Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

De ez..erre én nem találok szavakat. És képes a studió megint adni neki 150 milliót a Függetlenség napja 2 blődség után.  Nem is tudom, melyik volt az utolsó jó filmje :D

A Hold a Föld felé zuhan. És majd egy csapat akcióhős eltéríti a pályájáról. Visszavontatják a helyére? :D

tenor.gif

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kérek ebből a Hold Armageddonból. Rolandka rukkoljon elő valami igazán bejövőssel. Addig nem foglalkozok a későbbi dolgaival. Maradok a korábbi bejövős műveinél (ID4-Tökéletes katona-Csillagkapu-Godzilla).

 

125g7ed.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

Sok neves rendező amúgy amióta fejlődött a technika teljesen elk*rvultak gondolok itt egy Bay-re vagy akár egy Roland Emmerich olyan meghatározó mozikat szálítottak ezek annak idején, hogy még most is köpni nyelni nem tudok. Kár érte. 

Emerich és Bay a filmtechnika korai szakaszában is ugyanolyanok voltak, mint most, csak akkoriban volt mellettük/fölöttük valaki, aki értett is a filmkészítéshez. Bay esetében nagyon sokat számított Jerry Bruckheimer és Don Simpson produceri jelenléte, Emerich-nél pedig addig voltak vizuális maszturbáláson kívül kicsit többek a filmek, amíg Dean Devlinnel együtt dolgozott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Régebben az elsőt elkezdtem nézni de kábé fél óra múlva megszakítottam. Nagyon úgy néz ki hogy sose fogom az egészet letudni. Emez meg talán a nézés elkezdéséig se fog eljutni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, MissKarrde írta:

Az első nélkül valószínűleg nem lesz érdemes belekezdeni a másodikba :) Szóval gondold meg :) 

 

Gőzöm nincs hogy lesz. Ha normálisan elkezd érdekelni az első akkor a másodikat talán könnyebb lesz legyűrni. Még a Curry-s eresztést se láttam mert az se tud érdekelni.

Mostanában elő szokott fordulni hogy olyan muvikat veszek elő amiket sokáig halogattam mert nem tudtak érdekelni. Aztán nemrég elcsíptem őket a tevében és bár nem láttam sokat belőlük mégis rávettek arra hogy letudjam őket. A Castle-lel is ez volt. Azok a muvik be is jöttek valamennyire. Ilyen a John Carter és az Amcsi kapitány amit múlt hétvégén csíptem el. Utána a korábban szintén nem érdeklős télkatonás eresztéshez is kedvem szottyant és pár napja az is megvolt. Aztán a korábban már látott polgárháborúsat is elkezdtem de csak a feléig jutottam mert nem volt időm tovább nézni. Lehet hogy holnap befejezem.

 

 

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Rog lelkialkatához nem hiszem, hogy illik a horror. :)

Nem igazán passzolnak hozzám de ennek ellenére aránylag sokat elnézegetek. Úgy vettem észre hogy különösebb káros hatásuk lenne rám. befolyásolják a személyiségfejlődésemet.

Három állandó kedvencem a Goldblum-os A légy, a Kurt Russell-es A dolog és az Event Horizon. Azokat többször is elő szoktam veszegetni. Azokon kívül megnéztem többek közt a második legyes muvit (azt kábé háromszor), a Fűrészeket, a francia Mártírokat, a Sikoly, a Gyerekjáték, a Halloween és a Péntek 13 széria néhány részét, a Rémálom az Elm utcában muvikat és A lény filmeket.

Vannak esetek mikor nem nézek oda de az nem zavar különösebben. Például a nagyon bejövős A légy nézése közben három jelenet váltja ki azt belőlem. A kifordult cerkófot, a nyílt kartörést és az újságíró csajszi álmában szereplő újszülött nagy kukacot látni se bírom. Pedig a forgatásukat nézve semmi bajom velük.

