Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Szerintem nem rossz ez a Rambo előzetes. Igazából ha bevállalják az R kategóriát és a mészárlás tökös lesz akkor nem tudom elképzelni hogy rossz lenne. A Rambo 4 se a magasztos sztorijával fogott meg. Már nem is emlékszem hogy miért kellett Burmában kiirtani a fél hadsereget de arra tisztán emlékszem, hogy amikor beállt Rambo amögé az eszement nagy géppuska mögé akkor úgy irtott hogy tátottam a számat. Ami Stallonét illeti, pár évvel a Rambo 4 előtt a Kémkölykökben égette magát. A hangja még most is badass. Ehhez ennél nagyon nem kell több. Én bizakodok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, kudar írta:

Jól olvastam h Jon házvezetőnőjének a lánya lesz, akit meg kell mentenie?

 

7 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Eredetileg úgy volt, hogy Rambo lánya lesz veszélyben. :D

 

Én három verzióval találkoztam. Az unokát, közeli barátok lányát és Rambo unokahúgát emlegetik mint kiszabadítandó személyt. :D

Én arra tippelek hogy a hugit viszik el a sz*rháziak. Főleg Johnny szövegelése miatt. "...to defend the only family I have ever known.", "All she's got is me."

Meg a kiscsaj mintha valami "uncle" akármit kiabálna a tréler eleje fele.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Szerintem nem rossz ez a Rambo előzetes. Igazából ha bevállalják az R kategóriát és a mészárlás tökös lesz akkor nem tudom elképzelni hogy rossz lenne. A Rambo 4 se a magasztos sztorijával fogott meg. Már nem is emlékszem hogy miért kellett Burmában kiirtani a fél hadsereget de arra tisztán emlékszem, hogy amikor beállt Rambo amögé az eszement nagy géppuska mögé akkor úgy irtott hogy tátottam a számat. Ami Stallonét illeti, pár évvel a Rambo 4 előtt a Kémkölykökben égette magát. A hangja még most is badass. Ehhez ennél nagyon nem kell több. Én bizakodok :D

Dettó. Pedig emlékszem mikor a 4-ről megjelentek a forgatási képek hogy lehúztuk, meg milyen öreg már Stallone. Aztán mikor levágta a gépágyús fejét a késsel, majd mögé állt és a soförből ivólevet csinált akkor én is csak tátottam a számat. Ráadásul a 4 nagyon jól felvezette a jelenetet hisz a burmai hadsereg elképesztő aljasságokat csinált(gyereket mellbelőttek, aknákat dobáltak vízbe majd áthajtották rajta a foglyokat).

Az a gépágyú a kisember ökle volt, mert mindannyina ezt tettük volna, de Rambo elvégezte helyettünk.:D

Nálam az első az etalon, de ez nálam érzelmi kérdés, a nyolcvanas években elképesztő film volt. A második a 4, aztán a 2 végül a 3.

Ezt az 5.-et moziban tervezem megnézni, remélem lesz olyan írtás mint a 4-ben. Nekem ami fura hogy Rambonak rövid haja van. Őt hosszú hajjal szoktam meg.

Különben Sly nyilatkozta ha sikeres lesz a film, akkor forgatna egy 6.-at is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis közvéleménykutatás Bomarr írása kapcsán (miszerint az új Tarantino film vége kezd neki megtetszeni).

Melyik volt az a film, aminél a legnagyobbat fordult a véleményetek pozitív irányba a későbbi megtekintések / leülepedést követően? (Tehát elsőre nem tetszett, később viszont megkedveltétek.)

 

Én ma megyek majd megnézni a Volt egyszer egy Hollywood-ot és úgy látom ez is olyan film, aminél fontos lehet az egyszeri nézőnek áthangolni az elvárásait. Nem is azt feltétlenül, hogy milyen magas elvárásokkal ül be az ember egy Tarantino filmre, inkább, hogy mit vár el egy filmtől úgy általánosságban. Nálam a legnagyobb fordulat egyfelől a Drive kapcsán volt, amit a moziban utáltam, később azonban megszerettem, sőt még Blu-rayen is megvettem. A másik pedig a Keresztapa, ahol első nézésre csak néztem ki a fejemből és nem igazán értettem, hogy lehet egy film ennyire lassú. Teljesen más volt, mint amit megszoktam, aztán amikor ráéreztem az ízére, az egyik kedvencem lett.

 

Nektek?

 

(Ody, nálad van 2 tippem is. :D)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Van tipped? :D Az jó mert nem igazán emlékszem ilyenre. Talán a Gyűrűk ura filmek amik eleinte nem tetszettek, de ma már nem utálom őket. :D 

A LOTR volt a tippem, meg nálad a Klónok Támadása kapcsán is mintha lett volna egy pálfordulás. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Donát írta:

Melyik volt az a film, aminél a legnagyobbat fordult a véleményetek pozitív irányba a későbbi megtekintések / leülepedést követően? (Tehát elsőre nem tetszett, később viszont megkedveltétek.)

Prometheus.

