Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

De olyan sz*r, hogy Jessica Alba cicijei nélkül harmatos lepkefingot sem érne a film. Így is csak egy csigaszellővel jobb, mivel nem vetkőzött le. Szóval, meg tudom érteni, ha valaki remake-lni akarja, és esetleg filmet szeretne csinálni belőle.

De ebből, hogy a fenébe lehet komolyabbat csinálni? A remakesek ezt akarják. Ez alapvetőleg egy gyerekfilm. Legalábbis majdnem az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.aintitcool.com/node/40395

 

James Cameron levélben válaszolt a pletykákra..

 

Nem is igaz a 8 traileres infó, még egyetlen egyet se látott, ami készül..A hónap végén se akar még kijönni előzetessel..

 

Ja és azt is írta, hogy akkora durranás lesz az AVATAR a történelemben, mint mikor az első ember a Holdra szállt!

 

Meg van győződve, hogy világmegváltó filmet készített.

 

Én már rég meg vagyok győzve :D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ebből, hogy a fenébe lehet komolyabbat csinálni? A remakesek ezt akarják. Ez alapvetőleg egy gyerekfilm. Legalábbis majdnem az.

Adott lenne a lehetőség egy badass szuperhősös filmet készíteni, sokan rosszabb alapanyagból is sokkal jobbat kreáltak.

Ami megfilmesíthetetlen úgy mondva, az a Superman, nem a F4.

 

Jake: Kár, pedig reménykedtem a trailerben. De ezt az "évszázad legnagyobb húzása" dolgot akkor is marketingdumának veszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és azt is írta, hogy akkora durranás lesz az AVATAR a történelemben, mint mikor az első ember a Holdra szállt!

Háááát perszeeeee... aztán meg majd ebből is lesz olyan "urban legend", hogy Cameron nem is csinálta meg. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Állítólag készítik DVD-re a Watchmen világában szereplő képregény rajzfilmváltozatát is Gerard Butler hangjával. :D

 

Á, ennek a pasinak a hangját is nagyon-nagyon csípem, így talán már azért is érdemes a nézésre :D

 

Ja és azt is írta, hogy akkora durranás lesz az AVATAR a történelemben, mint mikor az első ember a Holdra szállt!

Meg van győződve, hogy világmegváltó filmet készített.

No-no, azért ne tegyünk ilyen kijelentéseket már így előre. Én kicsit szkeptikus vagyok ilyen téren. Vagyis inkább nem tudom elképzelni, hogy világmegváltó lenne a filmje. Végül is ez is "csak" egy film, azok nem szokták megváltani a világot :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No-no, azért ne tegyünk ilyen kijelentéseket már így előre. Én kicsit szkeptikus vagyok ilyen téren. Vagyis inkább nem tudom elképzelni, hogy világmegváltó lenne a filmje. Végül is ez is "csak" egy film, azok nem szokták megváltani a világot :D

Én meg elolvasva az eredeti cikket - bár nem vagyok egy pörfikt angolos -, szerintem ilyet, hogy "akkora durranás lesz az AVATAR a történelemben, mint mikor az első ember a Holdra szállt!", egyáltalán nem is mondott... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg elolvasva az eredeti cikket - bár nem vagyok egy pörfikt angolos -, szerintem ilyet, hogy "akkora durranás lesz az AVATAR a történelemben, mint mikor az első ember a Holdra szállt!", egyáltalán nem is mondott... :D

Jaja, csak olyasmiket hogy számára olyan volt a kész anyagra pillantani mint az űrhajósoknak amikor ránéztek a Holdra anno. Valaki nagyon félreértett valamit. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

http://www.aintitcool.com/node/40395

 

James Cameron levélben válaszolt a pletykákra..

 

Nem is igaz a 8 traileres infó, még egyetlen egyet se látott, ami készül..A hónap végén se akar még kijönni előzetessel..

 

Ja és azt is írta, hogy akkora durranás lesz az AVATAR a történelemben, mint mikor az első ember a Holdra szállt!

