Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez amúgy nekem is új volt (biztos spoilernek minősül ez, és nem alapműveltségnek? :D).

 

(Django)

Amúgy egy

 

Schultz előzményfilmet én is támogatnék. :D A halála szerintem is kicsit visszavett a film lendületéből, de már akkor sem igazán adta önmagát, amikor nekiveselkedtek a lány megszöktetésének.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Django

Amúgy meg...

 

Dr. King Schultz előzményfilmet akarok! :yes: Ahogy a spéci fogász kocsijával beutazza a vadnyugatot, és levadássza a törvényen kívülieket. Hehe

 

 

Én is el tudnék egy ilyen filmet viselni, nagyon bejött a karakter :)

 

 

Django

 

Ja egyébként egyik kedvenc jelenetem az amatőr Ku-Klux klánosok eszmecseréje volt a zsák-viseletről. Szenzációs!

Amin meg nagyon meglepődtem: Alexandre Dumas, a Három testőr szerzője néger volt! Először azt hittem Tarantino viccel, de ahogy utána olvastam részben tényleg az volt!

 

 

Szerintem is szenzációs volt, régen mulattam ennyire egy filmjeleneten :D

Vasárnap még eszemben volt, hogy beírjam, ez igaz. Egyébként ha bárki rákeres a google-ban, első találat:

http://hu.wikipedia.org/wiki/Id._Alexandre_Dumas

Szerintem ennyi elég róla, nem? Az akkori idők szerint ez azért nem semmi egy családi háttér.

 

 

 

Öööö ti hol találtátok meg a Djangot? Én a core-on nem találtam semmilyen verziót belőle, így az alább említettet sem... :(

 

isohunt.com

Ez egy nyilvános oldal, nem kell regelni, jól használható, csak vigyázni kell a felugró ablakokkal és reklámokkal. Frenkie-nek is ezt az oldalt írtam meg lentebb.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Django

 

 

Amikor Django a Doki halála után meghúzza a ravaszt, észre lehet venni egy "filmes bakit". Vagyis inkább ez Foxx-nak okozott kellemetlenséget. :P Hasba lövi Kelvin pribékjét, aztán a festékpatron robban egyet, és a piros festékpor belemegy a szemébe, majd szétkenődik az arcán. A jelenet forog tovább, de lehet látni, hogy annyira csípi a szemét, hogy gyorsan a kezével megtisztogatja.

Vagy amikor Leo hozzácsapja az asztalhoz a kezét, és az üvegszilánktól elkezd vérezni a keze... Durva volt...

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Öööö ti hol találtátok meg a Djangot? Én a core-on nem találtam semmilyen verziót belőle, így az alább említettet sem... :(

OFF

Ncoreon soha nem fogsz camos vagy screeneres verziót találni mert ott tiltják. Viszont Bithun egy héten belül felkerül minden amit csak így leesik a kamionról. :D

 

Ott van már szinkronos Django DVDscr minőséggel.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Django felirat vs szinkron

 

Stephenes részhez tekerve nekem határozottan jobban tetszik a magyar szinkron.

"Adj Isten Stephen Tata,

"Igen igen igen, tata a jó édes anyja... Ki az a büdös negró a lovon? :D

Linkre kattints

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Djangot. MESTERMŰ! Így, nagybetűkkel.

 

 

Nálam Fox is nagyot alakított. Remek volt a fickó. Waltzról Di Caprióról és a többiekről ne is beszéljünk. Kicsit hosszú lett maga a film, egy 20 percet ki lehetett volna belőle vágni, de összességében zseniális.

 

Nabo: asszem te írtad, hogy olyasmi, mint a Becstelen, csak nincsenek benne feszültséggel teli hosszú jelenetek. Bocsi, hogy ezt mondom, de szerintem ez marhaság. Elég csak a vacsorás jelenetre gondolni, de volt még, ahol egyszerűen tapintani lehetett a feszültséget. Vagy pl. a szalonjelenetet is idesorolnám a tetőzéssel együtt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Nabo: asszem te írtad, hogy olyasmi, mint a Becstelen, csak nincsenek benne feszültséggel teli hosszú jelenetek. Bocsi, hogy ezt mondom, de szerintem ez marhaság. Elég csak a vacsorás jelenetre gondolni, de volt még, ahol egyszerűen tapintani lehetett a feszültséget. Vagy pl. a szalonjelenetet is idesorolnám a tetőzéssel együtt.

 

 

Én feszültséget csak igazán a vacsorás jelenetnél éreztem, és az is olyan hogy a BB-ben 3 jobbat is tudnék mondani

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az IMAX nem feltétlen egyenlő a 3D-vel. A The Dark Knight-ban és a The Dark Knight Rises-ben is használtak IMAX kamerákat mégsem volt 3D-s egyik sem.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ezt nem tudtam. Köszi.

