Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szóval a szombati moziról kicsit bővebben. A nyolcvanas években én nem láttam az Alienst moziban, viszont az Alient igen. Akkoriban volt egy olyan szabály hogy gyerekeket nem igazán engedtek be korhatáros filmre, de némelyik jegyeladó elnézett a kor felett.

Szóval idén megnéztem moziban a kedvenc Alien-filmemet és fantasztikus élmény volt. Már a mozi elött megvolt a hangulat mikor az USCM két katonája flangált a Corvin-közben. Majd beültünk a terembe ami teltházas volt.

Itt térnék ki a mozizás negatívumára is, amit minden mozinézésre értek. A kukoricások. Én mindig veszek magamnak 1 fél literes kólát ha moziba megyek, de most olyan sor állt hogy nem vettem. De nem mindenki gondolkodik így, hanem nem érdekli hogy jócskán késik megveszi. Kezdődik már a film(ugye kb negyedórával a hivatalos kezdés után a reklámok és előzetesek miatt) és jönnek a kukoricások. Belelógnak a képbe, keresik a helyüket ,leveszik a kabárjukat stb. Baromira idegesítő, mikor már megy a film. Én be nem engednék kezdés után senkit. Aztán persze egész film alatt a ropogtatás. Mintha 20000 sáska között ültem volna akiik folyamatosan rágnak, egy úriembernek pedig megszólalt a mobilja.

Na ennyit a negatívumokról.

Ami feltünt itt hogy a nyolcvanas évekbeli filmjeihez hasonlóan(persze, hisz akkor készült), lassan építkezik. Szép lassan megy a kamera megmutat mindent. De valahogy tök jó volt. Ha ezt ma forgatták volna 10 perc alatt eljutunk az LV-426-ra. Rengetegszer láttam már de még mindig elcsodálkozom Burke tenyérbemászó és bújtatott aljasságán. Jó színészt választottak a szerepre. A kép nagyon jó volt a hang úgyszintén. Rendesen dübörgött. A film annyira magával szippant még ma is hogy egyszerűen belefeledkeztem és vége is lett. Akkor néztem hogy 2 és fél órás volt(persze hisz a rendezői változat volt), de nem tünt hosszúnak. A sztorival kapcsolatban is felmerültek újra kérdések , melyből egyet Dzséjt megválaszolt a film után. Na de vannak még és van egy észrevételem is.

 

 

Szóval a film elején mikor Ripleyt hallgatják ki, mondja hogy a cég utasítására szálltak le. Tehát akkor a cégnél tudniuk kellett erről mert Ash-t ők utasították. Akkor miért kételkednek Ripley szavaiban hogy ott xenomorf tojások vannak? Sőt mivel a Nostromo felrobbant és Ripley 57 évig hányódott az űrben, miért nem küldtek ebben az 57 évben hajót az LV-426-ra? Hisz utasították Asht hogy a lényt vigye el nekik. Utána eltünik a Nostromo és nem néznek utána? Meg 20 éve ott a Hadley's Hope. Hogyhogy csak Burke-nek jutott eszébe a 20 év alatt kiküldeni valakit a telepesek közül?

Ami még felmerült hogy vajon Burke akciója a sajátja volt vagy tudtak róla a cég fejesei is? Ők utasíthatták esetleg hogyha találnak lényeket hozzanak belőle. Vagy csak Burke gondolta hogy pénzt csinál a lényből, és a fejesek nem tudtak róla.

Amit észrevettem az Hudsonról szól. És most világosodtam meg. Hudson a nagypofájú kemény katona pár társa halála után olyan lesz mint egy síró gyerek. Ez hogyan lehet hisz 4 hét múlva szerelt volna le, jó sokáig katona lehetett ,sok ütközetben vehetett részt pár halált láthatott. Akkor mégis miért nyivákol? És rájöttem hogy van egy kérdése, hogy végre közelharc lesz, vagy rovarírtás mint eddig? Szóval szerintem Hudson eddig csak olyan harcban volt ahol messziről kellett írtani lényeket akik nem támadtak vissza. Igazából öldöklő harcba ő sosem volt. Ez volt neki az első. Hogy az ellenfél vissza is vág. Legalábbis szerintem ez a magyarázat.

