Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Elysium előzetes sajnos csak helyi idő szerint hajnali 1kor érkezik.

Eddig nagyon jó dolgokat olvastam róla. Komoly sci-fi lesz brutális látvánnyal.

Ötletes a kialakítása a Föld körül keringő űrállomásnak, ahol a gazdagok éldegélnek..

originalpb.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tényleg nagyon jó, remélem azért ez a jövőkép sohasem fog megvalósulni. :)

Ha azt nézzük, hogy luxushajókon szelik a gazdagok az óceánokat, 100-150 év múlva a tehetősebbek luxusűrhajókon vagy űrállomásokokon simán tengethetik életüket.

 

Lásd Doctor Who 4. évados karácsonyi kiadás, Titanic :D

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Oscar díjas Ron Howard rendezésében készült mozifilm az 1976-os Formula-1-es világbajnokságot-, ezen belül is két nagy rivális, James Hunt és Niki Lauda párharcát dolgozza fel.

A háromszoros világbajnok, a fegyelmezett és maximalista Niki Lauda, valamint a nőcsábász, karizmatikus James Hunt versengésére kiélezett Rush (magyar címe: Hajsza a győzelemért) című film idén ősztől lesz látható a mozikban, a Bosszúállók valamint a Hófehér és a vadász sztárja, Chris Hemsworth (Hunt), és Quentin Tarantino „Becstelen Brigantyk” című filmjéből ismert, Daniel Brühl (Lauda) főszereplésével.

 

A forgatás helyszínei között szerepelt a Nürburgring is, ahol a Ferrariban versenyző Lauda ’76-ban majdnem végzetes balesetet szenvedett.

 

Ez is egy jó nagy ökörség. Milyen nőcsábász '76-ban? Ne már. Akkor még működtek az erkölcsök. Nem is voltak ilyen gyors kocsik mint ma.Túl van spirázva az egész. Lauda vezessen már egy mai Formula 1-es autót aztán szólaljon meg. Az ő idejében semmi elektronika nem volt ,semmi dolga nem volt csak váltani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annak ellenére, hogy csipem Abrams filmjeit valahogy ez az új Trek nem hoz lázba. Elbukik a Föld valami szuper gonosz miatt? Ööö... nagyon izgi.

Szerintem ez még mindig a mezei makiknak szóló reklám (eléggé eréjesen harsogják, hogy a reklámkampánnyal a mezei mozinézőket célozzák meg, ezért jönnek elő ilyen elcsépelt frázisokkal, meg akciókkal és látvánnyal telenyomott előzetesekkel - mondjuk ez is lehet reklám célból, hogy ne ijesszék el a trekkereket). De annak az esélye, hogy egy Star Trek filmben a Föld végérvényesen elbukik, legalább annyi, minthogy egy Star Wars filmben nem látjuk az űrt. :) És azért annyira még szerintem Abrams sem merne belenyúlni a Trekbe, hogy eldózerolja a Földet, vagy feloszlassa a Föderációt.

 

A Romulus, Remus és Vulcan felrobbantása hagyján, azok részben pótolhatóak (Vulcanra egy új kolónia, a romulanok és remánok kihalása meg a prime universe dolga, amibe valószínűleg nem mostanában lesz új film).

De a Föderáció elpusztítása olyan lenne, mint... Hát nem is tudom, filmes példát nem tudnék most hirtelen állítani, mivel a Föderáció a Star Trek lelke - annak ellenére, hogy az Enterprise-ban nem szerepelt, de még ott is annak szellemében létezett az Egyesült Föld.

Bár éppen emiatt lenne nagy húzás, végre nem a jók győznének. :) Mégis, a legtöbb, amit kinézek, hogy pár ember meghal a Csillagflotta főparancsnokságán (az előzetes alapján). Ami távolról sem a Föld bukása. Még azt sem mondanám, hogy nagy dolog, hogy egy csillaghajó becsapódik San Franciscoba, amikor a prime universe-ben a xindi Floridától Venezueláig egy csinos kis lyukat hasadékot olvasztott a bolygóba, megölve hétmillió embert (ráadásul ez több, mint száz évvel Nero előtt történt, szóval még az Abramsverse-ben is megért esemény), a Star Trek IV-ben lévő szonda is komoly károkat okozott, a Deep Space Nine-ban pedig a breenek szétbombázták.

