a videó játékokig). A 3. rész története pedig egyelőre ennyi: Johnny Rico immár tábornok és akciót vezet a bogarak ellen... Sok reményt nem fűzök hozzá, talán Casper Van Dien-t meg tudják nyerni újra Rico szerepére, úgy sincs sok dolga.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát, eléggé olyan ez a spidey mint az eddigiek... Semmi különös. Nem tud lázba hozni...

Teljesen egyetértek. Sejtem a sztorit. Spiderman bajba kerül, de a végén megmenekül. :cry:

 

Az ehhez hasonló egyszerűbb képregényfilmek közül, engem kizárólag a Men In Black sorozat tud igazán szórakoztatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ebben a Pókimuki 3-ban egyvalamit nagyon túlzásba vittek, az ellenségek számát. Van itt homokember, venom és zöldmanó feketében, kicsit sok(k). Mondjuk engem az eddigi Pókember filmek sem érdekeltek túlzottan, ilyen szupererőkkel rendelkező hősök esetében inkább maradok az X-mennél, na meg persze nálam is favorit a Men In Black 1-2.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Spiderman részeket mindig csak afféle szórakoztatás gyanánt teszem be (ha kikölcsönzöm őket). Könnyű esti film, nekem jó szórakozást nyújt. Persze a kedvenc nálam is a MIB, az valami fantasztikus :cry:

 

 

Donát

Egyetértek veled.Ugyanúgy fogom fogadni mint az elmúlt két részt, egy jó szombat esti filmként.

Egyébként kijött a hd, ugyan arra az oldalra amit Kudar linkelt.

 

Basil Poledouris:

R.I.P

Bár átböngészve a filmográfiáját, nem találtam olyat benne ami nekem annyira tetszene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.