Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Apollo 18

 

Érdekes egy film volt, rossznak semmiképp nem mondanám, viszont 1-2 szer nézősnek annál inkább. Mindenesetre érdemes volt megnézni, köszi R2 az ajánlást!

 

Örülök, hogy tetszett... nekem is bejött! Ideje is lesz újranézni, rég láttam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szemfényvesztők - Now You See Me - Zseniális jó film volt. Aki kicsit is szereti a bűvészetet, az illúzionistákat annak kötelező, de igazából szerintem anélkül is, mert egyszerűen szórakoztató a film, tele csavarral, látványos jelenetekkel és varázslattal! :)9/10 számomra, egy percre nem unatkoztam rajta. Remek szereposztás ami még nagyon sokat hozzátesz a filmhez, bár talán egyedül Morgan Freeman nem tetszett nekem a filmben, valahogy nem illett, de mindenki más szuper volt. Lehet mostanában túl sok Dynamot néztem, de ez anélkül is remek film. :)

Now-You-See-Me-now-you-see-me-34798393-1600-1200.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az éhezők viadala

Tegnap ment RTL-en, megnéztem, nagyon jó volt. Jennifer Lawrence nagyon tehetséges színésznő, Panem hangulata pedig tökéletesen vonultat fel egy utópia-disztópia párhuzamot. Attól tartok, meg fogom nézni novemberben a folytatást. :)

Én is csak nemrég láttam, és nekem is nagyon tetszett. :) Várom a folytatást! Jennifer Lawrence pedig nemcsak iszonyú jó színésznő, hanem nagyon szép is (még női szemmel is). A Napos oldal óta számon tartom, mindkét vonatkozásban, egy élmény nézni a vásznon. :)

 

 

Szemfényvesztők - Now You See Me - Zseniális jó film volt. Aki kicsit is szereti a bűvészetet, az illúzionistákat annak kötelező, de igazából szerintem anélkül is, mert egyszerűen szórakoztató a film, tele csavarral, látványos jelenetekkel és varázslattal! :)9/10 számomra, egy percre nem unatkoztam rajta. Remek szereposztás ami még nagyon sokat hozzátesz a filmhez, bár talán egyedül Morgan Freeman nem tetszett nekem a filmben, valahogy nem illett, de mindenki más szuper volt. Lehet mostanában túl sok Dynamot néztem, de ez anélkül is remek film. :)

Now-You-See-Me-now-you-see-me-34798393-1600-1200.jpg

Jó film, nagyon jól indult, és végig izgalmas és látványos volt - bárcsak a vége is jobban felépített lett volna.

 

Nem a meglepetés miatt, hogy a nyomozó a nagy bűvész az egész cirkusz mögött, hanem valahogy furán, olyan nagyon hirtelen, minden előzmény vagy apró jelek nélkül derült ki mindez. Bár az is lehet, hogy csak rossz hangulatomban láttam, nem voltam vevő ekkora fordulatra.

Ettől függetlenül érdemes megnézni, mert végig dübörög a sztori és tényleg piszok látványos. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó film, nagyon jól indult, és végig izgalmas és látványos volt - bárcsak a vége is jobban felépített lett volna.

Nem, ebben szerintem is igazad van, az utolsó pár perc kicsit el lett kapkodva. Egy 5 perc plusz már nem sokat számított volna, hogy jobban ki legyen bontva. Láttad a stáblista utána jelenetet még? Mert az meg olyasmire utal mintha akarnának folytatást neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tombol már az új Godzilla.

