Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Félek ezektől a gép-járművektől. A trailer meglehetősen Herbie-s volt... mintha Kicsi Kocsi félrelépett volna egy középkategóriás világmegmentővel.

Herbies... jaaaaa... igen, tisztán emlékszem is a filmből, mikor Herbie átdöngetett egy buszon. Vagy mikor átalakult és izzé-porrá zúzta az ellenséget, Trabitront, aki természetesen a Pálcák vezére, akik a Bogárbotok ősi ellenségei. Igen, a Transformers trailere határozottan Herbies a sok robbanással, egymást csépelő robotokkal, szétszakadó járművekkel, F-22-eskkel, a felfegyverzett katonákkal, a géppuska ropogással, a fejvesztve menekülő emberekkel, a 20 m maga robotokkal... Herbie klónfilm. Herbieformers. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó ez a ruha, nagyon. Ezen a rendes képen látható, hogy tiszta fekete lesz, csak  a szkeneresen volt olyan szürkés.

Hát valahogy ki kellett lopni. :D

Amúgy a ruha is, és a moci is nagyon állat. Eddig minden amit lehet tudni a filmről tetszik. Talán Rachel nem annyira, de meg lehet szokni. :)

539696441_d2666e62aa.jpg

:)

Szerkesztve: - kudarmubat
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie! Megnézzük premieren? Komoly.

Uh, nem tudom még mikor szánok rá időt, de tuti, hogy a bemutató hetében lesz. Lehet, hogy a hugommal nézzem meg (nagyon rákattant :D ) de még az is lehet, hogy rá tudom venni a drágasssszágomat is ( Teenca mintha óckodna a filmtől :D ) :D

De az tuti, hogy premier közeledtével visszatérünk a témára :)

Nekem olyan feelingem van már napok óta mint annak idején az ID4-nél. Igaz akkor nem tudtam annyit a filmről, de a hepaj ami utána körbevette az most nagyon megvan a Transformersnél :D

Nem is beszélve arról, hogy hasonlóság mutatkozik a 300-al is, mely ugyancsak megdobta az ember adrenalin szintjét :D

Nem várok el sokat a filmtől; zúzást, törést, rombolást várok ezerrel. Tekintve, hogy ifjúságomban kimaradtak a rajzfilmek a témából így az se izgat mennyire lesz hű hozzájuk. Persze ettől függetlenűl mielőtt az a vád érne, hogy nincs semmiféle elvárásom már megint(?) azért valami normális ámbár tökös dialogusokat azért jó lenne hallani. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát akár ki is írhatták volna mert Botmannak úgyis egy csomó nője volt és egy újabb biztos nem ártott volna meg neki.

Hát Batman úgy cserélgeti nőit mint más az alsógatyáit.

 

Pont az lenne életszagú ha több részen át megmaradna egy csaj.Bár ugye azért is van kéthetente új nője, mert nem bírják ki a sötét lovag melletti életet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem elég lenne ide csak egy IMAX mozi két-három teremmel. Mi a fenének plusz 23 hagyományos? :S

Attol függ milyen az a 23 terem... például a Mammutban sokszor már a premier-filmeket is valamelyik kis termükbe küldik... ha itt mindegyik óriási képpel és profi hanggal várja a nézőt, akkor én valszeg átszokok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mihez képest járnak kevesen mozizni? Pár adat a Budapesti mozi-látogatottságról:

 

A Faterok motoron cimü filmet 45.667 néző látta

 

A Pókember 3-at 73.950 néző látta

 

A Taxi 4-et 114.119 néző látta

 

A Karib-tenger 3-at 169.583 néző látta

 

Mihez képest kevesek ezek vagy bármely más film látogatottsága? Azért mert nem az összes előadás teltházzal megy le, még nem számit bukásnak...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A példáddal élve Bomarr, most felsoroltál négy filmet amikre a honpolgár befizeti a családot.....évente egyszer. De a mozikban nem ez a négy film megy és az se biztos, hogy ezekkel a számadatokkal az összes hazai moziterem ki van használva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A példáddal élve Bomarr, most felsoroltál négy filmet amikre a honpolgár befizeti a családot.....évente egyszer. De a mozikban nem ez a négy film megy és az se biztos, hogy ezekkel a számadatokkal az összes hazai moziterem ki van használva.

Most négy filmet szurtam be, amit most e héten sikerrel adtak a mozik... ez évben még jön egy rakás film, ami hasonló adatokat érhet el. Még jön új Pixar film is, ami nálunk mindig siker, jön a Transformers, amire tuti dölni fognak az emberek, Harry Potterről nem is beszélve és még lehetne sorolni... a téli időszakról nem is beszélve, amikor szünidő van és újabb filmdömpingre lehet számitani. Persze nem minden mozi van kihasználva, de a multiplexek nem nagyon panaszkodhatnak...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most négy filmet szurtam be, amit most e héten sikerrel adtak a mozik... ez évben még jön egy rakás film, ami hasonló adatokat érhet el. Még jön új Pixar film is, ami nálunk mindig siker, jön a Transformers, amire tuti dölni fognak az emberek, Harry Potterről nem is beszélve és még lehetne sorolni... a téli időszakról nem is beszélve, amikor szünidő van és újabb filmdömpingre lehet számitani. Persze nem minden mozi van kihasználva, de a multiplexek nem nagyon panaszkodhatnak...

Az idei év ebből a szempontból most szerencsés. Valóban érkeznek a blockbusterek amikre már a nézőközönség nagyja ki van éhezve. De aztán majd megint visszatérnek a rétegfilmek és beköszönt a pangás. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.