Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Doctor Strange

 

Hozza a megszokott Marvel színvonalat. A főgonosz sajnos megintcsak felejthető (ezen Mads Mikkelsen sem segít sokat), van egy jó jelenete Strange-dzsel, de kb. ennyivel ki is fullad. És ilyet nem szoktam mondani, de aki teheti 3D-ben nézze, mert a 2D-s vetítés után én bántam azt a "mínusz egy dimenziót". A film hihetetlenül látványos (ami a trailerben van, az smafu), így aki csípi az MCU-t, annak moziban kötelező.

Csatlakozom. :) Ma láttam IMAX-ben, és elképesztő volt a látványa! Számomra felülmúlt mindent, amit eddig moziban láttam ilyen szempontból, annyira jól sikerült kihasználni a dimenziók bemutatásában rejlő lehetőségeket. Abszolút moziban nézős, nem szuperhős rajongóknak is (mint jómagam)!

Tetszett a történet, Benedictnek pedig ez a karakter is nagyon jól áll, mondhatnám, hogy totál rászabták Strange figuráját. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várós továbbra is, de remélem ez már nem lesz bukta..

Anyagilag eddig egyik DC film se volt bukta ha esetleg arra gondolsz. Ha minőségre az már véleményesebb de sztem eddig egyik film se bukta, inkább csak nem felelet meg a nagyon magas elvárásoknak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok egy Marvel fanboy, alapvetően nincs problémám a DC-vel, de nekem ezek a jelmezek olyan gagyinak tűnnek. Pár jobban sikerült Batman öltözetet leszámítva legalábbis, valahogy a Marvelnél jobban eltalálják ezeket. Nincs igazán köze a filmjeik minőségéhez, csak észrevettem már korábban is, és most az új WW trailer alapján megint megütött kicsit. Úgy általánosságban azt érzem, hogy amíg Marvel fronton kifejezetten ritka az idétlenül kinéző karakter (pl. nekem Amerika Kapitány ilyen), addig a DC esetén ez épp fordítva van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet otthon akármilyen házimozi rendszer, az a látvány moziban lesz az igaz.

 

És ami a DC-t illeti, nem tudom, hogy mik azok a magas elvárások. Én annyit várok el egy filmtől, hogy ne legyen teljesen bugyuta, legyenek benne szerethető karakterek, valami épkézláb történet sem árt, esetleg megpróbálhat elgondolkodtatni, és legyen látványos. Ezek nem lehetnek ezek olyan ördöngős elvárások, hisz számomra a MCU filmek többsége megugorja ezeket.

 

És a DC filmek igenis bukták. Nem pénzügyileg, hanem kritikailag, és ezen sok vitatozni való nincs is

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2016-os Ghostbusters, röviden: nem jó film, de én többé-kevésbé élveztem. Hosszabban: Feig baromira nem tud egyensúlyozni a humor és a komolyság között, az altesti humor nekem még mindig nem humor, minden mellékszereplő kretén, néha a főszereplők is. A látvány viszont jó, és a négy csajszi is egész szerethető. Különösen Patty! Kritikám imitten olvasható, ha valakit bővebben is érdekel: Lightspeed. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én szeretem a DC filmeket, de a Bvs anyagilag bukás. Az egyik két legnépszerübb hőst összeeresztették egy filmbe, szerintem a Warner is több bevételt várt ettől.

873 millió dollárra nehezen lehet azt mondani hogy bukta. Az tény hogy a Warner többet akart de az biztos hogy nem lett veszteséges a dolog. Olyan értelemben bukta hogy sok pénztől elestek amit ez a film potenciálisan hozhatott volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Irigyellek. Én majdnem végig szenvedtem rajta.

Lelkileg én is erre készültem. Nagyon-nagyon rákészültem, sőt, már zsigerből gyűlöltem előre. Szerintem ez "mentette" meg a szememben a filmet. Na, azért nem fogom még egyszer megnézni a közeljövőben, és remélem, hogy soha a büdös életben nem fogják a Ghostbusterst ezzel a filmmel azonosítani. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pár napja néztem meg a Doctor Strange-t. Nagyon látványos volt. Nekem nagyon tetszett. Sima eredettörténet, töltelékfilmnek jó. Kíváncsi leszek a csapatos filmjeire. Főleg ha egy hozzáhasonló egoistával dolgozik majd mint Tony Stark. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma haverral megnéztük a Doctor Strange-t, szerintem nagyon jól sikerült. Látványos, hangulatos, BC-re szinte ráöntöttek Strange-t, és szerintem sokkal humorosabb, mint például az Ant-Man volt. Tökéletes kikapcsolódás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki látta:

Szerintetek, amikor Strange a kocsijában válogat az ajánlatokból, akkor a kísérleti páncélban gerincsérült ezredes Rhodes lehet? Mert nekem rögtön ő ugrott be, de olvastam olyan teóriákat is, hogy a film eleje a Vasember 2 idejében játszódott és a gerincsérül igazából a Hammer Industries egyik tesztalanya. Arra emlékszem, hogy több jelenetben is szerepelt az Avengers-torony, csak arra nem, hogy a balesett előtt is feltűnt-e, mert ugye az kizárná a Vasember 2-s elméletet

 

Ugye a Hydra már a Tél Katonája idején potenciális veszélyforrásnak tekintette Strange-t, pedig ha a film eleje is a "jelenben" játszódik, akkor annak idején ő még csak egy egyszerű idegsebész volt

