Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Egy jelenet van a stáblista közben. Kicsit fejvakarós jelenet.

 

Az Infinity Gauntletet korábban a Thorban lehetett látni Asgardon Odin trófea termében, ahol a pörölyt és a Casket of Ancient Winterst is tárolták. Most meg Thanos kiveszi a saját széfjéből. Oké, elég felfordulás volt már Asgardon, ráadásul a jelenlegi uralkodó - Loki - Thanos szövetségese.

 

Ami az Age of Ultront ismeri. A második fázisból nem veri számomra a Thor: The Dark Worldot, de egy kicsit sem csalódtam benne. Talán kicsit zsúfolt, sok a szereplő (rengeteg régi tér vissza és számos új is megjelenik), sok szál fut össze (nem csoda, hogy a közvetlen előzményt inkább már az Agents of S.H.I.E.L.D.-ben csinálták meg), sok szálat nyit meg, miközben az aktuális eseményeket is kezelnie kell. Két esetben kifejezetten éreztem, hogy kivágott jelenetre utalnak a szereplők. Szóval nem csodálom, hogy az Infinity Wart már két részre vágták - ezt még ugyan nem kellett volna, de lazán elbírna még fél órát. Iszonyú sok minden fog egybefutni. De összességében remek kis film, méltó zárása lenne a második fázisnak... Ha nem jönne az Ant-Man, ami ezután laza levezetés lesz, vagy nem tudom. Ezután már nem tudom elképzelni, hogy visszatérünk egy magányos hőshöz. Na, majd nemsokára összerittyentek egy részletesebb kritikát is. Összességében, az elsőnél nem jobb, de a második fázisban majdnem a legjobb - kicsit ellentmondásos a dolog, de mint szórakoztató mozifilm, az első rész jobban összefogott volt, viszont történetében, karaktereiben és hangulatában a második fázis profizmusát hozza.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy jelenet van a stáblista közben. Kicsit fejvakarós jelenet.

 

Az Infinity Gauntletet korábban a Thorban lehetett látni Asgardon Odin trófea termében, ahol a pörölyt és a Casket of Ancient Winterst is tárolták. Most meg Thanos kiveszi a saját széfjéből. Oké, elég felfordulás volt már Asgardon, ráadásul a jelenlegi uralkodó - Loki - Thanos szövetségese.

 

 

Legfrissebb ismereteim szerint, két jelenleg ismert Infinity Gauntlet létezik az MCU-ban: az egyik az Odin páncéltermében látott darab, míg a másik Thanos birtokában.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Istenem, hogy én mennyire rühellem ezeket a sz*rokat. :D Sokszor azt se tudom miről beszél aki a filmekről ír. :para: Atomot nekik.....atomot a bestiáknak. Whedont meg takarítsák el az EPIX mellől de gyorsan.

Téged megkértek, hogy szóljál rám, ne szidjam folyton folyvást a Prometheust, mert az emberek agyára megy. Én kit kérhetek meg, hogy rád szóljon, hagyd már abba az MCU szidalmazást, mert az agyamra megy? :hmm::chainsaw::fuck2::P Ha nem tetszik, nem kell megnézni, nem kell hozzászólni. Ha hozzászólsz, legalább ne trollkodj, hanem valami konstruktívval járulj hozzá.

 

 

Legfrissebb ismereteim szerint, két jelenleg ismert Infinity Gauntlet létezik az MCU-ban: az egyik az Odin páncéltermében látott darab, míg a másik Thanos birtokában.

 

Ez új infó. Meg kicsit túlbonyolítaná a dolgot, pláne, hogy eleddig a filmekben erre nem történt utalás. :hmm: Persze, nem is kizárt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy engem sikerült Whedonnak átvernie, mert végig azt hittem...

 

hogy végül Barton ügynök hagyja ott a fogát. Ha csak úgy hirtelen a semmiből behoznak egy ilyen érzelmi hátteret, mint egy barátnő vagy (az esetünkben) egy család, akkor általában attól a személytől kell búcsút intenünk. És a végén még rá is játszott Joss, hogy itt most Sólyomszemnek annyi.