Szóval ezzel reklámozni a filmet enyhén túlzás, tuti, hogy csak a hikomatoknak szól, akik akción és látványon kívül másra nem vágynak.

 

 

Jaja... tök olyan, mint a Mass Effectben a Citadel, és már a Mass Effect is koppintotta valahonnan

Egész pontosan a Jake által linkelt kép az alapja a Fellegvárnak. :)

 

Hát, ez az Elysium így elsőre baromira nem fogott meg. Szépen újrahasznosították a District 9 díszleteit, újradizájnolták a 2001 Space Odyssey-ben látott űrállomást, meg kicsit nyúltak a Haloból, de közben a csodás jövőben már megint minden olyan, mint ma. Úgy értem, a háttérben mai autó áll, Matt bácsi nagyon morcosan AK-47-essel lő (jó, a Doktor Whoból tudjuk, hogy ez így lesz szó szerint az idő végezetéig... :facepalm: ). A gazdag szupertársadalomba betörni vágyó szegény pukkancs esete meg már párszor el lett mesélve, és itt egyelőre nem látok olyat, ami arra utalna, hogy valami új irányból akarná prezentálni a dolgot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És hát íme az Elysium előzetes.

Valamilyen formában nézős lesz.

Dzséjt, még az is lehet, hogy itt is hasonló a reklámkampány, mint a ST esetében, és valami mást fogunk kapni a teljes filmben :) Ami ellen egy cseppet sem hadakoznék, sőt!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez is egy jó nagy ökörség. Milyen nőcsábász '76-ban? Ne már. Akkor még működtek az erkölcsök.

Pedig igenis Hunt ilyen volt. Több mint 5000 nővel bújt ágyba és volt amikor percekkel a verseny előtt. Emellett még drogos is volt, és arra is volt példa hogy ezt a szenvedélyét is közvetlen a verseny előtt űzte.

Nem is voltak ilyen gyors kocsik mint ma.Túl van spirázva az egész. Lauda vezessen már egy mai Formula 1-es autót aztán szólaljon meg. Az ő idejében semmi elektronika nem volt ,semmi dolga nem volt csak váltani.

Te miről beszélsz? Akkoriban nem voltak tökéletesen tapadó és kiegyensúlyozott kocsik. A mai verseny arról szól, hogy odamész egy kanyarhoz átállítod a fékerőt kerekenként és könnyedén befordulsz, vagy beszólsz a csapatnak, hogy nem tapad a jobb első, erre ők meg a boxból átállítják a légterelőket. Akkoriban nem volt ilyen, a kocsik sokkal irányíthatatlanabbak voltak és épp ezért lennék kíváncsi hogy egy Vettel mire menne egy akkori kocsival, mert szerintem még az első körben gumifalban landolna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kijött a második trailer a Hangover 3-hoz. Jó látni, hogy harmadjára nem volt pofájuk ugyanazt leforgatni... ettől függetlenül már nem nagyon izgat, de ettől függetlenül több, mint valószínű, hogy meg fogom nézni a haverokkal... és úgy látom megint lesz egy Kanye nóta az OST-n. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Feledés

 

Négy ember ül egy szobában, vélhetően írók… Megszólal az egyik: - Te, múltkor láttam egy tök jó sci-fit, egy faszi egyedül volt egy állomáson. Mire a másik: - Azt én is láttam, de nekem még mindig a Mátrix az alap ... A harmadik: - Azért a Majmok bolygója sem piskóta azokkal a tiltott zónákkal… - S mit szóltok az Űrodüsszeia monolitjához??? – Tényleg fiúk, miért nem írunk egy forgatókönyvet??

