Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Moziünnep egész jó móka, csak sajna nem tudom, mi a fenéért nem lehet előrendelni. Az elsőre úgy mentem, hogy voltak rendelt jegyeim. Egyébként a Moziünnepen a Westend a legtömegesebb mozi, valami más közeli helyet kell kinézni helyette.

Amúgy elég rossz az időpont, max. 25-én tudok menni valamire, mert aznap úgyis Pesten leszek (és még az angol órámat is ki kellene hagynom). Hmm.. lehet, hogy idén kihagyom, de majd meglátom a műsor alapján, hogy mi lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A r****t sz****k képesek voltak csak szinkronizált kópiákat adni a Tropic Thunderből. Van a Mom-ban felirat nélküli változat, és ennyi..

Ezt a filmet Dawney zseniális fekete akcentusa teszi olyan viccessé, a szinkronos trailert látva pedig semmit se ad vissza belőle a szinkronszínész. Az aeonflux-on azt írták hogy semmit se lehet megérteni az eredeti szövegeiből. Gratula a forgalmazónak. :peace:

És csodálkoznak hogy ennyien szoktak letölteni? :)

 

Obi1, sokkiscsillag is van a világon :)

Szerkesztve: - Oldfighter
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Véleményem szerint meg, kellett a szinkron ( amúgy más helyeken egyenesen dícsérték, igaz Downey niger hangorgánumát sajna nem adja vissza), de azért sok amcsi poén nem biztos hogy feküdt volna az európai illetve magyar közönségnek ha nem "fordítják" le. Majd leírom a véleményem, hétvégén, hogy nekem mennyire jött be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Véleményem szerint meg, kellett a szinkron ( amúgy más helyeken egyenesen dícsérték, igaz Downey niger hangorgánumát sajna nem adja vissza), de azért sok amcsi poén nem biztos hogy feküdt volna az európai illetve magyar közönségnek ha nem "fordítják" le. Majd leírom a véleményem, hétvégén, hogy nekem mennyire jött be.

Szerintem is kellett a szinkron, csak nem értem hogy miért nem tudtak volna minimum 1-2 kópiát behozni Magyarországra. A trailer alapján jó a szinkron, én csak Downey hangja miatt sírok, mert egyenesen semmit se ad vissza a hangja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is kellett a szinkron, csak nem értem hogy miért nem tudtak volna minimum 1-2 kópiát behozni Magyarországra. A trailer alapján jó a szinkron, én csak Downey hangja miatt sírok, mert egyenesen semmit se ad vissza a hangja.

A hangja lehet, de ellentétben az eredetihez, itt legalább lehet érteni a szövegét. Állítólag odakint egy mukut se értettek a szövegéből mert annyira túlzásba vitte a feka akcentust. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyetértek a cikkíróval, Ben Stiller egy zseni. Egy arckifejezés tőle és elröhögöm magam, szerintem az egyik legjobb komikus. És minden filmjében más karaktert hoz szinte (bár a lúzer kétbalkezes gyerek szerepe többször is előfordult), szóval nem lehet rányomni azt hogy csak egy karakterszínész, mint megannyi komikus.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az utóbbi időkben kedveltem meg amikor volt alkalmam több filmjét is látni. :) Hatalmas arc és marha kíváncsi vagyok, hogy ennyi "ökörrel" mit hoznak ki ebből a filmből. :P Élvezetes szatíra lesz annyi szent, ismerve Stiller álláspontját Hollywood-al szemben. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Valóban álszent Stiller álláspontja bizonyos szempontból, de gondolj bele: te visszautasítanál ekkora sikert, pénzt, csillogást, csak azért, mert a világ, amibe kerülsz, kissé "tragikomikus"?

 

Most, hogy Stiller megáll a saját lábán, elkezdhet elgondolkodtatni a filmjeivel, de úgyis stilleresen, egyedi módon teszi majd ezt, mint ebben a filmben (bár még nem láttam).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No akkor...ami késik nem múlik :)

 

 

Utazás a Föld középpontja felé

 

Véééégreeeee!!!! Egy élőszereplős film 3D-ben! Kár lenne tagadni -nem is lehetne-, ez a film ehhez a megvalósításhoz született, DE....

....de jó a sztori is mellé!!!!! Könnyen fogyasztható, matinéjellegű, kaland-vígjáték nagyon jó kis sztorivezetéssel és karakterekkel. A képi világ egyszerűen lenyűgöző, a 3D-s események pedig magukba szippantanak ( csillés jelenet No.1 :P ) Az pedig súlyos tévedésben van, aki eme stílust csakis a béka s*gge alatt hordó ízlésvilágúaknak szánná. :P Én csak azt sajnálom, hogy otthon, DVD-n oda a varázs. De ez csak a technológiai részére értendő. A sztori megállná anélkül is a helyét.