 

Meg van győződve, hogy világmegváltó filmet készített.

 

Én már rég meg vagyok győzve :D :D

Majd, ha látok valami előzetest és valami konkrétabbat megtudok a sztoriról, akkor talán én is bizakodni kezdek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Adott lenne a lehetőség egy badass szuperhősös filmet készíteni, sokan rosszabb alapanyagból is sokkal jobbat kreáltak.

Ami megfilmesíthetetlen úgy mondva, az a Superman, nem a F4.

Szerintem Supermanből is lehetne jót összehozni. 1. lépés: ne Lex Luthor legyen a főgonosz. :D Hanem mondjuk Doomsday, vagy Darkseid. :D

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A termis doboz nagyon jól néz ki.Bár marhaság most megvenni, mert lesz még egy trilógia.Majd egybe a hatot.

 

 

Most már én is kiváncsi vagyok milyen lesz a zAvatar.Ababn viszont biztos vagyok, hogy az SW sikerét meg sem fogja közelíteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új Star Trek trailer letöltési rekordot ért el az applenál.

A HD trailert majd 2 millióan töltötték le csak az első 24 órában!

 

Ezzel gondolom megelőzve a TDK és más filmeket.

 

Durva! Remélem a film a moziba is sikeres lesz! :D

http://www.movieweb.com/news/NEDtgHHK8unmGL

 

 

http://www.sg.hu/cikkek/66126/uj_batman_a_lathataron

Új Batman a láthatáron

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A zenét a Batman filmből vették? :) Ekkora lenyúlást!

Szerintem nem a Batman zenéje szól alatta. De ha mégis, az sem lenyúlás, mivel majdnem minden trailer máshonnan szedi a zenéjét (néha együttestől, néha filmből).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem nem a Batman zenéje szól alatta. De ha mégis, az sem lenyúlás, mivel majdnem minden trailer máshonnan szedi a zenéjét (néha együttestől, néha filmből).

Ja. A Robotzsaru 1 eredeti trailerénél a Terminátor zenéjét tették be pl.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kéöpzeljétek megnéztem életem második horror filmjét ill. hallgattam, mert takartam a szememet. :) A Hannibál ébredése volt az. Borzalmas, állítólag ez a legenyhébb Hannibálos film. :) Én a Csillagok háborúja, sithek bosszúját jaasoltam, de leszavaztak. Utána nem tudtam aludni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kéöpzeljétek megnéztem életem második horror filmjét ill. hallgattam, mert takartam a szememet. :) A Hannibál ébredése volt az. Borzalmas, állítólag ez a legenyhébb Hannibálos film. :) Én a Csillagok háborúja, sithek bosszúját jaasoltam, de leszavaztak. Utána nem tudtam aludni. :D

Hát tényleg nem egy nagy eresztés, bár a Bárányok hallgatnakhoz képes minden folytatása lagymatag. Bár az igaz, hogy olyannak, akinek ez csak a második ilyen jellegű filmje (nem nevezném mondjuk horrornak, inkább thrillernek, de a két műfajt nem sok választja el egymástól), annak durva lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma vettem észre, hogy az xpress-nél kapható a Csizmás kandúr 1969-es japán rajzfilm változata, amiről most kellett megtudnom, hogy valójában anime :|. Ez volt gyerekkorom legkedvesebb rajzfilmje, az első film, a miért rajongtam, amit többször láttam moziban és aminek a szereplőit többször is lerajzoltam. :) Meg is rendeltem, sőt előrendelésként a folytatását is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma vettem észre, hogy az xpress-nél kapható a Csizmás kandúr 1969-es japán rajzfilm változata, amiről most kellett megtudnom, hogy valójában anime :|. Ez volt gyerekkorom legkedvesebb rajzfilmje, az első film, a miért rajongtam, amit többször láttam moziban és aminek a szereplőit többször is lerajzoltam. :) Meg is rendeltem, sőt előrendelésként a folytatását is.

Detto! Én rettegtem a szörnytől a végén. Iszonyúan féltem az egész alatt. :|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.