Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Ajánlom is, hogy beleszóljon. Ellenkező esetben egyet sem leszek hajlandó moziban nézni, minek fizessek két jegyet az alkotók által egyszer nézős alkalomra készített, és máshol egyben leadott filmért :peace:

Hát asszem ha tényleg külön kell fizetni érte akkor én is megvárom a DVD-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Milla Jogo 3x is szembeszáll a zombikkal!?

teaser: Resident Evil 3...

Véleményem a Resident Evil film szériáról:

 

Resident Evil, Ok, egy próbát megért.

Resident Evil - Apokalipszis, hát ez nem kellett volna, de a remény halt meg utoljára.

Resident Evil - Extinction, a remény halott, miért rúgnak még belé? Hullagyalázás.

Resident Evil - Afterlife, király, exhumáljuk szegény reményt...

 

Bár nem meglepő, szart a legkönnyebb csinálni, csak akkor kell erőlködni, ha szorulás van, de hát ez sajnos fos. Én kérek elnézést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bridge to Terabithia: Nagyn jó film a gyermekkorról és a tragédiák elfogadásáról! Nagyon ajánlott mindenkinek. Remek szinészi teljesítmények és nagyon félrevezető trailer! :peace: Akit elriaszt, hogy egy újabb Narnia film az is nyugodtan nézze meg mert semmi köze hozzá.

Már máshol is olvastam róla biztatókat... egész megjött hozzá a kedvem. Pláne, hogy egy külföldre került hazánkfia, Csupó Gábor rendezte :D

 

Grindhouse-hoz: nem csak nálunk mutatják be külön őket. Például Írországban is ezt játsza el az ottani kiadó. S mint tudjuk, mi vagyunk Kelet-Európa Írországa :P Anno a Kill Bill-ből is rendeztek aztán közös vetitéseket... valszeg itt is lesz ilyen lehetőség, de csak május után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már máshol is olvastam róla biztatókat... egész megjött hozzá a kedvem. Pláne, hogy egy külföldre került hazánkfia, Csupó Gábor rendezte :peace:

Ez valóban több, mint bíztató. Csupónak imádtam a rajzfilmjeit. A Fecsegő tipegők és a Jajj, a szörnyeket, mai napig imádom!

Itt egy interjú a rendezővel.

Szerkesztve: - lokatelli
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról én is olvastam hogy Csupesz rendezte és ha a film nagyot arat akkor még büszkék is lehetünk rá.

Tipegőék miatt nem lehettem rá büszke mert az nem igazán jött be, talán az eldeformált emberek miatt. Meg amúgy is válogatós vagyok rajzfilmes téren mert azt szeretem ha az emberek normális embereknek is néznek ki. Talán Frédiék erősítik ez alól a szabályt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nick Cage és Philip K. Dick adaptációjának legutóbbi félrelépése ellenére is bízom ebben a filmben. Nekem úgy tűnik, hogy nagyon is érdemes lesz megnézni. Könyvben még nem olvtastam, pedig Dicktől minden megvan amit itthon kiadtak. Check it out!

Next trailer

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi a véleményetek a Gépészről?Érdemes megnézni?Christian Bale játszik benne.Nem tudom érdemes-e leszedni.

Ha láttad a Titkos Ablakot Johhny Deppel, és az tetszett akkor nézd meg. Sztem egész jó. Érdemes megnézni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi a véleményetek a Gépészről?Érdemes megnézni?Christian Bale játszik benne.Nem tudom érdemes-e leszedni.

Láttam még anno moziban, nekem tetszett. A titkos ablakhoz éppen nem hasolítanám, annál egyedibb a Gépész, és azért témában sem az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uccu neki! Az a cucc tényleg nem mindennapi.

Hogy ez a Krisztián mit volt képes azért is művelni magával. És még egy jól ismert játéknak is új értelmet ad benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy ez a Krisztián mit volt képes azért is művelni magával.
Elég összehasonlítani a kinézetét a Gépészben és a Batman Beginsben.

Valahogy úgy van.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Titkos ablak: Nagyon tetszett nekem a film, de sajnos csak szinkronosan láttam eddig.Bár az első 5-10 percben lehet tudni a film végi csattanót. :)

A gépész tényleg egy kicsit elvontabb, de az is ugyan olyan jó.Bale-re rossz ránézni..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha jól tudom, azt száz százalékosan ő csinálta magával.

Ja. Jó kihívásnak tartotta és nem kért a CGI-ból sem mert nem hitt benne hogy azt úgy meg lehet oldani.

