Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A Bosszúállókat még láttam, de tervben van... ezért is kezdtem neki a csapattagokhoz kapcsolódó önálló filmekhez (már amiket még nem láttam).

 

Igen, nagyrészt ezért gondoltam rá. Az odáig oké, hogy "vannak más útvonalak is", illetve már a Thor végén ott volt Loki a Földön, de némi magyarázatot elvárnék ennek kapcsán.

 

 

Gondolom a Thor 2-ben mindenképp kapunk magyarázatot, hisz nem valószínű, hogy Thor majd az egész filmben Asgardon tevékenykedik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem az Amerika kapitányt is. Negatív csalódás szerencsére nem ért, egyáltalán nem lett rossz film, bár nem lesz a kedvenc Marvel-produkcióm.

 

Szépen bemutatták, hogy vált a vasággyal is 30 Kg-s srácból cool tesztoszteron-katona, aki a változás ellenére is megőrizte az elveit és nem vált önelégült s*ggfejjé. Maga az átalakulás érdekes volt, ahogy a számos elem, ami a '42-'43-as évjárat ellenére kissé futurisztikus volt, de az ilyen filmek sosem a hitelességük miatt vonzották a nézőket. Vörös Koponya elég bizarr látvány volt, hazudnék, ha azt írnám, hogy bejött. Tony Stark nagyapja, Howard behozatala viszont nagy ötlet volt. Peggy szintén remek volt, ha értitek, hogy értem... :cool: A végére viszont még ráfért volna némi finomítás. Számomra nem derült ki konkrétan, hogy a Kapitány hogy került a jelenünkbe? Az odáig oké, hogy a géppel együtt a jeges vízbe zuhant, majd megfagyott, de nekem ez így elég gyenge magyarázat... miért hibernálódott ilyen tökéletesen ahelyett, hogy halálra fagyott volna? Esetleg ennek is a sejtmegújuláshoz van köze?

Illetve ami még kérdéses, hogy a Hydra által használt kocka ugyanaz, amit a Thorban akartak visszaszerezni a Jégóriások, vagy teljesen másról van szó? Csak mert az elején Odinnak tulajdonították.

 

A végén az Avengers előzetes pedig baromi jó volt. Nem vagyok egy szuperhősfilmfüggő, de ezt már nagyon várom, hogy láthassam. :)

 

Egyébként a 2003-as Hulk és a 2008-as The Incredible Hulk egymástól független filmek? Mert a Wiki szerint eleinte egy lazán kapcsolódó folytatás volt az utóbbi, később viszont átírták a szkriptet, hogy saját lábakon álljon a film. De ha Hulk "keletkezése" nincs benne a 2008-as filmben, akkor némileg hiányos, és szükséges hozzá a másik film is, nem?

 

Gondolom a Thor 2-ben mindenképp kapunk magyarázatot, hisz nem valószínű, hogy Thor majd az egész filmben Asgardon tevékenykedik. :)

Reméljük, így lesz. :)

Szerkesztve: - Darth Sky
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Számomra nem derült ki konkrétan, hogy a Kapitány hogy került a jelenünkbe? Az odáig oké, hogy a géppel együtt a jeges vízbe zuhant, majd megfagyott, de nekem ez így elég gyenge magyarázat... miért hibernálódott ilyen tökéletesen ahelyett, hogy halálra fagyott volna? Esetleg ennek is a sejtmegújuláshoz van köze?

Illetve ami még kérdéses, hogy a Hydra által használt kocka ugyanaz, amit a Thorban akartak visszaszerezni a Jégóriások, vagy teljesen másról van szó? Csak mert az elején Odinnak tulajdonították.

 

 

Egyértelműen a hihetetlen gyors anyagcseréje és az emberfeletti regenerációs képessége miatt hibernálódott. Mi nem volt ebben nyilvánvaló? :)

Az a kocka nem ugyanaz. Se a mérete, se a formája nem egyezik. :) Az a kocka, ami amúgy inkább tégla, a Jégóriásoké volt, Odin csak ellopta. Az jegesedést okozott, ez is a neve Casket of Ancient Winters (amit Malekith, az Elátkozott csinált vagy használt először). A Tesseract pedig Odiné volt, elviekben ugyanabban a csarnokban tárolták, mint a Casket of Ancient Winters-t (meg sok más dolgot, mert voltak ott még érdekes csecsebecsék), csak elhagyták. Akkor hagyhatták a Földön, mikor még istenként jelen voltak ott (a Jégóriások elleni háború alatt és után), és kapuként üzemel.