 

 

És itt egy nagyon jó hír. Ez tényleg megdöbbentő.

 

http://sg.hu/cikkek/110119/valoszinutlen-bombasiker-az-amerikai-mesterlovesz

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a mobilos f*szt legszívesebben képen vágtam volna. Hihetetlen, hogy vannak még ma is olyan köcsögök, akik képtelenek kinyomni a bunkofont a moziban. :angry: Mondjuk azok is megérdemeltek volna egy elgáncsolást, akik képtelenek voltak időben érkezni.

A kérdésekre:

 

Sajnos a filmből nem igazán derül ki (Burke ugyan említi abban a jelenetben, amiben szóba kerül Ripley lánya is, de ő is csak futólag), ez inkább a háttéranyagok ismeretéből jön le, de Ripley tárgyalásán a Weyland-Yutanitól csak egy ember volt jelen: Burke. Rajta kívül mindenki más szervezetekhez tartozik, olyan szervezetekhez, akiknek hatalmában áll megfojtani a WYC-t. Sajnos ez egy általános hiba az Alien-univerzum EU-jában (részben ezért sem szeretem a könyveket), hogy minden író úgy ábrázolja a WYC-t, mintha korlátlan hatalma lenne. Pedig nincs, sok szervezet van, ami tönkre tudná tenni, ezért kell mindig titokban működniük. A tárgyalás vezetője, Van Leuwen a Csillagközi Kereskedelmi Bizottság tagja, a károgó nő a Naprendszereken Túli Gyarmati Felügyelet tagja, a csávó, aki felmondja, mennyibe került a Nostromo, a biztosítótól van. Ezek valóban semmit sem tudnak arról, mi történt a Nostromón. Valószínűleg a Társaság érte el előbb a Narcissust és módosította a komp fekete dobozát, hogy ne essen benne szó a fedélzetre jutott idegenről, vagy Ash különleges utasításáról. Burke meg ugye mélyeket hallgat, neki az a szándéka, hogy Ripley-t elmeszeljék.

Hozzáteszem, hogy a kép azóta árnyalódott is, hiszen kijött egy könyvtrilógia, ami kánon, és az Alien: Isolation, ami szintén az. A könyvet még nem olvastam, de abban a fülszöveg szerint Ripley felébred 57 éves útja alatt, sőt, Ash is újra képbe kerül valahogy. Így alapjáraton komplett baromságnak hangzik, de majd inkább visszatérek erre, ha már olvastam. Ami az Alien: Isolationt illeti, spoiler nélkül annyit írhatok, hogy Amandát a Nostromo fekete doboza miatt küldik ki a Sevastopolra. Annyit elárulhatok, hogy kiderül, miért nem tudja még a Társaság sem, mi történt pontosan a Nostromón addig, amíg Ripley haza nem ér.

 

Hogy a Társaság miért nem ment vissza az LV-426-ra a Nostromo eltűnése után? Visszament. Nagyjából 37 évvel később odaküldte a telepeseket. Hogy miért vártak ennyit? Nos, ez egy összetettebb dolog. Először is nem szabad elfelejteni, hogy az Alien idejében az űrutazás még lassú folyamat. A sebességen amúgy tök jól le lehet mérni, hogy fejlődik a technológia az Alien világában. A Prometheusban a Calpamosig (e körül kering az LV-426 és az LV-223) az út még három év volt. Az Alienben ez még tíz hónap. Az Alien: Isolationban (ez 15 évvel játszódik az Alien után) is még nagyjából ennyi, de az Aliensben már csak két hét. Az Alien Ressurectionban meg már két óra alatt megteszi az Auriga FTL sebesség nélkül is a Föld-Plutó távolságot. Szóval, az LV-426-ig az út hosszú, költséges, ráadásul eredetileg arra nem is vezet semmiféle útvonal. A Nostromót is Ash térítette le az útirányáról, elméletileg nekik nem kellett volna arra csámborogniuk. A letérést persze azzal adták be Dallaséknak, hogy a Nostromo fogta a jelet, de amikor elolvassa Ripley a különleges utasítást, abból kiderült, hogy Ash (valószínűleg már hibernálás előtt) módosította a hajó pályáját.