 

Totális ötlettelenség, bosszantó kiszámíthatóság és parádés látvány jellemzi 2013 egyik legjobban várt filmjét. Komolyan mondom, kellene kiküldeni Hollywoodba néhány 80-as évekbeli Metagalaktikát, amiben jobbnál-jobb sci-fi novellák voltak. Mert bizony szégyen, ami manapság az Álomgyárban megy, most már sci-fi terén is… Azzal sosem volt bajom, ha egy mozi felhasznál ötleteket, elemeket más történetekből – ha ezeket saját javára fordítja. Itt azonban szimplán újraértelmeztek egy pár éves történetet, felturbózták látvánnyal – ezzel pont annak a lényegét irtották ki -, szereztek hozzá egy sztárt és kész. Érzelmi kötődés jóformán senkihez sincs, az események totál kiszámíthatóak, a végkifejlet meg csöpög a nyáltól. Ráadásul az ajánlóban/kritikákban SZIGORÚAN tilos lenne megnevezni a hivatkozott művet, mert ezzel azt a minimális moziélményt is sikerül elvenni, ami alapban még jó lehetne… már attól, aki azt látta.

 

A látvány viszont lenyűgöző. Legyen az akár az elpusztult Föld, akár az épületek, akár a járművek terén. Ezáltal a film első húsz perce kánaán. Tulajdonképp már csak ezekért érdemes megnézni - no meg a mozi nagyvászna és hangja miatt - néhány üresjáratot leszámítva végül is működik a mozi. Igaz, jó lett volna nem látni előtte SEMMI sci-fit, akkor az évtized filmje lehetne.

 

70% Maximum.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Feledés

 

Négy ember ül egy szobában, vélhetően írók… Megszólal az egyik: - Te, múltkor láttam egy tök jó sci-fit, egy faszi egyedül volt egy állomáson. Mire a másik: - Azt én is láttam, de nekem még mindig a Mátrix az alap ... A harmadik: - Azért a Majmok bolygója sem piskóta azokkal a tiltott zónákkal… - S mit szóltok az Űrodüsszeia monolitjához??? – Tényleg fiúk, miért nem írunk egy forgatókönyvet??

 

Totális ötlettelenség, bosszantó kiszámíthatóság és parádés látvány jellemzi 2013 egyik legjobban várt filmjét. Komolyan mondom, kellene kiküldeni Hollywoodba néhány 80-as évekbeli Metagalaktikát, amiben jobbnál-jobb sci-fi novellák voltak. Mert bizony szégyen, ami manapság az Álomgyárban megy, most már sci-fi terén is… Azzal sosem volt bajom, ha egy mozi felhasznál ötleteket, elemeket más történetekből – ha ezeket saját javára fordítja. Itt azonban szimplán újraértelmeztek egy pár éves történetet, felturbózták látvánnyal – ezzel pont annak a lényegét irtották ki -, szereztek hozzá egy sztárt és kész. Érzelmi kötődés jóformán senkihez sincs, az események totál kiszámíthatóak, a végkifejlet meg csöpög a nyáltól. Ráadásul az ajánlóban/kritikákban SZIGORÚAN tilos lenne megnevezni a hivatkozott művet, mert ezzel azt a minimális moziélményt is sikerül elvenni, ami alapban még jó lehetne… már attól, aki azt látta.

 

A látvány viszont lenyűgöző. Legyen az akár az elpusztult Föld, akár az épületek, akár a járművek terén. Ezáltal a film első húsz perce kánaán. Tulajdonképp már csak ezekért érdemes megnézni - no meg a mozi nagyvászna és hangja miatt - néhány üresjáratot leszámítva végül is működik a mozi. Igaz, jó lett volna nem látni előtte SEMMI sci-fit, akkor az évtized filmje lehetne.

 

70% Maximum.