De ha már a hirtelen behozott dolgokról beszélünk, nekem nagyon nem tetszett a Romanoff-Banner szerelmi szál. Teljesen megalapozatlannak éreztem, ami egy kissé idegen egy MCU filmtől. Mert itt aztán tényleg évekkel előre mindent előkészítenek/utalgatnak dolgokra, de ez annyira a semmiből jött...

 

 

Szerk.:A Sky által említett dologról meg itt egy cikk

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Téged megkértek, hogy szóljál rám, ne szidjam folyton folyvást a Prometheust, mert az emberek agyára megy. Én kit kérhetek meg, hogy rád szóljon, hagyd már abba az MCU szidalmazást, mert az agyamra megy? :hmm::chainsaw::fuck2::P Ha nem tetszik, nem kell megnézni, nem kell hozzászólni. Ha hozzászólsz, legalább ne trollkodj, hanem valami konstruktívval járulj hozzá.

 

Ez van ecsém. :D Te anti prometheus fan vagy én meg anti képregényes fan. Szokj hozzá. :) Nem akarom fokozni a feszekót de tudod, hogy mi a véleményem a Firefly franchise -ról? ;) Szóval Whedon -t akkor lássam az SW közelébe amikor Kirk kapitányt egy csillagromboló hídján.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hú, Dzséjt, köszi az infókat! Alig várom, hogy megnézzem a filmet. Úgy volt, hogy tegnap látom, de úgy felfáztam, hogy 30 percet se tudok egy ültő helyemben ülni, nem hogy 150-et... :(:cry:

 

De már nagyon várom, hogy lássam, talán vasárnap összejön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy engem sikerült Whedonnak átvernie, mert végig azt hittem...

 

hogy végül Barton ügynök hagyja ott a fogát. Ha csak úgy hirtelen a semmiből behoznak egy ilyen érzelmi hátteret, mint egy barátnő vagy (az esetünkben) egy család, akkor általában attól a személytől kell búcsút intenünk. És a végén még rá is játszott Joss, hogy itt most Sólyomszemnek annyi.

De ha már a hirtelen behozott dolgokról beszélünk, nekem nagyon nem tetszett a Romanoff-Banner szerelmi szál. Teljesen megalapozatlannak éreztem, ami egy kissé idegen egy MCU filmtől. Mert itt aztán tényleg évekkel előre mindent előkészítenek/utalgatnak dolgokra, de ez annyira a semmiből jött...

 

 

Szerk.:A Sky által említett dologról meg itt egy cikk

Pedig az a szál már meg lett alapozva a The Avengersben. :)

 

Barton halála bennem is felmerült, csak sajnos elolvastam, kik lesznek a Civil Warban, így tudtam, hogy Barton nem halhat meg. Plusz, a lista alapján sajnos azt sem volt nehéz kitalálni, ki hal meg, mivel egyedül Quicksilver ne volt rajta. Amúgy szvsz. én is bevettem volna. Szépen meg lett csinálva.

 

 

Ez van ecsém. :D Te anti prometheus fan vagy én meg anti képregényes fan. Szokj hozzá. :) Nem akarom fokozni a feszekót de tudod, hogy mi a véleményem a Firefly franchise -ról? ;) Szóval Whedon -t akkor lássam az SW közelébe amikor Kirk kapitányt egy csillagromboló hídján.

Amit őszintén szólva, baromira nem értek. Anti képregény fan volnál, amikor kis híján leharaptad a fejem, amikor rosszat mondtam a The Dark Knight Rises, aminek idején majdhogynem másról sem írtál ebben a topicban? És nem szidalmaztad, sőt, még olyan is elhagyta a billentyűzeted, hogy alig várod, hogy megvedd a trilógiát BD-n. Meg tudomásom szerint, szereted a Men in Blacket, ráadásul hozzám hasonlóan, a kettő is tetszett. Légy erős, a Man in Black Marvel-képregény. A Man of Steelt sem szidtad, mint a bokrot. Hogyan is vagy akkor képregény-film antifan, amikor többet is dicsérsz, az egyikről meg majdnem ódákat zengsz?