Úgyhogy a Társaság nem küldhet konkrétan oda egy hajót, egy útvonalon, ami nem is létezik. Túl feltűnő lenne. Másrészt, ugye nekik titokban kell dolgozniuk, hiszen nem korlátlan hatalmúak. Eredetileg a Nostromót azért térítették el a mesével, hogy így "véletlennek" állítsák be. A Nostromo visszajön, fedélzetén a lénnyel, bedokkol, a megfelelő szervezet meg majd értesíti a WYC-t, mint szakértőket, hogy nézzék már meg, mi van a hajójukon. Csak hát ez nem jött össze, mert valami hülye liba felrobbantotta a Nostromót.

Ez a titoktartás, mismásolás, leplezés, nagyon odafigyelést igényel a WYC-től, hiszen, ha egy gyilkos szörnyeteg érkezik az egyik hajó fedélzetén, ott valószínűleg alapos nyomozás is lesz - a WYC-nek pedig ártatlannak kell lennie az ügyben, legalábbis látszólag. És valószínűleg a tény, hogy a Nostromo eltűnt, komoly érdeklődést váltott ki. Eleve, hat családot kellett kompenzálniuk, a biztosítónak is be kellett adni a kárigényt, stb. Mentőcsapatot meg csak a Nostromo hivatalos útvonalára küldhettek ki, ami messze vezet az LV-426-tól. Így, a figyelem középpontjában pedig nem valószínű, hogy ki tudtak volna küldeni fű alatt egy második hajót, nem is tehették, hiszen elég szigorúan felügyelik a hajózást. Mi lehet a megoldás hát?

Nos, a kép itt az Alien: Isolation miatt kicsit újra árnyalódott, hiszen 15 év után a WYC-nek újra lehetősége lett egy dög befogására. Nem árulok el nagy titkot, hogy ez nem jött be (hogy miért, az a játékból kiderül, az nagy poén :D), viszont ekkor megint ugyanaz játszódik le, mint a Nostromo után. Az egészet úgy kell titokban tartaniuk, hogy közben a figyelem központjában vannak. Viszont ekkor a kezükbe kerül egy adu: az LV-426 újra felfedezése. Ezzel pedig már kiküldhették a telepeseket a bolygóra, kolonizáció céljából. Csak sajnos közben történt egy apróság, megszűnt a mérnökök lezuhant űrhajójának jelzése, és csak kevés olyan dolog volt, amiből kiderült volna, hol van ez a hajó, de ilyen-olyan okból egyik sem volt a kezükben (ha majd végigjátszod az Alien: Isolationt, ezt jobban el tudom magyarázni). Viszont a WYC ritka türelmes egy cég, jól tudták, hogy idő kérdése, és a telepesek (ezúttal tényleg véletlenül) belebotlanak majd a hajóba, akkor riasztják a Társaságot, és mehet minden abban a mederben, amiben már a Nostromo óta mennie kéne. Aztán előkerült Ripley, és Burke felgyorsította a folyamatot.

 

Burke helyzete azért poén, mert csak egy apróságból derül ki, hogy valójában ő az egyik fejese a WYC-nek. Amikor leteszi az asztalra a hívókártyáját, azon olvasható, hogy Burke a Különleges Szolgálatok Részlegénél a különleges projektek igazgatója. Az akciója, hogy kiküldte a telepeseket a hajóhoz, több, mint valószínű, hogy az igazgatótanács beleegyezésével történt. Egyrészt, mert ő is az igazgatótanács tagja volt, másrészt, mert tudták, mi lesz a telepesek és a Hadley's Hope sorsa, erre pedig fel kellett készülni a Társaságnak. Az viszont, hogy Ripley-ben és Nyusziban akart hazacsempészni egy-egy példányt, már az ő ötlete volt.