Nekem nem tetszik. Nyilvánvalóan a látványra mennek rá, ráadásul Godzilla CGI-jal készült el (és milyen idétlen mód, összekeverve több korábbi Godzilla variánst, még eredetiség sincs... eh...). Szinte biztos, hogy nem lesz a sztorinak semmi mondanivalója, ráadásul tök logikátlan is lesz, a színészek meg amatőrök, a párbeszédek kínosak, ez már a trailerből is leszűrhető. Szánalmas, hogy csak ennyire futja. :fuckoff:

 

 

Mindenki lóg egy sörrel, aki elhitte ezt rólam. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem tetszik. Nyilvánvalóan a látványra mennek rá, ráadásul Godzilla CGI-jal készült el (és milyen idétlen mód, összekeverve több korábbi Godzilla variánst, még eredetiség sincs... eh...). Szinte biztos, hogy nem lesz a sztorinak semmi mondanivalója, ráadásul tök logikátlan is lesz, a színészek meg amatőrök, a párbeszédek kínosak, ez már a trailerből is leszűrhető. Szánalmas, hogy csak ennyire futja. :fuckoff:

 

Az eleje még hihető volt, de a végére túlzásba estél... :D

 

Ha legalább olyan jó lesz mint a Pacific Rim, akkor jöhet, de szerintem még jobb is lehet. :) Bár azt nem is tudom ki játszik benne. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg minden rosszban van valami jó. Ehhez kapcsolva - múlt héten nem tudtam elmenni Nyíregyházán a Gravity-re, így maradt az, hogy majd megnézem most hétvégén Budapesten. Láss csodát október 10-13.-ig jelentős akció lesz a Cinema City-ben! :yeah: Úgyhogy ennek eredményeképpen megnézhetem hétvégén, akár IMAX-ben is, mindössze 890 Ft-ért!! (A 2D-s filmek azt hiszem, hogy 690-ért lesznek.) :cool:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Epic (A zöld urai): aranyos kis mesefilm, jó szövegekkel, szórakoztató történettel. Tetszett. Mondjuk a királynő és a főkatona úgy festett, mintha egy Barbie babát és egy G. I. Joe figurát adoptáltak volna vászonra.

 

Croodék: semmiről nem szól igazán, csak folynak egymás után az értelmetlenebbnél értelmetlenebb események, te pedig közben sírva gurulsz a földön a nevetéstől. Ta-tata-taaaaa! :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elvileg minden rosszban van valami jó. Ehhez kapcsolva - múlt héten nem tudtam elmenni Nyíregyházán a Gravity-re, így maradt az, hogy majd megnézem most hétvégén Budapesten. Láss csodát október 10-13.-ig jelentős akció lesz a Cinema City-ben! :yeah: Úgyhogy ennek eredményeképpen megnézhetem hétvégén, akár IMAX-ben is, mindössze 890 Ft-ért!! (A 2D-s filmek azt hiszem, hogy 690-ért lesznek.) :cool:

Wilde van egy rossz hírem..

A CinemaCity FB oldaláról

Sokan kérdezitek, teljes joggal, hogy miért nem vesz részt a Gravitáció című film a Filmünnep ár-akcióján.

Nos, ahogyan ezt már egymásnak meg is válaszoltátok, azért nem, mert a film forgalmazója így döntött, és mivel ő a film jogtulajdonosa Magyarországon, így mi csak elfogadni tudtuk a döntését.

Azért van jó hírünk is. Ahol eddig nem volt műsoron az év filmjeként emlegetett Alfonso Cuarón alkotás, vagyis: Nyíregyháza, Sopron, Kaposvár, Savaria, Szolnok, Zalaegerszeg, Veszprém, a jövő hét hétfőtől ott is látható lesz majd!

 

Egyébként a moziünnep alatt az Intercom nem játssza a mozikban a Gravitációt a vidéki városokban.

Gondolom azért az IMAX menni fog.

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát akkor ismét elvesztettem a hitemet a Világmindenség pozitív erejében. :(:P (Egyébként én is rájöttem mikor a jegyeket rendeltem meg vasárnapra, ja és lesz IMAX a hétvégén.)