Ráadásul az utolsó indokod a képregényfilmek ellen, ugye ez volt: "Mert nem érdekelnek komolyabban és szerintem egy felfújt luftballon az egész, ezáltal üres is. Nem tudom beleélni magam. Ezeket pusztán amerikai termékeknek vallom ellentétben pl. az SW -vel ami egyértelműen multikulturális." Na most, ezt állítani a fentiek után, hát nonszensz. Ezek szerint mégis bele tudod élni magad egyikbe-másikba, mégis van olyan, ami nem kicsit, hanem nagyon érdekel. Az, hogy üres, erősen vitatható, hiszen ugyanazon konstans egyetemes értékek vannak benne, ami a Star Warsban is. És a Star Wars baromira, tényszerűen, egyértelműen amerikai termék. Na meg, még ha mindez, amit elmondtál, nem lenne megcáfolható korábbi megszólalásaid alapján, akkor is, azért, mert téged nem érdekel, mert te nem tudod beleélni magad, miért sz*r az egész? Ez inkább csak a neked nem tetszik, azt jónapot kategória. Én legalább nem személyes ízlések alapján mondom, hogy rossz film a Prometheus, hanem mert tényleg az. Pech, hogy egyben nem is szeretem. De a 2001: Space Odyssey-t sem szeretem, ettől még nem írom le ötvenötször, hogy sz*r az egész. Mert nem az. A Transformers meg egy pocsék film, mégis imádom. Ízlés és minőség között érdemes lenne különbséget tenni. ;)

A multikulturális megjegyzést sem igazán értem. Mitől nem multikulti az MCU? Mint írtam, az egyetemes mondanivalója ebben is benne van: légy jó, a zsarnokság rossz, védd a gyengét, őrizd a békét (akár fegyverrel is), stb. Remélem legalábbis, hogy ezek egyetemes értékek és nem valamilyen országhoz köthetőek. Emellett a The Winter Soldierben már van társadalomkritika, a sorozatokban pedzegetik a faji előítéleteket, a Civil Warban a politika is erősebb lesz, az Agent Carterben a nembeli megkülönböztetések is dominálnak. És még műfajilag is igen változatos, a techno-thriller rajongói ugyanúgy megtalálhatják a számításaikat, mint az űropera rajongói. Legfeljebb a keményvonalas sci-fi rajongók esnek pofára, de azok a Star Warst is nagy ívben kerülik.

Szereplőkről lenne szó? Nos, tény, elég sok az amerikai az MCU-ban, elvégre amerikai termék, de azért ássuk csak kicsit a mélyére a dolognak. Natalia Romanoff orosz, Thor asgardi, Jane Foster, Lance Hunter, Peggy Carter, Jarvis és Jemma Simons angol, Erik Selvig svéd, Melinda May kínai, Daisy Johnson egyharmad részt kínai, egyharmad részt idegen, Feketepárduc wakandai, Pietro és Wanda Maximoff sokoviai, Ho Yinsen afgán. Csak sokadik mellékszereplő, de érdekességként: Jarvis felesége az Agent Carterben magyar. Emellett S.H.I.E.L.D.-et egy nemzetközi tanács vezette.

A helyszínekkel van baj? Az Iron Man egy része Afganisztánban játszódik. A The Incredibel Hulk cselekményének első fele Brazíliában és Mexikóban zajlik, a végén kiruccanunk Kanadába. Az Iron Man 2 elugrik Monacóba. A Thor eseményei részben Asgardon és Jotunheimen folynak, sőt, van egy kis kikacsintás Norvégiára is. A Captain America: The First Avenger legnagyobb része Angliában, Franciaországban, Németországban, Norvégiában és Svájcban játszódik. A The Avengers egy rövid időre visszatér Németországba, és tesz egy kitérőt Oroszországba, Indiába és a Szentélybe. A Thor: The Dark World tetemes része Asgardon, Vanaheimen és Svartalfheimen játszódik, utána a maradék - rövid jotunheimi és tudástéri kitérővel - Angliában. A Guardians of the Galaxy meg ugye úgy nagyjából tíz perc után elhagyja a Földet, onnantól kezdve vissza sem tér, de bejárjuk Xandart, a Tudástért, a Kylnt, a Moragot, a Szentélyt. Az Avenger: Age of Ultron főleg Sokoviába és Észak-Afrikába helyezi a cselekményt. Az Agents of S.H.I.E.L.D. pedig két évad alatt az egész világot bejárta már. Filmekben egyedül az Iron Man 3 és a Captain America: The Winter Soldier nem hagyja el az Egyesült Államok területét - bár utóbbi flashbackben visszatér az Alpokba és egy rövid kiruccanást tesz nemzetközi vizekre -, sorozatban meg tudtommal csak a Daredevil köti magát a kontinenshez (annak még csak az első részét láttam).

