Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ez kb. annyira hangzik érdekesen, mint hogy egy fűszál lengedezik a mezőn.

 

SZERK: belenéztem az előzetesbe...háááát nem tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek. Iszonyatosan gagyi sz*r. :D

 

 

Színes Pirx kapitány... :)

 

Engem egyébként leginkább az angolul beszélő magyar színészek zavartak. A történet bármennyire sablonos, van benne potenciál (finomítás után), a látványból meg még akármi is lehet... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én végi kuncogtam. Talán a magyar színészek miatt, és hogy látszik néhányan nincsenek a CGI-hoz szokva. :D (vagy csak simán rossz a CGI) :) Nemtudom. Mindenesetre azért szép próbálkozás. :D 100000et összeszedni nem lesz egyszerű. Ráadásul az elején szoktak sokat adni, és már 2 napja megy és alig jött be valami. Hát nem hiszem hogy ez össze fog jönni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én végi kuncogtam. Talán a magyar színészek miatt, és hogy látszik néhányan nincsenek a CGI-hoz szokva. :D (vagy csak simán rossz a CGI) :) Nemtudom. Mindenesetre azért szép próbálkozás. :D 100000et összeszedni nem lesz egyszerű. Ráadásul az elején szoktak sokat adni, és már 2 napja megy és alig jött be valami. Hát nem hiszem hogy ez össze fog jönni.

Ez egyáltalán nem igaz, rengeteg projekt pont, hogy a végén lódul be. Amúgy ez egy elég régi projekt, már 2013-ban is járt a Kickstarteren, akkor mondjuk jelentősen kevesebb összeget próbáltak összeszedni, mindössze 1500 fontot, kaptak 2800-at. Ami videó itt van, azt abból fejezték be, mármint az effekteket, a nyersanyag már 2013-ban kész volt. Szóval ez nem a kész filmből van, ne vonjatok le belőle semmiféle következtetés, legalábbis ne többet, mint egy teaserből, de még annyit sem. Ez csak egy promóciós anyag, amivel már elkezdhetnek kilincselni. Ráadásul nem csak a Kickstarteren fognak gyűjteni, produkciós cégeknél is szeretnének majd kilincselni ezzel a videóval és a forgatókönyvvel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez egyáltalán nem igaz, rengeteg projekt pont, hogy a végén lódul be.

Az az igaz, hogy a projecktet nagyon nagy százaléka az első pár napban már behozzák a pénz jelentés részét, majd leül és a végén megint megnyomják. Minden nap fent vagyok az oldalon, csináltam is már KSt, és fogok is még remélem. De persze vannak olyan is, amik csak a végén indulnak be, de ez egy kisebb %. Ráadásul a két hónap elég sok idő, amit megadtak, viszont ha elég jól be lett itt ott promózva, és már sokan ismerik, akkor van esély. Meglássuk mire lesz elég. Mindenesetre én kíváncsi vagyok összejön e.

 

Amúgy érdekes ez a KS, meg ki hogy gondolkozik. Csomó diagrammot láttam. Vannak olyanok amik akkor kapják a legtöbb zsét, amikor már megvan a pénz rá. Amint sikeres, máris mindenkit érdekel. :) Persze a sikeres projekteket nagy%ban már hónapokkal, évekkel korábban elkezdik promózni. Vannak csak a KSre alakult PR cégek. Lol.

Szerkesztve: - kudar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mindenség elmélete:

Abszolút szívbemarkoló történet, jó alakításokkal, megfelelő arányba osztva a tudományt és a betegséget, illetve a családi drámát.

Eddig is kedveltem Hawkingot és a munkásságát, de most még közelebb jött.

Eddie Redmayne zseniális volt! :clap: Már a katedrálisban is jó volt, de ezért megérdemelte az Oscart! -elvégre nem "nyomta fullba a kretént"!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudósként nehéz is lett volna :P Oks, tudom, hogy érted :) Hasonlókat gondolok én is a filmről, nemrég megnéztem ismételten, és másodszorra jobban tetszett. Sajnos nem sokat tudtam Hawkingról előtte, de mostanában utána olvastam egy keveset. ER valóban nagyon jó volt A katedrálisban, én az énekhangjába "zúgtam bele" kb. két éve, azóta igyekszem nem szem elől téveszteni, hogy jön-e újabb mozija :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Forgattam vele együtt, a kamerákon túl unszimpatikus személy. Ettől függetlenül, A mindenség elméletét örömmel fogom megnézni (ha addig lesz kivel), mert Hawking szerintem korunk egyik legnagyszerűbb gondolkodója, fizikus és filozófus egy személyben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddie Redmayne zseniális volt! :clap: Már a katedrálisban is jó volt, de ezért megérdemelte az Oscart! -elvégre nem "nyomta fullba a kretént"!

