Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A díszletet látva, érzésem szerint elégé a közeljövőben játszódhat a sztori. Tipikus csapatszállító feelingje van amúgy a hajónak, a hevederek miatt. :lol: Na jó, esetleg teherhajó :D

A díszlet alapján 2300, de 3200 is lehetne, és szerintem egyik sem a közeljövő. Az biztos, hogy a film nem 2010-ben játszódik, de még nem is 2050-ben :P Amúgy, lesznek benne csapatszállítók, szóval akár az is lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is egyből az Aliens ruhatára ugrott be, de ugye akkor még amikor forgatták a nyolcvanas éveket írtuk. :lol: De ez annyira nem is lényeges szempont. Jó legyen a film oszt kész :P

Akkor nézd meg a Star Trek bőrkabátos Kirkét. Már miért ne lehetne x év múlva is póló, pláne egyszerű szürke? A jövőben elfelejtünk öltözködni? Még a Star Warsban is szürke trikót viselt Luke, pedig az még a pólónál is egyszerűbb cucc (és még csak nem is a mi világunk). :D

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor nézd meg a Star Trek bőrkabátos Kirkét. Már miért ne lehetne x év múlva is póló, pláne egyszerű szürke? A jövőben elfelejtünk öltözködni? Még a Star Warsban is szürke trikót viselt Luke, pedig az még a pólónál is egyszerűbb cucc (és még csak nem is a mi világunk). :lol:

Biztos vagyok benne hogy 1000 év múlva nem fogunk olyan pólót viselni mint a pali a képen, de hát ki tudja hogy mikor fog játszódni a film.

És nem értem hogy miért kell ennyire kiakadnod ilyeneken.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Biztos vagyok benne hogy 1000 év múlva nem fogunk olyan pólót viselni mint a pali a képen, de hát ki tudja hogy mikor fog játszódni a film.

És nem értem hogy miért kell ennyire kiakadnod ilyeneken.

Nem akadtam ki, csak nem értem, honnan ez a fenemód nagy meggyőződés, hogy 1000 év múlva nem lesz póló (pláne, hogy senki nem mondta, hogy a film 1000 év múlva játszódik), meg egyáltalán, miért ilyen apróságon kell fennakadni.

 

Oldi: a pólót nem kifogásoltad, de te írtad azt, hogy az Aliensben azért volt ilyen ruhatár, mert az a '80-as években készült, és ezt cáfoltam meg, mert ez marhaság.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi: a pólót nem kifogásoltad, de te írtad azt, hogy az Aliensben azért volt ilyen ruhatár, mert az a '80-as években készült, és ezt cáfoltam meg, mert ez marhaság.

Eh, hagyjuk inkább. :P:) Mondjuk úgy, hogy modernebb kinézetű polóra számítottam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnéztem A Vasembert. (Iron Man) Hát... nagyon jó volt, mi mást lehetne mondani! Szerintem 9/10 (és azt az egy pontot azért, hogy ne tűnjek elfogultnak... :D )

 

Ha már Oldie szerint Downey Jr. az év színésze, én az év szinkronszínészének Fekete Ernőt mondanám. :)

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetértek. :) Fekete Ernő kíválóan adja a hangját a színésznek. :D Jeleztem is tegnap egy másik topicban, hogy jókedvderítőnek megnézzem újra a Trópusi vihart. Hát még mindig könnyesre tudtam magam röhögni rajta. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem akadtam ki, csak nem értem, honnan ez a fenemód nagy meggyőződés, hogy 1000 év múlva nem lesz póló (pláne, hogy senki nem mondta, hogy a film 1000 év múlva játszódik), meg egyáltalán, miért ilyen apróságon kell fennakadni.

Te mondtad, hogy akár 3200-ban is játszódhat a történet, én erre írtam hogy akkor nem fognak szerintem hordani olyan ruhát. Nem akadtam fel semmin, csak kétségbe vontam hogy 1000 év múlva játszódna a történet.

