Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én meg csak nem is hallottam erről a filmről, ami persze nem nagy szó, de ha ennyire ajánlod, megnézem. :) Ha jó zenék vannak benne, akkor valóban nagy az esélye, hogy imádjam. :D

 

Ma hazajöttem és egy kollégámnak kiírtam. megnéztem jó lett-e és annyira magába szívott megint hogy félig meg is néztem. Kb 2 órája meg az OST-jét hallgatom és nem bírom abbahagyni annyira jó. :D Már a mobilomon is rajta van hogy holnap is hallgatni tudjam, pedig soha nem hallgatok zenét a munkahelyemen. Ahogy írtam ez egy csoda mind zeneileg mind filmileg. A két tinédzser főszereplő is nagyon aranyos.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3D BD kiadvány (Prometheus) megvásárolva.

 

Elkezdtem nézni az extra lemezt... anyám. Az ember nem is hinné, de a filmben csak nagyon minimális CGI-t használtak. Lényegében minden - értsd: minden - meg volt építve, minden lény, minden díszlet, minden. Le a kalappal!

 

 

ARC-teremben a mutáns kukacos résznél... a mutáns kukacok sem voltak CGI! Egyetlen jelenet erejéig volt CGI-al operálva ennél a jelenet sornál, amikor is Fifield késsel levágta a fejét a Millburn karjára csavarodott "kígyónak" az új fejet növesztett... na a fejnövesztés CGI volt, a többi nem!

 

A film végén a Tervezőből kimászó "Diakónus" sem volt CGI egy másodpercig sem! Hihetetlen!

 

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

moonrise-kingdom-review_320.jpg

 

Moonrise Kingdom...

 

Na ez egy jó film. Nem is annyira film, inkább...a lényeg, hogy a színészek nagyon jók, főleg a gyerekek, ez pedig baromi ritka. A történet magával ragad és a drámai elemek mellett a vígjáték is remekül fel-fel csillan. Egy nagyon jó kis szórakozás, vidám részekkel, egyedi mondanivalóval és narrációval. Aki teheti nézze meg, kiemelkedő alkotás a sok CGI meg 3D megagiga film közül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most tudtam meg, hogy lesz végre egy Hunyadi filmünk.

Remélem jó lesz, kíváncsi vagyok rá.

Ráadásul ahogy olvasom Bán Mór regénye alapján, ami egész jó filmes alapanyag. A költségvetés se annyira nyomi (20-30 millió dollár - ha ez igaz akkor ez lenne a legdrágább magyar film ever). Egyelőre elég sci-finek tűnik hogy ez tényleg elkészül és nem lesz sz*r, de hajrá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Sophie Marceau új filmjét láttam legutóbb (A boldogság sosem jár egyedül), és nagyon bájos film. :) Igazi romantikus francia vígjáték, klasszikus recept szerint, remek kikapcsolódás. :)

Sophie Marceau-ról meg csak annyit, hogy akinek tetszett a lány fiatalabb korában, az most is imádni fogja. A bájos mosolya a régi, még mindig hihetetlenül jól néz ki, még úgy is, hogy a közeli képeken azért látszanak a szarkalábak, de ettől csak még szebb lesz, mert nincs rajta semmi művi.

Biztos fura, hogy nő létemre ennyit írok egy színésznőről, de őt mindig is nagyon szerettem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ráadásul ahogy olvasom Bán Mór regénye alapján, ami egész jó filmes alapanyag. A költségvetés se annyira nyomi (20-30 millió dollár - ha ez igaz akkor ez lenne a legdrágább magyar film ever). Egyelőre elég sci-finek tűnik hogy ez tényleg elkészül és nem lesz sz*r, de hajrá.

Az egy elég hosszú regénysorozat, ami még mindig nem ért véget.

Feltételezem csak az első könyv alapján készül az első film. Vagy lehet, hogy több könyvet dolgoznak fel egy filmben? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rock of Ages másodszor.

 

Ma megnéztem újra és nem tudok betelni vele. Kijelentem hogy Cruise legjobb alakítását nyújtja és Catherine Zeta-Jones is nagyszerű a filmben, természetesen Alec Baldwin mellett. A Batman 3-mal nekem egyenértékü ez a film idén ,aki látta hogy tátottam Nolan lezáró filmjén a számat az el tudja képzelni mit érzek most. Ezt a filmet látni akarom egymás után, nem bírok a zenéjével betelni, akkora hatással van rám mint 1981-ben a Csillagok Háborúja.

Szeretetreméltó szereplők, akikkel azonosulni lehet iszonyú jó zene és a korszak amiben éltem. Ez hetente nézendő, pedig én sosem nézek meg egy filmet nemhogy hetente, de évente sem,.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap megnézem a Tv-ben a Drakula 1992-es, Coppola változatát. A film tetszett, a horror jellege merőben erősebb volt, mint a régi hasonló témájú filmekben. A színészek is kifejezetten hozták az elvárhatót, mondjuk Hopkins-ra nehéz rosszat mondani. De nem is ezen van a lényeg, a stáblista egy dallal kezdődött, amit egyből fel is ismertem. Kedves, Clone Warst készítő barátaink 1 az 1-ben kilopták az egyik OST-t és betették egy részbe.

http://www.youtube.com/watch?v=u2nTrTl-QR8&feature=related

Na most aki segítség nélkül megmondja, hogy ezt a track-et hol használták fel a készítők, változtatás nélkül, az nagyon ügyes és valódi kocka! :)

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ismerős, de nem tudnám megmondani melyik rész... ennyi, eldőlt, nem vagyok kocka :D (nem is baj)

Annyit segíts, hogy melyik évad!

