Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ismerem a Pókember képregényeket. A képregény adaptációk egyik jellegzetessége, hogy megváltoztatják a sorozat jellegét. A Pókember 3 egyetlen apró hibájának azt tartom csak, hogy Venom nem szerepelt eleget. Ennek ellenére nagyon jó film lett szerintem, számomra mérföldkövekkel jobb, mint az első 2 film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó lenne ha bejönne a korai jóslatom, mely szerint szerephez jutna Rambo apja is akit nem más játszana mint Eastwood. A két öreg mint apa és fia föld alá rakja a csempész csürhét. :)

Ez ütne valóban. :D Remélem meglépik. Eastwood is eljátszhatna már megint ilyen keménykötésű alakot.

 

Na jó, úgy döntöttem, megnézem én is a filmeket, mert elég rég láttam, főleg nem egymás után...

Nagyon jó ez a borítókép. :yes:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pókember 3.-ról mi a véleményetek? :) Láttam már, nem arról van szó, csak kíváncsi vagyok. Még nem láttam a Bosszúállókat, szóval számomra az az általam látott legjobb szuperhős film. :) Pedig elég sokan leszólják, szerintem nem érdemli meg.

Nekem Nolan Batman-jei jobban bejönnek, nagyobb súllyal bír az egész történet, sokkal komorabb és drámaibb. Bár ez a Pókember 3-ra is igaz, de inkább csak az 1-2. részhez viszonyítva. Akad néhány X-men film is, amik szintén felül múlják Pók-arc filmjeit. Ettől függetlenül, szerintem nem sikerült rosszul, a trilógiából mindenképp a legjobbnak tartom. Ez volt az első, és idáig (reméljük, ez nem sokáig marad így) az egyetlen szuperhősfilm, amit moziban láttam. Venom az egyik kedvenc nemezisem (Carnage mellett), anno a rajzfilmben is a szimbiontás sztori nyerte el leginkább a tetszésem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ami abban a filmben szerepelt, az nem Venom volt, már bocs. Szerintem ezt te is észlelted...

Ez

venom.jpg

 

meg ez:

VenomJumping.jpg

 

Nem lehetett volna egy ilyen több milliárdos produkcióba egy 2méter magas, izomállatot leszerződtetni? Vagy fogjuk rá, hogy a Méreg még pubertás korban volt? Ugyan már... Jobban kedvelem Venomot, mint Pókembert, így ez a rész nagyon bántó volt számomra. Ezt a karaktert, inkább egy fekete Carnagenek szánták? No, meg amikor Peternek elborul az agya és elmegy a Jazz klubba, az a jelenet, valami irtóra béna, azt viccesnek szánták?

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg, a Batman filmekbe most különösebben bele sem gondoltam, inkább a Marvel képregények terén gondolkodtam. :) Az egész merőben eltér a Pókember többi részétől. Sokkal komorabb és sötétebb hangulatú, mint az előző két rész. Láthatjuk, hogyan bukik el Pókember és hogy a belőle előtörő gonosz hogyan teszi tönkre az életét. Flint Marko pedig nagyon király főellenség, bár a ha jól tudom, a képregényekhez képest viszonylag jófiúnak volt beállítva, de ezt nem rónám fel negatívumnak. Harry Osborn is úgy tért vissza, mint az Új Goblin és nem a jellegzetes Zöld Manó cuccban, nekem ez is tetszik, bár a képregényekhez kevés köze volt. :) Holnap szerintem meg is nézem, nosztalgiából, mert imádom. :) Méreg tényleg nem szerepel sokat és tényleg nem a legkigyúrtabb, de nekem így is tetszett. :) Tényleg, jó hogy említed a Fantasztikus Négyest, hogy az is milyen jó. :) Kedvenc főgonoszaim abban szerepelnek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pókember 3.-ról mi a véleményetek? :) Láttam már, nem arról van szó, csak kíváncsi vagyok. Még nem láttam a Bosszúállókat, szóval számomra az az általam látott legjobb szuperhős film. :) Pedig elég sokan leszólják, szerintem nem érdemli meg.

