Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, Rog írta:

zEBPH34.jpg

 

No igen azért  szemrevaló teremtés meg kell hagyni :D  Idén,ha nem lenne egy SW9 akkor nyugodtan ki lehetne jelentenem,hogy idei év legjobban várt filmje. Remélem Tarantino odateszi ezt az alkotást. Mondjuk azért  még ott van The Irishman amit nagyon várok Scorsese papától. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon várom én is az új Tarantino filmet, az mondjuk érdekes lesz, hogy korábbi színészeket/rendezőket is láthatunk, Roman Polanskit nagyon eltalálták, de például Damian Lewist Steve McQueenként látni furcsa lesz, ezzel együtt nagyon ígéretes a cast, a témaválasztás és hát kíváncsi vagyok mit hoz ki ebből Tarantino.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Ody Mandrell írta:

Amennyire utáltam Capriot a Titanic után, most annyira imádom! Zseniális ez az ember. :lol: 

 

Pedig a Titanic előtt is voltak emlékezetes filmjei pl. Gilbert Grape amire még Oscar jelölést kapott teljesen megérdemelten. De a Titanic után a fene se gondolta, hogy nekem is kedvenc lesz ...nagy zseni a pali. Mellesleg piszok mód jól választ szerepeket nem aprózik el semmit se. 

Az előzetes megnézése után már most mennék a moziba, és venném a jegyet. Bruce Lee-t meg...jobban el se lehetett volna találni.  Pedig Tarantino nem a kedvencem, de ezen filmjét elképesztő mód várom. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

54 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Akkoriban szerintem az előítélet beszélt belőlem. 

De nem vagyok meglepve mert én is hamarabb láttam a Titanicot mint a fiatalkori filmjeit kivéve a Gilbert-et csak arra már nem emlékeztem olyan rég volt. Az emberek többségébe nyálképű Leonardo maradt meg aztán meg jöttek a jobbnál jobb szerepei nem mellesleg férfiasodott nem kicsit. Felnőtt a pali minden téren a feladathoz gyerekkorom óta filmbuzi vagyok, de számomra is az egyik kellemes meglepetés a csávó. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyűlöltük! Egyszer volt olyan infó, hogy ő lesz Anakin az EPII-ben. Ne tudd meg mi volt akkor... :D Mára igazi tökös csávó lett, és milyen szerepekkel Te jó ég! Egyébként ugyanez elmondható Brad Pittről is. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sokan azért nem birták mert a tinilányok kedvence volt. És olyan filmjei is voltak, mint a Rómeo + Júlia. Ami azért vicces, mert az igazából az egy tök jó film és Caprio is jót alakít benne. A film prológusa máig az egyik kedvencem (0:40-nél indul be):

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kivétellel Tarantinonak minden filmjét nagyon szeretem, ez is hozta a Tarantino-érzést, de most kicsit becsapva érzem magam.

Eddig erősen kommunikálták a Manson családot, Sharon Tate meggyilkolását és ez a téma baromira felcsigázott erre most kaptam egy 2 perces  bohóckodós trailert, ami valószínűleg tökre tetszett volna, ha előtte máshogy nyilatkoznak.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Brodie írta:

Egy kivétellel Tarantinonak minden filmjét nagyon szeretem, ez is hozta a Tarantino-érzést, de most kicsit becsapva érzem magam.

Eddig erősen kommunikálták a Manson családot, Sharon Tate meggyilkolását és ez a téma baromira felcsigázott erre most kaptam egy 2 perces  bohóckodós trailert, ami valószínűleg tökre tetszett volna, ha előtte máshogy nyilatkoznak.

Igen, ezzel a bohóckodással egyelőre nem tudok mit kezdeni. Lehet csak a trailer fos, de ez eddig limonádé. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Brodie írta:

Eddig erősen kommunikálták a Manson családot, Sharon Tate meggyilkolását és ez a téma baromira felcsigázott erre most kaptam egy 2 perces  bohóckodós trailert, ami valószínűleg tökre tetszett volna, ha előtte máshogy nyilatkoznak.

Én úgy tudtam, hogy az csak a hátteréül szolgál az eseményeknek, a fő fókuszban DiCaprio és Pitt karaktere lesz, akik a megváltozóban lévő Hollywoodban próbálnak talpon maradni. A manson-gyilkosságok is szerepet kapnak majd a filmben, de gondolom ez a trailer inkább a film első feléből mutat képeket, mielőtt még elérünk a gyilkosságokhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem Kanten bácsi Kill Bill előtti muvijaihoz valahogy nem tud normálisan megjönni a kedvem. A Ponyvaregényből és a Kutyaszorítóbanból kábé húsz percet ha láttam. Az első belenézés óta úgy vagyok velük hogy valamikor majd megnézem őket. Az volt vagy húsz éve.

Leóval meg a Titanic előtt nem igazán foglalkoztam. Az azelőtti muvijai közül csak a Gyorsabb a halálnál érdekelt annyira hogy megnézzem. Az azutániak közül meg kilencet láttam tőle. Tehát időközben nekem is sikerült valamennyire megkedvelnem a srácot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hmmm... sosem gondoltam volna, de van végre egy Tarantino film, amit én is várok. Elképesztően kíváncsi vagyok a sztorira... a színész gárda meg fergeteges. Ami a trailrt illeti... nos valóban fura. Én elsősorban drámát vártam, egyelőre nem tudom hogy lesz ebből a híres gyilkosságsorozatra is kitérő film, az első előzetesben ennek híre-hamva sem volt... na de majd meglátjuk. Csak nem hazudtak ekkorát?! 

Leo nálam hatalmas BEST! Óriási színész és nagyszerű ember!

 

Donát! Nézd meg tőle a Véres gyémántot is! Hatalmas film és nagyon nagyot alakít benne!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Dungeons & Dragons fantasy filmről.

Nem lesz köze a korábbi három próbálkozáshoz.

A D&D legnépszerűbb világán, a Forgotten Realms-en (Elfeledett Birodalmak) fog játszódni. Ez az egyik kedven világom, több mint 90 könyvet olvastam, mely itt játszódik. Egy hatalmas, rendkívül színes, változatos világról van szó. Rengeteg különféle karakter, faj, hatalmi frakció, ország, hatalmi csoportosulás található meg benne. Hemzseg a mágikus erőktől, varázshasználóktól. A helyszínek rendkívül változatosak. Erdei királyság, óriási városok, sivatagok, mocsarak, hegyvidék, vad tengerek stb... szinte minden megtalálható.

A hősök új szereplők lesznek, de elképzelhető, hogy pár híresebb könyvbéli hősre pl. Drizzt, vagy Elminster - utalni fognak, vagy cameóznak.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 03. 21. - 16:52, Donát írta:

Nekem tetszett az Eredetben, a Téglában és a Djangoban is. De amit a Wall Streetben nyújtott az talán a legbrutálisabb mind közül. Amúgy még a szinkronja is jó - Hevér Gàbor telitalálat. 

Egyetértek! De nekem a Titanicban is tetszett. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.