 

 

Amúgy a héten tervezek mégegyszer elmenni rá a 3D miatt (ilyet sem csináltam még), és ezúttal hanyagolom az angol hang-lenygel felirat kombót is :hehe:

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki látta:

Szerintetek, amikor Strange a kocsijában válogat az ajánlatokból, akkor a kísérleti páncélban gerincsérült ezredes Rhodes lehet? Mert nekem rögtön ő ugrott be, de olvastam olyan teóriákat is, hogy a film eleje a Vasember 2 idejében játszódott és a gerincsérül igazából a Hammer Industries egyik tesztalanya. Arra emlékszem, hogy több jelenetben is szerepelt az Avengers-torony, csak arra nem, hogy a balesett előtt is feltűnt-e, mert ugye az kizárná a Vasember 2-s elméletet

 

Ugye a Hydra már a Tél Katonája idején potenciális veszélyforrásnak tekintette Strange-t, pedig ha a film eleje is a "jelenben" játszódik, akkor annak idején ő még csak egy egyszerű idegsebész volt

 

 

Amúgy a héten tervezek mégegyszer elmenni rá a 3D miatt (ilyet sem csináltam még), és ezúttal hanyagolom az angol hang-lenygel felirat kombót is :hehe:

 

 

 

Az a jelenet is 2016-ban játszódik. Mielőtt beszállt a kocsiba és a drága órái között válogat, látszik a vitrinben egy emléklapszerűség, amin 2016-os dátum van. Szóval a gerincsérült Rhodes ezredes. A telefonbeszélgetésközben kap egy másik ajánlatot is, egy csajba belecsapott a villám. Ő minden valószínűség szerint Captain Marvel.

 

Szerkesztve: - RacerX
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Strange

 

Jaja, az Rhodes volt. A villámcsapásos meg szerintem is Marvel lehet, bár kicsit korainak érzem. Ugyanakkor lehet, hogy az ő esetében, mint Pókemberében, nem eredettörténetet kapunk.

 

Strange még valóban nem volt mágus az Insight-projekt idején, de nem is azért tartotta fenyegetésnek a számítógép, hanem a tehetsége (kiemelkedő intelligencia, fotografikus memória) és az arroganciája miatt jósolta jövőbeli potenciális veszélyforrásnak. Legalábbis Fiege így magyarázta anno. És hát végül is nem tévedett az Insight. :)

 

Engem a filmben két dolog lepett meg. Az első, hogy az Eye of Agamotto az egyik végtelenség kő lett. Nem számítottam arra, hogy pont ebben a filmben kerül elő az egyik kavics. A Guardians of the Galaxy vol. 2-re és a Thor: Ragnarokra tippeltem volna a maradék kettő előkerülését.

 

A másik, hogy ezek szerint Strange-nek komolyabb szerepe lesz a Ragnarokban. Pletykálták, hogy feltűnik benne, de ez a zárójelenet sokkal többet sugall.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Strange

 

Jaja, az Rhodes volt. A villámcsapásos meg szerintem is Marvel lehet, bár kicsit korainak érzem. Ugyanakkor lehet, hogy az ő esetében, mint Pókemberében, nem eredettörténetet kapunk.

 

Strange még valóban nem volt mágus az Insight-projekt idején, de nem is azért tartotta fenyegetésnek a számítógép, hanem a tehetsége (kiemelkedő intelligencia, fotografikus memória) és az arroganciája miatt jósolta jövőbeli potenciális veszélyforrásnak. Legalábbis Fiege így magyarázta anno. És hát végül is nem tévedett az Insight. :)

 

Engem a filmben két dolog lepett meg. Az első, hogy az Eye of Agamotto az egyik végtelenség kő lett. Nem számítottam arra, hogy pont ebben a filmben kerül elő az egyik kavics. A Guardians of the Galaxy vol. 2-re és a Thor: Ragnarokra tippeltem volna a maradék kettő előkerülését.

 

A másik, hogy ezek szerint Strange-nek komolyabb szerepe lesz a Ragnarokban. Pletykálták, hogy feltűnik benne, de ez a zárójelenet sokkal többet sugall.

 

 

 

 

Én sejtettem hogy az egy végtelen kő lesz. Már csak a lélekkő kell, és ha H betűs neve lesz, akkor igazat nyer a THANOS teória. James Gunn rendező elmondása szerint a Galaxis Őrzői 2-ben nem lesz kő.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A film reklámjait elnézve én biztos voltam benne, hogy a Time Gem itt fog felbukkanni. Egyébként kissé már kezd furcsa lenni, hogy a galaxis legerősebb dolgainak az egyharmada jó ideig a Földön volt, és eddig csak az Power Gem nem tett látogatást nálunk :D Thanosnak nem is kellene semmit csinálnia, csak leruccanni a földre, és várni amíg felfedik magukat a kövek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

A film reklámjait elnézve én biztos voltam benne, hogy a Time Gem itt fog felbukkanni. Egyébként kissé már kezd furcsa lenni, hogy a galaxis legerősebb dolgainak az egyharmada jó ideig a Földön volt, és eddig csak az Power Gem nem tett látogatást nálunk :D Thanosnak nem is kellene semmit csinálnia, csak leruccanni a földre, és várni amíg felfedik magukat a kövek :D

 

 

 

 

Emlékeim szerint az Aether sem a Földön volt. :D De amúgy igen, kicsit fura hogy ebben a nagy galaxisban minden a mi bolygónkon van. :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.