Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nem tudom, hogy Nolan mondott-e ilyet, de szerintem mindig is 100% volt, hogy mindhárom filmet ő rendezi. Hogy ezután mi lesz, azt nem tudom, de momentán a TDKR ennek a szériának az utolsó darabja. Persze 2027-ben az Aliens: Prometheus Ressurection és a Men in Black VI mellé elkelhet majd egy újabb Batman. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A csirkés az Trash és én arra értettem, hogy társasalom kritikában is erősek. Persze vannak nagyon gyenge filmek is ebben a szériában, de én még mindig jobbat nevetek egy bugyután animált, vagy rém egyszerű maszkon, mint egy átlagos, szex témákkal tarkított amcsi filmen. Jah és ha humoros Szemét kell, akkor Troma filmek, én amit tőlük láttam az, mind tetszett.

Bomarr, szerintem nézzed bátran újra őket, én is már többször láttam, 4-5 év különbséggel és még mindig szórakoztató volt. Ebben a műfajban ajánlom még a Basket Case sorzatot, izgalmas, minőségi és ott aztán minden fajta embert és politikát kiparodizálnak, egymás ellen ugrasztják őket.

A japánok vannak otthon gore-ban, ez tény és való, meg a franciák. De a kettő teljesen más. Az egyikben emberek átváltoznak valamivé és úgy gyakják egymást, míg az európaiaknál inkább a testek brutális csonkítása és fájdalom ábrázolása amit előtérbe helyeznek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, hogy Nolan mondott-e ilyet, de szerintem mindig is 100% volt, hogy mindhárom filmet ő rendezi. Hogy ezután mi lesz, azt nem tudom, de momentán a TDKR ennek a szériának az utolsó darabja. Persze 2027-ben az Aliens: Prometheus Ressurection és a Men in Black VI mellé elkelhet majd egy újabb Batman. :D

Nem, sose volt 100%, hogy mindhárom filmet ő rendezné. Mindegyik után rávették, hogy folytassa.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, sose volt 100%, hogy mindhárom filmet ő rendezné. Mindegyik után rávették, hogy folytassa.

Pont így értettem. ;) Még ha nem is akarja, akkor is meggyőzték volna, mint ahogy meg is győzték. Ezért nem kételkedtem sosem ebben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk nekem az ilyen "nem akarom a következő részt vállalni" szövegekkel kicsit az is az érzésem, hogy ez egy önreklám a stúdiók felé. Nagyjából ezt jelenti: figyeljetek, én hozam nektek egy valag pénzt, ha akarjátok, hogy folytassam, kicsit nagyobb számot akarok látni a következő csekken.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért nem egészen erről van szó. Nolan mindig is azt mondta, hogy akkor csinál folytatást, ha lesz olyan jó ötlete ami megérdemli a megvalósítást - azt sose mondta hogy nem fogja folytatni, ő szeret mindig egyszerre csak egy filmben gondolkodni.

De több ilyen Batman film nem lesz, és ezt biztosan tudom állítani. Nolan ezzel lezárja a denevér-történetet, nem is vallana rá ha nem így tenne.

 

FlóriBá: Ezekhez a borzalmakhoz képest az Amerikai Pite egyenesen művészfilm.

Sokan mondják bizonyos filmekre hogy olyan rosszak hogy már jók, de az én szememben egy rossz film az szimplán rossz film marad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért láttad ezek közül egyiket is? Megnézel egy bemutatót és azt mondod, hogy nem tetszik. Ennyi erővel nagyon sok jó filmre ráhúzhatnánk, hogy f*s, mert a trainer-je béna volt. Tarantino és Rodrigez filmje a Death Proof és a Grind House is annyira rossz, hogy már jó...szerintem létezik ilyen kategória, főleg a Trash-on belül.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem láttam egyet sem a TV-ben, de amiket én nézek, ahhoz nincsen is szinkron, tehát nem egyezik a két dolog. Mondom Bascet Case, Toxikus. Ezeket nézzed meg és utána mondj véleményt, ne néhány TV-ben leadott alapján, ott csak a populárisabb, de sokkal emészthetőbb megy. A Film+-on amúgy is mennek olyan filmek, hogy ihajcsuhaj, ha azok alapján ítélném meg pl. a Sci-Fit, vagy az akciót, akkor gondok lennének.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Film+ alatt a minőségre céloztam, bár ezek így az előzetesek alapján oda se férnének be.

 

És te mint egykori erkölcs-csősz, nem tudom hogy mivel kevésbé alpáribb számodra az hogy valakinek seprűt dugnak a s*ggébe..

Már nálam egy film azzal leszerepel, ha azzal akar kitűnni hogy minél több belet ont a néző szemébe másfél óra alatt.