Szóval, mondanivalóilag, karakterileg és helyszínileg is eléggé multi szerintem az MCU. Mivel a Földhöz és az emberiséghez kötött, természetesen azért nem annyira, mint a Star Wars, elvégre az réges-régen játszódik, egy messzi-messzi Galaxisban, de úgy érzem, az, hogy színtiszta amerikai lenne, dőre feltételezés és pláne nem jelenti azt, hogy valami ettől már sz*r.

A Firefly-utálatodat sem sikerült még földre vinnem, mert sosem írtad le, miért gyűlölöd zsigerből. Az megvan, hogy egyszer valamilyen noname kritikus valahol "mamársenkinememlékszikhol" weboldalon kritikájában belefogalmazta, hogy a Firelfy jobb, mint a Star Wars - amit én is kalapos baromságnak tartok, mivel enyhén szólva is más produkciók, és még ha mindkettő mozifilm és űropera lenne, a Firefly akkor sem érne fel ebben a formában a Star Warshoz -, te akkor ezen kiakadtál, és azóta jó szót nem szóltál se Whedonról, se a Firefly-ról. A Serenity tényleg nem sikerült jól, teszem hozzá, pusztán az alapján én sem engedném az SW közelébe.

Viszont az is biztos, hogy ha tényleg ő akarja csinálni az ep9-et, ő fogja csinálni az ep9-et. A Disney a 1,5 milliárdot termelő The Avengers és a már most 700 milliónál járó Age of Ultron hülye lenne az útjába állni. Már csak azzal a ténnyel rekordokat döntene, hogy Star Wars és Whedon rendezi. Azt talán már csak az múlná felül, ha James Cameron rendezne Star Warsot. Mellesleg, én díjaznám az ötletet, Abrams, Whedon és Cameron azok, akik szerintem a jelenlegi rendezők közül Lucashoz méltó SW-t tudnának készíteni.

 

Kicsit off fejtegetés még, ha már így szóba került. Ezt az "én gyűlölöm a képregényeket, meg üres, semmitmondó baromságoknak tartom őket, mert amerikai" hozzáállást mindenki részéről nemhogy gyerekesnek, de elég begyepesedett gondolkodásnak tartom. Bár a mai képregényforma valóban az Egyesült Államokban fejlődött ki, gyökerei európaibbak már nem is lehetnének. Másrészt, azért Európa nagyon nincs lemaradva az Egyesült Államoktól. Még az idősebb korosztálynak is ismerősen csenghetnek az olyan nevek, mint Lucky Luke (belga - 1946), Asterix (francia - 1959), Tintin (belga - 1929). Az első amerikai szuperhős képregény, Doctor Occult 1935-ben jelent meg, tehát Tintin még meg is előzte, de Lucky Luke is csak tizenegy évvel maradt le, ami nem egy nagy dolog. Hogy ők nem szuperhősök? Nem-e? Luke megelőzi az árnyékát pisztolypárbajban, Asterix szuperszériumtól emberfeletti erőre tesz szert (Obelix meg ugye egy baleset miatt kisbaba kora óta szupererős), Tintin meg tizenéves korában egyedül él, dolgozik, autót vezet, fegyvert használ, mi ez, ha nem a szuperintelligencia jele.

Érdekes tény, hogy az első szuperhős, Spring-heeled Jack 1840-ben jelent meg a Spring-Heeled Jack, the Terror of London című színdarabban, Angliában. John Carter, az első amerikai szuperhős csak 1911-ben jelent meg, a sorban harmadikként (őt még megelőzte a francia, 1903-ban megszületett Scarlet Pimpernel). Mellesleg, ezek egyike sem képregény.