 

Mondjuk meg tudom érteni, ha forgalmazó lennék én is azt nézném, hogy minél nagyobb bevételem legyen. A másik oldalról nézve persze most nekem ez nem jó, de tekintve, hogy elég nagy a kereslet a filmre, így az ő oldalukról logikus, hogy nem szorulnak rá erre a "mesterséges" nézőszámnövelésre. A bevételi oldalon így is jól állnak és lehet, hogy többet is keresnek ezzel a módszerrel, mert annyival többen nem lennének a nézők, mint amennyivel nekik kevesebb jön be az olcsóbb jegyekből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szemfényvesztők - Now You See Me - Zseniális jó film volt. Aki kicsit is szereti a bűvészetet, az illúzionistákat annak kötelező, de igazából szerintem anélkül is, mert egyszerűen szórakoztató a film, tele csavarral, látványos jelenetekkel és varázslattal! :)

Nekem is ezért jött be annyira, nyár elején láttam még moziban :)

 

Jó film, nagyon jól indult, és végig izgalmas és látványos volt - bárcsak a vége is jobban felépített lett volna.

Amit írtál erről a problémáról, az számomra is érzékelhető volt, főleg másodszori nézésre, ez volt talán az egyetlen "komoly" negatívum a filmben.

 

Láss csodát október 10-13.-ig jelentős akció lesz a Cinema City-ben! :yeah:

Köszi, jó tudni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, ebben szerintem is igazad van, az utolsó pár perc kicsit el lett kapkodva. Egy 5 perc plusz már nem sokat számított volna, hogy jobban ki legyen bontva. Láttad a stáblista utána jelenetet még? Mert az meg olyasmire utal mintha akarnának folytatást neki.

Erre nem emlékszem, őszintén szólva, bár általában végigvárjuk a stáblistát, így valószínűleg láttam, de mély nyomokat nem hagyott bennem ezek szerint. A folytatás végül is nem lenne rossz ötlet, mert potenciál van a történetben.

És tényleg, plusz 5 perc valószínűleg segített volna a problémán. Nem is értem, nem nézi meg valaki a teljes filmet egyben, mielőtt hivatalosan is késznek nyilvánítják? Ennek a suta végkifejletnek ki kellett volna buknia.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Másnaposok 3 - Az első jó volt, nagyon jó, a második halvány koppintása az elsőnek, a harmadikat pedig egyenesen fölösleges volt leforgatni...

 

Egyetértek. A harmadik iszonyú erőltetett volt már főleg azért mert...

 

 

nem is rúgtak be az elején és nem az estét próbálták összerakni mint az első kettőben.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezeket a műkincsvadászokat tutira megnézem.

A film magyar címe Műkincsvadászok lett. Szerintem egész jó elnevezés.

 

http://www.youtube.com/watch?v=izTbur3YYiY

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Metallica: Through the never

 

Ez állati jó volt… új szint a koncertfilmek között, és új szint önmagában a koncertek között is. Amit ebben a másfél órában Hetfieldék produkáltak, az maga a metálzene, az élő koncertezés csúcsa, a Metallica ezzel visszakerült oda, ahova nagyon rég tartozott: a csúcsra…

 

Voltam már jó pár koncerten - s Metallica koncerten is már háromszor -, és most egyik szemem sír, a másik nevet: egyrészt sajnálom, hogy nem voltam ott Vancouverben, a felvételeken, másrészt meg örülök neki, hogy ezzel a filmmel olyan helyekre jutottam be, amit még soha nem láttam. Olyan közelről élveztem a koncertet, hogy szinte benne éltem. A viszonylag kevés nézőnek hála majdnem végig énekeltem/dúdoltam, s a lábam is csak nem akart megállni a mozgásban. Mert a Through the never így, 3D-ben, moziban, tökéletes hangzással önmagában egy kegyetlen nagy koncertélmény, elképesztő (és korábban nem látott) látványelemekkel. A felfedezés lenyűgöző élményét meghagyom mindenkinek magának, de annyit elmondhatok, hogy a One kezdése még soha nem volt ennyire erős és látványos. A másfél óra zene maga volt a tökély: legfőképp a Kill/Ride/Master/Justice/Black albumokra építkező anyag mellett csupán egy-egy dal a Reloaded és a Death Magnetic lemezekről maga volt az időutazás

 

