Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Nagyon eszelős lesz ez a DK! Nagyon várom már. Attól félek kicsit hogy több Joker lesz benne mint Batman, de sztem megoldják!

És a Hitman is jó. Bár ez a kép full olyan mintha a játékból lenne, meg a poszter is ilyen lett. Attól függetlenül jó film lesz. ^^

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor a közepső képcsit megláttam egyből az Amcsi Psycho ugrott be mert abban is hasonló pofákat vág a srác. Lehet hogy Krisztián átvitt egy kicsit Batemanből Batmanbe ha már a bőrkoma keményebbre vette a dolgot.

Hát ajánlom is neki hogy kemény legyen és pépesre verje a vigyormumus-banda pofáját. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor a közepső képcsit megláttam egyből az Amcsi Psycho ugrott be mert abban is hasonló pofákat vág a srác. Lehet hogy Krisztián átvitt egy kicsit Batemanből Batmanbe ha már a bőrkoma keményebbre vette a dolgot.

Hát ajánlom is neki hogy kemény legyen és pépesre verje a vigyormumus-banda pofáját. :o

Nekem is az ugrott be.Főleg hogy most olvasom a könyvváltozatot..Egy kicsit beteg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már leszedhető DVD minőségben hála az oroszoknak. :o

Egyébként elég gyengus film. Sajna. Nem tudták elődnteni h mi legyen. Történelmi, fantasy vagy akció, és így marha kusza lett. Olyan mintha 1980ban készült volna, és a színészi alakítások is nullák...és mégis a rengeteg negatívum ellenére a végén a poén tetszett. :o

Nem mondom h ajánlanám, de ha nincs más jobb akkor tökéletesen megteszi. ^^

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Yodamester (és Bomarr), megnéztem végre az Ichi the killert :o

És nem, nem kapcsoltam le a főcím után :o Izé, egyébként itt pontosan mire is gondoltatok? A csajra vagy a belsőségekre a padlón?

Ha eltekintek néhány gyomorszorító jelenettől (basszus még filmen sem nagyon bírom a kínzós jeleneteket, a spriccelő vérrel viszont semmi bajom), érdekes sztori volt, egy cseppet sem hétköznapi vagy unalmas, a karakterek meg hát... Az a szöszke nagyon extrém figura :P Azért a kirúgott rendőrt sajnáltam a végén.

Egyszóval jóval nézhetőbb sok másik filmnél :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát mint távol-keleti filmet, nyugodt szívvel nem biztos, mint nem mindennapian emlékezetes filmet talán még kevésbé :lol:

 

Na jó, viccet félretéve, Ody, ha érdekel, röviden regélek róla, aztán meglátod, hogy érdekel-e ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

L'ecsó

Csatlakozok azokhoz, akik méltatják, bár a grafikája a tömjénezéséhez képest nem ütött akkorát. Talán, mert én láttam már rohangáló és vizes patkányt. Az ételek és az ízek témájában viszont remekbe sikerült. A sztori tetszett. Viszont amikor az apja megmutatja Remynek a patkányirtós kirakatot, azt sokallom! Nem illik egy gyerekfilmbe, még akkor sem, ha direkt a szemléletváltoztatás a célja.

7/10

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom, hogy ez csak engem izgat, de hát nem gyönyörű? A második (illetve, ha a két bélyegképet is számítjuk, negyedik) hivatalos kép az Aliens vs Predator Requiem-ből.

 

PredalienvsPredator.jpg

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem csak téged izgat... ez tényleg gyönyörü :lol: Kár, hogy ez még nem biztositék arra, hogy a film is jó lesz... de ha esetleg kijönne egy kép amin látszana, hogy nem ijednek meg az R-kategóriától sem az már megnyugtatóbb lenne ;)

Hát, a rendezők szerint az R kategóra megvan, és annak, hogy ezt PG-be, vagy PG-13-ba sorolják be, nagyon sok jelenetet újra kéne forgatni. Szóval remény van, bár a CGI (az AVP-ből véres filmet csinált) és az olló (az Alien3-ból jó filmet csinált) csodákra képes... de sajnos ez tényleg nem garancia még, sőt, szvsz még a trailer sem az, amit holnap lehet már meg is csodálhatunk. Talán...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.