Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Akit érdekel: két teszt video az EP3 lényeiről:

 

http://www.mckeewildthings.com/video/Moncalamari.mov

 

http://www.mckeewildthings.com/video/nute_no_tonguesml.mov

 

És ez nagyon ajánlott! Igaz nem 100% film, de azért kapcsolódik hozzá. Életnagyságú full motion dino bábok.

 

http://www.youtube.com/watch?v=OtfMIiinJso

Szerintem ezekről a figurákról beszéltünk szombaton.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yoda, miket lehet még tudni erről a filmről. Engem felcsigáztak a poszterek. :D

Sokat nem tudok... A 70-es években játszódik, Denzel halottak koporsóiban csempészi a kábító cuccosokat, Crowe pedig ellene rendőrködik. Mindjárt felpakolom valahova a képeket...

 

Edit: na, most már mindenki láthatja...

Szerkesztve: - yodamester
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.origo.hu/filmklub/blog/osszeall...15mozinyar.html

Rég olvastam ennél rosszabb cikket.

 

Simpsons: "Nem értem, hogy miért gondolják egyesek, hogy 2007-ben sikeres lehet egy ilyen rajzfilm, mikor jobbnál jobb 3D-s animációs filmek jönnek ki hónapról hónapra. Még mi, magyarok is tudunk nagyot alkotni ebben a műfajban, elég, ha a kicsi Vuk legújabb kalandjaira gondolunk. Talán ha magyarok készítenék ezt a mozit, akkor nem tűnne ennyire gagyinak."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a szart ki követte el? Hány éves? Hányadikos? Mert hogy tíz évesnél nem idősebb és az elsőt sem járta ki rendesen, az is biztos. Ezt komolyan gondolta, aki publikálta? Ilyen alulinformált, ocsmány stílusú, semmitmondó baromsághalmazt régen (soha) nem olvastam. Hát ez csúcs. Nem tudom, hogy ezeknek fizetnek-e, de ha igen, remélem két fillérnél nem kapott többet, azt is sokallanám, de ha mellé adták a felmondólevelet, akkor egye fene.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Simpsons: "Nem értem, hogy miért gondolják egyesek, hogy 2007-ben sikeres lehet egy ilyen rajzfilm, mikor jobbnál jobb 3D-s animációs filmek jönnek ki hónapról hónapra. Még mi, magyarok is tudunk nagyot alkotni ebben a műfajban, elég, ha a kicsi Vuk legújabb kalandjaira gondolunk. Talán ha magyarok készítenék ezt a mozit, akkor nem tűnne ennyire gagyinak."

 

A cikk hangvétele végig cinikus (legalábbis amit belinkeltél, Obi1), úgyhogy én úgy gondolom, ezt is cinikusan írta a kedves készítő (akinek a humora finoman szólva is hagy kívánnivalót maga után)...

 

Donát

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már az előző két rész is ütött, de ez a harmadik nagyon rendben van. Van itt minden, ami egy jó filmhez kell, parádés szereposztás (bár én csak Johnny Deppet ismerem), akció és humor. Bár sokan azt mondják, hogy nem jó, ha egy filmhez készül második vagy ne adj' isten harmadik rész, én azt mondom, hogy ha valami jó, akkor nem érdemes abbahagyni. Jó példa erre az Amerikai pite 2-3, vagy a Stuart Little, kisegér folytatásai.

 

Na most ezt írja a Karib tenger kalózai 3-ról. Vegyük ehhez a szöveghez hozzá, hogy a cikk címe Alibifilmek csőrőzéshez, illetve, hogy a kritikusok mennyire tartják jónak általában az Amerikai pite 2-3-t és a Stuart Little kisegér folytatásait. Ha ez megvan, akkor rájössz, hogy végig ironizál a pasas.

 

Donát

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A poénok szarok benne, de egyértelmü, hogy direkt vicc az egész lásd a Death Proof ajánlóját, ahol afelett sopánkodik, hogy miért nem Cash játsza a főszerepet a Tango & Cash-ből... és persze ő játsza, szal ez most irónia, ahogy végig az.

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne is fájdítsd a szívem Karrde.

Viszont ha már HP.

Megújult az angol és az amcsi honlapja is. Jó kis hátterek, és új képek vannak rajta.

US HP

UK HP

és pár új kép ^^

normal_3.png

Ne ezt a jelenetet várom a még nagyon. Könyvben az egyik legjobb:

normal_1.png

normal_4.png

Bocs ismét a sok HPért...főleg azoktól akiket nem érdekel... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A könyveket nem olvastam. Nem is vagyok rajongó a filmeket is csak hébe hóba láttam sok idő eltolással a mozi bemutató óta. A szőke kis csaj ki?

 

 

És ahogy a trilert elnézte ez lessz a legjobb rész. De nekem azért még mindíg az Askabani fogoly a kedvenc. Bár a Tűz serlegét még nem láttam.Pedig lassan kéne.

De az uj fiomben vékony magas srác az Logbotom?

Szerkesztve: - Derb
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A könyveket nem olvastam. Nem is vagyok rajongó a filmeket is csak hébe hóba láttam sok idő eltolással a mozi bemutató óta. A szőke kis csaj ki?

 

 

És ahogy a trilert elnézte ez lessz a legjobb rész. De nekem azért még mindíg az Askabani fogoly a kedvenc. Bár a Tűz serlegét még nem láttam.Pedig lassan kéne.

De az uj fiomben vékony magas srác az Logbotom?

Jaja. Longbottom. Amúgy a kiscsaj meg Luna Lovegood. Az 5ben meg a 6ban van benne. Nagyon eltalálták a csajt rá.

Viszont a Tűz serlege filmben nagyon gáz sztem. Eddig tényleg az Azkaban a legjobb. Örülök is hogy most lesz vasárnap. Már rég láttam. De könyvben az 5 a kedvencem, úgyhogy most naon várom ezt a filmet. :yeah: És ha jó lesz akk örülök, mert a következő, is ez a rendezőre lesz bízva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.