Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én annyira nem örülök neki, mivel a Star Wars-tól hódította el a második helyet.
Nekem közömbös hogy melyik hogy áll. A lényeg hogy jót röhögtem a poénomon. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én annyira nem örülök neki, mivel a Star Wars-tól hódította el a második helyet.

Viszont a pontos bevételi listán (amibe beszámitják az inflációt is) ilyesmitől nem kell tartani. Ott a Star Wars az 'Elfújta a szél' után a második... a TDK a 39. Ami egyébként roppant szép teljesitmény, ráadásul még egy-két helyet fel is kapaszkodhat (ezen a listán a Baljós Árnyak egyébként a 19.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Magadon röhögsz? Ez már a végső stáció. :D
Nem magamon röhögtem hanem a poénon amit kitaláltam. Szerintem semmi furcsa nincs azon ha valaki olyan marhaságon mulat amit saját maga talált ki.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mondanám, h meglep a hír, mivel egy olyan filmnél amit a kritikusok és a nézők 90%-a az egekig dícsér, nem rossz reklámfogás. :D (sajnálom, h én inkább a 10%-ban vagyok).

 

Viszont ezt a bevételi dolgot olyan hülyeség nézni több szempontból is, az egyik az infláció, mert ez alapján lehet, h több a bevételi listán a Meet the spartans című okádék mint pl a Volt egyszer egy Amerika...De ha az inflációt bele számoljuk, az is baromság mert akkoriban ám, sokkal hosszabb ideig volt egy film a moziban, nem jött ki 4 hónapra rá DVD-n, és kalózok sem voltak. szóval nem jó ez sehogyem.....

 

Ja és ne akarjátok a Titanic-ot elsüllyeszteni, mert azt egy jéghegy már megtette :D, és jó film az, de nagyon sokan divatból szidják, Csakúgy mint Caprio-t aki nagyon tehetséges színész. Ja és ha a Baljós árnyaknak nem sikerült, 16 év kihagyás, nagy hiszeriábal ezt a rekordot megdönteni akkor Batman-nek sem fog sikerülni,

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze nem sok vizet zavar, de azért büszkén tölti el az embert ha a kedvenc filmje jól teljesít a pénztáraknál.
Nekem nyolc mert se a Titonic se az ANH se a TéDéKá nem a kedvenc filmem. Utóbbi kettőt bírom de attól még nem a kedvenceim. Azt meg úgyse tudnám elképzelni hopgy arra legyek büszke hogy egy film sokat termel. A legtöbb okuk úgyis az alkotóknak van arra hogy büszkék legyenek a kasszírozásra.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont a pontos bevételi listán (amibe beszámitják az inflációt is) ilyesmitől nem kell tartani. Ott a Star Wars az 'Elfújta a szél' után a második... a TDK a 39. Ami egyébként roppant szép teljesitmény, ráadásul még egy-két helyet fel is kapaszkodhat (ezen a listán a Baljós Árnyak egyébként a 19.)

Igen tudom, de azért '77-ben aki megakarta nézni a filmet az elment a moziba, most már a premier másnapján kijön egy kalózfelvétel. És akkoriban könnyebben érvényesült egy szuperprodukció, mivel egyedülálló volt egy ilyen látványos film. Nehéz emiatt összemérni a filmek teljesítményét, persze nem is kell túl nagy hangsúlyt fektetni rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen tudom, de azért '77-ben aki megakarta nézni a filmet az elment a moziba, most már a premier másnapján kijön egy kalózfelvétel. És akkoriban könnyebben érvényesült egy szuperprodukció, mivel egyedülálló volt egy ilyen látványos film. Nehéz emiatt összemérni a filmek teljesítményét, persze nem is kell túl nagy hangsúlyt fektetni rá.

 

Nem véletlenül mondják, hogy a Titanic volt az utolsó nagy blockbuster film... a top10-es listában azaz egyetlen film, amit kevesebb mint húszonöt éve mutattak be. Ami leginkább megváltozott az a piaci telitettség: a lista élvonalában levők valóban eseménynek számitottak a maguk idején olyannyira, hogy nem hogy hónapok, de évek alatt se koptak ki a mozikból... az élvonalban lévő Elfújta a szélt szószerint évtizedekig játszották a mozik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na akkor írnék egy kis előzetes véleményt a TDK-ról.

 

 

Ezt a filmet már régóta vártam, mióta hallottam róla, hogy készül.Jöttek képek, előzetesek.A trailer alapján én már bizalmat szavaztam neki, nagyon tetszett benne minden.Jött aztán a sajnálatos hír, hogy Ledger meghalt és azt hittem be sem fogják mutatni.Ahogy közeledett a bemutató ideje annál nehezebb volt a várakozás.Majd jöttek a hírek ,hogy frenetikus siker, ömlik a pénztárakba a pénz, és reggel is előadást kell tartani az igényel kielégítése miatt.