 

Ha pókember filmek, akkor nekem is a sokat utált 3. rész a kedvencem, de közel sem ez tartom a legjobb képregény filmnek. Mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz az új Pókember film.

 

FlóriBá, teljesen igazad van... a Pókember filmek sokkal inkább az átlag nézőknek készült, sem mint a rajongóknak. Édesanyám abszolút átlag néző, ő szerette mind a 3 Pókember filmet. Bár én sem tartom magam Pókember szakértőnek és rajongónak sem, alapvetően nem volt komoly bajom a Póki filmekkel.

 

Ha már képregény filmek: egyelőre az abszolút kedvencem Marveltől az X-Men - First Class (Avangerst még nem láttam.)

DC-től Nolan Batman filmjei (ez nem is vitás :)) továbbá nagyon tetszett a RED is.

V mint vérbosszú is aszem DC, de nem vagyok benne biztos... de tuti nem Marvel. Na az is jó kis film volt.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az F4-ből készíteni akarnak reboot-ot, mert ők is belátták, hogy nagyon gáz lett. A film elején több milliárdos cuccokat mutatnak és jól élnek a karkterek, aztán a film közepén már az áramot sem tudják kifizetni. A forgatókönyvet kb. egy cigi elszívása alatt megírtam volna. Míg a Hulk-ban a sugárfertőzés és a következményeit jól bemutatja, itt egyszerűen felkelnek és hopp, ezt, meg azt tudom, fél nap alatt kezelem az új képességeket... Amúgy a zenékre is keress rá, amik a filmben elhangzanak, nem ,hogy egy emlékezetes nincsen, szerintem egy hallgatható sem készült. A CGI-ről se sokat szólnék, abban az időben sem lehetett azt mondani rá, hogy igényes, ma meg már néhol nevetségesnek is tűnik. Kb. az 1997-es Spawn film szintjén van, de ott is 2.000.000* jobban össze volt tákolva az a kevés is...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok valami nagy szuperhős film rajongó. Amik viszont kifejezetten tetszettek: Hellboy (első rész, második már túl sokat akart markolni), Penge (itt is inkább az első, bár a második se annyira rossz, harmadik már tragédia), a Holló, Watchmen, Kick-Ass, a Tim Burton és a Nolan-féle Batman filmek, X-men: First Class, illetve amik még meglepően jók voltak azok a Superman és Batman rajzfilm-sorozatok. Főleg az előbbi a meglepetés, mert Superman mint koncepció szerintem halálbéna, de meglepően sokat kihoztak belőle. Illetve még az Ironman is szódával elment. Pókemberből viszont egy se tetszett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fantastic Four... hááát, nem a szívem csücske... sőt. Szódával elment... de az újranézési faktor nem igazán jelent meg nálam. Bár szerintem a szereposztás jó volt.

 

Na igen... Vasember, én kicsit túlértékeltnek tartom ezt a filmet, de tény, hogy szórakoztató. Igen erős közepes.

 

Kick-Ass kiment a fejemből, igazán üdítő színfolt volt. Nagyon tetszett. Pislogtam rajta serényen.

 

Watchmen kimaradt, nem is vonz.

 

X-Men-ből talán még a Rozsomák külön filmjét emelném ki, az is egész jó volt, de a First Class azért csúnyán lenyomja. Az alap X-men trilógia, pedig egy közepes alkotás.

 

Superman, hát... gyerekként a régi mozifilmeket kedveltem, bár szerintem mai napig nem láttam csak az I-II-III-at a IV. rész kimaradt. Illetve pár éve az Superman Returns-t lestem meg, jobb lett, mint amire számítottam, de nekem sincs már ahhoz képest sehol sem az Acélember története, mint anno gyerekként volt.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahány képregény, rajzfilm, film, annyiféle megközelítés. Batmannak is hány alakja alakult már ki az évtizedek során? Enyhén szólva sem kevés. Nekem egyébként sokkal jobban tetszik a filmben látott Venom, mint az alább látható nagy darab állat.