Szerintem is! :) A katedrálisban láttam először, és remek választás volt Jankó/Jack szerepére. Bár abban a sorozatban minden szinészválasztásról el lehet ezt mondani. :)

 

 

Tudósként nehéz is lett volna :P Oks, tudom, hogy érted :) Hasonlókat gondolok én is a filmről, nemrég megnéztem ismételten, és másodszorra jobban tetszett. Sajnos nem sokat tudtam Hawkingról előtte, de mostanában utána olvastam egy keveset. ER valóban nagyon jó volt A katedrálisban, én az énekhangjába "zúgtam bele" kb. két éve, azóta igyekszem nem szem elől téveszteni, hogy jön-e újabb mozija :)

Az énekhangját még csak szemelvényesen hallottam, de tényleg jó. :) Egyébként a beszédorgánuma is megmarad az ember fülében, mert szokatlanul mély és kissé érdes, és nem ezt várnám, amikor ránézek. Karakteres hangja van. :)

 

 

Forgattam vele együtt, a kamerákon túl unszimpatikus személy.

Gondolom, akkor épp A katedrális forgatásán voltatok mindketten. Statiszta voltál ott is? Ha igen, milyen szerepben? :)

Egyébként, hogy milyen ember civilben, az egész más dolog. Annyira nem is érdekel, a lényeg, hogy a vásznon legyen jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondolom, akkor épp A katedrális forgatásán voltatok mindketten. Statiszta voltál ott is? Ha igen, milyen szerepben? :)

Egyébként, hogy milyen ember civilben, az egész más dolog. Annyira nem is érdekel, a lényeg, hogy a vásznon legyen jó.

Három éve is itt forgatott Magyarországon, a Birdsong c. I. vh-s BBC-dráma főszereplője volt, azon voltam statiszta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az énekhangját még csak szemelvényesen hallottam, de tényleg jó. :) Egyébként a beszédorgánuma is megmarad az ember fülében, mert szokatlanul mély és kissé érdes, és nem ezt várnám, amikor ránézek. Karakteres hangja van. :)

Így van, mást vár az ember, és a beszédhangját is nagyon szeretem. Emiatt kaptam agybajt, hogy a Jupiter.... szinkronosan ment a moziban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van, mást vár az ember, és a beszédhangját is nagyon szeretem. Emiatt kaptam agybajt, hogy a Jupiter.... szinkronosan ment a moziban.

 

Hehe, én alapban agybajt kaptam a faszitól... :roll:

 

Szerintem - de természetesen csakis szerintem!!! - Cumberbatch jobb volt a Kódjátszmában, mint ez a ripacs, s túl jó véleményem összességében az A mindenség elméletéről sincs. A nyomi meg - háát nem tudom. Maradi vagyok, nálam még mindig nem jön ki semmi a fekete lyukból, hiába is próbál ezzel Hawking meggyőzni. :peace:

 

De Ti, lányok, biztos máshogy látjátok a dolgokat. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kalózok megint szélárnyékból előztek:

Az öt sereg csatája lett tegnap elérhető -meglepő módon-, úgy hogy lehet újranézni, pótolni! ;)

 

Amúgy nem tudja valaki, hogy magyarul ki a sárkány hangja?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kingsman - Ha nem idén mutatnák be az új Star Warst akkor azt mondanám: kicsi az esélye, hogy idén ilyen szórakoztató blockbustert lássak. Tavaly nagyon élveztem a Galaxis őrzöit, de a Kingsman humorban, ötletekben simán megeszi reggelire.

Pláne jól jött egy ilyen sűrű héten mint a mostani. Ma is hajnali 1-kor keltem, hogy kész legyek egy munkámmal. Kész orvosság volt ez a film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Kingsman egy hatalmas film (azon kevés filmek egyike, amiket 2x is megnéztem moziban), és én azt tapasztalom, hogy itthon nem kapta meg a neki illő hype-ot. Egyedül azt sajnálom, hogy nem volt alkalmam eredeti szinkronnal megtekinteni, pedig Colin Firth úri angol akcentusa Samuel L. Jackson "gettó amcsijával" biztos sokat dob a filmélményen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekek, Neil Blomkapm ide vagy oda, ez a Chappie katasztrofális lett... :roll:

Szerintem Blomkamp már az Elyziummal leszerepelt. A Chappie már csak azt bizonyítja, hogy nem Hollywood telepedett rá, ha nem ő tehetségtelen. Mindent, amit tudott, azt letudta a District 9-nal.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.