A hisztéria a film körül előrevetítette, hogy ez valéami különleges film.Sokan azt mondják Ledger halála miatt nézték meg ennyien.Abban szerintem igazuk van, hogy Ledger az oka, de nem a halála, hanem a játéka.Most már hogy láttam a filmet, én azt mondom nem túlzás az örület körülötte.

Ilyen elözmények után ültem be megnézni.Megmondom őszintén az elejét valahogy nem kaptam el, nem vetem fel a ritmust és kb a 20. percben arra gondoltam, hogy a fanyalgóknak lehet igazuk.

De aztán beindult és onnantól nem volt megállás.Feszültség ,feszültség hátán, izgalmak, darkos környezet.Amikor vége lett akkor ugyanazt éreztem mint az EP 3 után, hogy ezt még párszor látni kell, de közben tudtam, hogy valami olyat láttam ami kiemelkedik a többi film közül.

Mostanra az letisztult ,hogy miért is tetszett ennyire.Mert komoly volt.Nolan teljesen komolyra vette a filmet a benne lévő humor ellenére.Rég izgultam ennyit egy filmen.A másik ami lenyügözött az a színészek játéka.Mindegyik nagyon jó volt a maga szerepében, mégis kiemelnék kettőt.Az egyik Gary Oldman akinek szerintem ez volt az eddigi legjobb alakítása.A másik pedig Heath Ledger.Minden jelenet amelyben Joker megjelenik hátborzongató, félelmetes és egyben zseniális.Ledger annyira jól hozta a pcsichopata figuráját, hogy döbbenetes.Ezért mondom, hogy a játéka miatt mennek szerintem az emberek megnézni.Láttam már sok gonosz figurát filmekben de amit Ledger kihozott Jokerből az a vegytiszta gonosz.

Kiemelhetnék még sok mindent, de ahhoz még látnom kell párszor.

Nálam nem hinném hogy sokáig lesz olyan film ami ennyire le fog nyűgözni.Nolan meg a kedvenc rendezőmmé lépett elő Spielberget a második helyre taszítva.

 

10/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyűnnek lassan a vélemények/kritikák az Outlanderről is. Állítólag elég nézhető film, epikus csatákkal, remek trükkökkel és normális sztorival.

Remélem ide is elér a film és moziba kerül. :D

 

http://www.traileraddict.com/trailer/outlander/trailer-b

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, nálam is az eleje volt az, ami nem nagyon akart elindulni. Nem a bankrablásra gondolok, az nagyon jó volt, igazi "in medias res", hanem az utána következő jelenetekre. Ott nálam Joker vitte hátán a dolgokat, de aztán a Honkongi szállal elindultak az igazi "durrbele".

 

Heath Ledger, Michael Caine, Morgan Freeman, Christian Bale és "Harvey Dent" iszonyatos, hogy mit játszottak! De ezt már mondtam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyűnnek lassan a vélemények/kritikák az Outlanderről is. Állítólag elég nézhető film, epikus csatákkal, remek trükkökkel és normális sztorival.

Remélem ide is elér a film és moziba kerül. :D

 

http://www.traileraddict.com/trailer/outlander/trailer-b

 

Jónak tűnik.De ez sem lesz semmi.

 

http://www.traileraddict.com/trailer/right...ed-band-trailer

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az In Bruges-t, és hát elképesztően jó film. A színészek valami kbszott jól alakítottak, Colin Farrell-től ennyire jót még nem is láttam. Főleg azoknak ajánlom azoknak akik szereti a fekete-komédiát, és az erős drámát.

10/9

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Al Pacino és Robert De Niro újra egy filmben játszik, ezúttal azonban nem ellenfelek, hanem vállvetve harcolnak.

David Fisk és Thomas Cowan 30 éve társak a New-Yorki Rendőrfőkapitányság kötelékében, mégsem készek még a nyugdíjazásra. Mielőtt leteszik a jelvényeiket, egy ügyet még mindenképpen le kell zárniuk: Egy meggyilkolt sricihez hívják őket, és az eset kísértetiesen hasonlít egy sok éve történt gyilkossághoz. Úgy tűnik, utolsó nyomozásuk egy sorozatgyilkos nyomába vezeti őket..."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és ne akarjátok a Titanic-ot elsüllyeszteni, mert azt egy jéghegy már megtette :D, és jó film az, de nagyon sokan divatból szidják, Csakúgy mint Caprio-t aki nagyon tehetséges színész.

Érdekes, hogy nekem is sokszor a bemutató óta volt egy olyan érzésem, hogy divat szidni ezt a filmet, és ez még azóta is tart, pedig valóban jó a film. Mai napig nem igazán tudom megmagyarázni ezt a jelenséget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.