Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Igen, szinkronosan, szerintem jó volt, különösen DiCaprio szokásos szinkronhangját kedvelem nagyon (Hevér Gábor). De megvan angolul is a gépemen, hamarosan megnézem úgy is. Amúgy az eredeti hangok biztos jobbak, de maga a magyar szöveg néhol eszméletlenül jó. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sinister

 

Ez egy misztikus-horror film Ethan Hawke-kal a főszerepben. Egy barátom ajánlotta hogy milyen jó. Hát tényleg az volt és baromi félelmetes. Persze innen-onnan van összeszedve(pl Paranormal Activity) de valahogy a klisék ellenére jól működik. Kellően félelmetes ahhoz hogy így péntek este a frászt hoza az emberre és bár én az eleje tájékán kitaláltam a megoldást( bár ugyanakkor nem hittem benne hogy ez lesz az), nem biztos hogy más is ki fogja. Érdemes vele egy próbát tenni, főleg akinek tetszett a Paranormal Activity, bár itt nem bekamerázott házban laknak történetünk szereplői..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Django szinkron: ez esetben én is a szinkron mellett tenném le a voksomat. Moziban ugye óhatatlanul azzal láttam, de nemrég megnéztem angolul is, és bár hangok terén például Waltz jobb eredeti nyelven (a német akcentus, ugye, meg a csávó lényegében utánozhatatlan, legyen bármilyen jó a szinkronszínész), de a szöveg jobb magyarul. Pontosan azért, amiért a magyar nyelv szebb az angolnál: sokkal változatosabb, választékosabb, így nem bántja az ember fülét az ismétlődés. Ez különösen a káromkodásoknál ütközik ki, de "szerencsére" nálunk a négerre sem egyetlen szó van. No meg, nem tudom ki adta Samuel L. Jacksonnak Revicky-t magyar hangnak, de zseni volt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Paramount studio fejesei már tervezgetik a Star Trek 3-at.... méghozzá J.J. Abrams-el :D:yeah::clap:

http://www.movieweb.com/news/j-j-abrams-is-still-producing-star-trek-3-and-may-possibly-direct

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi, Django

 

Hasonlóan gondolom én is, amint ahogy ti, jól leírtátok, ahhoz már nem tudok többet hozzátenni :)

 

Ha már Abrams.

Sky, szerintem nyugodtan vágj bele minimum a Super 8-ba és a Star Trekbe. Az utóbbi években nagyon ritkán nézek meg egy filmet még egyszer, de ezen két filmjét újráztam (sőt, a ST-t többször is), és valószínűleg be fogom még "rakni" a lejátszóba őket. A Super 8 itt van a gépemen HD-ben, a ST is lesz valamikor, ha végre rászánom magam külső vinyó vásárlására.

Abramsnak sűrű lesz a programja a következő években. De jöhet az ST 3 is, ha lesz :)

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jake: De a cikk szerint az új Trekben már csak producerként venne részt. Majd háromszor kimegy a forgatásra felmarkol pár milliót azt csókolom :P

Ja, anno a Star Trek - Into Darkness-nél is csak producerként kezdte. A Star Wars ep7 meg ugye nagy kihívás neki, ezért nem meri vállalni. Könnyen befolyásolható ez az Abrams gyerek, minden rosszba bele tudják ráncigálni. :lol:

De az azért szép, hogy ő a legelső ember, aki a két "konkurencia" új generációs filmjeit rendezi. Ez legalább égre összehozza a két franchise rajongóit, és együtt fújhatnak rá. Na most jött el az ideje a Fanboys 2-nek! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bárcsak a Stargate is kapna egy rebootot, egy nagy látványos mozifilm alakjában.. Megérdemelné az a frencsájz is... :hmm:

Talán majd egyszer... J.J. Abrams-el :D

 

 

Aztán jöhet J.J-vel egye látványos AVP film reboot is. :D (de megelégednék, ha összeütne egy tisztességes Alien5-t, xenokkal meg miegymás)

:P

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bárcsak a Stargate is kapna egy rebootot, egy nagy látványos mozifilm alakjában.