Szóval látható, hogy a képregények gyökere Európában van, s bár az Egyesült Államokban nyert táptalajt, Európa nem csak megelőzte különleges képességű hősökkel, még képregényben is előbb volt szuperhősünk, és bizony Európában sem szokatlan az egész - persze Európa felvilágosultabb, nyugatibb felén, nem az olyan helyeken, mint Magyarország.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

de mint szórakoztató mozifilm, az első rész jobban összefogott volt, viszont történetében, karaktereiben és hangulatában a második fázis profizmusát hozza.

Hasonló járt a fejemben tegnap. És nekem pont az összefogottság hiányzott, az viszont nagyon. Tegyük hozzá, hogy első nézésre az A1 sem fogott meg annyira. Másodjára már jobban tudtam értékelni, és ez biztosan így lesz az A2 esetében is. De egyelőre van némi zavar bennem, mert hiába nagyon látványos, humoros, a történet sem rossz, nagyrészt hozza, amit kell, mégis hiányérzetet hagyott maga után. És ez nálam mindig elég nagy baj egy film megítélésének szempontjából.

Túl sok a karakter egy filmre, mi lesz még, ha jönnek a többiek? Most is több újat kaptunk, akikre nem jutott sok idő, mert közben törődni kell a régiekkel is, nem lehetnek csak szimplán asszisztensek. Sok rohanás volt egyik eseményből a másikba, pedig úgy gondolom, hogy nem szimpla átlag MCU-nézőként ültem be a filmre, mégis néha kapkodni kellett a fejemet. Habár aki csak a látvány miatt nézi meg átlag nézőként, valószínűleg jobban szórakozik rajta. Azt hiszem, az Avengers (is) jobban működne sorozatként... több filmidővel.

 

És nagyon sajnáltam az új srác halálát, bár túl sokat nem mutatott meg a karakteréből :(

 

 

Téged megkértek, hogy szóljál rám, ne szidjam folyton folyvást a Prometheust, mert az emberek agyára megy. Én kit kérhetek meg, hogy rád szóljon, hagyd már abba az MCU szidalmazást, mert az agyamra megy? :hmm::chainsaw::fuck2::P Ha nem tetszik, nem kell megnézni, nem kell hozzászólni. Ha hozzászólsz, legalább ne trollkodj, hanem valami konstruktívval járulj hozzá.

Jelentkezem a posztra!! Engem nem zavar annyira, ha összekapok Odyval valamin (bocsi!!), különben meg nagyon járt az agyam azon a hozzászólást látva, hogy valamit kéne reagálni :)

Szóval Ody, tetszik vagy nem, itt bizony jó néhányan kedveljük az MCU-t, és a továbbiakban is éppen eleget fogunk róla beszélni :P Sőt ezek után nyugodt szívvel lehet a Prometheust is szidni nyilvánosan, persze konstruktívan, nem pedig úgy, ahogy Te tetted lentebb az MCU-val. Jó példa, mert én sem rajongok érte :D

 

Ízlés és minőség között érdemes lenne különbséget tenni. ;)

Sajnos az emberek kb. 99,**%-a nem tud különbséget tenni a kettő között, és ez már nagyon sokszor kiderült ezen a fórumon.

Szépen levezetted azt, amire korábban 3 mondat erejéig utaltam ugyanezen témakör megvitatásakor. Eh, néha nem ártana kicsivel több időt szánnom arra, hogy rendesen megírt érveléseket rakjak be a fórumra...

 

Jut eszembe, Dzséjt, neked is szinkronosan volt szerencsétlenséged a filmhez? A Hidra-bázisnál majd' leestem a székemről :sick: Másrészt szinte mindenki idegenül hangzott számomra, némelyik színészt még soha nem hallottam szinkronnal, nálam ez elvett egy fokot az élvezhetőségből :( És nem a megrögzött szinkronutáló szól belőlem (csak majdnem), de egyszerűen nem ehhez vagyok szokva, és nem is ez a film lesz az, ami valamelyest jobbít a véleményemen. Sajnos nem.

