Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Már megvettem BD-n, vasárnap nem lesz itthon senki, meg is döngetem... Az első dokumentumfilmet viszont már meglestem, kib*szott nagy feeling volt azokat az arcokat nézni interjú közben.

 

Különben meg már nyugodtan halok meg, mert voltam GNR és Twisted Sister koncerten - többek között.

 

A TCS-vel kapcsolatban: nekem pont akkor vesztette el varázsát, mikor "mainstream" lett. Sokkal jobbak voltak a kilencvenes évek elején, még a Legjobb méreg meg a Jönnek a férgek idején. Azóta is veszem, hallgatom őket (november 8: új lemez, 1000 HUF, csak a MOL-kutakon!!!), de nem az igaziak.

 

Lord meg - szombathelyi lévén, gondolhatod mit jelent... :)

 

Mintha én írtam volna. A Tankcsapda szerintem a 2009-es albummal valami olyan sz*rt rakott le az asztalra hogy azóta nem is járok a koncertjükre. A kilencvenes években voltak az igaziak.

A Lord meg az ISTEN szó szerint. Elképesztő amit nyújtanak a közönségnek.

A Rock of Agest én is megveszem BD-n, és ki nem veszem a lejátszóból. nem fogod megbánni a vételt. Annyira nyolcvanas évek feeling hogy az valami hihetetlen. Nem fogod elhinni mi szól most is a háttérben. Hát persze hogy a rockmusical OST-je.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Silent Hillnek tényleg nem néztem annyira utána, mert Ajkán nem adják 3d-ben mivel, kivitelezhetetlen, Veszprémbe meg nem hiszem, hogy fel tudok most azért menni. Annyira nem is mozgat, hogy minél előbb lássam, mivel az utóbbi időben észrevettem, hogy az előzetesek vagy jobbak, mint maga a film, vagy annyira bénák, hogy az embernek kedve sincsen beülni rá. Én szeretném ha az új rész minden kockája ismeretlen lenne és nem tudnék semmit a storyról, vagy hozzá tartozó dolgokról. Szerintem megvárom a DVD kiadást, aztán leszedem, extrákkal, meg minden okossággal és majd ha emberi áron árulják, akkor berendelem neten. Nem fogok olyan dolgokra sok pénzt költeni, amit amúgy ingyen is be tudok szerezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Total Recall 2012

 

"O, SHIT!" Aki angolul nézi, az figyeljen erre az összetételre, kb. 20 alkalommal elhangzik, a végén már tényleg baromi unalmas. De sajnos nem csak ez.

 

Lehet az én hibám, hogy ebéd után néztem, mégis, hiába ordított 5.1-ben, meg villogott a kép, biza bealudtam. A film egyik fontos tényezője, hogy Remake. Az eredeti nagyon bejött, sok jó ötlet és vicces rész volt benne. Itt párat visszahoztak, pl. a 3 mell, meg az álcázó rendszer. Azonban ami 1990-ben nagy számnak számított és az ember számára megjegyezhetővé tette a filmet, azt ma pár informatikus CGI-vel pillanatok alatt összedobja. Ha már a látvány, akkor ez az egyetlen amire nem volt panasz, remekül sikerült a film ezen része, de ez egy akció filmet nem visz el a hátán. Miért? Mert az Én, a robotból kilopott robotok és az 5. elem üldözéses jelenetei modern köntösben, azok számára, akik ezen filmeket látták, már nem hatnak újítónak... A Penge III. vámpírüldőző hölgye, most egy Underworld vámpír által lett üldözve. Colin is kapott már vérszívó szerepet és persze Matyi ellenállás vezető is, szóval ahogy a Penge I-ben mondták : " Ez egy k*rva vámpír apokalipszis."

 

Ott vannak még a bakik, pl. mikor Mátyás lázadó rejtekhelyére mennek, a kinti levegő nem lélegezhető. Aztán jönnek a robotok, betörik a falakat, ablakokat és az emberek, maszk nélkül lenyomnak egy elég kínos és unalmas jelenetet. No, meg a zúzódások Colin arcán...az egyik jelenetben több sebből vérzik, majd szinte csak 1-2 karcolás, majd újra tele a pofája, persze a fináléra, ismét megszépül!

Összességében sem akciófilmként nem rúg labdába az év sztárjai mellett, sem sci-fi-ként, szóval moziba, örülök, hogy nem mentem el rá. DVD-re sem kerül ki, még egyszer nem bírnám végignézni. 4/10, csupán a szép CGI miatt, de a színészi játék, és a történet eredetisége shit, shit, shit...

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az eredeti film az egyik kedvencem, szóval lehet meg sem nézem...