 

Hudson, szerintem is valahogy így lehetett. Cameron elképzelésében ugyan vannak más állatszerű idegenek is az Alien-univerzumában, ezekkel harcol általában a USCMC "rovarirtás" címszó alatt, és például ezért gúnyolódnak Ripley-n az öltözőben, amikor megtudják, hogy ő látott már idegent. Ők is láttak már. Plusz a USCMC-t vetik be a kolóniákon kitörő lázadások leverésére. Mindent összevetve szerintem sem volt Hudsonnak még olyan ellenfele, ami komolyan betámadhatta volna. Elvégre legrosszabb esetben is csak agyatlan űrállatokkal és képzetlen telepesekkel kellett harcolnia, ezekhez képest a xenomorfok durva jószágok.

Viszont azért tegyük hozzá, hogy szerintem a xenók sem lettek volna nekik kihívás, ha Gorman nem fegyverezi le őket. Miután eljöttünk a moziból, haverokkal pont azt tárgyaltuk, hogy az alienek valójában csak négy embert kaptak el: Dietrichet, Apone-t, Burke-t és Hudsont. Mindenki mást az emberek öltek meg. Frostot Dietrich gyújtotta fel, Crowe és Wierzbowski a felrobbanó lőszer miatt halt meg (eleve, ha Gorman nem veszi el a lőszert, ők ketten nem halnak meg akkor és ott), Drake-t Vasquez ölte meg az által, hogy szétlőtt közvetlen mellette egy alient, Gorman és Vasquez felrobbantotta magát, Hisckset a tartórúd nyomja agyon (vagyis hát, most már Turköt nyomja agyon :)). A filmben az emberek nagyobb veszélyt jelentettek egymásra, mint az alienek rájuk. :D Ha van náluk lőszer, még ha egyik-másik el is esik, szerintem simán le tudta volna tarolni ez az osztag a lényeket. A lőszerhiány viszont olyan ellenség volt, ami keresztbe tett nekik mindkét találkozón.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aliens, Dzséjt!

Köszi megint sok infóval gazdagodtam.

Esetleg spoilerben megírnád ennek az Alien Isolation-nek a poénját amit említettél.-sajnos kizárt, hogy játsszam vele..

És a világért sem akarok kötözködni egy ekkora xeno-doktorral, mint Te, de

 

 

szegény Spunkmeyer és Ferro is közvetlen Xeno-áldozat.

És Bishop is megkapta a magáét, bár az királynő és Bishop nem is "halt meg" ;)

 

Ettől persze a mondandód lényege nem változik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz, őket elfelejtettem.

 

Viszont ennek köszönhetően ők okozzák közvetett mód Apone, Hudson és Dietrich halálát is, hiszen az inkubációs idő több, mint 24 óra, a csapat pedig nem tartózkodott az LV-426-on egy napig sem. Na jó, a kánon szerint nem, az ő holtestét meg lehet találni az Aliens: Colonial Marinsben, és vele biza egy alien végzett, amikor megszületett.

 

 

Az Alien: Isolation a videojáték topicban írom meg, csak egy ici-pici türelmet kérek, mert most tesztelem a PC Gurunak azt a DLC-t, ami még hozzácsap kicsit a történethez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igaz, őket elfelejtettem.

 

Viszont ennek köszönhetően ők okozzák közvetett mód Apone, Hudson és Dietrich halálát is, hiszen az inkubációs idő több, mint 24 óra, a csapat pedig nem tartózkodott az LV-426-on egy napig sem. Na jó, a kánon szerint nem, az ő holtestét meg lehet találni az Aliens: Colonial Marinsben, és vele biza egy alien végzett, amikor megszületett.

 

 

Az Alien: Isolation a videojáték topicban írom meg, csak egy ici-pici türelmet kérek, mert most tesztelem a PC Gurunak azt a DLC-t, ami még hozzácsap kicsit a történethez.

 

Oké várom!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a mobilos f*szt legszívesebben képen vágtam volna. Hihetetlen, hogy vannak még ma is olyan köcsögök, akik képtelenek kinyomni a bunkofont a moziban. :angry: Mondjuk azok is megérdemeltek volna egy elgáncsolást, akik képtelenek voltak időben érkezni.

A kérdésekre:

Egyedül a mobilos akárkitől kaptam agybajt, mert a többi zajt általában ki tudom szűrni. Persze a képbe bevillanó későn érkező fejek sem a kedvenceim...