Szóval néha parásan ugyan de mégis horrorizálok ha olyanom van ami egy ideje nem túl gyakran fordul elő.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egyszerűen nem bírom a horrorokat. Főleg az agyatlan slasher baromságokat. Nem bírja a kis lelkem, se a gyomrom. Az AZ, az :D egyetlen amit viszont imádtam, mert valahogy számomra teljesen más, mint a többi horror. Volt mondanivalója és még a Krajcáros is menő volt. XD :D

tumblr_oukqrol7pk1wwr2m4o1_500.gif

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Engem sem tudnak érdekelni a horrorok, úgy különösebben nem tudok félni tőlük (jó jumpscare-n nyilván én is megijedek) a storyjuk meg azért jó részt egy kapta fa. Vannak üdítő kivételek amik érdekelnek, mert valami érdekessel megcsavarják az egészet ilyenek voltak a korai Fűrészek pl. Az utóbbi pár éves felhozatalból a Vaksötét és a Hang nélkül ami érdekelt/érdekel, de még nem jutottam el odáig, hogy meg tudjam nézni őket, mert mindig jön valami ami jobban érdekel. A "Filmek amiket meg kell nézni" című "kis" listámról meg már ne is beszéljek, ami évről évre több címmel bővül, mint amennyit ki tudok húzni belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a bohócos nem a félelmetességéről verte ki nálam a biztosítékot hanem azért mert az elején az a gané egy gyereknek harapta le a karját. Nem igazán zaklatnak fel a végtagelvesztős dolgok a muvikban és sorozatokban de ez az eset már sok volt mert egy gyerekkel történt. Úgy voltam vele hogy ha esetleg több gyerekgyilkolászás van benne akkor inkább hagyom a sunyiba.

 

Amúgy szoktam értelmesebb horrorokat nézni habár ritkábban futok össze velük. Többre becsülöm őket mint esztelenül gyilkolászásokat bemutató társaikat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy alakult hogy lovagolok még a legyes témán és berakom a muvi végének forgatását bemutató vidit. 2007 elején két részletben már betettem de nem hiszem hogy gond ha újra bekerül. Néhol kicsit erős és elég szpojleres úgyhogy csak az nézze meg akit érdekel vagy aki talán sose akarja a muvit megnézni.
Amúgy nagyon szép példája a bábuzós practical effect-es módszer alkalmazására. Ezért ez a fő favorit forgatási vidióm.

 

 

"Come on, baby! You can do it!" :lol:
Ezt akár a vidi megnézésére való buzdításnak is lehet értelmezni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És milyen jól elhülyéskedtek a forgatáson. Például Stathis csonka lábbal való kínlódásának forgatása közben Getz padló alá rejtett lábát heccből egy trutymós vödörbe dugták. Vagy a vödröt ráhúzták a lábára. Valahogy úgy volt. :D

Gondolom mikor a paródiaguru Mel Brooks (pl. Űrgolyhók, Robin Hood - A fuszeklik fejedelme, Drakula halott és élvezi rendezője) a BROOKSFILM nevezetű produkciós cégének közreműködése miatt elment a forgatásra beszállt hülyülni. :D

 

Amúgy a "Be afraid. Be very afraid." szöveg az ő fejéből pattant ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Rog írta:

Szóval néha parásan ugyan de mégis horrorizálok ha olyanom van ami egy ideje nem túl gyakran fordul elő.

 

Több horrort nézel, mint én :) 

15 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

 Az utóbbi pár éves felhozatalból a Vaksötét és a Hang nélkül ami érdekelt/érdekel, de még nem jutottam el odáig, hogy meg tudjam nézni őket, 

A Hang nélkül baromi jó film volt, nézd meg mindenképpen. 

7 órával ezelőtt, Rog írta:

Ez a bohócos nem a félelmetességéről verte ki nálam a biztosítékot hanem azért mert az elején az a gané egy gyereknek harapta le a karját.

Előny, ha az ember olvasta a könyvet (kb. 20 éve), így ennél a jelenetnél nem is néztem oda! A könyvet nagyon szerettem annak idején - és igazából az sokkal félelmetesebb a filmnél -, ezért néztem meg a filmet is. Tudtam, hogy mire számíthatok nagyjából, pont ezért paráztam tőle, de végül kellemesen csalódtam, mert kevésbé volt ijesztő, mint várható volt. A parától eltekintve remek könyv. Az első film is nagyon jó volt, szóval várom a folytatást. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Vannak üdítő kivételek amik érdekelnek, mert valami érdekessel megcsavarják az egészet

Az utóbbi pár éves felhozatalból a Vaksötét és a Hang nélkül ami érdekelt/érdekel, de még nem jutottam el odáig, hogy meg tudjam nézni őket, mert mindig jön valami ami jobban érdekel.

 

Ha tudsz olyanokat dobhatsz pár címet. Kis tartalomolvasgatás után megnézném valamikor az érdeklős ismeretleneket.

A 2007-es Köd feldolgozást láttad? Az is érdekes meg csavaros. A végén levő csavar nagyon odabxsz. Amúgy nekem nem túl félelmetes muvi.