 

The Watch - Kertvárosi Kommandó

Hát ekkora marhaságot...de a jó értelemben. Nem azt mondom, hogy az év vígjátéka, de voltak benne pillanatok amikor a földön fetrengtem. Nem láttam trailert sem, így nem tudtam mire számítsak, és hát erre a végképp nem. :D Egyszer azt hiszem mindenképpen érdemes megnézni, aki szereti a színészeket, mert mindenki hozza a megszokottstílusát és karakterét. 7/10 a vége miatt. Az eleje felejthető.

the_watch.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 amerikai, akitől még humoros filmet nem láttam, talán Vince Vaughn a Csak lazánban, de a dagadt kölyök 0 színészi játékkal és Ben Stiler a "vicces" filmjeivel... Moss pedig, ha csak egy kicsit is olyan, mint a Kockafejekben, akkor csak miatta megnézem a filmet majd, ha kijön a DVDrip.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

px156471215551.jpg

 

Mikadroid - Robokill Beneath Discoclub Layla

 

Egy japán 1991-es film, semmi köze az SW-hez, de valóban érdekes a borítója. A lényeg, hogy a japók létrehoztak 3 szuper harcost, ebből az egyik, a képen láthatóra duzzadt, fejlődött, míg két társa emberi külsővel, de pl, gyors regenerációval és örök élettel lett megáldva. Aztán ugrunk 20 évet és a katonai bázis, ahol tenyésztették őket a pincébe kerül, építenek rá egy disco-t. A droid meg feléled és mindenkit megöl, akit ott talál.

A film néhol vicces, máshol szórakoztató, vannak benne jó fej figurák és durva halálnemek, nem mondanám, hogy low budget alkotás, nem unatkoztam a film alatt, habár volt pár vontatott menekülős rész.

Összességében tetszett, jól szórakoztam, de tuti többször nem nézném meg. 6/10

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Brad Pitt egy zombi filmben? Na neeeeee... :D

 

De ez nem tipikus zombi-film. Hanem amire évek óta vártunk. Hogy hogyan lesz a civilizációból zombiváros. Mert eddig mindig az volt hogy már a zombivilágban került a főszerepló és fogalmad sem volt hogyan lett olyan világ amilyen.Na most elmagyarázzák.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez nem tipikus zombi-film. Hanem amire évek óta vártunk. Hogy hogyan lesz a civilizációból zombiváros. Mert eddig mindig az volt hogy már a zombivilágban került a főszerepló és fogalmad sem volt hogyan lett olyan világ amilyen.Na most elmagyarázzák.

Hát nem vagyok ebben olyan biztos, mert ez az előzetes full máshogy néz ki mint a könyv, szóval csak reménykedni lehet hogy arról fog szólni, vagyis hogy lesznek benne hasonló részek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én olvastam a könyvet, előzetes nagyon megfogott, megnéztem volna amúgy is, de igy még inkább várós. :D Ahogy látom azért követi a könyvet, csak pörgősebb annál. Azért érdekes lenne ha a végén lennének interjúk mint könyvbe. Amiért imádkozok még, az a Yunkers-i vereség, azt marha látványosan meglehetne csinálni, főleg ha már Izrael is benne van az előzetesben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdemes a könyvet elolvasni? Miről szól?

 

A zombiháború kis híján elpusztította az emberiséget. Az ENSZ háborús vizsgálóbizottságának munkatársaként Max Brooks találkozott a győzelem kulcsfiguráival. A világszervezet hivatalos jelentésébe végül csak statisztikai adatok kerülhettek, Brooks azonban úgy döntött, hogy a túlélők elé tárja mindazt, ami a jelentésből kimaradt. Az interjúkötetből megismerhetjük Kuang Csingsu doktort, aki megvizsgálja a nulladik beteget, és találkozhatunk Paul Redekerrel, az Oránia-terv atyjával is. A zombiháború veteránjai, az apokalipszis haszonélvezői és elszenvedői is nyilatkoznak a kilátástalannak tűnő harcról, a kormányok ballépéseiről, az emberi gyávaságról, ostobaságról, és a derengő fényről az alagút végén. E személyes hangvételű beszélgetések hű képet festenek a járvány borzalmas történetéről, pontosan dokumentálják a társadalmi és politikai változásokat, mégis megmarad bennük a legfontosabb: az emberi tényező. Brooks természetesen tisztában van vele, hogy a leírtak talán túlságosan felkavarják egyes olvasóit, de vállalja a kockázatot, mert úgy véli, nem rejtőzhetünk zsibbasztó statisztikák mögé. Mindenkinek tudnia kell, milyen volt valójában a zombiháború.

