Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Én jobban szeretném, ha a látvány mellé mondanivaló is társulna és remélhetőleg azt is megkapjuk hozzá. Valamelyikhez. :)

A megjegyzésemben a 'jól sikerült' pont ezt az óhajt jelenti a látvány mellé :) Szóval várjuk a tartalmas és kiválóan szórakoztató nyári látványfilmeket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem túl sok van már mostanában a képregényfilmekből (nem rajongok ezért a műfajért). Supermant meg egyébként sem bírtam sohasem, így inkább a Vasember 3-at várom.

Valahogy a Superman engem is hidegen hagyott. Túl jólfésült volt, igazi tüchtig szuperhős. De ez a Henry Cavill, Snyder féle valahogy életszagúbb lesz szerintem . Ez az új nekem bejövős lesz azt hiszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oblivion: hát nem sokat vártam tőle, de azért reménykedtem hogy jó lesz viszont egy holt unalmas, teljesen érdektelen történtet kaptam, amiben olyan csavarok vannak amik bár nem annyira klisések, mégsem tudnak felizgatni. két órás a film, de mégsem történik benne igazán semmi, és a hatalmas fordulat is elmaradt számomra, pedig nagyon próbáltak egy Philip K Dick utánzatot készíteni. A látvány csodálatos, nagyon dizájnos, és a zene...hát az valami csodálatos. De ezen kívül nagyon sok pozitívumot nem tudnék felsorolni. Egyszer érdemes megnézni, de nem fog szerintem maradandót hagyni... 5/10.

http://www.youtube.com/watch?v=qdDfkKLsf94

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alex Cross: Harmat gyenge, nyomozós, sorozatgyilkosos film. Szörnyen klisés beszólásokkal és rossz alakítással. Már a felénél ki akartam kapcsolni, de Matthew Fox - mindenki Jack Dokija- annyira jó volt benne, hogy amíg szerepelt, addig néztem. Egy pszihopata, szadista bérgyilkost alakít, de annyira jól illet rá a szerep, hogy csak néztem. Igazi elmebeteg volt. Viszont a másik oldalon sajna nem volt egy hasonló kaliberű rendőr aki tudta volna ezt ellensúlyozni. Drámát is próbáltam bele csempészni, de az alakítások miatt ez sem jött át sajna. John C Mcginnley-t -mindenki Cox Dokiját - pedig imádom, de hogy kb egy bohóc jutott róla az eszembe, nem pedig egy rendőrfőnök, az is biztos. 5/10 max.

Alex-Cross1.jpg

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fitzgerald F. Scott - A nagy Gatsby

Bár a könyvek topikban a könyvről volt szó, de ide tartozik, hogy ez nálam moziban nézős darab lesz. Remélem, jó filmet kapunk, mindenesetre a könyvet is megjegyzem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

BREAKING: A Sötétségben Star Trek már május 9-től megtekinthető lesz az IMAX-ben!

Ezzel két probléma van: azon a hétvégén nem megyek Pestre és amúgy sem IMAX-ben szerettem volna megnézni. Nekem az a 9 perces levetített jelenet olyan volt, hogy amiatt letettem róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ízlés kérdése, egyébként egyáltalán nem mutat rosszul. Viszont én vén vagyok már az ilyen pörgéshez, nagy vásznon nekem kifejezetten zavaró, azért lesz jobb kisebb vásznon nézni. De az is lehet, hogy tévedek, mert teljes egészében totál élvezetes lenne számomra is nagy vásznon. Csak a bemutató hagyott bennem ilyen nyomokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.