  • Meglepő 1
  • Köszönöm 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

@Dzséjt Te szereted a Promit? :o Mi a szösz...

Nem szeretem, csak már nem utálom minden képkockáját, és megláttam benne olyan dolgokat, amik jelentősen pozitív irányba mozdították a véleményem. Anno írtam is erről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Donát írta:

Melyik volt az a film, aminél a legnagyobbat fordult a véleményetek pozitív irányba a későbbi megtekintések / leülepedést követően?

Nálam a LOTR lehet ilyen bár ott nem volt első megtekintés. Csak egyszerűen nagyon sokáig nem érdekelt és kifejezetten hülyeségnek tartottam az előzetesek alapján a filmet. Aztán egy jó tíz évvel később egyszer megnéztem őket és azóta óriási LOTR fan vagyok. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 08. 20. - 23:19, Ody Mandrell írta:

Mestermű! 10/10!

Az első felére szaporán bólogatok. Bár az igaz, hogy nem mondanám, hogy 10/10 (inkább olyan 8/10), de egyértelműen az egyik legjobb film, amit idén láttam, és simán beleillik a Tarantino életműbe. Nagyon tetszett! :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A Klónokat nem utáltam, csak nem tetszett kellően. 

Én még inkább így voltam ezzel, de előtte az Ep1-gyel is. Csak az Ep3 letaglózó élménye után tudtam igazán értékelni ezt a két filmet. :)

 

Egyébként amelyekre általában ráillik, hogy csak később tudtam megszeretni, azok a regényadaptációk filmen. Első megnézésre általában az tűnik fel, hogy mi hiányzik belőlük és mi lett megváltoztatva, aztán ha jó film lett mégis, az második-harmadik megnézésre kiderül. :)

 

Ill. egy érdekes eset a Harry Potter széria, aminek jól ismerem a hibáit és hogy a vége el lett szúrva, de mégis, a filmeket megszerettem, annyit láttam már a gyerekeimmel. Úgy kezelem kicsit, mint egy másik alkotást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a trailerek most felkeltették az érdeklődésemet, de továbbra sem fűzök hozzá nagy reményeket. A legfőbb "félelmem", hogy akárcsak korábban, a trailerek most is ellőttek minden puskaport. Jó, azt még nem árulták el, hogy az a csaj miért fontos, talán ez egy jó jel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 08. 25. - 11:58, Donát írta:

Melyik volt az a film, aminél a legnagyobbat fordult a véleményetek pozitív irányba a későbbi megtekintések / leülepedést követően? (Tehát elsőre nem tetszett, később viszont megkedveltétek.)

Így hirtelen három kiemelkedő példa jut eszembe:

Volt egyszer egy Vadnyugat - Gyerekként nem birtam végigülni annyira untam. Felnőttként az egyik kedvenc filmem.

Az ötödik elem - Anno túlságosan furának találtam. Taszított az egész film. Most imádom.

Taxisofőr - Nagyon fel voltam hype-olva mikor először leültem elé. Tudtam, hogy Tarantino egyik kedvence meg hogy óriási kultfilm, de nagyon másra számítottam. Úgy éreztem a film sosem indul el. Tudtam, hogy be fog csavarodni a főhős, de azt hittem hogy az a lényeg hogy mekkora őrült állat lesz. Nem tudtam vele mit kezdeni elsőre. Viszont sok leülepedés, újranézés után nagyon-nagyon tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Terminatorban nem tetszik a leszbi terminator, a gonosz terminator meg sem közelití Robert Patrick félelmetességét. Ráadásul ez kvázi az "igazi" 3. rész mert a másodiktól töröltek felfele mindent. Viszont ugyanaz a story mint az eredeti 3. résznek azaz hogy nem törölték el az Itélet Napját csak elodázták. Akkor meg miért nem maradhatott meg az erdeti 3. rész?

Na meg hogy Sarah megint ki akarja nyírni a T-800-ast mikor a T"-ben egy ilyen védelmezte őt és a fiát.

Nagyjából most a Ganéjzis szintjén látom ezt a filmet. De lehet jó lesz.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben a Jokert bemutatták a Velencei Nemzetközi Fesztiválon és jönnek a kritikák:

 

IGN: 10/10
Empire: 5/5
Total Film: 5/5
ComicBook: 5/5
Heroic Hollywood: 9/10

 

és a rottentomatoes-on is 88% 33 kritika után.

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma tudtam meg hogy Netflix-ék november elején tűzik műsorra Alicia Vikander egyik új filmjét, az Earthquake Bird-öt. Remélem hamar lesz hozzá megfelelő magyar felirat.

Nem sokkal a tavalyi Tomb Raider első meglesése után kezdtem el várni arra a muvira mert nagyon szeretném azt a csajszit valami újban főszerepben látni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ruin Johnson megint alaposan elcseszte?

Egyszer mondjuk kíváncsi lennék, hogy lehet az, hogy ennek a fickónak minden filmjét imádják a kritikusok (rottentomatoes) és a mozilátogatók is (cinemascore), mégis egy tehetségtelen sz@r rendező, akit örökre el kellene tiltani a filmezéstől? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.