Köszi az infókat, nekem is jól jöttek :) Én is várom a videójátékos leírást, mert biztosan nem fogok vele játszani :oops:

 

Elsőre az jutott eszembe, hogy a meghallgatáson lévők valójában nem tudhatnak az 57 évvel ezelőtti eseményről, mert túl régen történt, és valószínűleg elég titkos lehetett, hogy ne tudjon róla akárki. Persze utólag logikus, hogy a meghallgatók nem a cégtől voltak, hanem más szervektől, mert tőlünk sem a munkáltatónk veszi el a jogsinkat :D

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt a mobilos f*szt legszívesebben képen vágtam volna. Hihetetlen, hogy vannak még ma is olyan köcsögök, akik képtelenek kinyomni a bunkofont a moziban. :angry: Mondjuk azok is megérdemeltek volna egy elgáncsolást, akik képtelenek voltak időben érkezni.

 

 

Elég gyakran járok moziba, sajnos ez mindennaposnak számít. Jönnek-mennek film közben, ki-be. A mobil meg... én nem vagyok mai gyerek, nekem is fura, hogy néhányan képtelenek meglenni nélküle.

 

Múltkor ott szelfiztek a moziban. :roll:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én rühellem az embereket a moziban. Pofáznak, ropogtatnak, ki-be járkálnak, pötyögnek az okostelón (amelyet nem muszáj kikapcsolni, de a lenémítás evidens lenne...). Az a halálom, mikor valami hülye percekig szenved egy zacskó mogyoró vagy M&M's kinyitásával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég gyakran járok moziba, sajnos ez mindennaposnak számít. Jönnek-mennek film közben, ki-be. A mobil meg... én nem vagyok mai gyerek, nekem is fura, hogy néhányan képtelenek meglenni nélküle.

 

Múltkor ott szelfiztek a moziban. :roll:

Nem mindig olyan egyszerű. Legutóbb a szabadságomon a Hobbit alatt a céges telefonon a főnököm keresett kétszer, a közvetlen főnököm keresett / SMS-t írt, stb. Természetesen nem vettem fel, de írni muszáj voltam nekik, szóval előfordulhat az a szitu, hogy a telefonra reagálni kell.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mindig olyan egyszerű. Legutóbb a szabadságomon a Hobbit alatt a céges telefonon a főnököm keresett kétszer, a közvetlen főnököm keresett / SMS-t írt, stb. Természetesen nem vettem fel, de írni muszáj voltam nekik, szóval előfordulhat az a szitu, hogy a telefonra reagálni kell.

 

Hát ha szabadságon vagyok és azon belül moziban, én mindig kikapcsolom.

Nem mások, hanem a magam érdekében. Az a 2 óra az enyém. Aztán zaklassanak.

Egyszer nem tettem meg és munkahelyemről kerestek. Nem vettem fel.

Gyorsan kikapcsoltam.

Aztán azon agyaltam, hogy vajon baj van-e? Vissza kéne-e kapcsolni, sms-ezni vagy mi legyen?

A filmélménynek vége volt. Soha többet.

 

Ja és persze a parasztokat utálom, mert nagyobb telójuk van mint a vászon, kitartják maguk elé két méterrel és úgy tologatják a képet a haverjuknak. :fuckoff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ha szabadságon vagyok és azon belül moziban, én mindig kikapcsolom.

Nálunk céges etikett volt, hogy a céges telefont nem lehet kikapcsolni, és ha a főnök keres, mindig fel kell venni. Persze nem vettem fel, de SMS-t pl. muszáj voltam írni ilyen szituációban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk céges etikett volt, hogy a céges telefont nem lehet kikapcsolni, és ha a főnök keres, mindig fel kell venni. Persze nem vettem fel, de SMS-t pl. muszáj voltam írni ilyen szituációban.

 

Nálunk nem etikett, hanem előírás, hogy éjjel nappal elérhetőek legyünk. (egyenruhás szervnél vagyok -titok, hogy melyiknél ;) )

Szóval ha a tűzzel nem is de egy nagy leb@szásal ill. fenyítéssel játszom ilyenkor, de meg fogom tenni ezentúl is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem mindig olyan egyszerű. Legutóbb a szabadságomon a Hobbit alatt a céges telefonon a főnököm keresett kétszer, a közvetlen főnököm keresett / SMS-t írt, stb. Természetesen nem vettem fel, de írni muszáj voltam nekik, szóval előfordulhat az a szitu, hogy a telefonra reagálni kell.

