Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Az a Brightburn: A lángoló fiú se ígérkezik egy könnyed darabnak. Nem igazán meglepő mert R besorolású lett.

Már ez első trélerének megnézése után érdekelni kezdett egy kicsit de akkor még nem találtam olyannak hogy hamarosan meg akarjam nézni.

Az alábbi jelenet miatt azonban már úgy érzem hogy nem sokkal a bemutatója után le kéne tudnom mert végre látok benne ahhoz elég potenciált..

 

A szpojler azért kell mert már az indexképből sejteni lehet hogy az említett részlet miről akar szólni.

 



 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Rog írta:

Armie-t talán el tudnám fogadni habár őt egyedül  Az U.N.C.L.E. embere muviban láttam. Abban csíptem az alakítását

 

 

Amúgy azt a muvit csakis Alicia Vikander miatt néztem meg mert a főszereplésével gyártott Tomb Raider megnézése után  elég nagyon rákattantam. Azután kábé másfél hét alatt minden olyan muviját megnéztem amiben nagyobb szerepet játszott. Csakis eredeti nyelven mert nagyon szeretem a hangját és a beszédstílusát hallgatni. Így angolul, svédül és dánul is hallottam már. Tudok nála szebb színésznőkről is de benne valami szuperigazán megfogott. Várom is a következő filmjeit.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Volt egyszer egy Hollywood plakát Rick Daltonnal. 

Kedden jön a végső nagy előzetes. A filmet ,a maga 2 óra 45 percével pedig  Cannes-ban mutatják be még aznap.  Nagyon várom a reakciókat.

D68ky2gVUAUcShB?format=jpg&name=4096x409

 

 

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy látom Tarantino aki nem is a kedvencem megmenti számomra a filmipart. Úgy várom mint egy falat kenyeret az előzetest pedig ma még párszor lecsekkolom. :D 

 

Komolyan mondom jobban várom mint az SW9-et :D 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 05. 19. - 22:28, Ody Mandrell írta:

Jó plakát! Amúgy nem tudom elképzelni, hogy rossz lesz. 

És tényleg nem lett az. Áradoznak róla az emberek, akik látták. Tucatjával jönnek a pozitív kritikák. 6-7 perces álló óváció volt a veítés után.

Itt egy magyar is:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tenet lesz Nolan új filmjének címe!

 

Christopher Nolan jövő nyáron debütáló új filmjéről igen keveset tudunk, azonban ez a kevés igen izgalmasan hangzik - már ha hihetünk például Robert Pattinsonnak, aki az "őrült" és "három film hosszúságú" jelzőkkel illette. Most a Variety révén egy-két új részlet is kiderült a nagyszabású produkcióról, kezdve a címmel: Tenet névre fog hallgatni a film, amely magyar fordításban nagyjából dogmát jelent.

A lap azt is tudni véli, hogy Nolan ezúttal a nemzetközi kémhálózatok világába kalauzol el minket, a filmet pedig ennek megfelelően hét különböző országban fogják forgatni. Továbbá az eddig bejelentett színészgárda (John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki) is kiegészült még egy-két nagy névvel: Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Clémence Poésy, Dimple Kapadia és Michael Caine is csatlakozott a Tenethez.

ign.hu

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, JakeSully írta:

Tenet lesz Nolan új filmjének címe!

 

Christopher Nolan jövő nyáron debütáló új filmjéről igen keveset tudunk, azonban ez a kevés igen izgalmasan hangzik - már ha hihetünk például Robert Pattinsonnak, aki az "őrült" és "három film hosszúságú" jelzőkkel illette. Most a Variety révén egy-két új részlet is kiderült a nagyszabású produkcióról, kezdve a címmel: Tenet névre fog hallgatni a film, amely magyar fordításban nagyjából dogmát jelent.

A lap azt is tudni véli, hogy Nolan ezúttal a nemzetközi kémhálózatok világába kalauzol el minket, a filmet pedig ennek megfelelően hét különböző országban fogják forgatni. Továbbá az eddig bejelentett színészgárda (John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki) is kiegészült még egy-két nagy névvel: Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Clémence Poésy, Dimple Kapadia és Michael Caine is csatlakozott a Tenethez.

ign.hu

 

Remélem, a Dunkirknél jobb lesz. Az sajnos csalódás volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

39 perccel korábban, Donát írta:

Remélem, a Dunkirknél jobb lesz. Az sajnos csalódás volt.

 

Én a Dunkirk-öt végig se néztem. Kábé fél óra elég volt nekem belőle. Azt hiszem sose fogom egészben meglesni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Donát írta:

Remélem, a Dunkirknél jobb lesz. Az sajnos csalódás volt.

Az nekem is. Pedig Nolan a kedvenc rendezőm(Persze Rian után). Mintha nem ő rendezte volna.