 

Persze ez is egyfajta műfaj, de meg nem tudom érteni hogy a töménytelen vértengert hogy képes valaki szórakoztatónak találni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért, a fényben csillogó vámpírok, vagy táncos filmek, meg katasztrófa filmek mivel jobbak? Én a beles-véres filmekben azt szeretem, hogy nem akarja magát komolyan vetetni és nem is szabad. Nem törekszik arra, hogy megtörtént eseményt mondjon el, vagy érzelmeket, szerelmi szálat vigyen a cselekménybe. Egyszerűen engem szórakoztat és megnevettet. Nehogy már egy levágott kézből 20liter kiömlő vér alpáribb legyen, mint az az amcsi vígjáték, amikor kiverik a kutyának és aztán hotdogba rakják, majd megetetik másokkal.

A másik amint mondtam, hogy ezeket a filmkockákat, poénokat máshol még nem láttam és tetszettek, ellentétben a pités cuccon, ami egy témát jár körbe minden alkalommal és ahogy a kritikákat olvastam, mostanra már senki sem kíváncsi rá...

Annyi, hogy nálunk ez moziban hyepolva van és megy rá a nép, a Trash, meg Trash, többsége rajongói film, vagy teljesen ingyenesen leszedhető....

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ki mondta hogy jobbak? Csak egyszerűen arról van szó, hogy ezek a trancsírozós filmek se jobbak semmivel, dettó nulla értelem.

 

A 7.4-es American Reunion imdb átlag, mint a négy rész legjobbja valószínűleg azt mutatja hogy senki se kíváncsi rá. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha nem vetted volna észre, új filmekre előbb a rajongók ülnek be, osztályozzák, hogy 10/10. Aztán utána jönnek azok, akik nem ilyen dolgokon nőttek fel és úgy nézik meg, mint egy filmet...akkor szépen elkezd ez az érték lefelé menni. Moziban játszott filmeknél amúgy sem mérvadó IMDB, majd fél év után nézzük meg újra.

 

Én soha nem mondtam, hogy az értelmet keresem bennük, de 4óra pénzügyi, számviteli tananyag után most nézzek meg egy INK-et, vagy a másik kedvencemet a The Fontain-t? Ezeket láttad, tetszettek? És az élet fája? Jókat hallottam róla, de azt mondják nagyon nehéz alkotás...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a film konkrétan azoknak készült, akik rajta nőttek fel, épp ez a lényeg.

Látod aki a Pitére ülnek be, azok is a pénzügy és számvitelről jönnek be, és csak szórakozásra vágynak. És épp ezért nem lehet felróni nekik azt hogy miért röhögnek az alpári vicceken.

 

INK?

Ha a The Fountainra gondolsz akkor igen, az nagyon szép film, a Tree of Life meg a tavalyi év legjobbja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

INK?

Ha a The Fountainra gondolsz akkor igen, az nagyon szép film, a Tree of Life meg a tavalyi év legjobbja.

Igen a Forrásra gondoltam, ami amúgy Kút! :)

http://www.youtube.com/watch?v=ZBGeErufQdY

Nagyon ajánlom ezt a filmet, megindító, bonyolult és a zenéje is NO1. Nálam alap mű lett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Coulson az Új-Mexikóba tartó útja során sem unatkozott...

http://www.youtube.com/watch?v=J1uD5_ovwqg

 

Egyébként úgy fest, lesz Bosszúállók 3., illetve Thor 3. is, mert Chris Hemsworth-nek szerződése van. Persze ettől még nem 100%-ig biztos, de nem hiszem, hogy sok akadálya lenne.

 

Ha már Thor, lenne egy kérdésem...

 

Thor ereje kizárólag a Pörölyből származik, vagy az apja által neki van akkora hatalma, hogy elbír a fegyverrel? Másik fórumon szó volt erről, de én a filmek alapján mindenképp az első lehetőségre szavazok. Fogalmam sincs, a filmeket megelőzően, eredetileg mi a magyarázat erre?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már Thor, lenne egy kérdésem...

 

Hát én a képregényekből úgy emlékszem hogy egyedül Odin fiának van meg az ereje ahhoz hogy felemelje a pörölyt. Amúgy ezen kívül még Hulk tudta egyedül megmozdítani.http://www.youtube.com/watch?v=m4_TJpv8IpI

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rendesen rájár majd újra a rúd azokra akik el akarnak bánni az ex-CIAs pacákkal. :rock:

 

 

taken2neeson1.jpg

 

taken2neeson2.jpg

 

taken2neeson3.jpg

 

 

Mindig szerettem a MIB-ben, hogy érdekes és szürreális földöntúli civilizációkat mutatnak be :D Az állheréjű :D :D

Az az eldugott papírpakolászós fazon is elég betegen néz ki. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.