 

(a képregényekben sem mindig úgy ábrázolják) ;)

Venom2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

 

Engem a Fantasztikus négyes annyira nem nyűgözött le. Az 1. rész még úgy, ahogy bejött, de a 2. már annyira sem. Nem rossz filmek, de egy Vasembert például szívesebben elnézek. :)

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok otthon képregények terén, de mint film, a harmadik rész csapnivalóan rossz volt. Unalmas, rossz párbeszédek, borzalmasan túlerőtetett melodráma,

(Jézusom!), tengernyi jelentéktelen(-ül bemutatott) főellenség, ripacsoskodás és giccstenger. Véleményem szerint messze nem Venom kinézetén bukott a film.

 

Az első két résznek megvolt a bája a maga könnyedségével, szórakoztatóak voltak, de nem mentek át gagyiba mint a folytatásuk.

 

Ha képregényfilm akkor Nolan Batmanjei és Watchmen, a többi az simán szórakoztató (vagy nem).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahány képregény, rajzfilm, film, annyiféle megközelítés. Batmannak is hány alakja alakult már ki az évtizedek során? Enyhén szólva sem kevés. Nekem egyébként sokkal jobban tetszik a filmben látott Venom, mint az alább látható nagy darab állat.

 

Jaja, nekem is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok otthon képregények terén, de mint film, a harmadik rész csapnivalóan rossz volt. Unalmas, rossz párbeszédek, borzalmasan túlerőtetett melodráma,

(Jézusom!), tengernyi jelentéktelen(-ül bemutatott) főellenség, ripacsoskodás és giccstenger. Véleményem szerint messze nem Venom kinézetén bukott a film.

Ez így pontról pontra fedi az én véleményem is a harmadik Pókember filmről. Mondjuk az emo Parkeren haverokkal annyira röhögtünk, hogy lefordultunk a székről... az már annyira rossz, hogy jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pontosan Sky. Nem az EMO vonulat reklámozása volt a cél. Mellesleg magától az EMO szótól is lábrázást kapok.... valami borzalom. De a film célja azzal a jelenettel nem az volt, hogy húúú de cool (mert nagyon nem cool), épp a szánalomkeltés volt a lényege. Amikor a filmet moziban néztem nekem eszembe sem jutott az EMO. Egyből vágtam, hogy mit akar bemutatni a jelenet. Aztán, mikor olvastam a kritikákban, ott jöttek ezzel az EMOzással... és utólag belegondolva tényleg van benne egy jó adag, de engem annyira sem érdekel ez a dolog, hogy alaposabban utánajárjak, de az alapvető mindenki által ismert jegyek közül azért pár valóban felfedezhető volt a jelenetben.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A képregényben hónapokig edz és minden Pókemberes hírt kiragaszt a falra, aztán letépkedi őket... Gyűlöli Pókembert, hiszen miatta elveszítette az állását és többé nem alkalmazza egy cég sem újságíróként, mivel hitelét vesztette. A szókincse is annyiból áll, hogy Megzabálom az agyad, meg Kitépem a szíved...Sokkal sötétebb és jobban tükrözi azt, hogy a szimbióta mennyire is gonosszá és egyszerűvé teszi az embereket. A képen látható jelenet ismerős, meg is van ez a rész. Itt éppen szövetséget kötnek Vérontó ellen, mivel ártatlanokat öl és Venom sosem bántaná őket, így segít befogni. Itt aztán kiderül, hogy kettőjüknél is erősebb és érdekes látni, ahogy két edzett és kigyúrt karaktert Carnage fél kézzel helyben hagy...

 

A Penge szerintem remek, az első alap film, főleg a kezdés, a II.at imádom, a sok karakter és a jó zenék miatt, a 3. egy szégyen, én úgy voltak, hogy ki is jövök róla a moziból. A Hellboy-t nem ismertem képregényben, a filmek tetszettek, mindegyiket láttam kétszer. A Watchmen is nagyon jó volt, moziban láttam, haverom ki volt akadva, hogy minek mutogatják a kék fószer f*rkát, hát fúj, mondjuk tényleg voltak benne morbid dolgok, de maga a történet nagyon tetszett. A Kick Ass, hát a vége nem volt olyan, amire vártam, de vége Cage egy filmben meghal, ez máris tetszetőssé tette és azt kell, hogy mondjam, egy jó kis filmet hoztak össze végül.

