Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Elhunyt a Csillagkapu tábornoka, Hammond megszemélyesítője, Don S. Davis. :D

 

http://www.origo.hu/teve/20080701-meghalt-...twin-peaks.html

A Stargate-ből is azért szállt már ki, mert szívproblémái voltak (akkor meg is műtötték). Sajnos legyőzte a betegsége :P

Remélem a Continuum végén lesz egy emlékezés. Inkább ott legyen, mint a Far Cry-on... brrrr...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jól meg van csinálva Joker, azonban nekem picit a játéka túl komoly. Számomra hitelesebb volt ahogy Jack Nicholson adta elő azzal a művi őrültséggel. :D Bánnám ha Ledger karaktere nem vihorászna percenként őrülten.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jól meg van csinálva Joker, azonban nekem picit a játéka túl komoly. Számomra hitelesebb volt ahogy Jack Nicholson adta elő azzal a művi őrültséggel. :D Bánnám ha Ledger karaktere nem vihorászna percenként őrülten.

De az a Joker nem illik Nolan Batman világába.

Az új Joker fényében elég megmosolyogtató Nicholson Jokerje, túl rajzfilmes és karikatúrás számomra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az a Joker nem illik Nolan Batman világába.

Az új Joker fényében elég megmosolyogtató Nicholson Jokerje, túl rajzfilmes és karikatúrás számomra.

 

Ezzel tisztábban vagyok, vagyis Nolan elképzelésével. Nekem minden esetre a korábbi alkotás -ezen belül is Joker alakja- nőt a szívemhez. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezzel tisztábban vagyok, vagyis Nolan elképzelésével. Nekem minden esetre a korábbi alkotás -ezen belül is Joker alakja- nőt a szívemhez. :D

 

Ennyi alapján kár lenne megítélni a karaktert. A trailerben eleget vihorászott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jól meg van csinálva Joker, azonban nekem picit a játéka túl komoly. Számomra hitelesebb volt ahogy Jack Nicholson adta elő azzal a művi őrültséggel. :D Bánnám ha Ledger karaktere nem vihorászna percenként őrülten.

 

Sztem azért fog!

Amúgy ez egy marha jó jelenet volt! Joker egy állat!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha csak a hangot vennék figyelembe akkor szerintem Revicky Gábor. De itt valahogy nem tudnám Ledger arcához társítani őt.

 

Moziban csak feliratosan vetítik.Az hogy dvd-n ki lesz a hangja az kérdéses, de egy belső informátor szerint Stohl András (hogy igazat mondott-e azt nem tudom).Annyiból nem örülnék neki hogy a hangja túl vékony hozzá, de amúgy Stohl egy szinkronisten.Szerintem Alföldi Róbertet is elég jó választás lenne.

 

Oldie, szerintem se aggódj Ledger játéka miatt.Eddig 32 darab kritika került ki a világhálóra, és mind pozitív.Ledgerről ódákat zengenek.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, hogy feliratos lesz :para: Egyébként az idén nyáron több a szinkronos film a mozikban, mint előtte. Ez csak egy apró észrevétel volt. Stohl meg valóban remek szinkronszínész, annak csípem :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Stohl alapból kiváló színész. :)

Én utoljára vagy 15 éve láttam játszani, színházban. Akkor jó volt, de hogy most milyen lehet színésznek, azt nem tudom. Bár a tehetség nem vész el, legfeljebb csak átalakul :P:) vagy ez egy másik törvény? :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én utoljára vagy 15 éve láttam játszani, színházban. Akkor jó volt, de hogy most milyen lehet színésznek, azt nem tudom. Bár a tehetség nem vész el, legfeljebb csak átalakul :) :) vagy ez egy másik törvény? :para:

 

A nemzetiben játszik, asszem több darabban is. Állítólag egy élmény nézni a játékát. Nekem azóta szimpi az ürge, mióta elszavalta a TV-ben a János Vitézt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nemzetiben játszik, asszem több darabban is. Állítólag egy élmény nézni a játékát. Nekem azóta szimpi az ürge, mióta elszavalta a TV-ben a János Vitézt.

Igen, Stohl baromi jó színész.Csak sokan nehezen tudják elválasztani a magánéleti problémáitól, és a különféle műsoraitól.

Luke-ot is bravúrosan szinkronizálta mellesleg. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.