Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A sorozat jelenleg a 11. résznél tart. Nálunk a Beholder kiadó adta ki őket.

Én a nyolcadik résznél tartok könyvben és meg kell mondjam nagyon nagy szabású sztori.

Ha jól megcsinálják a filmet a 2010-es években nagyon nagy Idő Kereke őrület lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Idő Kereke regényfolyam egy tolkien-i igényességgel kidolgozott ciklus. Ha jól megcsinálják letaszíthatja a Gyűrűk Urát is a fantasy filmek trónjáról.

No erre azért kíváncsi volnék, valahogy szkeptikus vagyok ezzel az állítással szemben.

És remélem, hogy nem fogja sose letaszítani A Gyűrűk Urát :peace: Sem más fantasy :para:

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami Amerika 2

 

Most gyüttünk haza a filmről. :peace: Hatalmas. :D Sokkal de sokkal jobb mint az első rész. :para: Persze ez kicsit túlzás, de tényleg fantasztikus volt. Tele van jobbnál jobb póénnal és karakterrel akik közül vannak szép számmal újak is, de visszaköszönnek a régi, ismerős gárdatagok is. :) Shütz Ila színművésznőről pedig remekül megemlékeztek, igaz a takarítőnő, Terike szemszögéből. :)

Csak ajánlani tudjuk, remek év végi kikapcsolódás volt, a terem szakadt végig a sok nevetéstől. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fantasy filmek talán újra felfutóban vannak. 2010-re és 2011-re van beígérve a Hobbit 2 részben, a baj csak az, hogy nem Peter Jackson rendezi.

A Warner adaptálta volna a The Runelords-ot, de átdobták a Wasatch-nak. Ők 2009-re ígérték, de se híre, se hamva a filmnek.

Terry Goodkind Igazság kardja sorozatából és George R. R. Martin Tűz és Jég Dala ciklusából Tv sorozat lesz. Utóbbit az HBO adaptálja.

2011-re jön a World of Warcraft film! :peace:

A Legendary Pictures adaptálja Diblót! :para:

És még ott van persze 3 Harry Potter film is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fantasy filmek talán újra felfutóban vannak.

Ami szerintem nagyon jó, én csípem a fantasykat, csak sikerüljenek is jól :peace: Bár pont a napokban olvastam, hogy a Disney nem folytatja a Narnia krónikáit. Nem volt a kedvencem az eddigi két film, de azért egész nézhetőek voltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel nincs egy értékelhető szilveszteri műsor sem, megnéztem a Benjamin Button-t.

Bevallom őszintén, hatalmasat csalódtam benne. Az egész vontatott és unalmas volt. Az alapötlet szerintem hatalmas, de igazából aki megnézi a trailert az szinte látta az egész filmet.

Fincher az egyik kedvenc rendezőm, de ez egyáltalán nem jellemző a stílusára.

A színészek viszont nagyon jól játszottak, és a maszk/smink díjat is megelőlegezem az Oscar-on a filmnek.

5.5/10

 

Mivel nincsen felirat, nem ajánlom senkinek se a megnézését, akinek nem anyanyelve az angol. Baromira nehéz megérteni a szövegét.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valami Amerika 2

 

Most gyüttünk haza a filmről. :P Hatalmas. :D Sokkal de sokkal jobb mint az első rész. :P Persze ez kicsit túlzás, de tényleg fantasztikus volt. Tele van jobbnál jobb póénnal és karakterrel akik közül vannak szép számmal újak is, de visszaköszönnek a régi, ismerős gárdatagok is. :P Shütz Ila színművésznőről pedig remekül megemlékeztek, igaz a takarítőnő, Terike szemszögéből. :P

Csak ajánlani tudjuk, remek év végi kikapcsolódás volt, a terem szakadt végig a sok nevetéstől. :P

Ez nagyszerű! Vártam már a folytatást, mert az első rész nagy kedvencem volt. :P Szerintem hamarosan mi is megnézzük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szárnyas fejvadász. (rendezői változat) (Blade Runner - Director's Cut)

 

Iszonyat hangulatos volt. Hajnali háromkor kezdtem nézni, és ötkor fejeztem be. Nagyon megfogott az egész. 10/10.

 

Szerk.: Megvan.

Szerkesztve: - kolmilan
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szárnyas fejvadász. (rendezői változat) (Blade Runner - Director's Cut)

 

Iszonyat hangulatos volt. Hajnali háromkor kezdtem nézni, és ötkor fejeztem be. Nagyon megfogott az egész. 10/10.

Én is ősszel láttam újra, Ody jóvoltából, és teljesen hasonló a véleményem. Nagyon jó film, amin az idő semmit nem fogott. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szárnyas fejvadász. (rendezői változat) (Blade Runner - Director's Cut)

 

Iszonyat hangulatos volt. Hajnali háromkor kezdtem nézni, és ötkor fejeztem be. Nagyon megfogott az egész. 10/10.

Üdv a klubban kolmilan. :P Iszonyat nagy feeling van benne. A legjobb napszakban nézted. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.