Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ennél többet én se várok tőle, csak nálam még a "könnyü szombati esti film" szintet se üti meg. A párbeszédek cikik, az akciók bénák a gyenge CGI miatt, szigoruan SZERINTEM! :cry:

Egyetértek. Nálam ez a TV-ben sem nézem meg kategória (bár igaz, hogy nem nézek TV-t) :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Basil Poledouris:

R.I.P

Bár átböngészve a filmográfiáját, nem találtam olyat benne ami nekem annyira tetszene.

Pedig remek zeneszerző volt. Nem feltétlenül ért fel John Williams-i magasságokba, de tudott maradandót alkotni. Szerintem a Conan, a barbár zenéje a legjobb tőle... később még számos film-elözetes alatt felcsengett... kár érte :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi ez a MIB mánia?

Jó kérdés, de nagyon hatásos :D

Mindenféle fasza cuccok, mint átalakuló szuperautó, napszemcsi, fess öltöny, agypuculó idegostor (mit nem adnék egy neutralizálóért), tücsökpöcs, jó, izgis állás. Kellhet egy férfinak több? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kérdés, de nagyon hatásos :D

Mindenféle fasza cuccok, mint átalakuló szuperautó, napszemcsi, fess öltöny, agypuculó idegostor (mit nem adnék egy neutralizálóért), tücsökpöcs, jó, izgis állás. Kellhet egy férfinak több? :D

Ne hagyjuk ki Frank-et se! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem volt először Superman, azon belül is a negyediket szeretem a legjobban, mert azt láttam legelőször. Amikor kicsi voltam volt hogy egy nap kétszer megnéztem. Annak normálisabb szinkronja volt mint annak amit a TV2 nyomat ha rájön. Azt nem is vettem fel teljesen. A nagybátyámék kazija meg biztos tropa már, így átmásolni se tudnám, a szinkronos helyett meg jó az angol is.

Nem érdekel hogy mások fujjognak rá mert ízlések és pofonok különbözőek.

 

Aztán jött Botman, abból is az elsőt és a harmadikat szeretem a legjobban.

 

A MIB-ek közúl csak az első jön be, az X-Mennel meg úgy vagyok hogy az első a favorit utána jön a második aztán meg a harmadik kullog.

Mostanában meg rákaptam az Evolution-ra a CN-en, azon belül is Vadócra. Le is töltöttem és felvettem az összes részt amiben komolyabb szerepe van.

Ciki vagy nem hogy 26 évesen egy rajzfilmes csaj a kedvenc szuperhősöm de ki a francot érdekel hogy a másik mit gondol róla?

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elhunyt Jack Palance.

http://index.hu/kultur/khirek/?main&287497

 

RIP.

Szegény. A Botman-ben és a "Tango és Cash"-ben nagyon bírtam. A Tangóban külön szerettem hogy Rátonyi Róbert a hangja, aki 1992-ben hunyt el.

 

Rest In Peace Carl Grissom nagyfőnök. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy blogot olvasgatva ebbe futottam: "David Acord and I are finishing working on Feast this week. Dave did some horrific sound design that blew everyone away. This is going to be a cult classic film, DEFINITELY NOT for kids." Ez a Feast ez mi lesz? Valami info róla?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha ez az a bizonyos Feast, akkor semmi különös. Fröcsög a vér benne rendesen, meg van benne egy jó adag fekete humor, de a rángatozó kamerán itt se nagyon tudtak túllépni, épp emiatt a kemény részeknél hiába jó a maszk-munka, ha kb. semmit nem látni az egészből. A karakterek is lehettek volna kevésbé idegesitőek... szóval szódával elmegy. De azóta pl. a Slither és a Wilderness is köröket vert rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1; a Slither csak a zseniális Night of the Creeps - el veheti fel a versenyt és méltó örököse! 2; FEAST: egy 3/4 részt leforgatott film esetében azért nagyon remekül működik. A szörnyek azért nem látszódnak rendesen, mert a meglévő anyagból kellett dolgozni...

 

+ szerintem nem idegesítőek a szereplők, vagy igen, de ez a tipikus horror karakterek miatt van, akik minden filmben ott vannak, de ezek a karakterek azért durván eltűnnek:

anyu fiát megeszi a lény és utána... Kiengedi a "felesleget", Henry Rollins mint ajtó eltávolító eszköz stb. nagyon kegyetlenül viselkedik ez a film a szereplőivel, a tipikus horror karekterekel pedig még durvábban, ez az egész egy vicc, és sokkal, de sokkal okosabb, mint a Scary Movie szerű baromságok!!!!

 

 

Pár kép abból az időszakból mikor még minden jónak tűnt:

 

 

 

 

gallery_img_258.jpg

 

 

gallery_img_259.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Wilderness: jó-jó, de ha már UK horror akkor inkább a Severance. A Wilderness a The Most Dangerous Game és a Battle Royale keverése. Ami nem működik rosszul, de sajnos jól se. :D

m

BTW: nézzetek Heroes - t!!!! + OPTIC NERVE!!!!!!! :D:D:D:D:D

Szerkesztve: - Priest
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.