 

 

De azt nem várhatják el hogy a moziban is be legyen kapcsolva. Ez nonszensz.

 

 

Dzséjt, köszi szépen a kimerítő választ.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Időhurok

 

Valószínűleg túl sok időutazós filmet láttam már. Sajnos teljesen kiszámítható volt.

 

 

Kezdjük a báros jelenettel, úgy is az a leginkább kritikus pont. Nekem tetszett, ezen a ponton érdeklődve hallgattam, bár megmosolyogtató volt az a számos nyitott jelenet, ami persze szükségszerű volt, hogy a végén beleszuszakolják a csavart a sztoriba. Amikor nem látszódott az arca a szereplőnek, nem hallatszott a hang, biztos voltam benne, hogy valaki olyan szereplő fog beköszönni, akit ismerünk, abból meg ugye nem volt túl sok. Az első csavar, hogy saját magával jön össze. Már itt megbukik az egész. Az ember azért észrevenné ilyen helyzetben, hogy saját magával folytat szexuális viszonyt. Az ember többől áll mint az elsődleges nemi jelleg... jelentkezzen, aki nem ismerne magára egy anyajegyről, stb. Az alapcsavar tehát meglehetősen hiteltelen.

 

Innentől kezdve pedig gyenge lábakon áll a film, főleg, hogy mindent egyetlen szereplőre fűznek fel. Érdekes koncepció, beleértve az arc váltást, de kiszámítható, és nem is túl kreatív. Ahogy az sem, hogy végül a robbantó is ő maga. Sokkal többet ki lehetett volna hozni. Nem értem, hogy ha időhurkokban gondolkodunk, miért ragadnak le a készítők a sablonos csavarokon, amikor kvázi bármit fel lehetne építeni egy kis kreativitással?

 

 

Ennél sokkal többet vártam. 4/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem :)

Hiába, nem vagyunk egyformák, a Nebraskát alig bírtam végignézni, viszont szerintem A nő egy nagyszerű alkotás :) A Locke a gépemen van, már csak meg kell néznem, a hétvégén sort kerítek rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem :)

Hiába, nem vagyunk egyformák, a Nebraskát alig bírtam végignézni, viszont szerintem A nő egy nagyszerű alkotás :) A Locke a gépemen van, már csak meg kell néznem, a hétvégén sort kerítek rá.

 

Köszönöm!

 

Igen, mindenki más, mindenkire más ingerek hatnak egy-egy filmnél - és amint látható, nekem sem épp közízlésem van. Mindenestre ötletmerítés céljából használd egészséggel!

 

Meg persze a többiek is. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, hát senki sem akar velem vitázni Időhurok témában? Pedig már éleztem az érveimet. :)

 

 

Ha ennyire nem is lesújtó a véleményem, de nekem sem tetszett maradéktalanul... sőt.

 

Meg hát ... ITT egész jól kiírtuk magunkból a dolgokat, ha gondolod, olvasd el. De akár be is csatlakozhatsz... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem baromira érdekel. Köszi. Mindet meg fogom nézni. Oltárian kezdek kiábrándulni a blockbusterekből a 800.-adik ugyanolyan filmtől. Te mindig jókat ajánlasz ami megmozgatja az embert.

 

 

Köszi. Ez jól esett! :)

 

Aztán majd néhány gyorsértékelésre számítok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem baromira érdekel. Köszi. Mindet meg fogom nézni. Oltárian kezdek kiábrándulni a blockbusterekből a 800.-adik ugyanolyan filmtől. Te mindig jókat ajánlasz ami megmozgatja az embert.

Azért majd a rossz filmek listáján szereplő A nő című filmet is nézd meg, a saját ajánlásomra :) Nálam TOP5-ös volt tavaly.

A blockbusterekből pedig válogatni kell, és akkor nem ábrándulsz ki :)

 

Megnéztem az Interstellart, remek film volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.