 

 

Teljesen egyetértek. A film közepéig vártam a nagy fordulatot, a "szörnyű titok" kiderülését, de csak a klisés pofonok jöttek, egyik a másik után. Inkább forgatni kellene egy előzmény filmet a "Nagy Háborúról", vagy egy folytatást, hogy legalább egy nyamvadt idegent lássunk. Ez a film elég értelmetlen így, hogy gépek mögött nincs hús vér idegen civilizáció. Ez még az inváziós filmek kliséjét is alulmúlja. A Végtelen határok sci-fi sorozat epizódjaihoz jobb forgatókönyveket írtak, mint ehhez. A látvány viszont pazar.

 

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A pécsi: muszáj volt lelőni a film egy fontos elemét? Hányszor kell elmondani hogy az ilyeneket spoiler mögé kell rakni?

 

Nem éltem a kedves fórum társaimat. Ha spoilerezek, ha nem, nem néztek filmeket, se moziban, se sehol. Lásd Die Hard 5. Nem hiszem hogy az én spoilerjeim az oka, csak a nagy duma megy, hogy várjuk, meg izgulunk, meg megnézzük. Aztán a nagy semmi. Remélem nem sértek meg senkit, csak megfigyeltelek titeket. Véleményem szerint aki kíváncsi a filmre "igazán", az nem törödik azzal amit írok, hanem megnézi. Egyébként mondja meg valaki hol a spoiler gomb, vagy ikon, mert nem találom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én speciel nem szoktam irni a filmekről amiket megnézek. Nagyon ritkán teszek kivételt. És szerintem ezzel itt többen is vannak igy. Másrészt: a topikokat sok passziv tag is olvassa.

Spoiler ablak: kérdéses szöveg elé írd ki ezt szóközök nélkül: [ spoiler ]

A végére pedig ezt szóközök nélkül: [ /spoiler ]

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha spoilerezek, ha nem, nem néztek filmeket, se moziban, se sehol.

Nézünk, csak nem mindig írunk róluk. Pl. én sem írok mostanában annyit filmekről. Arról nem is beszélve, hogy némelyiket csak pár hónapos csúszással látom, mivel nem minden héten (hónapban) szánok arra időt, hogy filmeket nézzek.

A lenti filmről már hallottam, hogy nem sikerült túl jól, de így már arra sincs kedvem, hogy a magam szemével győződjek meg erről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem értem a kedves fórum társaimat. Ha spoilerezek, ha nem, nem néztek filmeket, se moziban, se sehol.

 

 

Ezzel nagyon mellélőttél... s remélem én sem sértettelek meg.

 

Ami meg a Feledést illeti, pontosan azt árultad el, ami miatt egy picit is meg lehetne lepődni a filmen. Ezért spoiler. Most gondolj bele: ha Te elmész ennek az informácónak a birtokában a moziba, mennyire fog ütni a fordulat????

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Die Hardot én azért nem néztem meg végül (pedig szerepeltem benne, így legalább keresgélhettem volna magam), mert a kritikák finoman szólva is lehúzták a béka va... alá. Így marad a torrent, majd ha lesz időm, megnézem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én speciel nem szoktam irni a filmekről amiket megnézek. Nagyon ritkán teszek kivételt. És szerintem ezzel itt többen is vannak igy.

Én is így vagyok ezzel. Sajnos az időm eléggé behatárolt, esténként jó, ha azt el tudom olvasni, amiket mások írnak. Ha nagyon megérint a téma, vagy nem igényel hosszasabb kifejtést, akkor hozzászólok, ha nem, akkor nem. Összecsapott véleményt olyan témáról/filmről, ami megérdemelné a hosszasabb tárgyalást, inkább nem osztok meg.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem éltem a kedves fórum társaimat. Ha spoilerezek, ha nem, nem néztek filmeket, se moziban, se sehol. Lásd Die Hard 5. Nem hiszem hogy az én spoilerjeim az oka, csak a nagy duma megy, hogy várjuk, meg izgulunk, meg megnézzük. Aztán a nagy semmi. Remélem nem sértek meg senkit, csak megfigyeltelek titeket. Véleményem szerint aki kíváncsi a filmre "igazán", az nem törödik azzal amit írok, hanem megnézi. Egyébként mondja meg valaki hol a spoiler gomb, vagy ikon, mert nem találom.