Amúgy ha már belementünk, akkor jobban kifejtem. Látszik hogy a pólót olyan technológiával csinálták mint manapság, az ujjánál lévő felhajtás is a mai kort igazolja. Nem hinném hogy 1000 év elteltével is pont ilyen pólókat gyártanának.

 

kolmilan: Én Fekete Ernő miatt nem vagyok képes szinkronosan megnézni a TDK-t. Rögtön eszembe jut hogy hol találták meg Lazarus-t egy filmszerepre készülve. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te mondtad, hogy akár 3200-ban is játszódhat a történet

Még jó, hogy én a díszletről írtam azt, nem a történetről... Amúgy, ez sem az első eset, hogy ilyen stílusú póló van egy emberem évezredekkel később is, lásd Andromeda, az 10000 akármennyiben játszódik, az egyik szereplő meg majdnem állandóan mai pólóban flangál (és tudtommmal az sem a '80-as években készült, ugye, Oldi? :D ). Szóval, attól, hogy még nem hiszed, a póló (és a díszlet) miatt nyugodtan lehet aká 3200 is , sőt, 12345 is :)

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uh ha már egy semmitmondó Avatar forgatási képről ennyi vita folyik, mi lesz itt később... :P

 

Egyébként érdekes lesz, hogy ugye ez egy messzi messzi Naprendszerben játszódik... :) Sok-sok űrlény és egyéb érdekes teremtmény küzd a gonosz birodalmiak ellen(egyesül államok hadserege), míg a történetünk elején lévő főhősünk átáll a lázadók oldalára(Na'vik) és velük harcol egy jobb jövőért :D

Ez az új Star Wars, amit Cameron építget, ahogy ő fogalmazott anno. Szóval bízom benne nem fogunk csalódni :P

 

Mellesleg míg a Star Warsba a rejtélyes erő dominált a jók között, addig itt a na'vik szolgáltatják különleges képességüket, ami hasonló tulajdonsággal bír mint a jedik ereje :D

 

Kíváncsi leszek, mekkora hype generálódik a film köré idővel, és méltó utódot tisztelhetünk e majd benne :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez hivatalos sztori? Hát engem eléggé lelombozott. A SW és más pár történet átírt változata.

Még hogy világot megváltó történet, meg korszakalkotás.. :)

 

Dzséjt: Ha több filmben is ez van, akkor ott is hibáztak. De mindegy, túltárgyaltuk az egészet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem hivatalos, csak egy merész hasonlatot próbáltam eszközölni a Star Warsal kapcsolatban... :)

Én amit olvastam egy korábbi forgatókönyvben( 95-ben írta), ami kiszivárgott a netre, hát igencsak egyedi sztorira van kilátás. És ezt azóta Cameron folyamatosan tökéletesítette, szóval csak jobb lehet a végeredmény

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez hivatalos sztori? Hát engem eléggé lelombozott. A SW és más pár történet átírt változata.

Még hogy világot megváltó történet, meg korszakalkotás.. :)

 

Dzséjt: Ha több filmben is ez van, akkor ott is hibáztak. De mindegy, túltárgyaltuk az egészet.

Az SW is elégé sablonos sztorival rendelkezik :P Nem egy történetből lopta az ötletet Lucas. :D

Gondolom az Avatar se lesz újdonság a történetvezetésével, de karaktereivel és látványvilágával meglehet hasonló hatást fog elérni mint tette azt az SW a hetvenes évek végén. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az SW pont azért volt akkor siker mert egyáltalán nem volt sablon: ez volt az első alkalom, hogy valaki a mesét és a sci-fit jól párositotta össze. S igen, a végeredmény annyira újszerü, hogy a történetének bizonyos fordulatait pl. ciki már felhasználni (lásd: én vagyok az apád utóélete... néha megprobálkoznak vele, mint a Wantedban de abból általában röhej lesz... ez annyira tipikus Star Wars történeti elem, hogy egyszerüen nem lehet újrahasznositani).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.