Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Engem hidegen hagy. :P

 

Az Avatarnál felforrósodik a helyzet, hehe :)

 

Csak érdekességképp az imdbn olvastam:

Cameron már 1999-ben elakarta készíteni az Avatart, de egyik studió se finanszírozta, mert a büdzsé több mint 400 millió volt.

Így várnia kellett majd 10 évet, de legalább az effektek szépen fejlődtek, és a film költségvetése is csak a 300 millát súrolja :D

 

De azért belegondolni is durva, hogy ott volt 1999, Cameron akart csinálni egy 400 milliós sci-fit, közben az SW Episode 1, 115 milliójával is micsoda látványorgia volt..

Uh , mit tudhat ez az Avatar, látványilag nem lesz piskóta :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heh... milyen emberek járnak ide, akik azt sem tudják, mi az a G. I. Joe. Bezzeg nekem egy egész kollekció volt belőlük.

Spoiler:

Nem Oldi, már nincsenek meg, elajándékoztam őket a tini-nindzsa teknőceimmel együtt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heh... milyen emberek járnak ide, akik azt sem tudják, mi az a G. I. Joe. Bezzeg nekem egy egész kollekció volt belőlük.

Hát nekem ilyenem nem volt egy sem... Ez a film különösebben nem izgat fel. A G. I. Jane-t viszont láttam anno. Na az érdekelt... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nekem ilyenem nem volt egy sem... Ez a film különösebben nem izgat fel. A G. I. Jane-t viszont láttam anno. Na az érdekelt... :D

De annak csak címében van köze a Joe-khoz :) Oké, te felmentést kapsz, meg a többi "öreg", akik gyerekkorában még valószínűleg nem voltak Joe-k (pláne nem az akkori viszonyok mellett). Meg a fiatalabbak is, mert mára meg már kikoptak. Na de a velem egykorúak...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek én sokkot kaptam. Annyira feelinges lett az új Transformers tv spot, hogy rózsaszínt pipilek itt mindjárt örömömben.

 

Remélem nem szedik le..Mert Bay bácsi csak a meccs utána akarta netre rakni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Heh... milyen emberek járnak ide, akik azt sem tudják, mi az a G. I. Joe. Bezzeg nekem egy egész kollekció volt belőlük.

Nekem még rémlik, mivel anno kölökkoromban vasárnap reggelente (vagy napközben? hú, tényleg régen volt) volt egy ilyen című rajzfilm, és még emlékszem, hogy nem igazán szerettem, szóval nem vittem túlzásba a nézését :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kisgyerekként mi még Tenkes kapitányát, meg Orion űrhajósat játszottunk. Tizenévesen meg Rambósat... :D

No nálam inkább az első játszott be, akkoriban főleg a kalandsztorik jöttek be :) Rambot meg már megkésve tizenévesen láttam, de nem tudtam nagyon lelkesedni érte :D

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahogy elnézem a trafók a másodikban is úgy fogják takarni a vásznat mint az előzőben.

Érdekelne hogy ha vmelyik teveadó leadná az elsőt akkor milyen képarányban tenné. A 4:3 nem túl szerencsés hozzá. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Nekem volt egy pár, a párnám pedig még mindig Tini Nindzsa teknőcös :):D

No, te vagy az én emberem :D

 

Nekem mindkét spot bejön. Innét nézve a Transformers 2 hozza az elvárt szintet: agyatlan zúzás nagy robotokkal és dögös csajokkal (meg még a frankó zenét várom mellé), mindezt még nagyobb, még több kivitelben.

Star Trek... még mindig tartok tőle, de azért van itt egy kedves, Trek rajongó szívét megmelengető jelenet (kicsit hasonló érzés fogott el, mint az "Anakin Skywalker meet Obi-Wan Kenobi." pillanatnál):

- Leonard McKoy.

- Jim Kirk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a BJ Novak az az Office-os temp, nem?

 

Én igazából azt se tudom hogy eszik-e vagy isszák szegény Joe bácsit.

Egyszer láttam egy pár epizódot belőle még a 90-es évek elején. Már akkor se tetszett ez a katonásdi.

Gyerekkoromban inkább Transformers és Batman fan voltam.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.