Ugrás a kommentre

Filmek


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Visszaélnél a hatalmaddal pusztán azért, hogy leplezd az igazságot? :):P

Ez nem visszaélés, hanem cselekvés a közösségi morálnak ártó egyének ellen. :)

Gondolj bele, ha bannolni is lehetne. Hányan lélegeznének fel a kvízjáték miatt. Hihetetlen mód nőnének az esélyeik. :P:hehe::D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nem visszaélés, hanem cselekvés a közösségi morálnak ártó egyének ellen. :)

Gondolj bele, ha bannolni is lehetne. Hányan lélegeznének fel a kvízjáték miatt. Hihetetlen mód nőnének az esélyeik. :D:hehe::)

Én is imádlak téged, remélem tudod :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is imádlak téged, remélem tudod :)

Mi az, hogy tudom!? Érzem. :D:hehe:

 

Node, hogy ne offoljuk szét eme nemes topicot ( remélem Ody átérzed eme jelzőt :) ) , felmerült az, hogy J.J. Abrams remaket készít a Földrengés című filmből, vagy valami ahhoz hasonlót forgat. Felmerül itt a kérdés, hogy vaj' mi van akkor a Cloverfield 2-vel? Esetleg a hír csak kamu és ezzel takargatja a szörnyfilm folytatását????

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kedvenc napi betevő gazdasági szaklapom, a Világgazdaság kétheti szinten rendszeresen foglalkozik a média világával is, és a mai számban olvastam, hogy az idei év eddigi legnagyobb sikere a jegyárbevétel és a nézőszám alapján a Mamma Mia! :hehe: , ami teljesen jogos, mert a film isteni (már kétszer láttam moziban, ami viszonylag ritkán szokott velem előfordulni mostanában, pláne a romantikus vígjáték műfajban), a második az Indy 4, hasonlóan nem érdemtelenül :), a harmadik a Szex és New York, amit viszont nem értek :) .

És nagyon jól indított a TDK, ami valószínűleg trónkövetelő lesz, mert ővé az idei legjobb kezdés (első napon 18 ezer nézővel), ennél jobb rajtot utoljára tavaly a Harry Potter 5 produkált. :D.

Az InterCom az idén a Clone Wars-tól remél még nagyon jó kezdést. :P

 

Ha valakit érdekel, itt a teljes cikk:

http://www.vg.hu/index.php?apps=cikk&cikk=235453

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok otthon a Batman sagában, de egyik ismerősöm azt mondta, hogy Joker volt ki megölte Batman szüleit. Ez komoly? :hehe:

A Tim Burton féle Batmanban igen. A Nolan féle Batmanban nem. A képregényekben nem tudom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, Pildi az ismertetőt :hehe: Nem gondoltam volna, hogy a Mamma Mia még le is viszi az Indy 4-et, ami egy kellemes meglepetés volt számomra. Nem mintha Indyt nem szeretném, de jó a kasszasikerek között tudni egy ilyen zenés-romkomos filmet, ami tényleg üdítő kikapcsolódás (bár ez is tele van képtelenségekkel :)) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok otthon a Batman sagában, de egyik ismerősöm azt mondta, hogy Joker volt ki megölte Batman szüleit. Ez komoly? :)

 

Csak a Tim Burton-os verzióban van így, sem a képregény sem az új filmekben nincs ilyesmi.

 

A képregényekből ki sem derül asszem soha Joker "civil mivoltja" :hehe:, ezt csak azért találta ki Burton, h meglegyen a szimmetria, h Batman teremtette Jokert és ez fordítva is így legyen

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem... huh... kicsi koromban láttam utoljára a filmeket és azt mondják, hogy jó film a Batman Sony :hehe: szal meg kéne nézni valamikor moziban. Holnap elkérem barátnőmtől az Antológiát, szombaton meg beugrok a Sugárba megnézni a filmet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak a Tim Burton-os verzióban van így, sem a képregény sem az új filmekben nincs ilyesmi.

 

A képregényekből ki sem derül asszem soha Joker "civil mivoltja" :hehe:, ezt csak azért találta ki Burton, h meglegyen a szimmetria, h Batman teremtette Jokert és ez fordítva is így legyen

Egyszer kiderült a múltja, a The killing joke-ban. Maga a Jack Napier nevet valóban Burton találta ki, de 1-2x használták a képregényekben rá a Jack nevet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Értem... huh... kicsi koromban láttam utoljára a filmeket és azt mondják, hogy jó film a Batman Sony :hehe: szal meg kéne nézni valamikor moziban. Holnap elkérem barátnőmtől az Antológiát, szombaton meg beugrok a Sugárba megnézni a filmet.

Én inkább csak a Begins-t nézném meg elsőként, ha nagyon akarod akkora a The Dark Knight utánra ráér az antológia, érdekességnek. Mert hát a régi filmek színvonala eléggé eltér a mostanitól.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na az lehet, vmi rémlik :hehe:

 

És az igaz, h már novemberben megjelenik DVD-n? Nagyon durva, h milyen gyorsan megjelennek a filmek DVD-n mostanában. Alig hogy kifizetem a mozijegyet, 4 hónap és fizethetem a DVD-t :) Az állítólag már tény, h Jokernek "a nemzet Bucija" :) lesz a hangja, ami sztem jó dolog. De vajon Eckhart-nak ki lesz, hisz legutóbb az Ízlések és pofonok-ban neki is Buci volt a hangja.

 

Ja és ha DVD és szinkron. Majd leesett az állam, h most megvettem DVD-n a Jumpert, és képzeljétek el, teljesen más szinkron volt rajta, mint amivel a moziban láttam. Hogy lehet ez?? Mindenkinek más lett a hangja, (csak Hayden-nek nem, de Ő meg tök náthás lehetett amikor készült). És a magyar szöveg is más. Erről tud vki vmit?