 

A Transformers-t mindenki kifelejti, pedig képregényben az is jobb volt. A filmekben a robbanáson és a CGI-n kívül mást sajnos nem kapunk... Meg ott van a Tini Nindzsa Teknősök film, amiből szintén jó az első 2. azonban a III, hát komolyan én azon sírtam, néha a nevetéstől, de leginkább azon, hogy ezt ki merték adni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a mai napig nem sokat tudok róluk. Egyszer (jó pár éve) egyik jó barátommal szerveztünk egy közös programot (aszem billiard vagy bowling volt éppen terítéken) és jött a srác unokatesója, aki... hát, nem kicsit volt benne ebben az EMO nevezetű akármiben. Ember, ahogy az a gyerek kinézett, édes Istenem, te jó ég. Már a kivasalt hajától a frász jött rám. Feketére lakkozott körmök ... anyááád. És a többit nem szeretném leírni. Szóval nem, nem érdekel a dolog annyira sem, hogy utánanézzek, honnan ered ez az egész hülyeség, semmi sem érdekel vele kapcsolatban. Borzasztóan taszít. Félreértés ne essék, nem az emberek, akik ezt művelik, hanem maga a stílus!

 

Ez így igaz Rog! ;) Újfent köszi a videókat! :)

 

Jaj, hát persze. Tintin kalandjai. Csak hírből ismertem a képregényt illetve a rajzfilmet, de az animációs mozifilm változat teljesen magával sodort! Aki még nem látta, de érdekli az ne hagyja ki, nagyszerű alkotás! :)

 

A Transformers mindhárom része kiváló, ha agyatlan kikapcsolódásra vágyik az ember. Hiba bármiféle logikát vagy értelmet keresni benne... de kikapcsolódásra teljesen jó.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Riddick: Félreértesz szerintem. Nem az a baj a jelenettel - de úgy magában az egész ötlettel - hogy ezzel bárki is az emosokat szeretné reklámozni, nem hiszem hogy bárki is emiatt késztetést érezne ollót és hajfestéket ragadni.

Egyszerűen nevetségesen fájdalmas az egész, olyan mint ha a Jimmy Kimmel-show egyik szkeccsét látnánk, alánevetés nélkül.

 

Mindig mondom, sötét hangulatot ne állandó esőzéssel meg éjszakai jelenetekkel akarjanak elérni. Már azzal is sokat értek volna el a készítők, ha kiveszik a ripacskodást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy valaki látta a régi Flash filmeket? Az egyikben Luke Skywalker a főellenség, az eléggé beteg egy történet, de sajnos az alacsony költségvetés miatt a CGI annyira rossz, hogy néha már mosolyog rajta az ember.

Meg itt volt ez a Zöld Lámpás film..."logikában" kb. a F4-et követte, teljesen baromság volt az egész, volt 1-2 látványos rész, de ezért maximálisan kár volt a filmet elkészíteni...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Zöld lámpással én úgy voltam, hogy eleinte vártam, aztán valahogy alábbhagyott a lelkesedésem. Moziba már el se mentem. Közbe ugye jöttek a negatív visszhangok, majd később HD-ben megnéztem, és tulajdonképpen egy nagy semmi volt az egész. Ami azért kár, mert lett volna benne potenciál, de amit el lehetett baltázni abban a filmben, azt elbaltázták. Ezt most utólag gondolom így, mikor frissen néztem és végeztem a filmmel ennél némiképp pozitívabb volt a vélekedésem, de azóta mégis megváltozott. Kár, hogy kihagyták azt a sok ziccert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó lenne ha bejönne a korai jóslatom, mely szerint szerephez jutna Rambo apja is akit nem más játszana mint Eastwood. A két öreg mint apa és fia föld alá rakja a csempész csürhét. :)

 

 

Húúú ez mekkora lenne. Eastwood elővenné a kétcsövűt és ledurrantaná a fejét egy mexikóinak mert beszóltak a fiának. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.