 

Hú, Dzséjt, köszi az infókat! Alig várom, hogy megnézzem a filmet. Úgy volt, hogy tegnap látom, de úgy felfáztam, hogy 30 percet se tudok egy ültő helyemben ülni, nem hogy 150-et... :(:cry:

Donát, jobbulást! Remélem, hamarosan rendben jössz. Nagyon kényelmetlen egy probléma ez.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól van örülök hogy más is így látja mint én. Nagyon kevés volt az idő ennyi karakterre és szerintem emiatt lett összecsapott picit a sztori is. Túl gyorsan történtek az események, és ezért is voltak benne olyanok, aminél azért utólag csak néztem.

 

Számomra pl nem tetszett hogy Ultront nagyon könnyen le lehetett győzni mint főellenséget, ami nem is lenne baj hisz létrehozza a testőrér, a legyőzhetetlen robotot Víziót, akit azonnal el is lopnak tőle. :D Kemény kettő robotott vitt magával erre a fontos küldetésre? :D Jó persze titkos küldetés... :) Viszont arra tényleg nem számítottam és nagyon tetszett, hogy szépen felvezették Hawkeye halálát, és mégsem ő halt meg...na az a csavar tetszett. Persze egyik halálnak sem örülök mert Higanyszál mégis remek lett, annak ellenére hogy a promókban nem tetszett.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jut eszembe, Dzséjt, neked is szinkronosan volt szerencsétlenséged a filmhez? A Hidra-bázisnál majd' leestem a székemről :sick: Másrészt szinte mindenki idegenül hangzott számomra, némelyik színészt még soha nem hallottam szinkronnal, nálam ez elvett egy fokot az élvezhetőségből :( És nem a megrögzött szinkronutáló szól belőlem (csak majdnem), de egyszerűen nem ehhez vagyok szokva, és nem is ez a film lesz az, ami valamelyest jobbít a véleményemen. Sajnos nem.

Sajnos igen. Az eddigi MCU-szinkronokkal nem volt különösebb bajom. Jó, sok a félrefordítás és sok karakternek a hangja is nagyon idegen, de azért hozott egy elfogadható szintet. Itt viszont valamit nagyon elszúrtak. Még a már bejáratott hangok sem tudták hozni a formájukat, ráadásul sokszor olyan érzésem volt, hogy a beszédhang kilóg a környezetből.

 

Jól van örülök hogy más is így látja mint én. Nagyon kevés volt az idő ennyi karakterre és szerintem emiatt lett összecsapott picit a sztori is. Túl gyorsan történtek az események, és ezért is voltak benne olyanok, aminél azért utólag csak néztem.

 

Számomra pl nem tetszett hogy Ultront nagyon könnyen le lehetett győzni mint főellenséget, ami nem is lenne baj hisz létrehozza a testőrér, a legyőzhetetlen robotot Víziót, akit azonnal el is lopnak tőle. :D Kemény kettő robotott vitt magával erre a fontos küldetésre? :D Jó persze titkos küldetés... :) Viszont arra tényleg nem számítottam és nagyon tetszett, hogy szépen felvezették Hawkeye halálát, és mégsem ő halt meg...na az a csavar tetszett. Persze egyik halálnak sem örülök mert Higanyszál mégis remek lett, annak ellenére hogy a promókban nem tetszett.

 

Nekem négy dolog volt, ami így nem jött be a zsúfoltság miatt.

 

1. Romanoff mondja, hogy Ultron nemrég beszédet idézett a nagyvilághoz. Ezt kihagyni elég nagy baromság volt.

2. Hogy a francba kerültek az ikrek Ultronhoz? Ultorn az egyik pillanatban egy félig lerombant gép, a következőben gépistenként fogadja az ikreket. Hogyan szereztek róla tudomást a tesók? Miért keresik fel? Ultron miért fogadja őket?

3. Strucker báró halála, bár ez inkább csalódás volt. A The Winter Soldier és az Agents of S.H.I.E.L.D. után azt hittem, valami fő-alboss lesz, erre tíz perc alatt elfogják és off-screen kinyírják.