 

 

A Terminator trailert látva pedig a véleményem hogy ez egy Ganéjzis 2 lesz. Totál Terminátor-idegen nekem az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Rog írta:

Termikéék trélerje is befutott:

 

 

 

Hát nem tudom.

 

Nagy rajongója vagyok a franchise-nek, a magyar Terminátor könyvek javát is elolvastam,. Ebben a trailerben is van több biztató momentum, de olyanok is, amik miatt Genesys 2 is lehet belőle.

 

A legfőbb gond, hogy a "gonosz" termi nem tűnik túl félelmetesnek, ahogy Jason Patrick sem volt az.

 

Arnold és Robert Patrick azok volta. Tulajdonképp Kristana Loken T-X-e iselég "creepy" és stílusos volt.

 

A lényeg,h ogy a trailer alapján továbbra is azt mondom, hogya Salvationt keleltt volna folytatni ha már...

 

2019. 05. 19. - 20:44, JakeSully írta:

Volt egyszer egy Hollywood plakát Rick Daltonnal. 

Kedden jön a végső nagy előzetes. A filmet ,a maga 2 óra 45 percével pedig  Cannes-ban mutatják be még aznap.  Nagyon várom a reakciókat.

Azt hiszem ez megint egy nagyon jól összerakorr mozi lesz.  Megnézem John Wicket, aztán a nyáron szerintem csak a Sötét Főnix meg ez lesz mozis.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ez a Termitrailer nem töltött el reménnyel. :para:

Van egy újabb Terminatorunk, aki embernek hiszi magát, a la Terminator: Salvation. És van egy gonosz terminatorunk, aminek fém vázára folyékony fémet tettek fel, a la Terminator 3. Csak a TX-hez képest ez visszafejlődés, mert innét nézve nincsenek beépített fegyverei. De tudja magát másolni. Hűűűű! Ja és persze még mindig a jelenben nyüzsögnek a terminatorok. Komolyan, a gépek háborúját már kár kitörni, lassan minden gép átjön a jövőből a jelenbe.

Azt nem értem, hogy Skynet miért nem csempészte még át magát ide? Vagy mondjuk későbbre? Ki akarja irtani az emberiséget és van időgépe. Töltse fel magát egy T-akármibe, küldje át magát a középkorba, és nyert ügye van.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom... én még nem akarok messzemenő következtetéseket levonni az első előzetesből, de nem csigázott úgy fel, mint anno a Genesys (én azt a részt szerettem és sajnálom, hogy nem kap folytatás az ott látott történet szál!) viszont erre is kíváncsi vagyok. Moziban, premieren nézős részemről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen én is várok még egy trailert, de meglepő módon nálam ez inkább kicsit a pozitív felé csúszik, de sok minden van ami nem tetszik. Viszont a gonosz termi bejön, ezzel a külön életet élő folyékony fém résszel. Dupla fenyegetés. :) Meglátjuk. Az előzőeknél csak jobb lehet, ...ugye? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se estem hasra ettől a trélertől.

A trükkök és az akciók megvalósítása így elsőre nem túl meggyőző. Hátha a kész filmre rágyúrnak valamennyire.

Sára szerintem egész jól nyomja és sokat dob az előzetesen. Az se lepne meg ha ő vinné el a vállán a muvit.
A gonosz termi a T 800-T 1000-TX trióhoz képest nekem első blikkre egy kisebb nudli, Nála még a Salvation Skynet-jét is többre tartom egyelőre.

 

 

3 órával ezelőtt, Tarzaan írta:

A legfőbb gond, hogy a "gonosz" termi nem tűnik túl félelmetesnek, ahogy Jason Patrick sem volt az.

 

A Genisys Connor-ját Jason Clarke játszotta.

Jason Patrick például a Féktelenül második részében tűnik fel mint a Stohl Buci hangján magyarkodó Alex Shaw nevezetű egyik főszereplő.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Rog írta:

Én se estem hasra ettől a trélertől.

A trükkök és az akciók megvalósítása így elsőre nem túl meggyőző. Hátha a kész filmre rágyúrnak valamennyire.

Sára szerintem egész jól nyomja és sokat dob az előzetesen. Az se lepne meg ha ő vinné el a vállán a muvit.
A gonosz termi a T 800-T 1000-TX trióhoz képest nekem első blikkre egy kisebb nudli, Nála még a Salvation Skynet-jét is többre tartom egyelőre.

 

 

 

A Genisys Connor-ját Jason Clarke játszotta.

Jason Patrick például a Féktelenül második részében tűnik fel mint a Stohl Buci hangján magyarkodó Alex Shaw nevezetű egyik főszereplő.

 

Jaja, Clarke-ra gondoltam. Pedig amúgy több jó szerepben láttam már, de a Genesys-es Terminátor abszolút nem volt félelmetes termi és valahogy JC-nek sem volt hiteles.

 

Pedig a Genesys alapsztorija lehetettvolan jó is, de sajnos a CGI is szupergagyi volt és a casting sem lett valami fényes.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.