 

 

A két Hulk film között nincs kapcsolat (hál' istennek). Még laza sem igazán, mert nagyjából két kapcsolódási pont maradt:

- Bruce Dél-Amerikában él, ahol Hulkot az előző filmben utoljára láttuk.

- Lou Ferrigno mindkét filmben biztonsági őrt játszik.

Ezen kívül persze megmaradtak szereplők, de például a Hulk által korábban megölt emberek száma, vagy a megteremtése sem ugyanaz. Csak ez a két dolog maradt meg "igazi" kapcsolódási pontnak, de azt hiszem kijelenthető, hogy ez édes kevés még a lazasághoz is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért írtam le a filmeket, mert önmagában az Avangers jó film, sőt remek, de szerintem szükséges az előzmények megnézése, illetve ismerete, mert úgy sokkal viccesebb is tud lenni a dolog, illetve jobban átjön, hogy ki- mit- miért csinál.

 

Tegnap megnéztem a Meatball Machine filmet.

Aki még nem hallott róla, annak elárulom, hogy egy 1999-es rövidfilmből készítették a 2006os, magas költségvetésű remake, folytatás, nem is tudom mit. A lényeg, hogy a Földre kerül egy idegen faj, amely megszállja az embereket, parazita módon és arra készteti a gazda testet, hogy kutassa fel a többi megszállottat és ölje meg. Persze kicsit rásegít, felturbózza a "lakását". Ezért kapunk hasonló szörnyeket:

mm1.jpg

Nekem tetszett a film, mert CGI alig volt benne, főleg maszkokkal dolgoztak, ami így sokkal élethűbb. A szerelmi szál pedig túl mutat egy átlagos szerelmen. A harc jelenetek remekül pörögnek és néha átcsapnak viccesbe, de ez nem a film hibája, inkább a japán kultúra érdekessége. ÖÖsszességében egy jó film volt, nekem tetszett, főleg a fordulat a végén, eléggé elgondolkoztató. A gore sem volt túlságosan véres, főleg egy Tokio Gore Police-hoz mérve...tehát 7/10.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Egyértelműen a hihetetlen gyors anyagcseréje és az emberfeletti regenerációs képessége miatt hibernálódott. Mi nem volt ebben nyilvánvaló? :)

Az a kocka nem ugyanaz. Se a mérete, se a formája nem egyezik. :) Az a kocka, ami amúgy inkább tégla, a Jégóriásoké volt, Odin csak ellopta. Az jegesedést okozott, ez is a neve Casket of Ancient Winters (amit Malekith, az Elátkozott csinált vagy használt először). A Tesseract pedig Odiné volt, elviekben ugyanabban a csarnokban tárolták, mint a Casket of Ancient Winters-t (meg sok más dolgot, mert voltak ott még érdekes csecsebecsék), csak elhagyták. Akkor hagyhatták a Földön, mikor még istenként jelen voltak ott (a Jégóriások elleni háború alatt és után), és kapuként üzemel.

 

 

A két Hulk film között nincs kapcsolat (hál' istennek). Még laza sem igazán, mert nagyjából két kapcsolódási pont maradt:

- Bruce Dél-Amerikában él, ahol Hulkot az előző filmben utoljára láttuk.

- Lou Ferrigno mindkét filmben biztonsági őrt játszik.

Ezen kívül persze megmaradtak szereplők, de például a Hulk által korábban megölt emberek száma, vagy a megteremtése sem ugyanaz. Csak ez a két dolog maradt meg "igazi" kapcsolódási pontnak, de azt hiszem kijelenthető, hogy ez édes kevés még a lazasághoz is. :)

Köszi az infókat! :)

 

 

Akkor jól sejtettem, a sejtregeneráció játszott legfőképp közre. Közben belenéztem újra a Thorba és tényleg nem ugyanaz a két kocka, minden esetre érdekes kapcsolódási pont lett volna. Viszont, ha kapuként üzemel, könnyen lehet, hogy ennek segítségével jutott le Loki, majd Thor a Földre.