Szerkesztve: - Brodie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, Pildi az ismertetőt :hehe: Nem gondoltam volna, hogy a Mamma Mia még le is viszi az Indy 4-et, ami egy kellemes meglepetés volt számomra. Nem mintha Indyt nem szeretném, de jó a kasszasikerek között tudni egy ilyen zenés-romkomos filmet, ami tényleg üdítő kikapcsolódás (bár ez is tele van képtelenségekkel :)) :)

Realitásnak itt vannak a hétköznapok, szóval én nem bánom, ha egy film úgy varázsol el, hogy semmi köze a valósághoz. Sőt.. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Haverok elhivtak, ugyhogy én is láttam az új Batmant. Röviden: nagyon jó látványfilm, ami végre nem nézi hülyének a nézőt. Igazán derék! Ugyanakkor bevallom, el sem ájultam tőle. Joker igazán emlékezetes, ezentúl egy nagyon okés film, de ennél nálam nem több.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én inkább csak a Begins-t nézném meg elsőként

 

Hát igen, az amit én ki fogok hagyni. Nekem a Begins nem jött be. Elismerem, hogy jó film, meg visszahozta a köztudatba a Batmant, de nekem nem tetszik.

A régieket meg nosztalgiából illik megnézni, mert mindegyikhez fűzödik emlék.

Batman - Jokert :hehe: imádtam benne, emlékeim szerint nagyot alakított

Batman visszatér - első film amitől rémálmom volt és féltem

Mindörökké Batman - Val Kilmer :) és Rébusz talányai

Batman és Robin - Batgirl miatt

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Haverok elhivtak, ugyhogy én is láttam az új Batmant. Röviden: nagyon jó látványfilm, ami végre nem nézi hülyének a nézőt. Igazán derék! Ugyanakkor bevallom, el sem ájultam tőle. Joker igazán emlékezetes, ezentúl egy nagyon okés film, de ennél nálam nem több.

Azért egy látványfilmnél számomra többet nyújtott, nagyon sok olyan etikai kérdés vetődik fel a film folyamán amin el lehet töprengeni. És olyan sok látványelem nem is volt a filmben, az összes CGI elem belesimult a filmbe. A haverom mondta is a film után hogy végre egy olyan film amiben nincsen trükk.

Az ember el se hiszi hogy miket valósítottak meg számítógéppel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Majdnem szószerint ugyanezt mondtam amikor ki jöttem a moziból, és leakarták szedni a haverok a fejem :hehe:

 

 

Asszem kezdek megnyugodni. Már kezdtem azt hinni, hogy velem van a baj. Én is így érzem: profi munka, de nem zúz úgy le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnap elkérem barátnőmtől az Antológiát, szombaton meg beugrok a Sugárba megnézni a filmet.

 

Na egész nap Batmant néztem, de még a Batman és Robint nem néztem meg. Szombatra meg már megrendeltem a jegyet. Egy élmény volt újból megnézni a filmeket. Kíváncsi vagyok, a TDK fel tud-e nőni a 89-es Batmanhez.

Kicsit Off: Szombaton kapom meg a The Clone Wars Képes Enciklopédiát is, szóval nagy nap lesz az :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mina. Az új Batmannak vajmi kevés köze van a régihez. A TDK teljesen a Begins vonalát viszi tovább és ha az nem jött be, akkor szerintem ez sem fog.

 

Jaj, ne. Hát akkor max. látom moziban a Clone Wars előzetesét és lesz egy jó Batman kulcstartóm. :oops:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A CW előzetesét remélem mi is láthatjuk majd!! :oops:

Csak az a baj hogy nem számíthatunk feliratos kópiákra, maximum a Mom Parkban lesz egy teljesen angol, felirat nélkül. A szinkron márpedig tönkretette a trailert, és azok a kiejtések.. Főleg amikor Anakin üvölti hogy "Ásóka".. WTF? Már azon gondolkoztam hogy mit akar ez kiásni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak az a baj hogy nem számíthatunk feliratos kópiákra, maximum a Mom Parkban lesz egy teljesen angol, felirat nélkül. A szinkron márpedig tönkretette a trailert, és azok a kiejtések.. Főleg amikor Anakin üvölti hogy "Ásóka".. WTF? Már azon gondolkoztam hogy mit akar ez kiásni.

Én feliratosan láttam a TDK előtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én feliratosan láttam a TDK előtt.

Én a Wall-e előtt láttam, és kétszer a TDK előtt, de mindig szinkronos volt.

Apropó Wall-e, arról el is felejtettem írni.

Eléggé csalódtam a filmben, az imdb-n való 26. helye számomra felfoghatatlan. Persze baromi szépen volt megcsinálva (egyszerre 2600 processzorral renderelték), digitális moziban főleg nagyon jól nézett ki. Ezen kívűl annyi a pozitívum hogy nagyon aranyos a robot, emiatt fűződik hozzá jó pár kisebb poén - de azért senki se fogja a térdét csapdosni a röhögéstől.

Ami nagyon erőltetett volt benne az a kötelező mondanivaló, ami zavaróbb mint valaha. Igazából az első háromnegyed óra volt az ami tényleg jó volt, a többi már túl sablonos volt. És érdekes hogy alig másfél órás a film, de a vége fele már nagyon unatkoztam.

10/6, sajnos.

 

Nem tudom miért, de nekem a 3D-s animációs filmekből csak egy nyerte el tetszésemet, a Toy Story. A Shrek után megindult egy animációs film özön, hogy két hetente jön ki szinte egy, de mind ugyan arról szól. A hagyományos rajzfilmek annál jobban tetszenek, ott több fantázia volt bennük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.