 

Egyébként nem biztos, hogy lopták... mivan, ha megvették a jogot erre az egy számra?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mivel jó megfejtések nem érkeztek, így elárulom, hogy hova tették be ezt a zenét:

http://www.youtube.com/watch?v=fZH_h6Y19I0

 

 

1:20-nál kezdődik és az aláírásomban található mondatig megy a kilopott track. Azért a Vámpír Vadász és a Jedi Vadász, eléggé jó hasonlat. :)

Az új évad 5. részében Skywalker úgy tudom már csillogni is fog a napon!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először láttam a filmet és végignéztem, még ez volt a szerencse, no meg az, hogy nem ilyen ratyi RTL-en, vagy TV2 adták, mert ők előszeretettel vágják meg a filmeket és a stáblistát is lenyesik. Így azonban, a The End után beindult ez a téma és én egyből tudtam,hogy hol hallottam előzőleg, mivel ezt a jelenetet párszor már láttam....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

VAmpire hunter Abraham Lincoln: Sokkal sokkal jobb lett mint amire számítottam. Nagyon szépen fel lett építve a karakter, a történet is, jó néhol azért vicces volt, szóval ha akarnék bele tudnék kötni jópár helyen, de egyszerűen vitt magával a hangulat, a látvány és az akciók. Szuperül megkoreografált, izgi harcok voltak, bár a főellenséget kicsit könnyen legyőzték, de a vonatos rész akkor is epic lett. A főszereplő gyerek nagyon jól hozta a Lincolt, bár ő mintha kicsit gyorsabban öregedett volna mint mások. :D Szerintem mindenképpen érdemes megnézni, mert jó kis kikapcsolós múvi! 7,5/10

http://www.youtube.com/watch?v=VPTdlrN4AFI

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is megnéztem a Prometheust. Belekötni nem igazán tudok, az Alien-filmekre sem emlékszem kristálytisztán, mivel nagyon régen láttam őket. Ennek fényében egy szórakoztató, de nem túl kiemelkedő sci-finek tartom.

Looper: kicsit megtévesztő így utólag a beharangozó, mert többről is szól a sztori, mint amit a trailer sugall, másrészről jóval lassabb tempójú volt, mint vártam. Egy estére megfelelő kikapcsolódás, de erről sem írnám, hogy többször elő fogom venni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Looper: kicsit megtévesztő így utólag a beharangozó, mert többről is szól a sztori, mint amit a trailer sugall, másrészről jóval lassabb tempójú volt, mint vártam. Egy estére megfelelő kikapcsolódás, de erről sem írnám, hogy többször elő fogom venni.

Még jóval lentebb írtam róla, hogy ha esetleg érdekel. ^-^

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még jóval lentebb írtam róla, hogy ha esetleg érdekel. ^-^

Emlékeztem, hogy valaki írt már róla (sajnos arra már nem , hogy ki :oops: ), csak este már nem kerestem vissza.

Nagyjából hasonlóan vélekedtünk, csak kicsit részletesebben leírtad :)

 

Amiben nem értünk egyet, az Rainmaker jövőbeli szerepe. Szerintem nem fog az anyja meghalni, mert eleve most halt volna meg (nem emlékszem, hogy említették volna, eredetileg hogyan halt meg, márpedig szerintem az az eredeti halála, amit látnánk), az egész persze egy ördögi kör az időutazás miatt. Szóval most halt volna meg, mert megölte BW karaktere, és a jövőben Rainmaker ezért akarja a loopereket megöletni mindet egymás után (szerződés ide vagy oda, főszereplőnk esetében egyébként nem hiába említik, hogy lett volna még melója), hogy BW-t is elintézze velük együtt akár idő előtt is. Mindet, mert ő(ke)t okolja az anyja haláláért. Igazából eddig Rainmaker motivációin agyaltam, mert ez nekem elsőre lógott a levegőben, de így már van értelme a tetteinek. A fiatalabb looper mondja is a végén, hogy ez az út egy körforgás, egy folyamatos kör, amit ő megváltoztat, vagyis megszakít, ezért nem fognak bekövetkezni azok az események, melyek Rainmaker jövőbeli énjéhez elvezetnek. Persze így a jövőben nem találkozik a jövőbeli feleségével, de az legalább nem fog meghalni. Jóval nagyobb lesz az áldozata értéke, mint hogy az adott szituban egy ember nem hal meg, későbbi események más irányba terelése miatt több fog a világban változni annál, mint hogy Rainmaker talán nem lesz bűnöző, mert azon keresztül más is megváltozhat. Na mindegy, ez már eléggé hipotetikus :) Az anyával való kapcsolat ábrázolása azért hagyott némi kívánnivalót maga után.

 

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.