 

 

Azért írtam le a filmeket, mert önmagában az Avangers jó film, sőt remek, de szerintem szükséges az előzmények megnézése, illetve ismerete, mert úgy sokkal viccesebb is tud lenni a dolog, illetve jobban átjön, hogy ki- mit- miért csinál.

Naná, hogy szükséges, számomra már egyértelművé vált. A hősök önálló filmjeiben ismerhetjük meg az útjuk kezdetét, motivációikat, ésatöbbit. Ráadásul ezek között a filmek között is van hol lazább, hol szorosabb kapcsolat. Bár, aki csak azért megy a moziba, hogy lásson 2 óra "zúzást", annak mindegy. :) Persze az efféle filmek sosem a mélyen szántó tartalmi mondanivalóról híresek, de épkézláb sztori nélkül a legmesteribb látványfilm se ér túl sokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Akkor jól sejtettem, a sejtregeneráció játszott legfőképp közre. Közben belenéztem újra a Thorba és tényleg nem ugyanaz a két kocka, minden esetre érdekes kapcsolódási pont lett volna. Viszont, ha kapuként üzemel, könnyen lehet, hogy ennek segítségével jutott le Loki, majd Thor a Földre.

 

Egy kis Avangers spoiler

 

Igen, Loki annak a segítségével jut le a Földre(de ez elég hamar kiderül a filmből), viszont Thor átjutására egyenlőre még nem született magyarázat

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Avengers filmet még nem láttam, de anno nálam az előzményfilmek így szerepeltek:

 

Iron man - Ahhoz képest, hogy anno úgy ültünk be rá egy haverral, hogy majd röhögünk egy jót, meglepően jól szórakoztunk és csak azon röhögtünk amit a készitők is viccnek szántak. Jó dumák, klassz akciók, Robert Downey Jr... jó kis popcorn film volt. 10/8

 

Iron man 2 - Komoly csalódás az első rész után. Gyakorlatilag minden fronton visszaesett a szememben, ráadásul még azt a hollywood-i klisét is belerakták amit én a legkevésbé birok elviselni

a két haver valami totál apróságon/hülyeségen baromira összeveszik hogy aztán 10 perc múlva újra nagyon kibéküljenek... az ilyeneket automatikusan húzni kéne a script-ekből

Kész szerencse, hogy Robert Downey Jr még mindig főszereplő. Emiatt 10/6

 

Captain America - Jó nagy volt a feladat: a Superman utáni legunalmasabb főhős köré izgalmas filmet csinálni. Nem sikerült. Sőt azon lepődtem meg, hogy már az eleve elég lapos karaktert még tovább szürkitették: itt még csak nem is vesz részt igazán a valós ellenségek lebunyózásában (ahogy az azért néha előfordult a képregényekben), hanem miközben a normál emberek vivják a normál háborút ő csak a kitalált badass-eket pancsolja képen (hogy hogy lehet szuperhősöket kiválóan valós történelmi közegbe dobni arra ott van egyébként remek példának az X-men: First Class). Rég unatkoztam ennyire látványfilmen, mint Amerika kapitányon. 10/3

 

Thor - Nem gondoltam, hogy egy Shakespeare színész/rendező tud jó képregényfilmet is csinálni, de kellemesen csalódtam. Natalie Portmannak ugyan elfelejtettek épkézláb karaktert írni, de az asgard-i jelenetek, a monumentális akciók és a jófajta melódráma remekül működött. 10/8

 

The Incredible Hulk - Az akciókon kivüli jelenetekre konkrétan alig emlékszem már. Csak annyira, hogy a végén egész jól nézett ki a nagy összecsapás, meg én elfogult vagyok Hulk-al, úgyhogy egy 10/6-ot megérdemel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bosszúállók 3D.

 

Haverok elráncigáltak a kecskeméti 13:15-ös vetítésre, és azt kell mondjam, hogy nagyon jól tették. Alapvetően az ilyen típusú filmekért nem vagyok oda, de ebben rendben volt az akció, a történet és a humor is.