Találtam is erről egy interjút.

 

http://movies.radiofree.com/interviews/the...tian_bale.shtml

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja. Jó kihívásnak tartotta és nem kért a CGI-ból sem mert nem hitt benne hogy azt úgy meg lehet oldani.

Találtam is erről egy interjút.

 

http://movies.radiofree.com/interviews/the...tian_bale.shtml

Mert nem is igazán lehet. És a film költségei minimum a 300 szorosára emelkedtek volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nick Cage és Philip K. Dick adaptációjának legutóbbi félrelépése ellenére is bízom ebben a filmben. Nekem úgy tűnik, hogy nagyon is érdemes lesz megnézni. Könyvben még nem olvtastam, pedig Dicktől minden megvan amit itthon kiadtak. Check it out!

Next trailer

Azért remélem csinálnak vele valamit a premierig, mert valami iszonyatossan néz ki az FX! :):D:D Egyébként ígéretesnek tűnik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert nem is igazán lehet. És a film költségei minimum a 300 szorosára emelkedtek volna.

Azok a piszkos anyagiak. :) Az eszembe se jutott.

Amúgy gondoltam hogy nem lehetne az ilyet megcsinálni ha még tökéletesen élethű emberkét se tudnak kreálni. Egy "Final Fantasy" mozis Krisztián sokkolóbb lett volna mint a filmbeli kinézete.

Azt mondjuk nemtom hogy merre tartanak a CGI-os szakemberkék ezzel a dologgal. Haladnak-e vagy egy helyben topognak.

 

OFF

Hollywoodba egy második Hofi kellett volna innen. Ő igazi átváltozóművész volt és osztódásban se volt párja. Mi is szoktunk azért trükközni. :)

ON

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem volt abban egy kis maszkolás is? Nem hinném, hogy annyira aszott bőre lehet valakinek (persze 90 évesen más tészta).

Hát aki ilyen csontra fogy, az így néz ki utána. Nagy valószínűséggel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nick Cage és Philip K. Dick adaptációjának legutóbbi félrelépése ellenére is bízom ebben a filmben. Nekem úgy tűnik, hogy nagyon is érdemes lesz megnézni. Könyvben még nem olvtastam, pedig Dicktől minden megvan amit itthon kiadtak. Check it out!

Next trailer

Látványos lesz, az biztos...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na én most teljesen elkeseredtem. VIVA DEBRECEN! Prestige után a Little Miss Sunshine-t se adják az itteni mozik. Biztos vagyok benne, hogy ezek a Cinemacity-sek direkt az én idegeimre utaznak.

Vigye el őket a **** (a többi mindenkinek ízlés szerint hozzágondolandó).

Ezt a filmet néztem ki megnézendőnek a Pan's labyrinth mellé márciusra :D Láttam a bemutatóját, és nagyon jónak tűnik. Remélem, anyám nem vétózza meg :) Mondjuk, ha mást nem lesz érdemes megnézni, akkor biztos nem, de majd úgy alakítom a dolgokat, hogy ezt nézzük, ugyanis még mindig én vagyok az, aki tudja, hogy mikor mit adnak a mozik :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt mondjuk nemtom hogy merre tartanak a CGI-os szakemberkék ezzel a dologgal. Haladnak-e vagy egy helyben topognak.

Egy helyben. És ott is maradnak mivel egyszerűen az emberi agy működése miatt nem lehet egyszerűen hihető CG embert csinálni (ill. olyat amiről azt hisszük, hogy valódi). Rengeteg tanulmány van erről. Mindegy mennyire szép a model vagy jó az animáció az agy tudja, hogy nem valóság. Köszönhetően annak, hogy születésünk óta emberekkel vagyunk körülvéve és az agynak minden erre vonatkozó információt tárolnia kell és azonnal előhívnia, ha szükség van rá (állandóan!). A legkisebb izomrezdülések is tárolva vannak, minden egyes egyéb az emberekre jellemző vonásokkal együtt.

 

A CG-vel elég jól lehet reprodukálni az állatokat és a tárgyakat-épületeket fantasztikussan (sajnos mindkettőre akad bőven ellenpélda még az igazán drága filmekben is! :( ). Viszont hál' Isten egyre jobban kezd a CG is a "csak egy eszköz" állapotba kerülni és nem a "megnyomok egy gombot és kész a filmem nem baj ha nincs történet" tévhitben maradni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.