Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Gondolkodom, gondolkodom, hogy szólítsam: a "Kicsi Vuk" túl degenerált, a "Vuk" sértené az eredeti emlékét

 

Donát

Akkor adjunk új értelmet a nevének.

Legyen "Vadászom Utamból Kotródj"-ból "Vizuálisan Ultraelcseszett Kreálmány". :rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem a pók3at tegnap este. Mint film és képregény rajongó azt kell mondanom, hogy ez a film rettenetesen összecsapott volt és átgondolatlan. A 2ésfél órába annyi mindent akartak belezsúfolni, hogy értelmetlen maszlag lett, mindenből beletettek 2-3 percet, és azt hitték hogy így jó is lesz. Látványosnak látványos volt, de a történet sehol sincs a 2höz képest. Túl sok volt ez a 3 ellenség, 2 csaj, plusz még a saját magával való harc is. Mindegyik ellenség megérdemelt volna egy saját filmet. Venom legalábbis biztosan.

Hát azért majd még dvd-n megnézzük. :lol:

6/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos ez így van Rog.

Így van így van. Püff neki. :)

 

Egy példa az idő mülásáról amit a "Háborgó mélység" szakácsa mond az egyik pocoknak:

"Ha megfogsz egy forró edényt, egy másodperc egy órának tűnhet.

Ha egy forró nőt fogdosol, egy óra egy másodpercnek tűnhet."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne legyetek felháborodva! Kimondottan a nyugati piacra készítik (úgy kell nekik). :)

Hát az már csak szomorú hogy a nyugati emberekben az marad majd meg hogy : ,,Na ilyet is csak a magyarok készithetnek" pedig az alternativ rajzfilm jobban bejönne nekik szerintem

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.