 

 

A kedvencem Vasember lett, elképesztően laza fickó, a végén pedig azt is láthattuk, hogy képes lenne feláldozni magát a világért. A másik nagy piros pont Hulk-nak jár, minden egyes mozdulatán nagyokat nevettem. Főleg amikor a semmiből úgy döntött, hogy ad egy pofont Thor-nak. :D A többi szereplő is kitett magáért, de az előbb említett kettő volt számomra kiemelkedő. Locke végül is jó volt gonosznak, de a Stark-toronyban Hulk alaposan elkente. :lol:

A film talán egyetlen gyengesége, hogy a sztori kicsit lassan indul be. Legalábbis így éreztem, de ez csak egy kis gyengesége ennek a remek kis filmnek.

Nem szaporítom tovább a szót, ajánlom mindenkinek. ;)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tervben van, ha épp nem osztanak elé 24 órás szolit (bár lehet akkor is bevállalom az utat, a buszon lehet aludni, max nem fogok nagyon különbözni a Space Jockey-tól :D), vagy aznapra. Remélem nem! :clap2: Még megkockáztatok talán egy cserét, ha úgy jön ki. Sajnos egy másik júniusi találkozó miatt a havi kérelmezhető szabadnapjaimat már ellőttem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel a Prometheust én annyira várom, mint a másnaposságot egy jól sikerült buli után, így eszembe sem jutott kihagyni a másikat. Nem opció ez az áldozat. :D (Még akkor sem lenne, ha a film tényleg Alien film lenne, nem csak egy szükségtelen előzmény film, ami abban az univerzumban játszódik.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kérdés erejéig szeretnék visszakanyarodni a klasszikus westernek irányába... Igaz ez, hogy A Jó, A Rossz És A Csúfnak készült felújított szinkronja? Mintha olvastam valahol valami ilyesmit, ahol már Kauczky Armand Clint Eastwood magyar hangja, akárcsak az Egy Maréknyi Dollárért esetében. Ezek szerint az egész Dollár Trilógiát újraszinkronizálták, hogy egységes legyen? Mit lehet erről a szinkronról tudni? Jobb, mint a régi? Például a Die Hard első részének szerintem kifejezetten jót tett a szinkron váltás. Mondjuk a Pár Dollárral Többért első szinkronos verzióját semmi pénzért sem cserélném le. Sinkovits Imrét hallgatni külön öröm. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel a Prometheust én annyira várom, mint a másnaposságot egy jól sikerült buli után, így eszembe sem jutott kihagyni a másikat. Nem opció ez az áldozat. :D (Még akkor sem lenne, ha a film tényleg Alien film lenne, nem csak egy szükségtelen előzmény film, ami abban az univerzumban játszódik.)

 

 

Eddig nem kérdeztem meg de már baromira érdekel. Tulajdonképpen mi a bajod a Prometheussal? Miért szükségtelen? Te sosem voltál kiváncsi hogy került oda az űrhajó és honnan származnak a xenok? Azért furcsálom az ellenérzésedet mert te fan vagy. Én is nagyon szeretem az Alien univerzumot de azért annyira nem vagyok rajongó mint te.

Ez olyan mintha minket sw-rajongókat nem érdekelt volna hogyan lett Anakinból Darth Vader.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Darkest Hour

 

Érdekes egy film, jó ötletekkel, remek helyszínnel és összecsapott végjátékkal. Két amcsi fiatal elutazik Moszkvába, hogy eladja a találmányát. De a gonosz orosz lenyúja az ötletet, mivel a rágógumizabálók nem védik le a jogokat... Elszomorodnak és emennek inni, a szórakozóhelyen lét amcsi csajba botlanak. Ekkor jönnek meg az UFO-k. Annyit érdemes róluk tudni, hogy egy elektromos védőpajzsuk van, ami láthatatlanná teszi őket és ha szerves anyaghoz érnek, az elporlad. Minden elektromosságot elnyelnek, így a város sötétbe borul. Mivel azonban az ő védő mezőjük elektromos, amerre járnak felgyúllladnak a villanyok. Hőseink menekülni kezdenek, nyakukba akasztott égőkkel, hogy lássák, ha jön a vész. Nekem nagyon bejött, hogy nem egy amerikai nagyvárost látunk 3.456.234. alkalommal a pusztulás szélén, hanem hatalmas orosz lakótömböket és műépületeket, teljesen sötétben és lerombolva.

Ahogy a történet halad, egyre jobbak kiismerik az űrlényeket és lényegében a mészárlásból háború lesz. Az is tetszett, hogy a főbb szereplők sorban halnak meg és viccesnek találtam, hogy 1-2 klisé ellövését a mellékszereplők megakadályozzák.