Most vedd úgy, hogy virtuálisan kaptál tőlem egy rohadt nagy pofont, amiért ilyen csúnyákat mondasz. :bumm:

A rebootnál már csak a remake a gusztustalanabb dolog.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bárcsak a Stargate is kapna egy rebootot, egy nagy látványos mozifilm alakjában.. Megérdemelné az a frencsájz is... :hmm:

Talán majd egyszer... J.J. Abrams-el :D

 

 

Aztán jöhet J.J-vel egye látványos AVP film reboot is. :D (de megelégednék, ha összeütne egy tisztességes Alien5-t, xenokkal meg miegymás)

:P

 

 

Nem hiszem hogy ez kéne. A '94-es Stargate Kurt Russellel nagyon jó kezdet, nem hinném hogy meg kéne bolygatni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Last Stand: Erőnek erejével: Huhh hát kezdésnek nem volt rossz, de annyira jó sem. Először is furcsa volt Arnie szinkron hangja, nem értem miért nem lehetett a szokásos? Na mind1. Eleje jó volt, vicces, közepe uncsi kis akcióval és üldözéssel fűszerezve, de a végére úgy érzem beért a film. Ha az egész olyan lett volna mint az utolsó fél óra akkor azt mondom ezt pöpec. :DVoltak itt poénok, egysorosok, lövöldözés elég nagy mennyiségben, de még elbírt volna egy kicsit a film. Persze kisváros, öregedő Schwarzi, langyi élet, amit felkavarnak a csúnya terrorista bácsik. :) Johnny Knoxvilletől féltem a legjobban, hogy elcseszi a filmet, erre ő volt szinte benne a legjobb. :D Mind1, Arnies back és remélhetőleg innen csak jobbakat csinál majd. A Sly-al való közös filmjére vagyok a legkíváncsibb. :) Nekem ez így 7/10, a végén jól szórakoztam, de ebben lehetett volna több is. :)

UI: na jó így hogy ráaludtam egyet, lehet kicsit elfogult voltam. :D De megnézem majd még1x és akkor tudok rendes véleményt mondani. :)

MV5BODc4NjI0OTYwNl5BMl5BanBnXkFtZTcwOTYwODQ3OA@@._V1._SY317_.jpg

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Motion Picture (1.), a The Final Frontier (5.) és a Generations (7.) kivételével mindegyik. Az első film iszonyú unalmas, az ötödik konkrétan sz*r, a hetedik legnagyobb baja pedig az, hogy olyan, mintha a TNG sorozat sorozatzáró epizódja lenne, egy duplarész, amit egybe vágtak.

 

És iszonyú béna módon ölik meg benne Kirket. :facepalm: Ha halottnak hagyták volna az elején, akkor az remek lett volna, hiszen hősi halált hal egy Enterprise űrhajóért. De nem, vissza kellett hozni hogy snassz halált haljon egy idétlen karakter miatt egy unalmas, kietlen, senkinek sem számító bolygón... A kapitányra rázuhan egy híd... Hát no comment, mintha Luke-ot elütné egy hókotró a Hothon.

 

Amik nagyon tetszenek, nagyon jó filmeknek tartok és szerintem nem Trek rajongóknak is érdemes megnéznie, az a The Undiscovered Country (6.), a First Contact (8.) és a Star Trek (11.). A hatodiknak remek a sztorija és még klasszikus Trek, a TOS éra végéről, nagyon jó zenével, hangulattal és rengeteg humorral (egy két poén a 11. filmből innen származik), és példaértékű, hogy hogyan kell egy ilyen csapatnak búcsúfilmet csinálni (a Nemesis meg a hogyan nem szabad búcsúfilmet csinálni példája). A nyolcadik a TNG csapattal készült, de nem klasszikus TNG, remek sci-fi akció némi thriller beütéssel és a Trek legjobb ellenségével, a borggal. A 11. meg nos, az meg remek újraindítása a szériának, hozza a TOS minden erényét (kaland, szerethető karakterek), de mindezt mai felfogásban, azaz látványos és akciódús, mindezt úgy, hogy a nem rajongók is értsék minimális műveltség után (tudd, hogy mi az a romulan, a vulcan, az Enterprise és ki Kirk és Spock -> no, ezeket pont fel lehet csipegetni az említett két előzményfilmből, esetleg még érdemes megnézni a Nemesist, az ugyanis a romulanokról szól és pár évvel játszódik a Star Trek eseményeit elindító történések előtt).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Die hard 5 új kép háttérben a Parlmanettel

