Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ma megnéztem az Őrült Stone-t. Jó rég láttam, talán utoljára akkor, amikor megvettem a DVD-t. De máig ugyanolyan kellemes és hangulatos múvi, mint régen volt. Főleg a magyar szinkronnal, isteni szövegek vannak benne. A szörny mondjuk nem kicsit alien copy, de annyi baj legyen. Rutger Hauer kemény benne, mint a bakasz*r, Alastair Duncan a tökéletes ellentéte, Kim Cattrall pedig :love:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én valamikor tavaly első félévben láttam utoljára.
Először nagyon rég csak pár percet láttam belőle mikor egy műsorban a gipszes fogazatmutogatós jelenetet mutogatták. Talán valami filmes műsor volt. Már akkor érdekelni kezdett és mostanra az egyik kedvenc muvimmá nőtte ki magát.
Sajna kellett pár év mire vidikazin megszereztem és meg tudtam nézni. Azt hiszem kétszer tudtam le mire DVDn meglett. A lemezről meg mostanáig ha jól rémlik szintén kétszer lestem meg. Tavaly meg egy AVIs kópiát szedtem elő. Az már pendrive-USBs DVD lejátszó kombóval ment.

 

 

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hauernek szinte az összes korai és nagyobb filmjét láttam már, de az Őrült stone kimaradt. Annó kisgyerekként láttam képeket róla a Cinemában, meg talán előzetest az HBOn, és valahogy nem vitt rá a lélek, hogy megnézzem. :D  Hát hiba volt kihagynom ezt a 80as évek beli gyöngyszemet. Minden benne van ami kell és ami hiányzik a mai filmekből. Kemény csávó kemény beszólásokkal. Kim Cattrall félmeztelenül, Cigizés minden mennyiségben. Hatalmas fegyverek és egy alien kinézetű sorozatgyilkos. :D Én imádtam, nagyon tetszett még mostani fejjel is. :) Persze néha jókat is nevettem rajta hogy ez most miiiii. XD :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nem Kimmy a legjobb nőci a muviban. :P

 

Hanem ő!

 

hfrz1bV.jpg

 

:lol:

 

 

1 órával ezelőtt, kudar írta:

Látom megfogott a lényeg Rog. :D;)

 

Az irományod többi része is meglett. Az úgy-ahogy (Mert mostanában láttad először a muvit. :P) okés.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az új Shaft film apropóján gondoltam, megnézem az előzőeket, mert még azokat sem láttam, a legelsőn túl vagyok, de az utána következő 2t nem találom sehol (Shaft és a nagy zsákmány és Shaft Afrikában) valakinek valami ötlet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Man in Black - International

Szerintem nem lett rossz. Tény, nem olyan eredeti és szatírikus, mint az első MIB, de résemről ez nem is volt elvárás. Sőt, szerintem a MIB 2-nél még jobb is lett. A két új szereplő, bár nem volt valami erős, de jól működtek, az idegenek még mindig eredetien őrültek, és bár a sztori kiszámítható volt (az első percben meg tudod mondani, ki a tégla, pedig az első percben erről még szó sincs :) ), nekem ezzel sem volt bajom. Igazából azt hozta, amit a MIB 2-3, és mint írtam, nekem jobban tetszett, mint a második rész. Az meg külön bejött, hogy nem ignorálja az előző részeket, bár J és K már nem szerepel benne, a New York-i iroda megjelenik, ahogy a MIB 3-ból visszatér O is, sőt még az első részre is van egy-két fain utalás. És persze nincsen MIB kukacok nélkül. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 07. 27. - 6:50, kudar írta:

Hauernek szinte az összes korai és nagyobb filmjét láttam már, de az Őrült stone kimaradt. Annó kisgyerekként láttam képeket róla a Cinemában, meg talán előzetest az HBOn, és valahogy nem vitt rá a lélek, hogy megnézzem. :D  Hát hiba volt kihagynom ezt a 80as évek beli gyöngyszemet. Minden benne van ami kell és ami hiányzik a mai filmekből. Kemény csávó kemény beszólásokkal. Kim Cattrall félmeztelenül, Cigizés minden mennyiségben. Hatalmas fegyverek és egy alien kinézetű sorozatgyilkos. :D Én imádtam, nagyon tetszett még mostani fejjel is. :) Persze néha jókat is nevettem rajta hogy ez most miiiii. XD :D

Én is megnéztem, nekem is nagyon tetszett. Főleg, ahogy a gusztustalan rothadó pocsolyává váló Londont ábrázolja a film. A hatalmas beszólásokhoz szerintem a magyar szinkron is hozzá tett, nem is kevéssel. Jaj, nagyon imádom az akciófilmek ezen korszakát (80-as, 90-es évek). 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is tudom hogy mondjam mert ebből szerintem irdatlan botrány lesz. A héttől befejeztem mindennemü sw-t. Már feladtam jófógáson a BD-t is. Eladok minden sw-cuccot ami itthon van. Az EP IX baromira nem érdekel már. Új szerelmem lett ez mindent el fog homályosítani. Az emberiség filmje. Annyira titkos a projekt hogy csak spoiler mögött merem megmutatni.

 

Spoiler

:evil::lol2::D:D. Tényleg sorry, de ezen sírva röhögök mióta megláttam főleg a címén.

 

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kicsit leharcolt szegény Ecto-1, mondjuk nem csoda, már az első Ghostbustersben is az volt. :lol: Mondjuk az fura, hogy vissza lett alakítva, mert a második részben upgrade-et kapott és Ecto-1a lett a neve. A videojátékban meg Ecto-1b lett, de nem tudom, hogy azt figyelembe veszik-e az új film esetében - mondjuk elvileg kéne, mert kánonnak minősült, miután Rick Moranis kivételével az egész színészgárda visszatért benne az első filmből, ráadásul a sztori írásában  Dan Aykroyd és Harold Ramis is részt vett. Akárhogy is, már autentikusabb az új film, mint a remake volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kill Bill 1, 2 Blu-Ray-jel ugyan nem találkoztam de az ISzDB  adatbázisában csak egy szinkronváltozat van és aszerint Billy bá' Papp Jani bá' hangján magyarkodik.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, Rog írta:

Kill Bill 1, 2 Blu-Ray-jel ugyan nem találkoztam de az ISzDB  adatbázisában csak egy szinkronváltozat van és aszerint Billy bá' Papp Jani bá' hangján magyarkodik.

Kb. 1-1,5 hete belefutottam a Paramounton, ott pedig Uma Thurmanen kívül mindenki más hangot kapott. Carradine például Kőszegi Ákost.

Az Iszdb-n is kétféle szinkronnal szerepel mindkét rész:

 

Kill Bill 2:

Első változat: http://iszdb.hu/?audio=485

Második változat: http://iszdb.hu/?audio=27536

 

Kill Bill 1:

Első változat: http://iszdb.hu/?audio=484

"Második változat" (a japán és francia részek is leszinkronizálták): http://iszdb.hu/?audio=17143

 

Ezen új információ tudatában van még egy kérdésem:

- az Kill Bill 1 Blu-Ray változatában szinkronizáltak-e a japán és francia részek szövegei?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.