 

Egyszerű parasztembertől katonákon át a CIA vezérig mindenkivel vannak interjúk, akik elmesélik hogyan élték meg a dolgokat, USA-tól kezdve Karibi térségen át az Oroszokig bezárólag, sőt még sarkvidéki kutatóállomás is van :) Szerintem nagyon érdemes elolvasni, főleg az amcsi katonák beszámolója ami durva, abban van a Yonkers-i vereség, amikor New York mellett több millió zombival vették fel a harcot. Ez a kép is a könyvhöz készült, ez maga a csata:

 

Worldwarzconceptart.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. Amerikai katonák? Az csak jó lehet. Végre valami valóságra hajazó, hisz egy ilyen zombiveszélynél a hadsereg írtaná őket.

 

Katonáknál csak amcsikat szólít meg igen, pilótanőt meg egy gyalogost, meg egy orosz katonanőt is. Hasonló ilyen zombi-apokalipszis történetekhez képest itt a hadsereg fel tudja venni a kesztyűt, tank kezelő személyzet sem krepál meg, így nincsenek elhagyott tankok se mint pl. Walking Deadben :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Több olyan film is van, ami azt mutatja be, hogyan terjed el egy vírus és válik pl. egy egész város zombivá. Attól, hogy abban nem híres színészek szerepelnek, nem reklámozták őket annyira és nem MO-n forgatták, vagy nem ismeritek őket, még van ilyen...

 

A Spongyabob sorozatot most szedtem le, a 4 évad együtt 16 giga. Csak az elsőt néztem eddig végig, de nekem tetszik, vannak benne nagyon jó részek, pl. amikor Spongya is Csigusz lesz. :) A mozifilmet én is láttam, érdekes a mondanivalója, mert valljuk be, azért azt is tartalmaz. Plusz nekem mindig bejön, mikor élőszereplős képeket, videókat szúrnak be, itt meg volt jó pár. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Spongyabob sorozatot most szedtem le, a 4 évad együtt 16 giga. Csak az elsőt néztem eddig végig, de nekem tetszik, vannak benne nagyon jó részek, pl. amikor Spongya is Csigusz lesz. :) A mozifilmet én is láttam, érdekes a mondanivalója, mert valljuk be, azért azt is tartalmaz. Plusz nekem mindig bejön, mikor élőszereplős képeket, videókat szúrnak be, itt meg volt jó pár. :)

Igen, mondanivalója is van, bár kicsit szájbarágós, de mégis csak gyerekfilm na. :)

 

 

:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Total Recall 2012

Egyet kell értenem, bár nem voltak illúzióim. Én is majdnem belealudtam pedig nem szokásom. A látványon kívül nem nagyon tudok pozitív dolgot mondani. Lehet benne van hogy az eredeti nagy kedvencem, de ahhoz képest szörnyű volt. Unalmasan kiszámíthatóak voltak az újdonságok benne, a régi dolgokat, amiket meg várt az ember, azokat meg direkt megváltoztatták egy kicsit, hogy véletlenül se legyen ugyanaz. Ricther karaktere hiányzott, és bár Kate csodaszép, ebben a szerepben nagyon gyenge volt. Amit még nagyon imádok amikor a szuperügynök harcol a főgonosszal aki vagy 30 évvel öregebb nála és valszeg kiképzést sem kapott de megszorongatja, ezt kb a MI4ben láttam utoljára de ott a falra másztam tőle. Kb ennyi. CSak a látvány miatt kap 5/10et, de azt is JJtől lopták... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Zookeeper

Nem erre számítottam, mikor megkaptam a műsoros Dvd-t. De aztán rájöttem, hogy ez nem is olyan rossz vígjáték. Nem vagyok annyira híve az ilyen állat beszélős témának, azonban itt még vicces dolgokat is mondtak, tettek, szóval, ha így használják fel a dolgot, akkor azt mondom oké. A farkas és a medvék szövege nagyon bejött és hiába volt az elejétől fogva kiszámítható a film, szívesen néztem végig. Kevin James figurája kifejezetten tetszett, sok poént kap a kinézete és a testalkata miatt, amit tőle hitelesen kaphatunk vissza, ez már a Pláza ászában is megjelent. Egyszer szerintem érdemes megnézni, jó móka. 7/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne add fel ha nem jön be két perc után. :D És csak angolul nézd! Zseniálisak az angol hangok. :D

Én magyarul láttam, és így is nagyon tetszett, de ha eredetiben ennyire jó, akkor teszek vele egy próbát azzal is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The.Expendables.2.2012.BDRip.x264-DAA Már van hozzá felirat is, én valahogy jobban vártam angolul, sok idézet miatt, amit más filmekben ellőttek, magyarul, a moziban fura volt. Ez még csak 700 megás verzió, 5.1ig már lazán kibírom! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.