 

Pestiek! Tényleg ilyen durva a budai rakpart, mint a háttérben? :hehe: :hehe:

 

 

Brutális hogy mire képes már a cgi. A parlament az úttal és a kocsival tényleg így néz ki ebből a szögből, de a háttér még Moszkvának is durva. Lehet hogy csak én vagyok így de én bánom hogy itt forgatták. Az ilyen jelenetek az élményfaktort csökkenteni fogják nálam. Magyarán nem kellett volna beletenni a cgi-hátteret szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Brutális hogy mire képes már a cgi. A parlament az úttal és a kocsival tényleg így néz ki ebből a szögből, de a háttér még Moszkvának is durva. Lehet hogy csak én vagyok így de én bánom hogy itt forgatták. Az ilyen jelenetek az élményfaktort csökkenteni fogják nálam. Magyarán nem kellett volna beletenni a cgi-hátteret szerintem.

Hát igen, mi magyarok baromira furcsa szemmel fogjuk nézni a filmet. Tudjuk, hogy az ott nem Moszkva, ugyanakkor azt is tudjuk, hogy igencsak kicicomázták Budapestet. De szerintem az amcsik rengetegszer lehetnek így ezzel. Ugye ott nagyon sokszor nem azon a helyen forgatnak, ahol a film játszódik, és például egy New Yorki lehet felismeri azokat az utcákat X filmben, amiket washingtoni utcának akarnak eladni neki.

Egy hasonló eset: nézem a Hawaii Five 0-t, és - címéből adódóan - ez Hawaii-n játszódik. Ott is forgatják, legalábbis tetemes része ott lett leforgatva. Van egy hely azon a szigeten, amely nagyon jellegzetes és mivel a Jurassic Parkban ott rohantak Granték a gallimimusok elől, igen belém égett. Minden filmben felismerem, ami ott játszódik (van egy hasonló szikla a második részben, azt is állandóan felismerem más filmekben). Ez a szép tisztás már szerepelt a sorozatban is, akkor természetesen mint Hawaii része, de az egyik epizódban a szereplők elugrottak Észak-Koreába. Mondanom sem kell, az ott játszódó jelenetekben is feltűnt ez a hely, és máris ugrott az észak-koreai hangulat (amit amúgy szokásosan azzal akartak prezentálni, hogy mattabb színekkel dolgoztak... nem tudom, Hollywoodban miért hiszik azt, hogy más országokban mások a színek? :D).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Brutális hogy mire képes már a cgi. A parlament az úttal és a kocsival tényleg így néz ki ebből a szögből, de a háttér még Moszkvának is durva. Lehet hogy csak én vagyok így de én bánom hogy itt forgatták. Az ilyen jelenetek az élményfaktort csökkenteni fogják nálam. Magyarán nem kellett volna beletenni a cgi-hátteret szerintem.

 

 

A Die Hard is átment sci-fibe (Megacity 1) Ezt most komolyan az oroszokkal is meg akarják etetni? M:I 4 miatt is felállt a szőr a hátamon amikor a Keleti Pu-hoz felhuztak egy bazi nagy tégla tornyot, ahol Simon Pegg bűvészkedett.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért az hozzá kell tenni hogy a hollywoodi filmeknél, főleg az ilyen szuperprodukcióknál nem mi vagyunk a célközönség elsősorban szerintem, hanem az amerikaiak. Na most ott szerintem a kutya nem ismeri sem Moszkva(a Kreml és a Vörös tér kivételével) sem Budapest kinézetét. Nekik teljes lesz az illúzió.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.