A vége ami nem igazán tetszett, kellett volna még legalább 20-30perc, hogy jól lezárják, de így is, aki nem szét trailerezett és kevésbé kiszámítható, de látványos Sci-fi-re vágyik, az bátran megnézheti, 6/10.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig nem kérdeztem meg de már baromira érdekel. Tulajdonképpen mi a bajod a Prometheussal? Miért szükségtelen? Te sosem voltál kiváncsi hogy került oda az űrhajó és honnan származnak a xenok? Azért furcsálom az ellenérzésedet mert te fan vagy. Én is nagyon szeretem az Alien univerzumot de azért annyira nem vagyok rajongó mint te.

Ez olyan mintha minket sw-rajongókat nem érdekelt volna hogyan lett Anakinból Darth Vader.

Nem, nem akarom tudni, hogyan került oda az az űrhajó. Se azt, honnan származnak a xenomorph-ok.

Pontosan ugyanabból az okból nem akarom ezeket tudni, amiért nem akarom, hogy valaha is megmagyarázzák lehetetlen életformájukat. Ettől idegenek, azaz alienek. Teljes mértékben idegenek, annyira, hogy létezésük ebben a formában számunkra lehetetlen. Elvannak a nyílt űrben; iszonyú erős molekuláris sav folyik az ereikben; nincs semmiféle látható érzékszervük, mégis, akár a falon keresztül is megtalálják áldozataikat; felmásznak a tükörsima függőleges felületen is, akár a plafonon is megtapadnak; átvészelnek tojásban több millió, ha nem milliárd évet olyan világokon, ahol az élet egyáltalán nem létezik (Acheron). A folyékony nitrogéntől csak durcik lesznek, húsz tonna szétolvadt, forró ólom alól meg úgy ugranak ki, mintha marcipánnal öntötték volna le. Emellett egy fél tárat rájuk kell ereszteni egy olyan fegyverből, amelynek a lövedékei ellen az acéllap is annyit ér, mint egy papírlap, és ez csak lelassítja őket, mert ha ellövöd kezét, lábát, akkor is tovább araszol. Ezen kívül rendkívül adaptív lények, létezik specifikusan királynőnek született varriáns, dolgozóból lett királynő varriáns, dogalien, predalien, sőt, játékokban ott a preatorian (kis királynő, félhivatalosan az AVPR-ben a predalien is preatorian), és majd az Aliens: Colonial Marines-ben (ami a filmekkel egyenértékű kánon besorolást kapott... most... aztán majd szerintem a játék sikere eldönti, az is marad-e...) jön a crusher (ami mondjuk elméletileg a sugárzás mutációval jött létre, de még sok dolgot nem tudni erről a játékról... Egyelőre ez is egy agyrém, de nemrég kiszivárgott pár infó, ami helyre tett pár dolgot), stb.

És ehhez bizony az is hozzájött, hogy a származásukat sem ismertük. Evolúció hozta őket létre, vagy egy másik idegen létforma? Ha igen, miért? Biológiai fegyver, véletlen baleset, esetleg náluk ők a kaja (ez utóbbira van egy aranyos képregény is :)). Rejtélyesek, idegenek, misztikusak. És ez a misztikum körüllengi az Alien filmet. Az elsőt. Ott egy böszöm nagy hajó, ami szintén totál idegen, és SEMMIT sem tudsz róla. És benne egy furcsa pilóta, egy furcsa székben. És SEMMI. Pontosan annyit tudsz, mint Dallas, Kane és Lambert: itt egy űrhajó egy lakhatatlan holdon, benne egy fosszilizálódott (vagyis minimum több millió éves) idegen lény hullájával. Teljesen beleélheted magad. Ez elvész, amint az ember megnézi a Prometheus-t. Többet fog tudni, mint az ott járók. És az alienekről is, már nem lesznek annyira idegenek, hiszen tudni fogja az igazságot a származásukról. S a jelenlegi infók alapján ez az igazság végtelenül sablonos, nem utolsó sorban, már most az X-aktákat emlegetik egy bizonyos ok miatt.