Az egész mozi legkritikusabb része természetesen a háttér sztori volt: a roadie fiú titokzatos megbízatása és kalandjai. Nos, ettől már nem vagyok annyira elájulva: számomra picit szürreális és hiteltelen lett – milyen zavargásos világ az, ahol közben egy teltházas Metallica koncert zajlik -, de mivel az egész film játékidejének kb. 20%-a ez a szál, bőven a tűréshatáron belül van. Helyenként még megdöbbentően hatásos is – a képi váltások, a zenére asszociáló események meg egyszerűen zseniálisak. Bárgyúsága nem húzza le a filmélményt, sőt, inkább önnön létével egy egészen magas szintre emeli. Ha egy icipicit épkézlábabb történet lenne, új csoda születhetett volna. Amúgy először megdöbbenve vettem tudomásul, hogy a film NINCS FELIRATOZVA, de aztán rájöttem, hogy semmi szükség nincs rá. Van benn kb. öt mondat, amit a ráutaló magatartással ki lehet következtetni.

 

Nekem iszonyat bejött, de én fan vagyok. Nem ajánlom bárkinek ezt a filmet, mert gyakorlatilag másfél óra zúzás az egész, de aki szereti a régi Metallicát, feltétlenül nézze meg. Köszönöm Antall Nimród, köszönöm Metallica!!!

 

95%

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Metallica: Through the never

 

Ez állati jó volt… új szint a koncertfilmek között, és új szint önmagában a koncertek között is. Amit ebben a másfél órában Hetfieldék produkáltak, az maga a metálzene, az élő koncertezés csúcsa, a Metallica ezzel visszakerült oda, ahova nagyon rég tartozott: a csúcsra…

 

Voltam már jó pár koncerten - s Metallica koncerten is már háromszor -, és most egyik szemem sír, a másik nevet: egyrészt sajnálom, hogy nem voltam ott Vancouverben, a felvételeken, másrészt meg örülök neki, hogy ezzel a filmmel olyan helyekre jutottam be, amit még soha nem láttam. Olyan közelről élveztem a koncertet, hogy szinte benne éltem. A viszonylag kevés nézőnek hála majdnem végig énekeltem/dúdoltam, s a lábam is csak nem akart megállni a mozgásban. Mert a Through the never így, 3D-ben, moziban, tökéletes hangzással önmagában egy kegyetlen nagy koncertélmény, elképesztő (és korábban nem látott) látványelemekkel. A felfedezés lenyűgöző élményét meghagyom mindenkinek magának, de annyit elmondhatok, hogy a One kezdése még soha nem volt ennyire erős és látványos. A másfél óra zene maga volt a tökély: legfőképp a Kill/Ride/Master/Justice/Black albumokra építkező anyag mellett csupán egy-egy dal a Reloaded és a Death Magnetic lemezekről maga volt az időutazás

 

Az egész mozi legkritikusabb része természetesen a háttér sztori volt: a roadie fiú titokzatos megbízatása és kalandjai. Nos, ettől már nem vagyok annyira elájulva: számomra picit szürreális és hiteltelen lett – milyen zavargásos világ az, ahol közben egy teltházas Metallica koncert zajlik -, de mivel az egész film játékidejének kb. 20%-a ez a szál, bőven a tűréshatáron belül van. Helyenként még megdöbbentően hatásos is – a képi váltások, a zenére asszociáló események meg egyszerűen zseniálisak. Bárgyúsága nem húzza le a filmélményt, sőt, inkább önnön létével egy egészen magas szintre emeli. Ha egy icipicit épkézlábabb történet lenne, új csoda születhetett volna. Amúgy először megdöbbenve vettem tudomásul, hogy a film NINCS FELIRATOZVA, de aztán rájöttem, hogy semmi szükség nincs rá. Van benn kb. öt mondat, amit a ráutaló magatartással ki lehet következtetni.

 

Nekem iszonyat bejött, de én fan vagyok. Nem ajánlom bárkinek ezt a filmet, mert gyakorlatilag másfél óra zúzás az egész, de aki szereti a régi Metallicát, feltétlenül nézze meg. Köszönöm Antall Nimród, köszönöm Metallica!!!

 

95%

 

Én imádom a régi Metallicát a kedvenc albumom a Master of puppets.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.