Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

2018. 11. 22. - 22:07, kudar írta:

Huhh gyerekek: Upgrade című filmre tessék rákeresni, bár inkább ne is mert túl spoileresek, viszont aki akar egy marha jó akció sci-fit nézni, igaz hogy low budget, de olyan hangulata van, a látványról és akciókról nem is beszélve, hogy a film végén tátva maradt a szám. A főszereplő Logan Marshall Green, a szegény ember Tom Hardy-ja aki baromi nagyon alakít. Nálam simán 8/10es a film. Jó ez talán még belefér. :D

 

Tényleg jó film...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
2018. 11. 24. - 21:45, JakeSully írta:

Rekord nézettségge lett az Oroszlánykirály teasernek. 

Közben az új Bosszúállók tényleg megdöntötte a nézettségi rekordot. Eddig a 24 óra alatti megtekintéseket a Végtelen háború tartotta 230 millióval (ugye ezt Oroszlánkirály még 3 nap alatt sem lépte túl). Ezt döntötte meg a Végjáték a maga 289 milliós nézettségével 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a számok kicsit csalókák. Általában belevan számitva az is ha mondjuk a közösségi oldaladon automatikusan elindul valamelyik felületen. Akkoris ha két másodperc után lenyomod vagy rögtön túltekersz rajta. Én még egyáltalán nem láttam az előzetest de szerintem már legalább 3-4 megtekintéssel hozzájárultam a rekordhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ezt hogy számolják? Eddig a hivatalos youtube csatornán 49.6 millió megtekintés volt. 

De az csak a "nagy" csatorna nézettsége. Ezekhez beleszalámolják a helyi csatornákon közzétett videók  nézettségét is,  mint a Marvel UK, plusz a Twitter és Facebook videók megtekintéseit is

 

Szer.: Pl. csak a Marvel Magyarország facebook oldalon lévő videónak magában van 150 000-es nézettsége, és mi csak egy kicsi ország vagyunk. Ezek bizony össze tudnak adódni

 

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az előzetes valódi nézettsége valszeg jóval kevesebb mint ez a 289 milliós adat. Ha már 10x-er láttad és a következő alkalommal csak áttekersz rajta az egyik közösségi oldalon azt az áttekerést is beszámolja ha elindul az automatikus lejátszás. Igazából ez arra jó hogy a stúdiók ha a trailerük nézettségéről van szó jó magas számokat mondhassanak. Ettől függetlenül ez biztos rekord, csak nem ekkora.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy újabb film ajánlat: Searching. Valami eszméletlenül kreatív film. Több ilyen film kéne. Low budget, mégis tele van ötlettel, és olyan érzelmi töltöttel, plusz csavarokkal, hogy csak néztem. A történet egyszerűen csak annyi, hogy eltűnik egy lány, és az apja próbálja megtalálni, úgy hogy szinte végig a gép láthatjuk, és próbálja a net és a rendőrség segítségével megtalálni a lányát. Voltak benne lassú részek, főleg az elején, de aztán eléggé beindul. Mindenkinek ajánlom, mert rövid és ütős. Angol tudás azért kell hozzá, mert sok az angol szöveg amit olvasni kell.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, kudar írta:

Egy újabb film ajánlat: Searching. Valami eszméletlenül kreatív film. Több ilyen film kéne.

Maximálisan egyetértek, ez a film egy remekmű. Nem hibátlan, de pár furcsaságon kívül nagyon rendben van. Az elbeszélésmódja ugyan nem teljesen egyedi, de nagyon ritka, ötletes, kreatív és igényesen kivitelezett. Ez, illetve a sugallt mondanivaló teszi igazán különlegessé és értékessé. Emellett pedig kapunk egy tök jó krimisztorit is.

Külön tetszett, hogy az alkotók mennyi lehetőséget megragadtak arra, hogy felvessenek bizonyos témákat. A cselekményhez inkább csak közvetett módon kötődő momentumokból azért mindig el tudtak ültetni egy kis bogarat az ember fülében. De ez tényleg csak gondolatébresztés volt, és nem estek bele abba a csapdába, hogy erőltetetten próbálják a szánkba rágni az üzenetet vagy a gondolatokat. Mégis nagyon fontos témákat pedzegetnek, amikről szerintem sokkal többet kellene beszélni. Ahogyan erről a filmről is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Ez a Garteh Edwards féle Godzilla folytatása vagy teljesen új?

Annak a folytatása. A Legendary Pictures az MCU mintájára saját filmuniverzumit készít, amolyan szörnyuniverzumot. Ennek részét képezi a tavaly Kong: Skull Island is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2018. 10. 27. - 12:35, Pildi írta:

Az volt csúcspont, frenetikus élmény! Nagyon jól felépített film ebből a szempontból. :) Ami még nagyon tetszett, hogy a zenekar tagjait is sikerült jól megformálni, de ez akkor nem csoda. :D Így kell egy zenei életrajz filmet megcsinálni. :)

Kár, hogy a 2015-ös Nirvana-filmet nem így csinálták meg. Az egy koncertfelvételekből, interjúkból meg régi családi videókból összevágott katyvasz, itt-ott megspékelve egy-egy rajzfilmes betéttel (amelyek mellesleg csodásak voltak, csak kár, hogy kevés volt a filmben.)

Szóval, megnéznék egy Nirvana-filmet olyan formában, mint amilyen a Bohemian Rhapsody volt. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Bond bejegyzésnél feladtam. Értem hogy szenzációhajhász cikkeket kell irni, mert az hozza az olvasottságot de nem lehetett volna hogy olyasvalaki irjon mondjuk James Bondról, aki látta az eddigi James Bond filmeket? Bond erőszakkal fekszik le a nőkkel meg ódivatú gyökér? Igazából most szembesültem először azzal, hogy a port.hu-n cikkek is vannak, de innentől az összeset messzire kerülni fogom. Ez még az ign.hu-t is messze alulmúlja, ami aztán nem kis teljesitmény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Én a Bond bejegyzésnél feladtam. Értem hogy szenzációhajhász cikkeket kell irni, mert az hozza az olvasottságot de nem lehetett volna hogy olyasvalaki irjon mondjuk James Bondról, aki látta az eddigi James Bond filmeket? Bond erőszakkal fekszik le a nőkkel meg ódivatú gyökér? Igazából most szembesültem először azzal, hogy a port.hu-n cikkek is vannak, de innentől az összeset messzire kerülni fogom. Ez még az ign.hu-t is messze alulmúlja, ami aztán nem kis teljesitmény.

 

Szűcs Gyula azért minőségibb írásokat rak össze arról nem beszélve,hogy jó összegzéseik szoktak lenni főleg régi filmekről, színészekről sok érdekességet meg lehet tudni. 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új Grincs - Hát totál átlagos lett. A trailer alapján nagyon vártam, sokat vártam tőle, mert tetszett a régi verziója, de mindig úgy éreztem, hogy ebben több van, és remélem, hogy talán a mostani új verziója kihozza ezt belőle, de nem. A poénokat lelőtték a trailerben, semmi extra nem volt a sztoriban az eredetihez képest, de még mélység se - pedig valami jó lett volna. Sok helyen aranyos volt és szórakoztató, de több helyen untam. 5,5/10. Semmi értelme nem volt elkészíteni ezt a remaket sem szvsz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.