 

Most néztem meg az ARGO-akciót. Mindenkinek ajánlom, bár nem a témája miatt, mert az nem lett túl izgalmasan kibontva.A témáját tekintve A Királyság jobban tetszett, nagyobb volt a feszültség. Ben Affleck rendezte, aki ugye a pletykák szerint SW kapcsán is szóba jött. A film története 1980-ban játszódik Iránban (USA-ban tombol a SW), az forradalom idején. A film végén mutatják az Affleck játszotta karakter fiának szobáját, mely tele van a korabeli Kenner figurákkal, és egyéb SW kütyüvel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Django

 

Valami hihetetlen ez a film Tarantino-tól ismét! Remek zene, óriási figurák, és Christoph Waltz meg egyenesen zseniális, ahogy DiCaprio és az öreg Sam is.

Egy kérdés:

mit gondoltok, ha Candie nem ragaszkodik ahhoz, hogy az adásvétel aláírását kézfogással pecsételjék meg, akkor rendben elmehettek volna Django-ék a nővel?

 

Nekem úgy tűnt, ott az úr egyszerűen túlfeszítette a húrt, pedig csak a győzelmét akarta kiélvezi - de lehet úgy is nézni, hogy direkt provokálni akart, hogy az emberei elintézhessék a két fejvadászt. Nem egyértelmű.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Django

 

Valami hihetetlen ez a film Tarantino-tól ismét! Remek zene, óriási figurák, és Christoph Waltz meg egyenesen zseniális, ahogy DiCaprio és az öreg Sam is.

Egy kérdés:

mit gondoltok, ha Candie nem ragaszkodik ahhoz, hogy az adásvétel aláírását kézfogással pecsételjék meg, akkor rendben elmehettek volna Django-ék a nővel?

 

Nekem úgy tűnt, ott az úr egyszerűen túlfeszítette a húrt, pedig csak a győzelmét akarta kiélvezi - de lehet úgy is nézni, hogy direkt provokálni akart, hogy az emberei elintézhessék a két fejvadászt. Nem egyértelmű.

 

 

Szerintem túlfeszítette a húrt. Ha akkor nem szívózik Schultz-cal, mindenki élve megúszta volna azt a napot. A dokinak már amúgy is túl sok volt az az egész, nem csak a megaláztatás, de az is, amit egészen odáig Candie művelt. Candie meg csak fölényeskedett, játszotta az eszét - pedig hát őt simán átverték, ha nincs Stephen, Djangoék lazán megkötik az üzletet vele -, de alapvetően nem akarta megölni őket. Olyan figura volt, akinek fontos volt a hírneve, és a két jómadár ezután mesélhette volna, hogyan bánt el velük ő.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

Szerintem túlfeszítette a húrt. Ha akkor nem szívózik Schultz-cal, mindenki élve megúszta volna azt a napot. A dokinak már amúgy is túl sok volt az az egész, nem csak a megaláztatás, de az is, amit egészen odáig Candie művelt. Candie meg csak fölényeskedett, játszotta az eszét - pedig hát őt simán átverték, ha nincs Stephen, Djangoék lazán megkötik az üzletet vele -, de alapvetően nem akarta megölni őket. Olyan figura volt, akinek fontos volt a hírneve, és a két jómadár ezután mesélhette volna, hogyan bánt el velük ő.

 

Én is így érzem.

Irónikus, hogy egy ilyen apróságon fordult meg az egész, ment át a drága de sikeres szabadítás féktelen vérfürdőbe. Schultz-nak egyébként az volt az egyik legjobb pillanata, amikor az istennek sem akarta a kézfogást. Ugyan fejvadász volt, aki mások halálából él, de mindig ember maradt, aki csak körözött bűnözőket öl - ezzel szemben Candie, akiknek a rabszolgák élete vagy halála csak szeszély, egy nyomorult élősködő. Schultz megtisztította a társadalmat a bűnözők okozta mételytől, míg Candie maga volt a métely, a törvény által támogatva.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Marha jók ezek a Die Hard-os klippek. Sajna mivel Budapesten élek így jól ismerem a várost és felismertem egy csomó helyszínt, velem nehéz lesz elhitetni hogy Moszkvában járunk. Meg persze tele van magyar celebekkel. Lsd Kamarás. Viszont az elképesztő hogy hogyan csinálták meg az autós zúzásokat. Azt hittem az ilyen jeleneteket kaszkadőrökkel felveszik és tényleg törnek az autók stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.