Vader viszont nem jó példa, mivel körülötte a misztikumot az ep5 már kikezdi az "I am your Father!" mondattal, az ep6 pedig végleg lezúzza, amint Yoda elmondja, hogy ez igaz, majd Luke az igazi nevén szólítja, és végül a maszk is lekerül róla. Vader misztikuma már rég nem létezett, mire az ep1-ben Watto behívja a kiskrapekot. Viszont a Star Warsban van egy olyan dolog, ami továbbra is misztikus, midi-chlorianok ide vagy oda. Bázony, az Erő. És a Prometheus kínálta magyarázat olyan, mintha Lucas az ep1-ben előállt volna azzal, hogy az Erőt valójában egy a Galaxis közepén elhelyezett hatalmas generátor hozná létre. Te ennek örülnél? Erre kíváncsi lennél?

 

Persze minden ellenérzésem ellenére még nem írtam le a filmet, de ahhoz, hogy ez nálam Alien filmként működjön, hát minimum nagyobbat kell szólnia, mint az ep1-2-3 együtt véve. De még ha ez lesz a világ legjobb sci-fije is, akkor sem menekülhet meg egyvalami elől: az alienek elvesztették idegen mivoltukat, elvesztették a misztikumukat. Amit én, mint aki pontosan emiatt rajong ezekért a dögökért, siratok. :cry:

 

Szóval áll az a nagyon hülye helyzet, hogy legszívesebben soha a büdös életben nem nézném meg ezt a filmet. De egyrészt kíváncsi vagyok, mit is művelt az az öntelt Scott (most megmutathattja, milyen szerinte a sci-fi, ami a kijelentése szerint nem készült, amióta ő befejezte a Balde Runnert), meg amúgy tényleg baromi jónak tűnik (csak ne az Alien univerzumba játszódna), látványra is, hangulatra meg aztán végkép (legalábbis a trailer). Sajnos mondjuk az előzetesek alapjáraton lelőnek sok mindent (a címszereplő hajó sorsa már az első trailerben ott van), de ez mindegy, hiszen amúgy is ismerem már a sztori több részletét is (bár, hogy mi igaz, mi nem, az azért még sok esetben kérdéses). Na meg, előbb-utóbb úgyis megtudnám a részleteket. Szóval csak reménykedem, hogy tényleg rohadt jó lesz a film (de komolyan, ilyen magasan a léc még az ep3-nál sem volt, bár ott bíztam Lucasban, Scottot meg puskával kergetném el az Alien univerzum közeléből, annak ellenére, hogy tudom: ha az öreg összeszedi magát, lazán megugorja ezt a szintet). És persze, hogy valahogy túl fogok tudni jutni azon, hogy Hollywood már megint eltörte az egyik kedvenc játékom. Két AVP után lehet ez nem lesz olyan nehéz... (de azok legalább nem rondítottak bele a dögökbe).

 

Csak arra válaszolhatna egyszer valaki ott Hollywoodban, hogy miért kell mindent megmagyarázni? Miért nem lehet meghagyni a homályban azt, ami a homályban működik? Muszáj kiherélni a varázst egy magyarázattal? :roll: Úgysem lehet olyan jó magyarázatot kitalálni, ami felérne több, mint húsz éves legendához.

 

Szerk.: ja, még hozzáteszem, hogy a Prometheus nálam már a negyedik eredettörténet lesz. Ugyanis már készült egy képregényben (majd ezt megírták könyvben), jobb elfelejteni. Aztán írtak egy önálló könyvet, ami rosszabb lett, mint az elődje, ami nagy teljesítmény. Aztán még egy magyar csákó is írt egyet, amiről inkább ne is beszéljünk, úgysem kánon, de még csak nem is hivatalos. És van még plusz egy ráadás, ami nem a lények, hanem csak a Nostromo útjának előzményét akarja elmesélni, rémesen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt olyan csapnivaló ez A hihetetlen Hulk, mint vártam, bár tény, hogy nálam a Thor elég magasra tette a mércét, de még a Kapitány is jobban bejött. Ennek ellenére voltak benne érdekes húzások.

A végén Tony felbukkanása elég egyértelműen köti az Avengers univerzumhoz ezt a mozit, a Bosszúállókban mégsem Edward Norton játssza Bruce-t.

 

 

A mai nap folyamán még következik egy Vasember 1-2 újranézés, vasárnap pedig irány a mozi. :cool::rock:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.