A Vaksötét nekem bejött de azon is keveset paráztam.

A Hang nélkülnek meg utánaolvasok és ha bejövősnek találom a tartalmát én is meg fogom lesni.

 

 

5 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

De rég láttam ezt a filmet. Szerintem még általános iskolába jártam akkor.

 

Kedvem támadt azzal a muvival kapcsolatban nosztalgiázgatni.

Én is ált. iskolás voltam mikor először láttam. Akkor egyik jelenetnél se

csuktam be a szemem mert nem tudtam mi következik. Annyi hátulütője volt a megnézésének hogy vagy egy fél óráig elképzeltem hogy mi lenne ha a kifejlett Brándül-légy kijönne a szekrényből. :D

Német narrációval néztem és két blődség nagyon rémlik.

Amikor a csaj teleportálás céljából odaadja Brándül-nek a harisnyáját a koma azt mondta be hogy "Itt van az ékszer." :D

A másik meg a csaj terhességének kiderülésekor jött. A koma szerint a csaj azt mondta Stathis-nak hogy "Terhes vagyok Szesz-től.". De lehet hogy a "Gyereket várok Szesz-től." mondat került fel a muvira. Nem rémlik hogy melyik. Én meg poénból elgondolkoztam hogy pálinkától vagy valami más piától lesz-e a gyerek. :D

Valamikor kivettem egy ismerősünk kis viditékájából és át is másoltam. Amikor az az ismerős nálunk volt beszélgetni a muterom azt mondta neki hogy "Az a légy milyen undorító film.". Sajna látott belőle néhány csúnya dolgot mikor néztem.

Aztán nagyon rég kiszúrtam a Cora-ban a dupla lemezes extra változatot és egyből meg akartam venni. Gőzöm se volt hogy van-e elég lóvé a tárcámban de szerencsémre mégis volt.

Kábé 2010-ben megmutattam neki a fentebbi vidit és arra már nem mondott semmit. Vagy nem akarta lehúzni vagy a hülyéskedések miatt tetszegetett neki amit látott.

 

 

2 órával ezelőtt, MissKarrde írta:

Több horrort nézel, mint én :)

 

Így alakult. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Rog írta:

Ha tudsz olyanokat dobhatsz pár címet. Kis tartalomolvasgatás után megnézném valamikor az érdeklős ismeretleneket.

A 2007-es Köd feldolgozást láttad? Az is érdekes meg csavaros. A végén levő csavar nagyon odabxsz. Amúgy nekem nem túl félelmetes muvi.

Azt a csavarást nem feltétlen magára storyra értettem, persze az is lehet, lásd Fűrész, hanem, hogy valami kis extra van benne ami általában nem jellemzi a horror filmeket, akár vígjátéki elemek vagy maga a környezet amiben játszódik. Nem sok van sajnos, legalábbis ami számomra beleillik ebbe a kategóriába.

 

Azért megpróbálok írni párat:
Pandorum

Trancsírák ez inkább paródia, de abból a szempontból abszolút hiánypótló a Horrorra Akadvák mellett, hogy kifejezetten a slashereket figurázza ki.

Klasszikus: Sötétség serege ez például azért érdekelt anno, mert egy láncfűrész van a csóka karja helyett és az mekkora királyság már, ez ugye a Gonosz Halott filmek folytatása

Viasztestek

Bőven nem egy A kategóriás film, nekem mégis bejött A romok (The Ruins) című film is

Texasi láncfűrészes filmek, maga hogy igaz történet alapján készült (legalábbis az első) az elég durva

1000 halott háza 1-2

Végső állomás filmek

Brightburn nem rég jött ki, még én sem láttam, de érdekes a koncepció

Stigmata

A ház amit Jack épített ez is egy frissebb cucc :)
Aki bújt aki nem

 

Hát most így hirtelen ennyi jutott eszembe :)

 

Köd-ből anno elcsíptem egy kis részt, mert épp reklám volta filmben amit amúgy néztem, de nem láttam még :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a listát. Van néhány amit már láttam de a többinek (Trancsírák, Sötétség serege, A romok, Brightburn) utána fogok nézni és azután az érdeklőseket majd letudom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felbukkant egy újabb eléggé fárasztó gyakori kérdéses gyöngyszem. Az érte felelősöknek asszem valamelyest elgurult a gyógyszere. Egy kisebb röhögőrohamot mégis ki bírtak csikarni belőlem. :D

 

Keresek egy beteg filmet. Tudnátok segíteni? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.