4. Thor és Selvig szála. Ez eredetileg hosszabb volt, kiterjedtebb álomjelenettel, Lokival felkészülés a Ragnarokra. De kivágták, és így viszont olyan súlytalan, érthetetlen lett. Ennyi erővel az új követ Thor látásból is felismerhette volna Vízió kobakjában, hiszen az előzőekben épp eleget foglalkoztak már vele, hogy ilyesmi ne essen nehezére.

 

Azért majd kíváncsi leszek a Civil Warra, hiszen ott még ennél is több karaktert kell kezelni. Abból kiderül, hogy a Russo tesók meg tudnak-e majd birkózni ezen a téren az Infinity Warral, bár úgy érzem, nagy segítség lesz abban, hogy két részre szedték.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ugyan nem, ha a film nem unalmas. Márpedig az Age of Ultron egy másodpercig sem az, sőt, éppen ez a baj, majdhogynem meg sem áll. A kihagyott részek is valószínűleg nem unalmasak, hanem érdekesek lennének. Megjegyzem, az unalmas jelenetek nem feltétlen jelenti azt, hogy nincs akció. Még akcióval teli jelenetek is lehetnek iszonyú unalmasak. Ott a Transformers 4, ritka unalmas film, és pont azt teszi azzá, hogy semmi sincs benne elhúzott, eltúlzott, értelmetlen akción kívül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mintha Emilia Clarke mellei megnőttek volna az éven folyamán. Trónok Harcában nem tünik ekkora nagynak #azéletnagydlilemmái

Dzséjt te nagy terminátor szakértő vagy. Ha John Connor a T3000-es, és van ugye a T1000-es, melyik lehet a T-2000-es? :hmm::P:o

wvbmad2.jpg

 

waqmJPQ.jpg

 

bX9077r.jpg

 

vGWilnX.jpg

 

NwVNvMC.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mintha Emilia Clarke mellei megnőttek volna az éven folyamán. Trónok Harcában nem tünik ekkora nagynak #azéletnagydlilemmái

Dzséjt te nagy terminátor szakértő vagy. Ha John Connor a T3000-es, és van ugye a T1000-es, melyik lehet a T-2000-es? :hmm::P:o

Egyértelmű, a sorozatgyártott TX. :P

 

Emilia Clarke úgy néz ki ezen a képen, mint akinek amputálták az egyik lábát, ráadásul a Photoshoppolt varázslatosan megnőtt melleire ható gravitációs erővel sem bír el, és éppen készül pofára esni. Schwarzenegger meg prezentálta a legbánatosabb képű Terminatort.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig az a szál már meg lett alapozva a The Avengersben. :)

Mely jelenetekre gondolsz, mert számomra az, amikor a roncsok alatt nézegetik egymást rögtön az előtt, hogy Bruce átváltozik, nekem édeskevés, mert abba sok mindent belelátok, de

szerelmet nem

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is kell semmilyen jelenetbe szerelmet belelátni, mert nincs is. Viszont vonzalom bőven van minden jelenetben, amiben együtt vannak.

 

Márpedig mindig együtt vannak, amikor Banner éppen nem Hulk - meg a végét leszámítva, amíg rövid időre elszeparálódik a többiektől. Már vonzódtak egymáshoz, ez a játékukból is lejön - meg Whedon módosította emiatt kicsit az összes köztük zajló párbeszédet is, miután meglátta együtt Ruffalót és Johanssont. De ugye a The Avengers óta eltelt három év, addig a vonzalom bőven szerelemmé érhetett.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindkettőre a válasz: Nick Fury. :P

 

Az oké, hogy Romanoffhoz minden faszi vonzódik fizikailag (azért a személyisége már nem valami megnyerő), meg Fekete Özvegy mindenkivel flörtöl - ezen a kapitány ugye még poénkodik is. De amikor egy teremben van Stark, Rogers, Thor és Banner, és a csaj mégis Bannerhez közeledik, az azért jelent valamit. Mondjuk Thorral egyszer sem flörtölt Romanoff, és miután felfedte a valódi kilétét, Starkkal sem. Sőt, utána már Stark sem rajong Romanoffért.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.