 

 

Trópusi Vihar

 

Sokat agyaltam a filmen, a megnézése előtt, közben és után, hogy most akkor hová is helyezzem. Az tuti, hogy zseniális film! A maga nemében! De talán ha jobban otthon lennék az amerikai komédiában talán még az év filmjévé is kikiáltanám, túl a kategóriáján. Stiller egy tehetség. Talán jobb is lenne ha maga rendezné azokat a filmeket amibe szerepel is. Stiller színészként is tehetség. Ahogy adja magát, ahogy kiszolgálja a rekeszizomlázban "szenvedőket".

De ebben a filmben nem csak ő volt zseniális. Minden karakter bőrében megbúvó sztár zseniális volt. De egy ilyen filmben lehet e alul teljesíteni? Hát nem!

Szem nem maradt szárazon, a nézők sokszor egy emberként röhögték végig a legnagyobb jeleneteket, a jövőben majd sokszor ismételt, szállóigéké avanzsálódó beszólásokat. Nekem csak egy apró negatív észrevételem maradt a film végére. Kicsit sokalltam a trágár beszólásokat és helyükbe inkább többet fektettem volna a helyzetkomikumokra. De ez tényleg csak egy műasznyi negatívum, mert megértem, hogy kell ilyen film is. Olyan ahol aztán lehet mocskolódni, furcsa megnevezéssel: művészien eladni a sok b*szós poént. Stiller nem volt fukar ezekkel és legtöbbjét egy olyan sztár szájába adta akitől ilyen megnyilvánulást én még az életemben nem hallottam.

 

Spoiler:

Tom Cruise a film egyik legfantasztikusabb karakterét alakította. :P

 

A másik, talán kirívóbb karakter, illetve színész, nem más mint Robert Downey Jr. Szerintem ha év végén majd kicsit összesítem az idei szezon filmjeit, nálam ő lesz az év színésze. Már a Vasemberben is rendkívül szimpatikus játéka volt, hát még itt! :P Remélem még számtalan kiváló szerepe lesz és az a kis gikszer a kábszeres múltjával feledésbe merül.

De itt most a többi színészről is "ódákat" zenghetnék, azonban nem teszem, hanem tessék megnézni a filmet. :) Ez egy véresen mocskos, szabadszájú szatíra mely tuti s*ggbek*rja egész Hollywoodot. Már a film előtti kamu trailerekkel is. De ott aztán nagyon. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy marha érdekes volt, hogy bemutatták a Watchman ismert előzetesét. Ez most nem tudom ok e a reménykedésnek, hogy a tárgyalások sikerre vezetnek e, aminek az eredményét 2009 elejére várják. A trailer roppanattul hangulatos volt így nagyvásznon. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karrde: Valóban álszent Stiller álláspontja bizonyos szempontból, de gondolj bele: te visszautasítanál ekkora sikert, pénzt, csillogást, csak azért, mert a világ, amibe kerülsz, kissé "tragikomikus"?

Valószínűleg én sem :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie: Az Utazás a Föld középpontja felé élvezhető 2D-ben is?Arra gondolok, hogy esetleg csak 3D-ben nyújta hihető látványt.Maga film érdekelne nagyon de most nem akarok költeni ,de ha megjelenik a biztonsági másolat, akkor megnézném.

 

 

Hell Ride

 

Ma volt szerencsém eme filmhez.Telve várakozással ültem le elé, mert Quentin Tarantino munkásságát eléggé kedvelem, és olvastam, hogy ő a producer.Maga a film nem rossz, csak rövid.Viszont semmi új nincs benne.Tipikus Tarantino által használt képek és szövegek.A kommunikáció a szereplők között kimerül a "fuck" -és ragozásai- szó használatában.A képi világ pedig jó véres, bár annyira nem mint a Kill Bill.A történet középpontjában egy fiú és annyjának régi szeretőjének bosszúvágya ,valamint egy kinccsel teli láda áll.Adva van két motorosbanda, melynek egyik feje megölette a fenteb említett fiú anyját 32 évvel ezelött.Az anyuka szeretője egy másik motorosbanda szeretője volt.Napjainkban a fiú csatlakozik édesanyja fiújának bandájához, és ketten bosszút akarnak állni a másik motorosbandán.

Nagyon hasonló mint a Kill Bill.

 

A szereplők adják akiket rájuk osztottak.Michael Madsent furcsa motorosnak látni.Vinnie Jones-ra viszont mintha ráöntötték volna a akegyetlen bandita szerepét.

 

Aki szereti Tarantino-t annak nyugodt szívvel ajánlhatom, de sokat ne várjon tőle.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.