Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

De igen, ez az. Ha eltudunk vonatkoztatni a régi verziótól, nem is annyira borzalmas.

 

EDIT: Ezt a spotot még nem láttam, de revidiálom a véleményem. Ez valami iszonyat borzalmas. :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az utóbbi időben persze folytattam a lemaradásomat, így sorra került a Halálbiztos, a Terrorbolygó, a Halálos Hajsza, hogy most csak az akciósabb filmekről beszéljek. :) Egyre sincs panaszom, jól szórakoztam rajtuk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ma este láttam A tökéletes trükköt (The Prestige) és nagyon tetszett a csavaros történet, amelyet szépen megkoronázott a két végső nagy titok, amelyeket persze már a film vége felé lehetett sejteni, de mégis, amikor szembesült velük az ember, eléggé ütősek voltak. Jó kis film volt :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az utóbbi időben persze folytattam a lemaradásomat, így sorra került a Halálbiztos, a Terrorbolygó, a Halálos Hajsza, hogy most csak az akciósabb filmekről beszéljek. :) Egyre sincs panaszom, jól szórakoztam rajtuk. :)

Én is elég jól haladok. Az elmúlt három napban sort kerítettem három filmre is.

 

Beowulf: nem volt rossz, de ha egyszer már láttál Beowulf feldolgozást, kb mindet láttad. Ismervén a történetet, túl sok újdonsággal az nem szolgált. De hát ez nem is azért készült. Az animáció még így 3D nélkül is pazar (jól látható azért, hogy nagyon sok jelenet direkt 3D-re lett kitalálva), bár nem értem, mire jó felkérni drága színészeket, hogy aztán drága animált figurákat készítsenek belőlük, de lelkük rajta. A mozgással még mindig bajok vannak, az többnyire nem volt élethű, és én kicsit az akciót is keveseltem, bár ami volt benne, az nagyon ütött (a sárkányeregetés a végén nem lehetett semmi 3D-ben).

 

I am Legend: kellemes film volt, bár horrornak nem igazán mondanám. Szerintem az animált "mumusok" elvették a film élét. Amilyen drága volt a film, olyan gagyik lettek a szörnyedvények. Ennek ellenére a kihalt New York ad egyfajta nyomasztó hangulatot, és egy-egy jelenetben tényleg frankón átérezni, mennyire egyedül van a fickó. Viszont irgalmatlanul rövid, mire végre felpörög, már véget is ér. Vagy több nyomasztó jelenet, vagy több cselekmény kellett volna bele, szóval valamivel meghúzni. Viszont, az eredeti vég szerintem jobb, mint az alternatív. Kevésbé szirupos.

 

Cloverfield: az előző két film kb azt hozta, amit vártam. Hát ez nem. Ez kellemes csalódás volt. Régen izgultam már úgy filmen, mint ezen. Úgy feküdtem le elé, hogy kíváncsian vártam, hogyan tudnak értelmes filmet összerakni egy szem kamerával, nuku zenével, egy Godzilla méretű szörnnyel, meg pár szereplővel. Hát így. A végén már ültem, és szó szerint átéltem a szereplők helyzetét, hiszen mondhatni, velük szaladgáltam, hála a kamerának. Nem hittem, hogy Godzillával lehet horrort készíteni. Hát lehet (persze, a kis bestiák is besegítettek).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként ami a sztorit illeti, ifj. Fekete István írt egy Vuk és a Simabőrűek c regényt pár éve, ami aztán gyorsan elfelejtődött. Ez lenne az?

 

Mindegy amúgy hogy családon belül alázzák vagy "csak" filmileg, a lényeg hogy inkább fogom a Vuk DVDmet és.... huhhh, chapterezzem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, keblemre! :) Végre valaki már megnézte a Cloverfieldet rajtam kívül ebből a bandából. :)

Amúgy vannak nagyon klassz kis infók a DVD megjelenéssel kapcsolatosan....természetesen a marketing nem ért véget és számtalan (rejtett)extrát fog tartalmazni mind a film, mind pedig a lemez. :? A legérdekesebb a "titkos" chapter lesz. :? Ja és állítólag már hivatalosan kezelendő az a hír, hogy bezony ez a gigászi monstrum csak egy bébi volt. A kövi részben jön anyuci. :?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja és állítólag már hivatalosan kezelendő az a hír, hogy bezony ez a gigászi monstrum csak egy bébi volt. A kövi részben jön anyuci. :)

Uh... pedig már ez se volt minisaurus :)

És az apróságok azok mik, ha a nagy a bébi? :?

Amúgy, a második részben a másik kamera (a hídról vagy az utcáról, ahol landolt a Szabadságszobor kobakja) kerül vajon majd elő?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Uh... pedig már ez se volt minisaurus :)

És az apróságok azok mik, ha a nagy a bébi? :?

Amúgy, a második részben a másik kamera (a hídról vagy az utcáról, ahol landolt a Szabadságszobor kobakja) kerül vajon majd elő?

Azok az élősködői voltak. :?

 

Nos, eddig rengeteg teória született, tuti biztos koncepció nincs a második részhez, de ha jól megfigyelted a hída sjelenetet, akkor amikor Hud a Szabadságszobor felé pásztáz, feltűnik egy srác a híd korlátjánál akinek a kezében szintén kamera van. Nos, állítólag majd ennél a jelenetnél csatlakozik a két film egymáshoz. Továbbá érdemes majd látogatni ezt az oldalt, ámbár per pillanat még elégé inaktív:

 

www.cloverfieldfiles.com

 

 

Ezzel fogja majd állítólag kezdetét venni a második rész markettingdöppingje. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos, eddig rengeteg teória született, tuti biztos koncepció nincs a második részhez, de ha jól megfigyelted a hída sjelenetet, akkor amikor Hud a Szabadságszobor felé pásztáz, feltűnik egy srác a híd korlátjánál akinek a kezében szintén kamera van. Nos, állítólag majd ennél a jelenetnél csatlakozik a két film egymáshoz.

Aha, észrevettem, még egy pillanatra rá is fordult Hudra. De egy másik kameramant is észrevettem azon az utcán, ahol landolt a szobor kobakja.

Azért kíváncsi vagyok, képesek-e még egyszer így elsütni ezt a koncepciót. Elsőre üdítő volt, újszerű, de kérdéses, hogy másodszor is megáll-e a lábán.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.