 

Szerinted mikor jön ki a Die Hard 5 BR-en? Na akkor fogják berippelni és akkor megnézem. Ne haragudj de nem fogok havonta tízezreket moziban elkölteni, annyira nem vagyok eleresztve. Tehát ha kijön valami moziban akkor azt kb 4-5 hónap múlva látom akkora van fent torrenten.

A másik amit a többiek írnak hogy ritkán írok véleményt a filmekről, mert azért van más dolgom is mint ide irkálni és az egész napom rámenne ha minden filmről írnék amit láttam. Én pedig elég sok filmet nézek.

Mi az hogy nem tőrödik azzal az ember amit írsz és majd megnézi? Feltételeztem hogy nem lőssz le poént. Gondold már el ha valaki anno a Birodalom Visszavág elött ellövi a poént hogy Vader Luke apja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem éltem a kedves fórum társaimat. Ha spoilerezek, ha nem, nem néztek filmeket, se moziban, se sehol. Lásd Die Hard 5. Nem hiszem hogy az én spoilerjeim az oka, csak a nagy duma megy, hogy várjuk, meg izgulunk, meg megnézzük. Aztán a nagy semmi. Remélem nem sértek meg senkit, csak megfigyeltelek titeket. Véleményem szerint aki kíváncsi a filmre "igazán", az nem törödik azzal amit írok, hanem megnézi. Egyébként mondja meg valaki hol a spoiler gomb, vagy ikon, mert nem találom.

Tudod mit figyelj meg? Akármit is gondolsz válaszul a kérdésre, gondolj hozzá még valami rosszabbat. Nem mindig írok a filmekről én sem, általában csak azokról, amiket tényleg moziban látok. Miért? Mert dolgozó ember vagyok, nincs időm moziba szaladgálni, és mivel egy ideje már két, sőt, technikailag most már három munkám van, már itthon is csak ritkán van időm filmet nézni. Ezt sikerült megfigyelni? Szóval, ha éppen nem tudom a premier előtti vetítést megelőző vetítésen megnézni a filmet, az nem jelenti azt, hogy nem akarom mondjuk a moziban futás utolsó napján. Vagy BR-en, vagy öt év múlva, ha akkor jut rá időm. És ha öt év után jutok oda, nagyon szeretném, ha élvezhetném, és nem kéne azon agyalnom, hogy egy "emberke, aki megfigyelt" (a digitális életem, zseniális vagy, hogy ebből le tudtad szűrni a való életünk, te... na, ide is gondolj valamit, ami rosszabb, mint amire elsőre gondoltál) miatt ezt és azt már tudom. És ha öt év múlva látok egy filmet, ha csak nem gyakorol rám hűde nagy hatást, akkor öt év múlva sem írok róla, mert minek, szóval technikailag a nagy megfigyelésedben rohadtul nem tudhatod, hogy éppen mit nézek. Ne figyelgess, inkább gondolkozz kicsit, általában attól kevésbé tűnik khm... szóval annak. De remélem nem sértettelek meg...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudod mit figyelj meg? Akármit is gondolsz válaszul a kérdésre, gondolj hozzá még valami rosszabbat. Nem mindig írok a filmekről én sem, általában csak azokról, amiket tényleg moziban látok. Miért? Mert dolgozó ember vagyok, nincs időm moziba szaladgálni, és mivel egy ideje már két, sőt, technikailag most már három munkám van, már itthon is csak ritkán van időm filmet nézni. Ezt sikerült megfigyelni? Szóval, ha éppen nem tudom a premier előtti vetítést megelőző vetítésen megnézni a filmet, az nem jelenti azt, hogy nem akarom mondjuk a moziban futás utolsó napján. Vagy BR-en, vagy öt év múlva, ha akkor jut rá időm. És ha öt év után jutok oda, nagyon szeretném, ha élvezhetném, és nem kéne azon agyalnom, hogy egy "emberke, aki megfigyelt" (a digitális életem, zseniális vagy, hogy ebből le tudtad szűrni a való életünk, te... na, ide is gondolj valamit, ami rosszabb, mint amire elsőre gondoltál) miatt ezt és azt már tudom. És ha öt év múlva látok egy filmet, ha csak nem gyakorol rám hűde nagy hatást, akkor öt év múlva sem írok róla, mert minek, szóval technikailag a nagy megfigyelésedben rohadtul nem tudhatod, hogy éppen mit nézek. Ne figyelgess, inkább gondolkozz kicsit, általában attól kevésbé tűnik khm... szóval annak. De remélem nem sértettelek meg...

 

Nem sértődtem meg, csak nehéz lesz így kibeszélni egy-egy filmet. Kár

 

Szerinted mikor jön ki a Die Hard 5 BR-en? Na akkor fogják berippelni és akkor megnézem. Ne haragudj de nem fogok havonta tízezreket moziban elkölteni, annyira nem vagyok eleresztve. Tehát ha kijön valami moziban akkor azt kb 4-5 hónap múlva látom akkora van fent torrenten.

A másik amit a többiek írnak hogy ritkán írok véleményt a filmekről, mert azért van más dolgom is mint ide irkálni és az egész napom rámenne ha minden filmről írnék amit láttam. Én pedig elég sok filmet nézek.

Mi az hogy nem tőrödik azzal az ember amit írsz és majd megnézi? Feltételeztem hogy nem lőssz le poént. Gondold már el ha valaki anno a Birodalom Visszavág elött ellövi a poént hogy Vader Luke apja.

 

Megvan a Spoiler ikon, igérem többé nem teszem

 

Ezzel nagyon mellélőttél... s remélem én sem sértettelek meg.

 

Ami meg a Feledést illeti, pontosan azt árultad el, ami miatt egy picit is meg lehetne lepődni a filmen. Ezért spoiler. Most gondolj bele: ha Te elmész ennek az informácónak a birtokában a moziba, mennyire fog ütni a fordulat????

 

Megmondom őszintén a látványt tartottam igéretesnek. Nem gondoltam, hogy bármi újat ki tudnak találni, és így is lett. A "fordulat" pedig ütött. Leginkább pofon.

 

Mindennek megvan a maga helye és ideje, ifjú padawan. Ezen a fórumon ez az idő a BrRip megjelenése.

 

Egyébként bal felső sarkon ha azt az "Egyéb stílusok" legördülő menüsort lenyitod ott megtalálod a spoiler tag-ot

 

Köszönöm a segítséget.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem sértődtem meg, csak nehéz lesz így kibeszélni egy-egy filmet. Kár

Ha senki sem látta az adott filmet, akkor legfeljebb magadból beszéled ki. Ha meg már más is látta, akkor spoiler tag mögé rejtve nagyon szépen el lehet beszélgetni mással.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jupiter Ascending – Elkezdődött a forgatás

 

 

Wachowski testvérek nagyszabású űroperájának itt a rövidke története, amit kiadott a súdió.

 

Jupiter Jones (Mila Kunis) az éj leple alatt született, olyan jelek kíséretében, amelyek azt mutatják, hogy nagy dolgok véghezvitelére lesz hivatott. Felnővén Jupiter álmaiban a csillagok között jár, de miután felébred rádöbben a keserű valóságra, vécéket pucol és folyamatosan olyan fickókba habarok bele, akik átverik. Egy nap találkozik Caine-nel (Channing Tatum), a genetikailag megváltoztatott fejvadásszal, aki azért érkezett a Földre, hogy rátaláljon Jupiterre és megölje. Ugyanis a nő DNS szerkezete alapján úgy tűnik, hogy ő lenne a galaxis következő uralkodója és egyesek nem szeretnék, ha ez bekövetkezne. Caine nem hajtja végre a feladatát, beleszeret Jupiterre és természetesen védelmébe veszi.

 

 

Elég érdekes lesz ez, nagyon várós :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.